Yurtdışında Netflix Türkçe dublaj nasıl kullanılır?

Türkiye’de değilsiniz, belki yurt dışında tatildesiniz ve Netflix’de başladığınız yeni dizilerin ve filmlerin izlemeye devam etmek istiyorsunuz. Ama otel odasındaki yatağınıza uzanıp Netflix arşivini kontrol ederken… Olamaz, lanet olası şeyi bulamıyorsunuz! Televizyon ve film haklarıyla sınırlandırılmış bir dünyaya hoş geldiniz. İyi haber ise doğru internet sitesini buldunuz. Birkaç dakika içinde Netflix Türkiye içeriklerini VPN ile açabileceksiniz.

ExpressVPN Edinin
Yurtdışından Netflix Türkiye içeriklerini izleyin

Büyük, özel bir indirimden yararlanın ve en iyi izleme deneyimini yaşayın.

Yurt dışından niye Netflix Türkçe iletişim sağlanamıyor?

Çok basit. Sahipler ve / veya yapımcılar içeriği yalnızca Türkiye’de yayınlanmak üzere Netflix’e sattılar. Bu yüzden, bu içerikleri izlemek için Türkiye’de olmanız gerekmektedir.

netflix türkiye içerik

Eğer Türkiye dışındaysanız, piyasamıza özgün olan hiçbir diziye veya filme erişim sağlayamazsınız. “Yükleyici bu videoyu sizin ülkenizde etkin hale getirmedi.” gibi hata mesajları almayacaksınız. Hiçbir şey olmayacak. Sadece Netflix Türkiye içeriklerine erişemeyeceksiniz. Ama bulunduğunuz ülkenin arşivine erişebileceksiniz.

ExpressVPN Edinin
30 gün para iade garantisi

Netflix Türkçe iletişim nasıl kurulur? Benim çözümüm

Tabii ki de, bazı yasa dışı çözümler mevcut: Korsan film siteleri ve torrent siteleri en meşhurları. Ama bu çözümlerin birçok kötü etkisi var: Öncelikle, korsanlık bir suçtur. İkincisi de, birisinin bölümleri yüklemesi gerekiyor. Üçüncü olarak, görüntünün kalitesi o kadar güzel olmuyor. Son olarak da, Netflix Türkiye iletişim ile HD video izlemek olayın gerçeğidir.

Bu mucize çözüm ise: Sanal Özel Ağ (VPN) yazılımı kullanmak. Ama VPN nedir? Basitçe, bu yazılım bütün verilerinizi yönetecek (gönderdikleriniz ve aldıklarınız olmak üzere ikisini de). Bu veriler, bulunduğunuz ülkenin yerine Türkiye’de bulunan bir VPN sunucusundan geçecek.

Böylece, Turkiye Netflix’deki sunucunun IP adresini alacak (ve sizin otel odanızın IP adresini değil). Bu da demek ki, Netflix sizi Türkiye’de olarak görecek. Böylece, sizi Türkiye arşivine yönlendirecek. Görev tamamlandı! Böylece Netflix Türkçe dublaj izleyebileceksiniz.

Evet, şimdi yurtdışından nasıl Netflix Türkiye iletişim sağlanacağını göstereceğim. Netflix’i VPN ile kullanmak için bu çok basit bir adım adım kılavuzdur. Çoğu VPN servisi ile de çalışmalıdır.

  1. Listemden bir tane Netflix Türkçe VPN yazılımı seçin
  2. VPN’e tıklayarak o VPN'in resmi sitesine gidin
  3. Bir hesap yaratın ve abone olun
  4. İndirip, yükleyin ve programı açın (şu ana kadar çok kolay)
  5. Programda Türkiye’den bir sunucu seçin
  6. VPN bağlantısını açın
  7. Netflix’e (sitesi veya uygulaması) geri dönün ve giriş yapın

Eğer bir yerde takılırsanız beni haberdar edin. Tabii ki de, Peaky Blinders’ın son bölümünü kaçırmanızı istemem.

Netflix Türkçe dublaj için en iyi VPN 2021

En iyi VPN’leri sıralamak için üç kriteri göze aldım: İlk kriter basitlik. Basit bir yazılım istediğinizi biliyorum, bilgisayar konusunda inek olmayabilirsiniz. Bir kez piyasaya sürülen ve unutulan yazılımları tercih ederim.

İkinci kriter, birinci kriter kadar önemli: Servisin hızlığı. Gerçekten, bir video izlerken, mükemmel bir bağlantıya ve yüksek hıza sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde, yüklenme ekranını çok fazla göreceksiniz.

Son kriter önemlidir, ancak tatilde iseniz o kadar da değil: Paranın değeri. Burada 30 liralık bir farktan bahsediyoruz… İşi hallettiğiniz sürece, paranın karşılığını alacaksınız.

Ayrıca, farklı işletim sistemleri için farklı programları da bulunuyor: Masaüstü ve dizüstü için Windows, MacOS ve Linux. Cep telefonları için Android ve iOS.

Bu şirketler verilerinizi toplamıyor. Birçoğu, çevrimiçi gözetim ve sansüre karşı savaşmak için bir araç olarak yaratıldı. Gizliliğinize ve güvenliğinize değer veriyorlar. Tüm büyük şirketlerin, çalışanları yurtdışındayken internet bağlantılarını güvence altına almak için bu tür bir yazılımı kullandığını bilmelisiniz.

Netflix Canlı İzle için Ücretsiz VPN Servislerini Kullanmayın

Ücretsiz VPN’ler için kefil olamam. Bu sözü biliyorsunuzdur: “Eğer bir şey için para ödemiyorsanız, ürün siz olursunuz.” Verilerinizin şirketler ve pazarlamacılar için değeri var. Bazı ahlaksız şirketler bunları ticari amaçla kullanabilir…

Bedava VPN’ler bulabilirsiniz ama bu ücretsiz servisler çoğunlukla Netflix Türkçe dublaj açmakta başarısız olur. Veya hızları normal bir video izlemek için çok düşük kalır. Kendinize bir hediye yapın ve adam akıllı bir VPN’e yatırım yapın. Eğer tatildeyseniz sadece bir aylığına abone olabilirsiniz. Abone olması çok kolay ve hiçbir tatsız sürprizle karşılaşmazsınız.

netflix türkiye içerik

ExpressVPN’i satın aldıktan sonra 30 gün içerisinde paranızı geri alma şansınız var. Çoğu okuyucumuzun ve bizim de bizzat test ettiğimiz bu özellik ile ExpressVPN’i ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Belki de VPN’i çok beğeneceksiniz ve iade istemeyeceksiniz. Ama, VPN’i beğenmez iseniz ve iade istiyorsanız, çok kolay bir şekilde müşteri hizmetlerinden veya canlı sohbet üzerinden gerekçe belirtmeden iadenizi yapabilirsiniz.

Bu özellik yazarlarımızın ve okuyucularımız tarafından onaylanmıştır ve böyle bir durumda paranızın iade edilmeme olasılığı çok düşüktür.

SSS

VPN’i sadece yurt dışından Netflix Türkiye içeriklerini izlemek için mi kullanabilirim?

Hayır, VPN ile Netflix Türkçe dublaj engelini kaldırabilirsiniz. Ama ayrıca, coğrafi engel yemiş her türlü içeriğin engelini de kaldırabilirsiniz. Eğer TR sunucusu kullanırsanız tüm Türkiye içeriklerine ulaşırsınız. Netflix ve ayrıca TRT (TRT’nin internet sitesinden dizi izlemek isterseniz…) gibi. Eğer ABD sunucusu kullanırsanız tüm ABD içeriklerine ulaşırsınız. Tüm bunlar sadece bir abonelik ile.

Ayrıca bahsetmeliyim ki, VPN internetteki gizliliğinizi ve güvenliğinizi arttırır. İnterneti rahatça gezebileceksiniz ve verilerinizi hackerlardan ve devletlerden koruyacaksınız.

Bazı VPN’lerle de geniş bandınızı arttırabilirsiniz, telefonunuzda veri kullanımını sınırlayabilirsiniz, torrent indirebilirsiniz veya çevrimiçi oyun oynayabilirsiniz. Olasılıklar gerçekten sınırsız.

Sonuç

Bu bir mucize! Şimdi Netflix Türkiye iletişimini nasıl sağlayacağınızı biliyorsunuz. Yeniden evde gibi hissediyorsunuz. Ama yarın otel odasından çıkmayı unutmayın. Uçağınızı kaçırırsanız yazık olur.

Benim Netflix izlemek için kullandığım ve en sevdiğim VPN aşağıdaki VPN’dir: ExpressVPN. Ayrıca istediğiniz zaman Turkiye Netflix içeriklerini açabileceğine kefil olabilirim.

Proxy veya engel kaldırıcı kullanmak gibi başka yasal çözümler de var. Ama bunlar benim önerdiğim çözümle yarışamazlar. Önerdiğim şey %100 yasal ve istediğiniz an yurt dışından Netflix Türkçe içeriklerini izleyebileceksiniz.

Berat Y.

Seyahatlerim boyunca birçok yazılım denedim. Her zaman en iyi VPN veya virüsten koruma yazılımını bulmaya çalışıyorum. Ve bulgularımı burada sizlerle paylaşıyorum, incelemelerimde. Umarım aradığınızı bulursunuz!

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com