NordVPN | Torent Dostu bu VPN için Üstseviye Güvenlik

VPN Dünyasına yeni giriş yapamasına rağmen NordVPN, sizi yaşı ile yanıltmasın. Cünkü 2012 yılından beri müthiş bir büyüme içerisinde. Şirket Panama merkezli olduğundan ve veri muhafaza kanunlarına tabi olmadığından tam yüklü hizmetler sunabilmektedir. NordVPN sıfır kayıt politikası eşliğinde yüksek hız ve güvenlik sunmaktadır. Erişim engellemelerine bilgisayar sansürlerine karşı en iyi yazılımdan biridir. Tam analizini aşağıda okuyabilirsiniz.

NordVPN Güvenlik ve Gizlilik Alanında bir Eksper

NordVPN’in önde gelen unsurları sansürü delmek, erişim engeleni geçmek ve hükümet kontrolünu aşmaktır. Sundukları bu özellikler sizin güvenlik ve gizliliğinizi hali ile en ön planda tutuyor.

Ama bu kadarı ile de kalmıyor ! Dünya çapında çok geniş bir ağa sahip olmalarına rağmen (Dünya çapında 900 sunucu) hızlarından hiç bir taviz vermiyorlar. Böylece seyir erişimi engelli siteleri ulaşıp Amerikan Netflix izleyebiliryorsunuz. Buna ilaveten eğer Torent yapmayı seviyorsanız NordVPN’in gizliliğinizi koruyacağına emin olabilirsiniz ve hizmetleri Torent dostu olup kayıtsız olmaktadır.

NordVPN piyasadaki en iyi VPN yazılımlarının başında gelmesinin ana unsurları bunlardır.

NordVPN İçin Özet Tablosu

ÖZELLİK DEĞERİ
Logs Hiç Log olmaması
Torrents Torrent’lerin kullanabilirliği
Netflix US, CA, AU, NL
Çoklu Giriş Eklentisi Aynı anda 6 giriş imkanı
Uygulanan Ülkeler 72 ve üzeri
Uyumlu Programlar PC (Windows), Mac, Android, iOS
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSEC, TCP/UDP
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Askeri 256 bit
IP Adresleri Bilinmiyor
Sunucu 1,000 ve üzeri

NordVPN’in Önde gelen Unsurları

Dedicated IP (Kullanıcıya Özel IP) Ekstra Ücret Kar

Eğer bazı networklara erişimde statik bir IP’ye ihtiyacınız var ise, veya veritabanları veya sunucular gibi kendinize ait kendi kişisel IP adresi alabiliirsiniz. Ama bu özellik için ekstra ödemeniz gerekecektir. Kullanıcıya özel IP adresleri Amerika Birleşik Devletlerinde, İngilterede, Almanya ve Hollanda’da mevcuttur.

Double VPN (Çift VPN)

Çoğu kullanıcı standart bir VPN bağlantısı kullanırken firmanın sunduğu çift VPN imkanındanda yararlanabilme imkanınızda vardır. Bilgi ve verileriniz için daha yüksek bir şifrelemeye ihtiyacınız varsa, bu özel bağlantı sayesinde verileriniz iki kere şifrelenecektir.  Bunu multi-hop ağ bağlantısı sayesinde kolayca yapabilcen bir yazılımdır. Çift VPN bağlantı örnekleriden bazıları Amerika-Kanada, İngiltere-Hollanda Tayvan-Hong Kong dur.

Onion over VPN

Bu bağlantı çeşitinde, NordVPN ilk önce verilerinizi sunucularının birinde şifreler ve daha sonra bunu bir paket halinde TOR ağlarına yönlendirir. Bunun sonucu olarak verilerinz internete Tor çıkış nodulelerinden ulaşır. Böylelikle sizin kendi cihanıza iz sürülmesi nerdeyse imkansız hale geliyor.

Sonuç olarak deep webte gezinme imkanı veriyor.

ULTRA Hızlı Televizyon (Ultra Fast TV)

Seyir akışı sunan siteler artık çok pupüler. NordVPN artık size ultra hızlı Televizyon sunucuları ile artık sorunlarınıza yardımcı oluyor. Bu yazılım en hızlı seyir keyfi için optimize edilmiş. Sundukları sunucalarından birine bağlanın ve erişimi engellenmiş sitelerin birinden HD kalitesinde seyir keyfi yaşayın.

Aynı zamanda bu sunucar üzerinden Xbox veya PlayStation ile online oyun keyfini en hızlı şekilde sağlayabilirsiniz.

Logs ve NAT Firewall (Güvenlik Duvarı)

Gizlilik bazen büyük şirketlerin veya hükümetlerin gözardı ettikleri unsurlar arasında yer alabiliyor. Onun için VPN tedarikçinizin sizinle aynı görüşte olduğundan emin olmalısınız.  NordVPN tamamen gizliliğe odaklanmış durumda ve bu yüzden hiç bir kayıt tutmazlar. Sıfır kayıt politikalrı yüzünden tüm verileriniz güvenli durumdadır çünki firmanın kendisi bununla ilgili hiç bir kayıt tutmamaktadır.

Ayrıcana tüm NordVPN sunucularının NAT güvenlik duvarı vardır ve bu basit ve efektiv bir koruma sağlamaktadır, istenmeyen tüm verileri engellemektedir. Böylece bilgisayarlarınıza korsanlar  tarafından gönderilen tüm izinsiz ve tehlikeli verilerden korunmuş oluyorsunuz.

NordVPN ile Amerikan Netfliz İzlemek

Yabancı bir arşivi veya Amerikan Netflix arşivlerine ulaşmak istediğinide NordVPN elinizdeki en iyi yazılım olacaktır. Bir çok Netflix arşiflerine ulaşmanızı sağlayacağı gibi size en hızlı ve yüksek kalitede seyir keyfi sunacaktır. Tek yapmanız gereken izlemek istedğiniz ülkedeki arşivin sunucularına bağlanmak ve Netflix sayfasını refresh yapmanızdır. Hepsi bu kadar !

Sadece Amerikan Netflix’e bağlı kalmadığınızı bilin, Fransa Netflix,  İngiltere Netflix hangisine bağlanmak istediğiniz size kalmış. En yüksek kalitede seyir keyfi için Ultra Hızlı TV opsiyonunu seçmeyi unutmayın.  Ama en iyisi buVPN yazılımın hangi Neyflix uygulamaları ile tam uyuşumlu olduğunu sayfasından kontrol etmenizde fayda var. Bazen değişiklikler olabiliyor...

NordVPN Yazılımına Bir Göz Atalım

NordVPN Fiyatlandırma

NordVPN pricing plan

NordVPN Edinin

NordVPN Hakkında Sonuçlar

NordVPN gizlilik ve güvenlik açısından mükemmel bir VPN ve aynı zamanda sıfır kayır politikası sunuyor. Ayrıcana Amerikan Netflix ile uyumlu. Buna ilave olarak 6 eş zamanlı bağlantıda sunuyor. İstediğiniz taktirde masraflarını aileniz ile arkadaşlarınızla da paylaşma imkanı veriyor.

Son olarak yıllık abonelik ücreti son derece cazip. NordVPN süphesiz piyasadaki en iyi VPN’lerden biri !

ARTILARI

  • Onion Browsing için Sunucular
  • HTTP Proxy Dahil
  • NAT Firewall (Güvenlik Duvarı) Dahil
  • ÇiftVPN Bağlantısı (Multi-Hop)
  • No Log Politikası (Kayıt yok ) ve Torent Dostu
  • İphone ve Android cihazları için yerel uygulamalar mevcut
  • 6 Eş zamanlı bağlanım imkanı
EKSİLERİ

  • PPTP/L2TP Kullanımı için manuel konfigürasyon gerekli

NordVPN Edinin