NordVPN indirim Fırsatları 2024 – %51 DAHA UCUZ!

İşte merakla beklenen bir yazı ile yine karşınızdayım. Çünkü bu yazımda sizlere bu yıla ait NordVPN indirim fırsatlarını haber vereceğim. Ayrıca Nord VPN kupon kullanımı ve kazanımları hakkında sizlere bilgiler vereceğim. Dolayısıyla bu yazı ile, NordVPN kupon kodu bilgilerine nasıl ulaşacaksınız, nasıl kullanacaksınız vb. bilgiler elinizin altında olacak.

NordVPN Edinin
Özel NordVPN indirim Fırsatları ile Güvenli İnterentiniz Olsun

Yüksek performans ve güvenli internete cazip fiyatlarla sahip olmak istemez misiniz? İşte çok özel NordVPN kupon kodu fırsatları sizi bekliyor.

Son güncelleme: 24 Mayıs 2024

Nord VPN Kuponları

NordVPN Kuponu: %51 İNDİRİM

%51 daha az ödeyin! Her ay 11,99$ ödemek yerine, her ay yalnızca 3,99$ ödeyin!

%51 İNDİRİM

Onaylı Kupon

NordVPN Kampanyası: Ücretsiz Deneyin – Hem de 30 Gün Boyunca!

NordVPN’i 30 gün boyunca risksiz deneyin. Memnun kalmazsanız paranız kuruşu kuruşuna iade!

Ücretsiz Deneme Sürümü

Onaylı Kupon

NordVPN Kuponu: %58 İNDİRİM

Acele edin! Kampanya bitmeden %58 İNDİRİMİ kaçırmayın!

Süresi Geçmiş

Onaylı Kupon

NordVPN Nedir?

Nord Güvenlik tarafından ilk versiyonu 2012 yılında kullanıma sunulan bir Özel Sanal Ağ uygulamasıdır. NordVPN kullanıcılarına güvenli bir internet kullanımı sunarken aynı zamanda da performanstan ödün vermemeyi ilke edinmiştir.

Çok yaygın bir ülke ağında yüzlerce sunucusu ile hizmet sağlayan uygulama, bölgesel kısıtlamalara takılmadan dünyanın her yerindeki içerik, oyun ve yayınlara ulaşabilme imkânı vermektedir.

Hem sınırsız erişim hem de güvenli internet için bir çok kişinin tercih ettiği uygulama hemen hemen tüm işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Ayrıca kişisel mobil cihazlarınızda da rahatlıkla ve pratik bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bununla beraber performans konusunda da kullanıcılardan tam not almaktadır NordVPN. Yani yüksek hızdaki sunucuları ve geniş bant kullanımı ile film severlerin takılma, donma olmadan film keyfi yaşamalarını sağlamaktadır.

Aynı zamanda Çin gibi katı kurallara bağlı olan ülkelerde de kullanım kalitesi iyi olan nordVPN torrent için de oldukça uygundur.

NordVPN kupon kodu

Güvenliğe öncelik verenler de bu uygulamayı tercih etmektedir. Çünkü NordVPN’in sahip olduğu şifreleme teknolojisi oldukça iyi. Ayrıca uygulanan gizlilik politikası da ilave mahremiyet ve güvenlik sağlamaktadır.

Yukarıdaki tüm imkânları NordVPN, oldukça kolay bir arayüz ve mobil uygulama ile tüketicilerine ulaştırmaktadır.

Bununla da bitmiyor. Çünkü NordVPN müşteri desteği konusunda da öne çıkan özelliklere sahip. Hem teknolojik altyapısı hem de satış sonrası ilgi, alaka ve destek oldukça iyi seviyede.

Sonuç itibariyle, arzu ettiğiniz performansta ve kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir internet kullanımını elde edebilirsiniz. Burada genel bir bilgi vermeye çalıştığım NordVPN ile ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

NordVPN Özet Bilgi Tablosu

Aşağıdaki tabloda NordVPN’in sahip olduğu genel özellikleri görebilirsiniz. Ayrıca buradaki bilgileri diğer VPN’ler ile de kıyaslayarak karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix US, UK, CA, AU, DE, FR
Çoklu Giriş Eklentisi 6 eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 60+
Desteklenen işletim sistemleri Windows, macOS, Linux, Android, iOS
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller WireGuard, OpenVPN (UDP/TCP), IKEv2/Ipsec
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 5.601+

NordVPN Kupon Kodu ile Fiyatlar

Bu kısımda yazımın ana konusu olan NordVPN indirim fırsatlarından bahsedeceğim. Ama öncelikle genel olarak mevcut planlardan söz edeyim.

En baştan size şunu söyleyebilirim ki, Nord VPN kupon olmadan bile alabileceğiniz en ucuz VPN’lerden biri. Hatta bu performansta alabileceğiniz en ucuz olanı diyebilirim.

nordvpn ile fiyatlar

Uygulamanın 1 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık planları var. Yani toplam 3 plan seçeneği sunan Nord VPN indirim açısından en iyi fiyatı en uzun planı olan 2 yıllık plan için vermektedir. Bu plandaki tasarrufunuz %63 olmaktadır.

Ayrıca 30 günlük para iade garantisi de veren uygulamanın ücretsiz versiyonu bulunmuyor. Aslında bu uygulama da bir nevi ücretsiz kullanım kuponu gibi görülebilir.

NordVPN’i Hemen Deneyin

NordVPN Coupon Nasıl Kullanılır?

Yukarıda kısaca özelliklerine göz attığımız Nord VPN kupon kodu kullanımını burada ele alacağım. Evet, NordVPN indirim dünyasından yararlanabilmenin ilk adımı NordVPN kupon kodunun elde edilmesi, ikinci adımı ise onun işleme alınmasıdır. Aşağıda sizlere yakaladığınız fırsatları nasıl hayatınıza geçireceğinizi adım adım anlatayım:

  • Öncelikle benim bu yazıda sizlere sunduğum indimli linklerden birine tıklayarak ilgili sayfaya gidin.
  • Ardından %51’lık indirim sunan 2 yıllık paketi seçin.
  • Daha sonrasında da karşınıza çıkan yönlendirmeler doğrultusunda gerekli bilgileri girip, ödemenizi yapın ve hesabınızı aktif hale getirin.
  • Ve işlem tamam. Yani çok uygun bir fiyata sınırsız bir erişim ve güvenli internet sahibi oldunuz!

NordVPN Kupon

NordVPN Kupon Kodu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Elimde Birden Fazla Nord VPN Kuponu Olsa Hepsini Kullanabilir miyim?

Ne yazık ki, hayır. NordVPN indirim kampanyaları kapsamında sadece bir tane NordVPN kupon kodu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda belki akıllara gelebilir diye söylemek istiyorum; bir Nord VPN kuponunu da yalnızca bir kere kullanabilirsiniz. Ancak yeni açtığınız başka bir hesap istisna. Buradaki kritik nokta yeni hesap açılışıdır.

Kısaca, her yeni açılan hesap için mevcut olan NordVPN indirim kodunu (önceden kullanılmış olsa dahi) kullanabilirsiniz.

Halihazırda Kullandığım Bir Hesap İçin NordVPN kuponlarını Kullanabilir miyim?

Maalesef, hayır. İndirim kuponları yalnızca yeni açılan hesaplar için geçerlidir. Daha önceden açılmış olan hesaplarda indirim kuponları kullanılamamaktadır.

Yani indirim kuponlarından sadece yeni hesap açacak olanlar yararlanabilmektedir. Dolayısıyla Nord VPN kuponlarından faydalanabilmek için yeni hesap satın alma işlemi gerekmektedir.

İndirim Kampanyaları Tüm Planlar İçin Geçerli midir?

NordVPN kupon kodu, kullanabileceğiniz planlar üzerinde zaten ne kadar tasarruf edeceğiniz, yani ne kadar indirim olacağı otomatik olarak yer almaktadır. Dolayısıyla kampanya ayrıcalıklarından faydalanabilmek için ilgili planları tercih edip belirtilen miktarlarda tasarruf edebilirsiniz.

Nord VPN kupon

Sonuç olarak, herhangi bir promosyon kodundan faydalanabilmeniz için kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde ve üzerinde kampanya bilgileri olan bir plan seçmelisiniz.

Ücretsiz Versiyon Hediye Eden Bir NordVPN indirim kuponu Var mı?

Hiçbir Nord VPN kuponu size ücretsiz bir versiyon hediye etmez. Ama hem indirim fırsatlarından yararlanarak uygun fiyata uygulamayı alabilir hem de 30 günlük para iade garantisinden faydalanabilirsiniz.

Yani koşulsuz olarak 30 gün içerisinde kullanımınızı sonlandırabilir ve tüm paranızı geri alabilirsiniz. Üstelik 30 günlük para iade garantisi tüm planlar için de geçerlidir.

NordVPN indirim fırsatları Ne Kadar Sıklıkla Karşımıza Çıkıyor?

NordVPN indirim fırsatlarından yararlanabilmek için öncelikle NordVPN kupon kodu bilgilerine ulaşabilmek gerekir. Bunun için de uygun yerleri takip etmek lazımdır.  NordVPN kupon kodu paylaşımlarını yıl içerisinde değişik zamanlarda değişik yerlerde yapıyor. Dolayısıyla belirli bir zamanlama yok. Yani fırsatları yakalamak için takipte kalmanız gerekmektedir.

Ancak size bir ipucu vereyim. Tüm diğer hizmet veya ürünlerde olduğu gibi Nord VPN kupon fırsatlarını yakalayabilmek için en güzel zamanlar özel günler, tatil zamanları ve yaygın indirim uygulamalarının olduğu dönemlerdir.

Örneğin; Kara Cuma (Black Friday) veya Siber Pazartesi (Cyber Monday) gibi zamanlarda internet sitesini ve güncel haberleri sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederim.

İşinizi biraz daha kolaylaştırayım. İşte size bu fırsatları takip edebileceğiniz kullanışlı bir link! İster bu linke her gün tıklayarak kontrol devamlı kontrol edin ister bu sayfayı bookmark yaparak fırsatlardan haberdar olun.

Bununla da bitmedi yapabilecekleriniz. Sizlere bir link daha vermek istiyorum. Bu link üzerinden de daha fazla aktif kupon bulabilirsiniz. Böylece hedeflediğiniz indirim fırsatlarını yakalar ve arzu ettiğiniz indirimli NordVPN uygulamasını elde edebilirsiniz.

NordVPN’i Hemen Deneyin

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com