Her Yerden Super Bowl Nasıl İzlenir?

Yılın en büyük spor organizasyonlarından biri olan olan Super Bowl kapımızı çattı. Nfl maçları çoktan başladı ve Amerikan Futbolu severler ile buluştu. Geçtiğimiz seneden itibaren NFL maçları canlı izle mek için ne yapmanız gerekiyor, hangi platformlara ulaşmanız gerekiyor biliyor musunuz? Bu yazımızdan NFL canlı izle mek için ne ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Canlı Amerikan Futbolu nerede yayınlanıyor, ne zaman yayınlanacak ve hangi kanalda yayınlanacak eğer kanallarda üyeliğiniz yoksa nasıl izleyebilirsiniz öğrenmek için yazımı okumaya devam edin!

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 16 Ocak 2022

Super Bowl izle | Ama Nereden?

Eğer bir Amerikan Futbol’u hayranıysanız ve super bowl canlı izle mek istiyorsanız ve Türkiye’deyseniz super bowl izle canlı yayınlayan bir kanal var. Fakat Nfl canlı izle mek istediğiniz bu kanal maalesef ücretsiz değil. Eğer super bowl canlı izle mek istiyorsanız S Sport kanalına sahip olmanız gerekiyor. S Sport kanalına ulaşmak içinse önünüzde iki yol var. Birincisi D-Smart yayın platformuna ücretli bir şekilde abone olmak ve S Sport erişimi sağlayarak Super bowl izle canlı yayına erişebilmek. D-Smart satın aldığınızda S Sport’un yayında daha birçok ücretli kanala da ulaşabilirsiniz fakat ücreti pek de az değil. Bir D-Smart aboneliği için cebinizden minimum 50 TL çıkarmanız gerekiyor. Diğer farklı paketler ise 200 TL’e kadar çıkmakta.

Super Bowl izle

Bunun yanında S Sport kanalının kendi özel platformu olan S Sport Plus aboneliği edinerek Super Bowl izle canlı erişebilirsiniz. İnternet aracılığı ile yayın yapan S Sport Plus platformuna da her ay cebinizden en az 20 TL çıkarmanız gerekmektedir. Ayrıca müşterilerin bu platform için yaptığı yorumlar pek de olumlu değil. S Sport Plus platformuna abone olarak NFL canlı izle meyi tercih ederseniz bu söylediklerimi de bir düşünün derim. Peki tüm bunların dışında kesintisiz bir şekilde Super Bowl canlı izle meniz mümkün değil mi? Mümkün! VPN ile orjinal yayın kanalından Super Bown izle canlı yayına erişim sağlayabilirsiniz.

Ana kaynaktan yani NFL’in resmi sitesinden NFL canlı izle mek için bir VPN’e sahip olmalısınız. Normalde NFL’in resmi sitesinden Super Bowl canlı izle meniz Türkiye’den mümkün değildir. Çünkü coğrafi kısıtlamaları vardır. Bu coğrafi kısıtlamalar ise VPN ile atlatabilir. VPN sayesinden VPN servisinin temsili sunucusuna bağlanır ve bu temsili sunucu üzerinden internetteki işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. Yani bir başka değişle internetteki tüm işlemleriniz temsili sunucunun olduğu yerden yapılıyormuş gibi görünür. Siz VPN ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir temsili sunucuya bağlanırsınız ve artık ABD’deymişsiniz gibi NFL sitesine girerek Super Bowl izle canlı yayına erişim sağlayabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
30 gün para iade garantisi

VPN ile NFL Canlı izle – Rehber

VPN aracılığı ile Super Bowl canlı izle! Çok basitçe açıkladığım aşağıdaki adımları teker teker takip et.

  • Aşağıda paylaştığım ve test ettiğim en güvenilir VPN servislerinden birine tıkla ve resmi web sitesine git.
  • Gittiğin web sitesinden VPN servisine kayıt ve abone ol.
  • VPN servisinin kurulum dosyasını cihazına indir.
  • İndirdiğin dosyayı aç ve kurulumu yap.
  • Kurulumu tamamladıktan sonra VPN programını açabilirsin. Açıp kullanıcı bilgilerini gir.
  • Daha sonra VPN programı üzerinden menüye tıkla ve Super Bowl izle canlı yayın erişimi engellenmemiş bir coğrafi bölgedeki temsili sunucuya bağlan. NFL için bu ABD’de üzerindeki bir sunucu oluyor.
  • Temsili sunucuya da bağlandığına göre artık gönül rahatlığıyla NFL canlı izle!

VPN ile NFL Canlı izle

Bu VPN’ler ile En İyi Şekilde Super Bowl Canlı izle

Super Bowl izle canlı yayınlarına erişmek için, hızdan kayıp yaşatmayan, takılmaya izin vermeyen, abuk subuk reklamları karşınıza çıkarmayan VPN servislerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu listeyi oluşturmak için 10’larca farklı VPN servisini ayrı ayrı denedim. Tüm bu hız ve takılma konularının yanı sıra çok daha önemli birkaç konu var. Bu konuları yazının devamında ayrıntılı olarak işledim. Bu konular gizlilik ve güvenlik. Yasaklı ve engelli sitelere giriş için VPN kullanıyorsak, tüm dijital anahtarlarımızı bu servise emanet ediyoruz demektir. Siz hiç evinizin anahtarını tanımadığınız birine verir misiniz? Dijital ortamda da aynı şekilde davranmalıyız. Aşağıdaki gördüğünüz VPN’lerin hepsinin sağlam gizlilik ve güvenlik protokolleri vardır. Bu gizlilik ve güvenlik protokollerinin neden önemli olduğunu yazının ilerleyen kısımlarında işledim. İşte bu VPN’ler ile gönül rahatlığıyla NFL canlı izle yebilirsiniz.

Neden Ücretsiz VPN Servislerinden Kaçınmalısın?

Super Bowl canlı izle mek için ya da farklı bir yayın platformunun coğrafi kısıtlamalarını aşmak için VPN arıyor hatta kullanıyor olabilirsin. Ve bu kullandığınız VPN ücretsiz olabilir. Kullandığın bu ücretsiz VPN’in ne kadar zararlı olabileceğinin farkındasınızdır umarım. Super bowl izle canlı yayınlara erişmek için ücretsiz VPN tercih etmeyin.

VPN servislerinin yapısı gereği, çevrimiçi ortamdaki tüm bilgilerinizi VPN servisine emanet, teslim ediyorsunuz demektir. Amaçlarından bahsetmiştik VPN servisinin. Sizi gizler, anonimlik hakkınızı korur, bağlantınızı şifreleyerek de güvenliğinizi arttırır. İşte şimdi de geldik daha önce bahsettiğim gizlilik ve güvenlik protokollerinin önemine. Eğer ki kullandığınız servisin düzgün güvenlik ve gizlilik protokolü yoksa, ki ücretsiz VPN servislerinin yoktur, sizi kendisinden gizlemez. Yani yaptığınız işlemleri görebilir ve kayıt edebilir. Super Bowl izle canlı yayınlara erişim sağlamak için böyle bir şey yapmak pek de mantıklı görünmüyor değil mi?

Neden Ücretsiz VPN Servislerinden Kaçınmalısın

Ben çok önemli biri miyim? Benim ne yaptığımı izleyip kaydedip ne yapacak? Diye sorabilirsiniz. Çok önemli biri olmanıza gerek yok. İşlemlerinizi ve kayıtlarınızı belirli reklamlar için ya da kötü niyetli kişiler için satışa çıkarabilir. Eğer ücretsizse bunu yapmak da zorundalar. Çünkü sunucuların satın alınması kurulması bakımlarının yapılması büyük maliyetler gerektirir. Eğer hiç bir yerden kar etmezlerse nasıl bu sunucuları ayakta tutacaklar?

Bu nedenle NFL canlı izle yeyim derken başınıza bela almayın. Bu Eğer bir ürüne ödeme yapmıyorsanız, orada ürün sizsiniz demektir!

Fakat ExpressVPN‘in 30 günlük ücretsiz deneme sürecinden faydalanabilirsiniz. Link’e tıklayın, Super Bowl canlı izle yin!

VPN’in Diğer Faydaları

Yukarıda biraz bahsettim ama VPN diğer bir diğer faydaları da aşağıdaki gibidir:

İnternet üzerindeki bağlantınızı şifreleyerek güvenliğinizi arttırır.

Kamuya açık alanlarda wi-fi’a bağlandınızda savunmasızsınızdır. Bu nedenle bağlantınızın şifrelenmesi sizi kötü niyetli kişilerden korur. Çünkü bağlantınız şifrelenir ve dışarıdan müdahaleye kapatılır.

Yüksek seviyede internetteki anonimlik hakkınızı korur, sizi gizler.

Temsili sunucuya bağlandığınızda kendi kimliğiniz gizlenir ve internetteki işlemleriniz o temsili sunucu üzerinden yapıyor gibi görünür. Birileri yaptığınız işlemlerin nereden yapıldığını takip etmek istediğinde, işlemlerin yapıldığı yer temsili sunucu olarak gözükür. Sağlam güvenilirlik ve gizlilik protokolleri olan servisler, bu bilgileri dava söz konusu olduğunda bile paylaşmaz. Çünkü paylaşamaz. Çünkü kayıtları tutmaz, kendileri bile kimlerin temsili sunucuya bağlandığını bilemez. Böylelikle internette anonim hakkınızı korumuş olursunuz.

Coğrafi Kısıtlamaları Kaldırır

Zaten bu yazıya coğrafi kısıtlamaları olan NFL canlı izle mek için bu yazıya ulaştınız. VPN ile coğrafi kısıtlama olmayan ABD’deki bir temsili sunucuya bağlanabilir böylelikle Super Bowl canlı izle yebilirsiniz. Bu sadece VPN’in Super Bowl izle canlı yayınlarına erişmek için değil, tüm platformlardaki coğrafi kısıtlamaları aşmak için kullanılabilir olduğu anlamına geliyor. Coğrafi kısıtlamaların dışında (NFL Canlı izle mek gibi) ülkemizde bildiğiniz gibi yasaklı siteler var. Fakat bu siteler yurt dışında yasaklı değil. Bu yasaklı sitelere giriş yapabilmek için de VPN kullanılabilmektedir.

ExpressVPN Edinin
30 gün para iade garantisi

Özetle:

Nereden NFL maçları izle mek için hangi kanalları izlemelisin, nerelere abone olmalısınız ya da VPN ile nasıl izleyebilirsiniz yukarıda açıkladık. VPN ile coğrafi kısıtlamaları aşarak Super Bowl canlı izle nebilir. Yukarıdaki adımları izleyerek Super Bowl VPN ile gayet iyi bir şekilde izlenebilmektedir. Super Bowl izle canlı yayınlarına en iyi şekilde ulaşmak için en güvenilir VPN listesine de yukarıdan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında ücretsiz VPN kullanımının tehlikelerinden ve sağlam VPN’lerin faydalarından bahsettik. Siz de bu makalemi dikkatlice okuyarak  NFL game pass vpn ile izleyin.

Birine internet aşığı diyebilirsen o da benim! Her zaman çevrimiçi dünyaya karşı tutkulu oldum. Ve güvenlik ve mahremiyet konularında özel bir sevgi büyüttüm içimde. Gizlilik, korunması gereken nihai bir varlıktır. Deneyimli bir güvenlik uzmanı olarak, güvenlik konusunda güncel kalmak için her türlü çabayı gösteriyorum. Ve bilgilerimi okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com