Hakkımızda

Merhaba ben Berat!

Bu sitede paylaştığım tüm yazılımlar, cihazlar ve haberler tamamen ücretsiz olup; güvenilir kaynaklardan onaylanmış durumdadırlar.

Kullanıcılarımızdan herhangi bir üyelik ücreti talep etmiyorum. Özgür ve sansürsüz internet için 7/24 çalışan site, dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek sizleri bilgilendirmektedir. Hayatımızın önemli parçalarından biri haline gelen internet teknolojilerini daha faydalı ve güvenli hale getirmek en önemli misyonlarımın başında gelmektedir.

Misyonum

Gizlilik ve Güvenlik kurucusu olarak misyonum, internet kullanıcılarının çevrimiçi güvenliğini sağlamak için gerekli yazılımları, cihazları ve yenilikleri en güncel bir biçimde takipçilerimize aktarmaktır. Edindiğim ilkeler doğrultusunda, özgür interneti savunuyorum ve bu amaç uğruna gerekli gördüğüm adımları sizler ile paylaşıyorum.

Sizi Tehlikelerden Koruyorum

Gizlilik ve Güvenlik kurucusu olarak online güvenliğinizi sağlamak için sağlam prensiplere sahibim. Sürekli güncellenen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden sitem, günlük makaleler ve incelemeler ile takipçilerimizi olası yeni tehditlerden korumayı amaçlamaktadır.

İnternet dipsiz bir okyanus gibidir ve içerisinde çok faydalı şeyler olduğu gibi tahmin bile edilemeyecek düzeyde tehlikeleri de barındırır. Bu nedenle her zaman tetikte olmak ve potansiyel tehlike unsurlarının bazı şeyler için geç kalmadan farkına varmak oldukça önemlidir.

Teknik detaylara hakim olmasanız bile, Gizlilik ve Güvenlik sitesi tarafından özenle hazırlanmış incelemeleri ve makaleleri okuyarak gerekli adımlar oldukça kolay bir şekilde uygulamaya koyabilirsiniz.

Sunduğumuz çözümler sayesinde online güvenliğiniz emin ellerde olacaktır. Peki GizlilikveGuvenlik.Com adresini diğer sitelerden ayıran farklar neler?

Reklam Yapmıyorum

Gizlilik ve Güvenlik kurucusu olarak herhangi bir sponsorum ya da beni destekleyen bir kuruluş bulunmamaktadır. Sizlere incelemelerini sunduğumuz ve önerdiğimiz yazılımlarla herhangi bir iş birliği içerisinde değilim. Açıkçası tam tersi bir durum pek de etik olmazdı.

VPN sağlayıcılarından herhangi bir para almıyorum. Onları övmek ya da yermek tamamen benim insiyatifimde. Bu nedenle daha objektif olabiliyor ve mutlak doğruya uzanan konuda daha başarılı adımlar atabiliyorum.

Eğer incelemesini yaptığım yazılımlardan herhangi birinden reklam alıyor olsaydım, bu yazılımların ya da ürünlerin olumsuz durumlarını nasıl dile getirebilirdim ki? İşte bu nedenle herhangi bir hizmetin ya da ürünün pazarlamasını yapmadığıma dikkat çekmek isterim.

Sponsorlu İncelemeler ve Yorumlara Kapalıyız

Yukarıda da belirttiğim nedenlerden dolayı sponsorlu incelemeler ya da yorumlar yapmıyorum. Bu tarz iş birliği teklifleriyle bana gelmemeniz iki taraf açısından da olumlu olacaktır.

Ancak; ürününüze güveniyorsanız ve incelenmeye değer buluyorsanız her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik ve Güvenlik admini olarak yeniliklere açığım ve farklı kanallardan gelen ürün/servisleri incelemeye son derece meraklıyım.

Gizlilik ve Güvenlik ücretli reklamları kabul etmez, çünkü şirketimin vizyonunu ve misyonunu sabote edecektir. Ürün ve hizmetlerin dürüst ve tarafsız değerlendirilmesinden ödün vermek istemiyorum. Bu nedenle, okuyucularımızın yararına sadece dürüst incelemeler ve ürün değerlendirmeleri sunma taahhüdümün yanında olacağız.

Güvende Olmanızı İstiyorum

İnternet güvenliğiniz benim için gerçekten önemli. Bu nedenle, gizlilik ve siber güvenlik tutkumun interneti kullanan herkesin özgürlük ve gönül rahatlığı sağlayacağı bir araç olmasını istiyorum.

Web sitemde en son siber güvenlik haberlerini, indirimleri, araçlarla ilgili en iyi fırsatları (yazılım), denenmiş ve test edilmiş ürün incelemelerini ve adım adım kılavuzları ekledim.

Yazdığım makalelerin anlaşılabilir olduğundan dolayı, teknolojik olarak çok bilgili olmayan okuyucuların bile anlayabileceğinden emin olmak istiyorum.

İhtiyacınız Olan Araçlar ve Bilgiye Sahibim

Nihayetinde, bu web sitesini gizlilik ve siber güvenlik hakkında yeni ve güncel içerikle tamamen dolu hale getirmeye çalışıyorum. Ayrıca farklı konularla ilgili talepleri de kabul ediyoruz.

Yeni bilgiler öğrenmeniz için bu konuları araştırmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Bu nedenle, bilmek istediğiniz bir konu varsa, iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. İnternete nereden bağlı olursanız olun, evinizin, okulunuzun, ofisinizin ve hatta güvenli olmayan genel WiFi’nizin rahatlığında, çevrimiçi etkinliğinizi korumak için yararlı bilgiler edineceğinizden emin olabilirsiniz.

Sizin Güvenliğiniz, Bizim Tutkumuz

Teknolojiyi ve siber güvenliği her anlamda seviyoruz. Size her zaman dürüst ve tarafsız bir ürün incelemesi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Değerlendirmelerimiz, sonuçların doğru olmasını sağlamak için gerçek kullanıcı deneyimine dayanmaktadır.

Bu alanda başarılı olmak için her şeyin dürüstçe yapılması gerektiğini biliyoruz, böylece getirdiğimiz bilgiler hizmet ettiğimiz insanlar için yararlı ve faydalı bir şekilde işler.

Birçok insanın teknolojik terimlere meraklı olmadığını biliyoruz. Bu nedenle, deneyimli yazarlarımız her kişinin kendine özgü çevrimiçi güvenlik gereksinimlerini karşılayan kaliteli içerik sağlamayı her zaman üstlenirler. Teknoloji dilini anlaşılır ve anlaşılabilir yapacak bir yazı sistemi uygulamaya odaklanıyoruz.

Güncel Kalıyoruz

Her ürün incelemesinin artılarını ve eksilerini eklediğimizden emin oluruz. İçeriklerimizin hizmet ettiğimiz insanlara özenle sunulduğundan emin olmalıyız. Ürün özelliklerinin yanı sıra, ürün avantajlarını ve gerçek performanslarını da ekliyoruz. Amacımız, çevrimiçi ürün veya hizmet satın alırken okuyucularımızın bilinçli kararlar almasını sağlamaktır.
Bu web sitesinin arkasındaki kişiler gizlilik ve güvenliği çok ciddiye almaktadır. Ayrıca, gerçek isimlerimizin arkasında dürüst bilgi ve inceleme yayınlamanın potansiyel tehlikelerinin farkındayız. Bu nedenle bazen rumuzlar kullanan yazarlara bazen ise gerçek isimlerini kullanan ekip arkadaşlarımıza denk gelebilirsiniz.

Tam Bağımsız Gizlilik ve Güvenlik

Çevrimiçi medyada görebileceğiniz bir diğer rahatsız edici eğilim, inceleme web sitesi ve incelenen ürünlerin aynı kuruluşa ait olma eğilimidir.

İnceleme web siteleri oluşturan veya satın alan VPN şirketleriyle ilgili çeşitli raporlar bulunmaktadır. Ayrıca, okuyucularına önerdikleri VPN’lerin doğrudan sahip olduğu VPN inceleme sitelerine örnekler de vardır. Bu, çeşitli “gizlilik” web sitelerinde de geçerlidir.

Söylemeye gerek yok, Gizlilik ve Güvenlik tamamen bağımsız bir sitedir ve burada görünen ürün veya hizmetlerin herhangi birinde sahiplik veya finansal hissesi yoktur.

Ayrıca, GizlilikveGuvenlik.com herhangi bir VPN hizmeti, dijital medya şirketi veya başka bir kuruluşa ait değildir. Bunun yerine, Gizlilik ve Güvenlik tek bir gizlilik aktivisti tarafından sahiplenilmekte ve işletilmektedir ve dışarıdan sahipleri veya harici finansal çıkarları olmayan bir oluşumdur.

Endişelerinizi Bize Bildirin

Ayrıca sizi, okuyucularımızı yorumlarınızı, geri bildirimlerinizi ve övgülerinizi göndermeye teşvik ediyoruz. Bu, işimizin kalitesini artırmamıza ve ilgili ve yeni gizlilik ve güvenlik içeriği sağlama standardımızı korumamıza yardımcı olacaktır.

Sizlerden gelen yorumlar sayesinde kendimizi geliştirmeye devam edebiliriz. İncelememizi istediğiniz ürün veya hizmetleri bizlere yazabilirsiniz. Bizlerden gelen yorumlar sonucunda kullanmaya başladığınız herhangi bir ürün hakkında düşündüklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çevrimiçi güvenlik ve gizlilik hakkında aklınıza gelebilecek her türlü konuda sizlere yardım etmeye hazırız.

Gizli ve Güvende Kalın

Misyonum ve vizyonumdoğrultusunda İnternet güvenliğinizi ve özgürlüğünüzü arttırmak için kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımı sürdürüyorum. Sansüre karşıyım ve bazı otoriteler tarafından dayatılan çeşitli sansürlerin ortadan kaldırılması için çabalıyorum.

Gizlilik ve Güvenlik okuyucusu olarak çevrimiçi hareketlerinizi nasıl meraklı kişilerden koruyabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun ve sizin için en doğru olan yazılımları ya da ürünleri bulmanız konusunda size yardımcı olabilirim.

Eğer hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bana her zaman ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve önerileriniz benim için önemlidir.

Gizli ve güvende kalın!

GizlilikveGüvenlik.com