Hakkımızda

Merhaba sayın okuyucu,

İnternet siteme hoşgeldin. Son 10 yıldır, işim için tüm dünyayı dolaştım. IT sektöründe çalışıyorum ama bir güvenlik veya VPN firması için değil. Uzaklara gittim ve sık gittim. Bazen uzun bir süreliğine gittim. Yolda olmak insanı birçok güvenlik sorunuyla karşıya getiriyor: Nasıl güvenli ve sağlam bir bağlantı sağlanır? İnternete her yerden serbestçe nasıl erişilir? En sevdiğiniz dizi veya futbol takımınızın maçı nasıl izlenir? Tüm bu soruları (ve daha fazlasını) bir sorunla karşılaştığım her an kendime sordum. Ve cevapları kendim bulmam gerekti!

Bugünün aşırı bağlantılı dünyasında çevrimiçi güvenlik oldukça önemli. Bildiğiniz gibi (ya da birazdan öğreneceksiniz) bu sitede olsanız bile güvenlik önemli. Bu yüzden VPN programları ya da bilmeyenler için Sanal Özel Ağ programları benim gibi insanlar için bir gereklilik haline geldi. İş seyahatine gidenler veya farklı ülkelerde ofisleri bulunan global şirketler gibi. Birkaç farklı VPN programı deneme şansım oldu ve bunun üzerine deneyimlerimi ve öğrendiğim şeyleri bu sitede paylaşma kararı aldım.

VPN dünyası hakkında son gelişmeleri öğrenin

Bilgi paylaşmak ve yeni teknolojilere ayak uydurmak bir hobi ve tutkudur. En yeni ve güncel olayların, haberlerin, blogların ve çok daha fazlasının ayrıntılarını sunan ve ayrıca VPN hizmetleri için en iyi inceleme sitelerinden biri olmak istiyorum. VPN teknolojisi dünyasında neler olup bittiğine dair haber ve detaylar almak için kaynağınız olacağım.

En iyi VPN servis sağlayıcıları için incelemelerimi okuyun

Ayrıntılı ve tarafsız bir inceleme yazmadan önce her VPN için gerçek testler yapmaktan çekinmiyorum: ExpressVPN, IPVanish, NordVPN ve liste daha devam ediyor. Teknik detayları tabii ki de öğreneceksiniz ama sadece onu öğrenmeyeceksiniz. Programın nasıl kullanıldığını, en sevdiğiniz film izleme sitesine nasıl ulaşabileceğinizi ve engel olmadan en sevdiğiniz siteleri nasıl ziyaret edebileceğinizi de öğreteceğim. Doğru satın alma kararını vermenize yardımcı olacağım, böylece gerçek internet özgürlüğü ve çevrimiçi güvenliği kucaklayabilirsiniz.

VPN hizmetlerinin ve çevrimiçi güvenliğin ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin

İpuçları ve püf noktalar bölümümde internetin özgürce nasıl kullanılacağını ve gizliliğinizi nasıl koruyacağınızı öğreneceksiniz. Kolaylıkla Netflix’e, en sevdiğiniz sosyal medya platformuna veya en sevdiğiniz haber sitelerine erişim sağlayabileceksiniz. Sıklıkla yurt dışında yaşayan diğer kullanıcılardan e-posta alıyorum ve gizliliğimizin saygınlığını korumak ve bunları sürdürmek için görüş, öneri ve yöntem alışverişi yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Özel indirimlerle VPN hizmetlerinde para tasarrufu yapın

Özel kuponlar ve fırsatlar için beni takip etmeye devam edin. Her zaman en iyi ve en uygun VPN fırsatlarını arıyorum ve bulduğumda hemen size sunuyorum.

GizlilikveGüvenlik.com