Yurtdışından Netflix Türkiye İzlemek Artık Çok Kolay!

Türkiye’de değilsiniz, belki yurt dışında tatildesiniz ve Netflix’de başladığınız yeni dizilerin ve filmleri izlemeye devam etmek istiyorsunuz. Ama otel odasındaki yatağınıza uzanıp Netflix yurtdışı arşivini kontrol ederken… Olamaz, lanet olası şeyi bulamıyorsunuz! Çünkü yurtdışı Netflix izleme gibi bir niyetiniz olmamasına rağmen **konumunuzdan dolayı önünüze hep netflix yurtdışı izleme seçenekleri çıkıyor.** Televizyon ve film haklarıyla sınırlandırılmış bir dünyaya hoş geldiniz. Ancak iyi haber ise doğru internet sitesini buldunuz. Birkaç dakika içinde **Netflix Türkiye içeriklerini VPN ile açabileceksiniz.** Çünkü **yurtdışından Netflix Türkiye izlemek artık çok kolay.**

ExpressVPN Edinin
Yurtdışından Sınırsız Netflix Türkiye İzlemek İster misiniz?

Dünyanın her yerinden Netflix Türkiye içeriklerine erişmek için mutlaka ExpressVPN alın! Hem yüksek performans, hem de üst düzey güvenliğe sahip olun. Üstelik 30 günlük para iade garantisi ile.

Son güncelleme: 23 Haziran 2024

Yurtdışından Netflix Turkiye izlemek Neden Mümkün Olmuyor?

Çok basit. Çünkü sahipler ve / veya yapımcılar içeriği yalnızca Türkiye’de yayınlanmak üzere Netflix’e sattılar. Yani Türkçe Netflix yurtdışı izleme imkânı bu nedenle mümkün olmuyor. Kısaca, yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için bağlantınızın bir Türkiye sunucusu aracılığı ile olması gerekiyor.

netflix türkiye içerik

Eğer Türkiye dışındaysanız, piyasamıza özgün olan hiçbir diziye veya filme erişim sağlayamazsınız. Çünkü “Yükleyici bu videoyu sizin ülkenizde etkin hale getirmedi.” gibi hata mesajları alırsınız. Bu mesaj size yurtdışı Netflix izleme gibi bir imkânınız olmadığını ifade eder. Neticede hiçbir şey olmaz. Ancak bulunduğunuz ülkenin arşivine erişebileceksiniz.

Türkçe Netflix Yurtdışında Kullanım nasıl kurulur? Benim çözümüm

Tabii ki de, bazı yasa dışı çözümler mevcut: Korsan film siteleri ve torrent siteleri en meşhurları. Ama Netflix Türkiye yurtdışı izleme imkânı sunan bu çözümlerin birçok kötü etkisi var: Öncelikle, korsanlık bir suçtur. İkincisi de, birisinin bölümleri yüklemesi gerekiyor. Üçüncü olarak, görüntünün kalitesi o kadar güzel olmuyor. Son olarak da, yurtdışında Netflix Türkiye izleme demek HD video izlemek demektir.

Bu mucize çözüm ise: Sanal Özel Ağ (VPN) yazılımı kullanmak. Ama VPN nedir? Basitçe, bu yazılım bütün verilerinizi yönetecek (gönderdikleriniz ve aldıklarınız olmak üzere ikisini de). Bu veriler, bulunduğunuz ülkenin yerine Türkiye’de bulunan bir VPN sunucusundan geçecek.

Böylece, Turkiye Netflix’deki sunucunun IP adresini alacak (ve sizin otel odanızın IP adresini değil). Bu da demek ki, Netflix sizi Türkiye’de olarak görecek. Böylece, sizi Türkiye arşivine yönlendirecek. Görev tamamlandı! Böylece Netflix Türkçe dublaj izleyebileceksiniz. Ayrıca Netflix yurtdışında Türkçe altyazı seçeneğini de buna benzer şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Evet, şimdi netflix yurtdışı izleme şansına nasıl erişebileceğinizi göstereceğim. Netflix’i VPN ile kullanmak için bu çok basit bir adım adım kılavuzdur. Üstelik çoğu VPN servisi ile de çalışmalıdır.

  1. Yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için listemden bir tane Netflix Türkçe VPN yazılımı seçin
  2. VPN’e tıklayarak o VPN'in resmi sitesine gidin
  3. Bir hesap yaratın ve abone olun
  4. İndirip, yükleyin ve programı açın (şu ana kadar çok kolay)
  5. Programda Türkiye’den bir sunucu seçin
  6. VPN bağlantısını açın
  7. Netflix’e (sitesi veya uygulaması) geri dönün ve giriş yapın

Yurtdışı Netflix izleme işi bu kadar basit işte! Eğer bir yerde takılırsanız beni haberdar edin. Tabii ki de, Peaky Blinders’ın son bölümünü kaçırmanızı istemem.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Netflix Türkçe dublaj için en iyi VPN 2024

Netflix yurtdışı izleme amacına yönelik en iyi VPN’leri sıralamak için üç kriteri göze aldım: İlk kriter basitlik. Her şeyden önce basit bir yazılım istediğinizi biliyorum, bilgisayar konusunda inek olmayabilirsiniz. Ancak yurtdışından Netflix Türkiye izlemek gibi bir amaca hizmet eden ve zaten piyasada olan ve unutulan yazılımları tercih ederim.

İkinci kriter, birinci kriter kadar önemli: Servisin hızlılığı. Gerçekten, bir video izlerken, mükemmel bir bağlantıya ve yüksek hıza sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde, yüklenme ekranını çok fazla göreceksiniz. Zaten yurtdışı Netflix izleme imkânı açısından önemli olan bu özelliğin gerekliliğini tahmin etmek için uzman olmaya gerek yoktur.

Son kriter önemlidir, ancak tatilde iseniz o kadar da değil: Paranın değeri. Burada 30 liralık bir farktan bahsediyoruz… Ama işi hallettiğiniz sürece, paranın karşılığını alacaksınız. Dolayısıyla her şeyin olduğu gibi Netflix yurtdışı izleme işinin de bir bedeli vardır.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Ayrıca, yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için farklı işletim sistemlerine yönelik farklı programlar da bulunuyor: Masaüstü ve dizüstü için Windows, MacOS ve Linux. Cep telefonları için Android ve iOS.

Bu şirketler verilerinizi toplamıyor. Zaten birçoğu, çevrimiçi gözetim ve sansüre karşı savaşmak için bir araç olarak yaratıldı. Yani gizliliğinize ve güvenliğinize değer veriyorlar. Tüm büyük şirketlerin, çalışanları yurtdışındayken internet bağlantılarını güvence altına almak için bu tür bir yazılımı kullandığını bilmelisiniz. Buna yurtdışı Netflix izleme vb. faaliyetler de dahildir.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Netflix Yurtdışı izleme İçin Ücretsiz VPN Servislerini Kullanmayın

Ücretsiz VPN’ler için kefil olamam. Bu sözü biliyorsunuzdur: “Eğer bir şey için para ödemiyorsanız, ürün siz olursunuz.” Açıkçası verilerinizin şirketler ve pazarlamacılar için değeri var. Yurtdışından Netflix Türkiye izlemek amacıyla yola çıkıp bazı ahlaksız şirketlerin ticari amaçlarına hizmet etmeyin…

Bedava VPN’ler bulabilirsiniz ama bu ücretsiz servisler çoğunlukla Netflix Türkçe dublaj açmakta başarısız olur. Veya hızları normal bir video izlemek için çok düşük kalır. Kendinize bir torpil geçin ve yurtdışı netflix izleme amacıyla adam akıllı bir VPN’e yatırım yapın. Eğer tatildeyseniz sadece bir aylığına abone olabilirsiniz. Abone olması çok kolaydır ve hiçbir tatsız sürprizle karşılaşmazsınız. Böylelikle Netflix yurtdışı izleme konusunda kafanız rahat olur.

netflix türkiye içerik

ExpressVPN’i satın aldıktan sonra 30 gün içerisinde paranızı geri alma şansınız var. Çoğu okuyucumuzun ve bizim de bizzat test ettiğimiz bu özellik ile ExpressVPN’i ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Belki de yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için edindiğiniz bu VPN’i çok beğeneceksiniz ve iade etmek istemeyeceksiniz. Ama, VPN’i beğenmez iseniz ve iade istiyorsanız, çok kolay bir şekilde müşteri hizmetlerinden veya canlı sohbet üzerinden gerekçe belirtmeden iadenizi yapabilirsiniz. Bence yurtdışı Netflix izleme konusunda bu, hiç riski olmayan ve kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

Bu özellik Netflix yurtdışı izleme dışında da pek çok kişi tarafından denenmiştir. Ayrıca yazarlarımız ve okuyucularımız tarafından da onaylanmıştır. Böyle bir durumda paranızın iade edilmeme olasılığı çok düşüktür.

SSS

VPN’i sadece yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için mi kullanabilirim?

Hayır, VPN ile yurtdışı Netflix izleme imkânını elde edebilirsiniz. Ama ayrıca, coğrafi engele takılmış her türlü içeriğin engelini de kaldırabilirsiniz. Eğer TR sunucusu kullanırsanız Netflix yurtdışı izleme şansını yakalarsınız. Netflix ve ayrıca TRT (TRT’nin internet sitesinden dizilerini izlemek isterseniz…) gibi. Eğer ABD sunucusu kullanırsanız tüm ABD içeriklerine ulaşırsınız. Tüm bunlar sadece bir abonelik ile. Kısacası, kilit nokta yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için Türkiye’de bulunan bir sunucu kullanmak…

Ayrıca bahsetmeliyim ki, VPN internetteki gizliliğinizi ve güvenliğinizi arttırır. İnterneti rahatça gezebileceksiniz ve verilerinizi hackerlardan ve devletlerden koruyacaksınız. Yani hem yurtdışı Netflix izleme imkânına sahip olacak hem de daha güvenli bir internet kullanımı kazanacaksınız.

Bazı VPN’lerle de geniş bandınızı arttırabilirsiniz, telefonunuzda veri kullanımını sınırlayabilirsiniz, torrent indirebilirsiniz veya çevrimiçi oyun oynayabilirsiniz. Olasılıklar gerçekten sınırsız.

Amacınız ister Netflix yurtdışı izleme olsun ister olmasın bir kere VPN kullanmanın tadını alınca bir daha bırakmak istemeyeceksiniz.

Netflix filmleri Türkçe dublaj nasıl izlenir?

Yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için giriş yaptığınızda, dil ayarlarınıza ve konumunuza göre size 5-7 adet dublaj dil seçeneği gösterilir. Bu diller arasından Türkçe’yi seçerek filminizi Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda Türkçe, seçenekler arasında listelenmeyebilir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız bir VPN kullanmak sizin için uygun bir çözüm olacaktır. VPN size, yurtdışı Netflix izleme amacıyla konumunuzdan bağımsız bir şekilde diğer dilleri, Türkçe dublaj seçeneği de dâhil, menüde listeleyebilme imkânı verecektir.

Netflix yurtdışı izleme konusunda ilave bilgiler için Netflix’in resmi internet sitesine de başvurabilirsiniz. Profil ayarları, dublaj ve altyazı seçenekleri hakkında daha detaylı bilgiye bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Netflix Türkiye’yi yurt dışından izlemek için yapabilecekleriniz bu kadar!

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç

Bu bir mucize! Artık yurtdışından Netflix Türkiye izlemek için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Yeniden evde gibi hissedebilirsiniz. Ama yarın otel odasından çıkmayı unutmayın. Uçağınızı kaçırırsanız yazık olur.

Benim yurtdışı Netflix izleme amacıyla kullandığım ve en sevdiğim VPN aşağıdaki VPN’dir: ExpressVPN. Ayrıca istediğiniz zaman Turkiye Netflix içeriklerini açabileceğine kefil olabilirim.

Proxy veya engel kaldırıcı kullanmak gibi başka yasal çözümler de var. Ama bunlar benim önerdiğim çözümle yarışamazlar. Önerdiğim şey %100 yasal ve istediğiniz an yurt dışından Netflix Türkçe içeriklerini izleyebileceksiniz.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com