Windows İçin VPN En İyiler Listesi 2024

Çoğu VPN hizmeti bir Windows istemcisi sunarken, sadece birkaç Windows için VPN gerçekten iş görür durumda. Windows için en iyi VPN’i aradığımızda 300’den fazla VPN hizmetini test ettik. Önerilerimiz yüksek hızlar sunar, Netflix ve BBC iPlayer gibi akış hizmetlerinin engelini kaldırabilir ve torrent veya gezinirken güvenliğinizi sağlar.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 26 Mayıs 2024

En İyi Windows İçin VPN Sağlayıcıları Top 5

Her VPN’nin her yönünü analiz ettik ve her hizmetin Windows istemcisinin Windows 10, 8 ve 7 dahil tüm Windows sürümlerinde sorunsuz çalıştığından emin olduk. Ayrıca, Android ve iOS uygulamaları da telefonunuzu kolayca güvende tutabileceğiniz anlamına geliyor.

windows için vpn

Özelleştirilebilir özellikleri büyük bir bonus gibi görünse de, gizliliğinizi riske atmadan önce Windows’un ne kadar “kişiselleştirilmiş” olabileceğiyle ilgileniyoruz. Bu nedenle, en iyi Windows vpn sağlayıcılarından biri olmadan asla kullanmamalısınız.

Aşağıda, Windows için en iyi VPN’i ve dört yakın koşucuyu bulacaksınız. Bu VPN’ler uzmanlarımız tarafından uzun bir kriter listesi kullanılarak seçildi (daha sonra bu konu hakkında daha fazla bilgi). Ancak, her hizmet için ayrıntılı özetler görmek istiyorsanız, aşağı kaydırmanız yeterlidir.

En iyi vpn windows hangisi merak ediyorsanız doğru adrestesiniz:

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Aşağıdaki ayrıntılı açıklamalar, bu Windows için VPN sağlayıcılarını neden önerdiğimizi tam olarak açıklamaktadır. Her hizmet dünya standartlarındadır, ancak biraz farklıdır. Bu yüzden bu özetler, aralarında karar vermenize yardımcı olabilir, böylece ihtiyaçlarınız için en iyi Windows VPN’i elde edersiniz.

Windows Ücretsiz VPN Kullanmak

Bazı Ücretsiz VPN hizmetlerine güvenilebilir. Bununla birlikte, piyasadaki ücretsiz sağlayıcıların% 99’u kullanıcı verilerini çalan ve kar için satan tehlikeli hizmetlerdir – hatta bazıları casus yazılım içeren bulunmuştur. Bir VPN hizmeti çalıştırmak pahalıdır, yani bir VPN’yi tamamen ücretsiz olarak çalıştırmak imkansızdır. Önerilerimiz, belirli yollarla sınırlı bir tadım servisi sunmaktadır; böylece kullanıcılar acil durumlarda bir VPN’ye erişebilir veya VPN riskini ücretsiz deneyebilirler.

windows için vpn

Ücretsiz premium hesapların reklamını yapmak için öncelikle ücretsiz planlar mevcuttur. Sonuç olarak, genellikle daha az sayıda sunucu konumu, aylık indirme sınırları ve bağlantı hızı kısıtlamaları sağlarlar. Windows vpn programı kullanmak istiyorsanız önceliğiniz premium servis sağlayıcıları olmalıdır.

Daha önce hiç kullanmadıysanız, Windows için ücretsiz bir VPN, bir VPN’in nasıl çalıştığını ve sizin için neler yapabileceğini anlamanın eğlenceli bir yoludur. Ancak, ücretsiz VPN biraz sınırlı görünüyorsa ertelemeyin; bu tasarım gereğidir.

Windows VPN Kurulumu

Sanal Özel Ağ Programı

Bu rehberde bulunan tüm VPN sağlayıcılar Windows 10 için native uygulamalar sunmaktadır. Yani tek yapmanız gereken yazılımı indirmek ve kurmaktır. Bu işlemi tamamladığınızda VPN yazılımına giriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken windows VPN indir ve daha sonra bir sunucu seçerek herhangi bir lokasyondaki içerik engellemesini kaldırabilir ve güvenli şekilde internete bağlanabilirsiniz.

Manuel Olarak IKEv2 Kullanımı

Ne olursa olsun, Windows 10’da nasıl çalıştığı aşağıda açıklanmıştır. Hadi şimdi adım adım kuruluma bakalım. En iyi vpn windows kurulumu:

  • İlk olarak, VPN sağlayıcınızın IKEv2 sertifikasını masaüstünüze veya uygun olan başka bir yere indirin. Ardından, sertifika dosyasına çift tıklayın ve bir güvenlik uyarısı açılır. Aç’ı tıklayın.
  • Açılan bir sonraki pencerede Sertifika yükle … seçeneğini tıklayın.
  • Şimdi Sertifika Alma Sihirbazı’na ulaştık. Yerel Makine radyo düğmesini seçin ve İleri’ye tıklayın.
  • Bir sonraki ekranda Tüm sertifikaları aşağıdaki mağazaya yerleştir etiketli radyo düğmesini seçtiğinizden emin olun ve Gözat … ‘ı tıklayın.
  • Klasör ağacıyla daha küçük bir pencere açılır. Güvenilen Kök Sertifika Yetkilileri’ni seçin ve Tamam’ı tıklatın. Şimdi Sertifika Alma Sihirbazı penceresindeyiz. Buradan İleri’ye tıklayın.
  • Zor kısmı bitti. Bir sonraki ekranda Bitir’e ve ardından daha küçük pencerede Tamam’a tıklayın.

Sertifika yüklendiğine göre, yukarıdaki adım adım talimatları kullanarak IKEv2 VPN’yi kurabiliriz. “VPN türü” altında IKEv2’yi seçtiğinizden emin olun ve ardından servis sağlayıcınız tarafından sağlanan sunucu adını, adresi ve kullanıcı adını ve şifreyi kullanın.

VPN’ye bağlandıktan sonra ip adresi test edebileceğiniz herhangi bir internet adresini ziyaret ederek VPN’nizin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. VPN dışı durumunuzdan farklı bir IP adresi ve DNS sunucuları görmelisiniz. Bunu yapmazsanız, buraya giremeyeceğimiz birkaç olası neden vardır. En iyi seçeneğiniz, şirketinizin IP departmanına veya VPN’nizin destek hizmetine danışmaktır.

Windows için VPN kurulumunu yukarıdaki adımları takip ederek oldukça hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kurulum aşamasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız yorumlar kısmından bize yazın ve size yardımcı olayım.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Neden Windows VPN Kullanmalısınız?

Birçok kişi merak ediyor: Neden PC için bir VPN’e ihtiyacım var? Veya bir Windows VPN benim için tam olarak ne yapabilir?

Bir VPN olmadan kendinizi hem gözetim hem de bilgisayar korsanlığına açıyorsunuz. Aslında, bir Windows 10 VPN programı , verilerinizi güvende tutmak için en iyi kişisel siber güvenlik uygulamasıdır. Peki, bir Windows VPN istemcisi nasıl çalışır?

  1. Bir VPN, Windows PC’nizden gelen ve giden tüm internet trafiğini şifreler.Bu, herkesin verilerinizi ele geçirmesini ve tarama alışkanlıklarınızı izlemesini engeller. Ayrıca ISS’nizin ve hükümetin iletişim meta verilerinizi toplamasını da engeller. Ayrıca, VPN şifrelemesi, gönül rahatlığıyla torrent yapmanızı sağlar; çünkü kimse ne indirdiğinizi bilemez.
  2. Bir VPN sunucusuna bağlanmak, ziyaret ettiğiniz web sitelerinden gerçek konumunuzu gizler. Bu, web sitelerinin IP adresinizi izlemesini durdurur ve yerel blokları atlamak ve yabancı coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmek için farklı bir ülkede gibi davranmanıza olanak tanır. IP adresinizi gizlemek, gerçek IP’nizi diğer eşlere maruz bırakmadan güvenli bir şekilde torrent yapmanızı sağlar.

Güvenlik ve gizlilik özelliklerinin hepsinin çalıştığından emin olmak için VPN sağlayıcının Windows VPN istemci yazılımını test ediyoruz. Ayrıca ne tür özelliklere sahip olduğunu kontrol edip bunu piyasadaki diğer hizmetlerle karşılaştırıyoruz.

windows için vpn

VPN’lerin veri sızdırmadığından veya verilerinizi riske atabilecek başka bir şey yapmadığından emin olmak için kontrol ediyoruz. VPN güvenliyse, HD olarak akış, BitTorrent ile indirme veya oyun oynama gibi veri yoğun görevleri yerine getirecek kadar hızlı olduğundan emin olmak için bağlantı hızlarını da kontrol ederiz.

VPN’lerin gizlilik politikasını kontrol ediyoruz ve verilerinizin güvende tutulmasına izin verecek bir bölgede bulunduğundan emin oluyoruz. Yalnızca istilacı günlükleri saklamayan ve kullanıcılarına gizlilik sağlama konusunda kusursuz bir geçmişe sahip olan Windows için VPN programı hizmetlerini tercih ediyoruz.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç | Windows İçin VPN

Windows ücretsiz vpn kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine sizlere önerdiğimiz ücretsiz vpn windows deneme sürümleri sunan ve web sitelerine rahatlıkla giriş yapmanızı sağlayacak kill switch özelliği ve kayıt tutmama pratikliği olan windows için en iyi vpn ExpressVPN kullanmanızı öneririz. Farklı işletim sistemlerinden aynı anda 100lerce sunucuya sahip bir windows için vpn kullanarak internette dilediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Hotspot shield tarzı windows için vpn sağlayıcıları farklı sunucu konumumuzdan dolayı coğrafi engellemeleri kaldırarak yüksek hızda internet ile istediğiniz içeriğe ulaşmanızı sağlar. En iyi VPN windows hemen hemen her cihaz için kullanılabilir. Listemizdeki ilk üç VPN tüm cihazları ve işletim sistemlerini destekler, böylece Windows PC’nizi, telefonunuzu, akıllı TV’nizi ve korunmaya ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz diğer cihazları kolayca güvence altına alabilirsiniz.

Windows PC’ler için en iyi şifreleme protokolü, hızlı ve güvenli olduğu için sıraladık. Ancak, bu listeye onlarca farklı yolla uygulanabileceğini ve bu uygulama yöntemlerinin çoğunun güvenli olmadığını lütfen unutmayın. Bizi takip etmeye devam edin. Gizli ve güvende kalmak için gizlilik ve güvenlik sitesini kurdum ve size bilgiler sunmaya devam ediyorum. Lütfen yorumlarınızı bizden sakınmayın.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com