PureVPN | Hızlı Ucuz ve Performanslı bir VPN Programı

PureVPN Hong Kong orijinli, 10 yıldır piyasada bulunun bir VPN yazılım programıdır. Firmanın sloganı; Ödün vermeden en ucuz VPN. Ve bundan dolayı  VPN kullanıcıları tarafından çok tutulan ve beğenilen bir marka. Ucuz olmasının yanısıra bağlantı hızı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Erişim engellemesini ortadan kaldırdığı gibi çoğu kullanıcı düşük hızlı internet bağlantı sorunlarını çözmektede kullanıyor. Aşağıda detaylı analizini bulabilirsiniz.

PureVPN Banka hesabınız yıpratmadan gizliliğinizi Korur

Herkes iyi bir üyelik ücretine evet diyebilir ama hem gizliliğinizi koruyup hemde piyasadaki en ucuz üyelik fiyatlarını bir araya getirdiğinizde, iste bu PureVPN’i piyasadaki en iyi VPN yazılım programlarının başında getiriyor. 140 den fazla ülkede bulunan sunucuları ile size hızlı ve en ucuz fiyatlarla kendini öne çıkarıyor.

American Netflix ile uyumu sayesinde en yeni dizi ve filmlere hızlı ve sorunsuz bir şekilde seyir imkanı sunuyor. Aynı zamanda Torent dostu olan yazılım, kayıt politikası bulunmama imkanıda sunuyor. Ve kullanımı çok kolay; yazılımın içinde bulunan Smart Purpose Selection (Akıllı Kullanım Opsiyonu) ile kullanıcıya kullanacağı yere göre sunucu seçip ona göre bağlanıyor.

Sonuç olarak PureVPN nerdeyse tüm cihazlar üzerinde (bilgisayarlar, cep telefonları ve routerlar) yerel uygulamalar ile kullanım imkanı veriyor.

PureVPN için Özet Tablosu

ÖZELLİK DEĞERİ
Logs Logların Mevcut olması
Torrents Torrent’lerin kullanabilirliği
Netflix US
Çoklu Giriş Eklentisi Aynı anda 5 giriş imkanı
Uygulanan Ülkeler 141 ve üzeri
Uyumlu Programlar Windows, Mac, Android, iOS, Uyumlu rüterler
Para İade Garantisi 7 Gün
Protokoller PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, SSL-based OpenVPN
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Askeri 256 bit
IP Adresleri 80,000 ve üzeri
Sunucu 750 ve üzeri

PureVPN’in en Önemli Özellikleri

Split Tunneling (Çoklu Bağlantı)

Tam istediğinize göre VPN kullanmak istediğinizde yazılımın Split Tunelling özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik hangi uygulamaların VPN kullanacağını hangilerinin normal yollardan internete bağlanma özelliği sunuyor. Seçeceğiniz uygulamalar VPN üzerinden bağlantı kuruyor seçmedikleriniz normal yollardan. (Mesela Skype)

Kill Switch (Öldürme Anahtarı)

Bu uygulama gizliliklerini ve güvenlik ihtiyaçlarını ön planda tutan kullanıcılar için, en önemli uygulamalardan biridir.  VPN bağlantınızın her zaman kopma ihitmali vardır, en iyi VPN bile olsa. Ve bu meydana geldiğinde OS otomatik olarak VPN’siz bağlanır. Bu meydana geldiğinde cihanızın IP adresi ortaya çıkar.

Yani Torrent indirirken bu meydana gelirse o zaman tehşiş edilme imkanınız ortaya çıkıyor. Bu da risk altında olduğunuz anlamına gelir.

İyi VPN yazılımları (PureVPN gibi) bunun farkındadır ve bunun için Kill Switch (Öldürme Anahtarı) geliştirmişlerdir. Böylece verileriniz VPN bağlantısı kopsa bile güvenliliğini yitirmez.  Böylece gizliliğiniz ve güvenliğiniz en iyi şekilde korunmuş oluyor ve IP adresiniz açığa düşmemiş oluyor.

NAT Güvenlik Duvarı (NAT Firewall)

NAT güvenlik duvarı sayesinde VPN bağlantınıza bir katman daha güvenlik çemberi örülmüş oluyor. Böylece istenmeyen verileride cihazınızdan uzak tutmuş oluyorsunuz. Ve her zaman devrede olması ayrıcana bir etken. Bu uygulama direk olarak PureVPN sunucularında önceden kurulmuş vaziyette. Böylece ekstra hiç bir şey yapmanıza gerek kalmıyor ve bağlantınız otomatik olarak korunmuş oluyor.

Oyunlar için Anti DDoS Güvenliği

Oyuncular hepimizin bildiği gibi hırslı bir turnuva esnasında avantajı ellerine geçirmek için bağlantınızı saldırı altına alabilir ve yavaşlatabilir. Bunu yaptıklarında avantajı ellerine alıp haksız bir galibiyet alabilirler.

DDoS saldırılarına karşı en iyi savunma VPN yazılımıdır. PureVPN en gelişmiş ve karmaşık DDoS saldırılarına karşı siz hiç bir şeyin farkında olmadan mücadele etmeye göre yazılmıştır. Tek yapmanız oyununuza konsantre olmak

Dedicated VPN (Kullanıcaya Özel VPN)

Çoğu VPN kullanıcısı VPN sunucusunun paylaştığı ortak bir IP adresine bağlanır. Ve bunda her hangi bir sakıncası yoktur çünkü tüm veriler karıştırılır ve gizliliğiniz saklı kalır.

Ama bazen kendi IP adresinizi kullanmanız gerekebilir. Bu herhangi bir neden ile olabilir. (güvenlik, gizlilik veya kendinizi tanıtma zorunluluğu) o zaman ekstra bir ücret ödeyerek kullanıcıya özel bir IP adresi almanızda mümkün kılınıyor.

Logging Politikası

Belki kükümetiniz veya internet sağlayıcınız tarafından gözetlenebilen logging kayıtlarınızın gizli kalmasını istiyorsunuz ve ona göre bir VPN programı arıyorsunuz.  Hali ile VPN firmanızında kayıt tutmamasını istiyorsunuz.  O zaman PureVPN sizin için doğru seçim olacaktır. Kesin bir kayıt dışı politkası izlemekte olan PureVPN, böylece bağlantı halindeyken nereye bağlandığınızı ne zaman bağlandığınızı gizleyecektir.

Buna ilaveten PureVPN Torent dostudur ve siz Torent indirdiğiniz ve P2P prokolleri kullandığınızda sizin için son derece basit ve kolay olacaktır.

PureVPN ile Amerikan Netflix Seyiri

Netflix için belki en iyi seçim PureVPN olmayabilir ama yinede Netflix American arşivlerine erişme imkanı sunuyor. Ve buda aslında VPN kullanıcılarının %95 istediği bir özelllik. Websayfasındaki Netflix uyumluluklarına bir göz atmanızda fayda var.

PureVPN Yazılım

PureVPN Fiyatlar ve Paketler

PureVPN Pricing

Piyasadaki en ucuz fiyat politikalarından birine sahip olan PureVPN, web sayfalarında her zaman yeni bir kampanya imkanı bulacaksınız. Yıllık üyelik fiyatlarında %70 varan indirimler bulmanız nerdeyse her zaman mümkün.

Tek bir paket halinde sunulsada 1, 6, 12 ve 24 aylık üyelik imkanları sunulmaktadır. En cazip olanı 24 olanı.

Para iadesi, memnuniyetsizlik halinde üyelikten 7 gün sonra yapılmakta.

PureVPN Edinin

 

PureVPN Hakkında Sonuçlar

PureVPN en iyi VPN’ler arasında başa oynamakta. Pek çok ülkede bulunan hızlı sunucaları sayesinde erişim kısıtlamasını aşıp HD kalitesinde seyir keyfide sunuyor. NAT Güvenlik Duvarı ve Kill Switch opsiyonları ilede güvenliğinizi ve gizliliğinizi koruyacaktır.

Son olarak,
Kullanımı kolay ve ucuz, birincilik kürsüsne yakışır bir VPN yazılımı !

ARTILARI

  • Çok iyi fiyat rekabeti
  • 5 multi loggin imkanı
  • Kolay Kullanım
  • Split Tunneling (Çoklu Bağlantı)
  • Torent Dostu ve Kayıt Oluşturmaması
EKSİLERİ

  • Afrika ülkelerinde kapsama düşük olması

PureVPN Edinin