2022 Yılı için VPN indirim Kuponu Fırsatları

VPN hizmetleri küresel erişim ve güvenliğiniz açısından mükemmeldirler. Ancak elinizde indirimli VPN kodları yoksa ödenen ücretler bazen fazla gelebiliyor. Bu nedenle, edinmeyi planladığınız VPN için özel kampanyaları ve indirim kuponlarını (VPN coupon) devamlı takip etmenizde fayda var.

Sizler için hazırladığımız bu yazıda VPN indirimi, VPN kodu vb. fırsatları nasıl yakalayacağınızı ve nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Ayrıca siz okuyucularımıza özel bazı VPN sağlayıcılar için VPN indirimi kuponları sunacağız. Hadi başlayalım!

Size özel VPN promosyonları

Buraya siz okuyucularımız için özel avantajlarla VPN sahibi olabileceğiniz özel VPN coupon ları koyduk. Her biri farklı bir VPN sağlayıcı için özel olarak hazırlanmış olan bu VPN indirimi kuponlarını kullanarak daha uygun ödeme koşulları ile bir VPN sahibi olabilirsiniz. Buradaki VPN kodları, her bir VPN servis sağlayıcı için farklı kazanımlar sunar.

En iyisi
ExpressVPN
promosyon
Herkese merhaba. Kullanıcıların çok büyük bir kısmının beklediği inceleme yazısı ile karşınızdayım. İşte en güncel bilgiler ve tüm detayları ile ExpressVPN incelemesi. Eğer VPN hizmeti konusunda ...
En ucuz
NordVPN
promosyon
Herkese merhabalar. Bugün adından en fazla söz ettiren VPN uygulamalarından birisinin detaylı incelemesi ile karşınızda olacağım. Evet, bugün NordVPN incelemesi yapacağım. Hem biraz daha ...
Surfshark VPN
promosyon
Surfshark VPN, cazip premium özelliklere sahip ucuz bir VPN servisidir. Gerçekten de, yüksek hızlı sunucular ve sınırsız eş zamanlı bağlantı, giriş kayıtları sayesinde internetteki herhangi bir ...
Vypr VPN
promosyon
VyprVPN internette uygulanan sansürü delmek için piyasadaki en iyi VPN yazılımlarından biridir. Yazılım tescilli DNS sunmakla beraber en önemli özelliği kendi patenti olan Chameleon™ isimli ...
Atlas VPN
promosyon
Herkese tekrar merhabalar. Bu yazımda VPN incelemelerine devam ediyorum. Bugün sizlere Atlas VPN ile ilgili detaylı bilgiler vereceğim. Yani bu yazıyı okuyunca AtlasVPN hakkında karar sürecinizde ...
Astrill VPN
promosyon
Astrill VPN sizi internetteki kısıtlı hizmetlere güvenli ve sınırsız ulaştırır.
CyberGhost VPN
promosyon
CyberGhost VPN, Romanyalı bir şirket tarafından 2011 yılında açılmıştır. Gizliliğe ciddi şekilde önem veren bu şirket konumu sayesinde de kullanıcılarını herhangi bir AB veri muhafaza yasaları ...
Hotspot Shield VPN
promosyon
Hotspot Shield VPN, Dünya geneli 600 milyona varan kullanıcısıyla oldukça ünlü. Neden mi? Çünkü kullanımı oldukça kolay olan bir VPN servisi sunmaktalar. Hem de ücretsiz. Bu günlerde, sadece ...
Private VPN
promosyon
Private, 2009 yılında İsveçliler tarafından kurulmuş bir VPN programıdır. Piyasanın liderlerinden olmasa da göze çarpan özellikleriyle güvenli ve güvenilir bir anonim VPN hizmeti sunuyor. Ayrıca ...
ZenMate VPN
promosyon
Bu makalede ZenMate'i inceleyeceğim. Almanya'da kurulmuş bir VPN olan Zen Mate Türkiye'de çok popüler (40 milyon kullanıcının üzerinde). Her şey, bedava arama motoru uzantısı ile başladı (Chrome ...
TunnelBear VPN
promosyon
Hayvan sahiplenmeye hazır mısınız? Çünkü şimdi ayı almak için çok iyi zaman. Evet, anasının ***** kadar bir ayı! Normal bir hayvan sahibi olmaktan çok daha havalı. Söylediğim gibi Kanadalı ...
PureVPN
promosyon
PureVPN Hong Kong orijinli, 10 yıldır piyasada bulunan bir VPN yazılım programıdır. Firmanın sloganı; Ödün vermeden en ucuz VPN. Bundan dolayı VPN kullanıcıları tarafından çok tutulan ve ...

En İyi VPN indirimi Kampanyalarını Nasıl Yakalarsınız?

Genellikle VPN sağlayıcılar uzun süreli abonelik satın alan müşterilerine daha çok ayrıcalık tanırlar. Yani, ne kadar uzun süreliğine abone olursanız, o kadar daha fazla VPN indirimi alma şansınız vardır. Örneğin; 2 veya 3 yıllık abonelik satın alırsanız kullandığınız VPN kodları daha cazip ödeme koşulları sunar.

Yeni aboneliklerde bazı VPN sağlayıcılar ilk 30 günü kapsayan para iade garantisi veriyorlar. Yine, bazıları ise ücretsiz versiyonlarını sizin kullanımınıza sunuyorlar. Ancak, herhangi bir VPN koduna ihtiyaç duymadan VPN kullanmanızı veya VPN denemenizi sağlayan bu uygulamalara dikkat etmeniz gerekiyor.

VPN Coupon Sunan Üçüncü Taraf İnternet Sitelerine Dikkat Edin!

Pek çok konuda olduğu gibi VPN konusunda da çok cazip öneriler sunanlar kendi kazançlarını sağlamak için değişik yollara başvurabilirler. Zaten ilave güvenlik ve gizlilik için VPN edinmeyi düşünen sizler VPN kodu konusunda da oldukça seçici davranmalısınız.

vpn indirimi

İnternet ortamında pek çok sahte reklam ve aldatıcı bilgi bulunmaktadır. Bu durum VPN kodu veya VPN indirimi için de geçerlidir. Bizim tavsiyemiz, VPN hizmeti sağlayıcınızın dışındaki kuponlara veya kampanyalara mümkün mertebe rağbet etmemenizdir. Biz burada bulunan kuponları test ettik, gerçek ve aktif olduklarını doğruladık. Dolayısıyla, buradaki VPN kodlarını güvenle kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

VPN Nedir?

VPN, İngilizce “Virtual Private Network” ifadesinin kısaltmasıdır ve “Sanal Özel Ağ” anlamına gelir. VPN’ler sizin kişisel ve teknik bilgilerinizi gizleyerek size daha güvenli bir internet kullanımı sağlarlar. Ayrıca, bu gizlilik sayesinde bölgesel olarak kısıtlamalara tabi olan birçok yayın, oyun, web sitesi veya uygulamalara erişmenizi sağlar.

Daha teknik bir ifadeyle VPN, sizi internet dünyasına sanal özel bir sunucu ile bağlayan bir yazılımdır. Böylece, sizin fiziksel olarak nereden bağlandığınızı, internet servis sağlayıcınızın hangisi olduğunu, diğer kişiler bilgilerinizi kimse göremez, takip edemez.

VPN’i internet kullandığınız hemen hemen tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Yani, bilgisayarınız, telefonunuz, akıllı televizyonunuz, oyun konsollarınız ve daha bir çok cihaz…

Doğal olarak ilave bir maliyeti olan bu hizmetin yükünü de VPN kodu (VPN coupon) gibi fırsatlarla azaltma şansına sahip olabilirsiniz. Size bir çok imkân sunan VPN ile ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi VPN Sağlayıcısı Nasıl Seçilir?

Piyasadaki en iyi VPN’i nasıl bulacağınız konusu önemlidir. Öncelikle, VPN’ler hakkında biraz teknik bilgi edinmenizi tavsiye ederiz. VPN’ler nasıl çalışır, teknolojik olarak süreçler nasıl işler vb. konularda temel bir ön bilginiz olması iyi olacaktır. Bu size, daha detaylı bir inceleme için terimsel ve işlevsel anlamda ilave kapasite sağlayacaktır.

vpn bağlantısı

Ardından, bakmanız gereken konular şunlardır: VPN hizmetinin ne kadar ülkede ne kadar sunucuya sahip olduğu, sunucuların bağlantı hızları, güvenlik ve gizlilik, uyumluluk, müşteri hizmetleri, fiyat ve ödeme kolaylıkları (para iade garantisi, VPN coupon, VPN kodları, promosyonları vb.).

Bir diğer önemli faktör de sizin kişisel ihtiyaçlarınızdır. Kimse kullanmayacağı bir özellik için fazladan para vermek istemez. Aynı şekilde kimse de daha az para vermek için ihtiyacı olan bir özellikten feragat etmez.

En iyi VPN’i nasıl seçeceğiniz ile ilgili daha detaylı bilgi için bu makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

VPN Kullanmak Neden Önemlidir?

Aslında bu sorunun iki ana cevabı vardır: 1. Gizlilik ve Güvenlik 2. Küresel Erişim İmkânı.

VPN servisinizin, yukarıda da bahsettiğimiz gibi, sizi sanal bir sunucu üzerinden internet dünyasına bağlamak gibi bir kabiliyeti olduğundan kullanıcı adı vb. size ait bilgilere kimse ulaşamaz ve takip edemez. Dolayısıyla bu durum sizi internet üzerindeki kötü niyetli kişilere karşı korur. Sonuç olarak, banka hesabınızla ilgili veya sosyal medya hesabınızla ilgili kötü sürprizler yaşamazsınız.

İkincisi, VPN bağlantısı size bölgesel olarak erişimi kısıtlanmış yayın, oyun, web sitesi veya uygulamalara rahatlıkla erişmenizi sağlar. Yani, Türkiye’den, sadece ABD’de yayınlanan bir diziyi izlemenizi, dünyanın her yerindeki oyunları oynayabilmenizi sağlar. Anlayacağınız, interneti gerçek küresel ağ yapar.

Doğal olarak VPN sahibi olduktan sonra bunun bir de bedeli vardır. O da ödediğiniz paradır. Ama bunun da çözümü var; VPN indirimi, kampanyalar, özel promosyonlar gibi şeyleri takip edeceksiniz ve mümkün mertebe VPN giderlerinizi azaltacaksınız.

Buradaki VPN Kodları (VPN Coupon) Güncel mi?

Elbette. Bizim burada sizler için sunduğumuz tüm VPN indirimi kuponları aktif ve günceldir. Çünkü test edilmemiş herhangi bir VPN kodu bu sayfada yayınlanamaz. Dolayısıyla, yukarıdaki VPN kodu ya da VPN coupon olarak bilinen kuponları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eğer herhangi bir problemle karşılaşırsanız bize ulaşabilirsiniz.

internet üzerinde

Buradakilere ilave olarak VPN sağlayıcınızın resmi web sitesini de sık sık ziyaret etmenizi ve bilhassa Kara Cuma, Yılbaşı vb. özel günlere ilişkin sunulan VPN kodları, VPN indirimi kampanyaları gibi fırsatları da kaçırmamanızı tavsiye ederiz.  Bu tarz geçici VPN kodu (VPN coupon) imkânlarını devamlı takip ederek çok uygun fiyatlara VPN sahibi olabilirsiniz.

Daha Önce Açmış Olduğum Hesabım için VPN Kodu/VPN indirimi Kullanabilir miyim?

Ne yazık ki bu sorunun cevabı hayır. Bu VPN kodlarını yalnızca ilk defa kaydolurken kullanabilirsiniz. Yani, halihazırda kullandığınız bir VPN’iniz varsa buradaki VPN coupon larını kullanarak mevcut tarifenize ilave indirim kazanamıyorsunuz.

Daha Fazla İndirim için VPN Hesabı Açarken Birden Fazla VPN Coupon Kullanabilir miyim?

Genellikle buna izin verilmez. Yani, hesabınızı açıp ödemeyi yaparken yalnızca bir tane VPN kodu kullanabilirsiniz. Ancak, eğer daha fazla tasarruf etmek istiyorsanız en uzun abonelik süresini seçebilirsiniz. Böylece, toplam ücretiniz üzerinden daha fazla indirim almış olacaksınız.

Bu VPN kodları nasıl kullanılır?

Çok kolay, kopyala yapıştır veya herhangi bir şey yapmanıza gerek yok! Sadece istediğiniz kupon üzerine tıklayarak ilgili VPN’in resmi sitesine gidin. Siteye ulaştığınızda kupon aktif hale gelecektir. Sadece bizim özel teklifimizi göreceksiniz. Böylece gerekli adımları takip ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz!

Sonuç

VPN’ler gerçekten çok kullanışlıdır. Ancak, belli bir ücret ödemeniz gerekir. Eğer VPN kodları ile ilgili sürekli takipte olursanız çok uygun ücretlere VPN sahibi olabilirsiniz.

Evet, bir yazımızın daha sonuna geldik. Bu yazımızda da sizlere VPN indirimi seçeneklerini tanıtmaya, onlara nasıl sahip olabileceğinizi anlatmaya çalıştık. Umarım sizler için burada sunduğumuz bir VPN kodunu kullanarak çok uygun ücretlere bir VPN sahibi olabilirsiniz.

Herkese güvenli ve sınırsız internet keyfi dileklerimizle esen kalın!

GizlilikveGüvenlik.com