IPVanish | Online Oyun Siteleri için Hızlı ve Güvenli

IPVanish 15 yıldan fazladır VPN pazarında bulunmaktadır ve eğer bir online oyuncu iseniz büyük olasılıkla ismini ve hünerlerini duymuşsunuzdur. En önemli özellikleri yüksek güvenlik duvarı (NAT firewall dahil) sunucularının hızı (ki çoğu oyuncunun VPN seçimi oluyor) ve tabiki kullanım kolaylığı. Bu sizin için doğru olan VPN’mi ? Aşağıda tam analizini okuyun.

IPVanish VPN, Yüksek hız ve üstün koruma gerektiğinde

İPVanish her ne kadarda oyuncular tarafından için tavsiye edilsede, yüm internet bağlanıcıları içinde önerilmektedir. Oyuncular tarafından tercih edilmesinin ana sebebi yüksek hızı olması diğer normal kullanıcılar içinde önemli bir faktör haline geliyor. Oyun oynarken her milisanayinin ne kadar önemli olduğu aşikar, onun için yüksek hız ve en iyi bağlantı tartışılmaz hale geliyor.

Çok iyi bağlantı ve dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan 750 üzerinde bulunan sunucuları sayesinde, IPVanish güvenilirliği, hızı, IP adres gizliliği ve kusursuz HD görüntü kalitesi ile zirvenin başında geliyor.

Ve son olarak IPVanish tüm platformlar üzerinden rahatça kullanabilir ve hatta yerel aplikasyonlar ile birebir kullanılabilmektedir.

IPVanish için Özet Tablosu

ÖZELLİK DEĞERİ
Logs Hiç Log olmaması
Torrents Torrent’lerin kullanabilirliği
Netflix Netflix ile uyumlu değildir ve kullanılamaz
Çoklu Giriş Eklentisi Aynı anda 5 giriş imkanı
Uygulanan Ülkeler 60 ve üzeri
Uyumlu Programlar PC (Windows, Mac, Linux), Android, iOS, Uyumlu rüterler
Para İade Garantisi 7 Gün
Protokoller OpenVPN, PPTP, L2TP/IPsec
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Askeri 256 bit
IP Adresleri 40,000 ve üzeri
Sunucu 500 ve üzeri

IPVanish’in en Önemli Özellikleri

NAT Güvenlik Duvarı (Firewall) ve DDoS Güvenlik

Güvenlik duvarı üyelikle ile beraber ücretsiz olarak veriliyor ve otomatik olarak devreye giriyor. Bunun anlamı IPVanish sizin IP adresinize yapılacak tüm bağlantıları otomatik olarak bloke ediyor. VPN sunucular üzerinden hareket ettiği için yapılmış bir saldırıdan bile haberiniz olmayacaktır.

Hepimizin bildiği gibi bazen oyuncular hırslarına yenik düşüp yapmamaları gereken bazı hareketlerde bulunabiliyor. Bu, oyunu yavaşlatacak programlar içerebiliyor, ve de önemli turnuvalarda karşılaşmak istemeyeceğiniz bir durum.  IPVanish ile bu sorun tümü ile ortadan kalkıyor.

DDoS saldırılarına karşı kesin güvenlik sağlıyor, en gelişmişlerine bile. Bu durumda sizin yapmanız gereken sadece oyuna odaklanmak oluyor.

Kill Switch (Öldürme Anahtarı)

Kill switch, VPN bağlantınızın aniden kesilmesi halinde devreye sokulabilen bir güvenlik unsurudur. Bu neden önemli çünki bağlantı kesilmesi halinde OS’niz normal olarak tekrar bağlanmaya çalışacaktır ve bu bağlantı aşamasında IP adresiniz ifşa olacaktır. Önemli belgeleri indirirken başka gözlerin neler indirdiğinize ve IP adresinizin açığa çıkmasını istemeyecektirsiniz.

Dünyadaki en iyi VPN e bile sahip olsanız her zaman kesilme riski mevcuttur. Bunun içindirki IPVanish Kill Switch geliştirmiştir. Bağlantınız VPN ile kesildiği anda otomatik olarak bağlantınızı keser ve gizliliğinizi korur.

Logging Politikası ve Torrent

IPVanish bir kayıt veya loggin kaydı tutmaz onun için bağlantı ve gezinme kaydınız bulunmaz.  Bu VPN yazılımını çok kolay torrent indirimelerinde ve P2P dosyalarında kullanabilirsiniz. P2P bağlantıları kurarken IPVanish SOCK55 proxy programını kullanarak IP adresinizi gizleyecektir.

Bir ufak hatırlatma, sonuçta bulunduğunuz ülkenin internet yasalarına ve kanunlarına uymanız gerektiğini ve uymadığınız taktirde bunda sizin sorumlu olacağınızı unutmayınız.

IPVanish ile Netflix izlemek

Açıkçası IPVanish Netflix için önerilmemektedir. Başka ülkelerde bulunan Netflix arşivlerine girmeniz çok düşük bir ihtimal olarak söylenebilir.  Netflix ile VPN firmaları arasında kıyasıya bir mücadele olduğunu unutmayın.

IPVanish Yazılım

IPVanish Fiyatlar ve Paketler

IPVanish Pricing

Çoğu VPN firmasının aksine IPVanish üyeliklerinde bazı indirimler uygulamakta. Ama en iyi tarifi alabilmek için bir yıllık abonelik almak gerekiyor.  Bu indirimle beraber IPVanish diğer VPN firmalarının fiyatlarına yaklaşıyor.

Ücretsiz deneme süresi sunmuyorlar ama 7 günlük ücretli deneme süresinin sonunda beğenmeyene para iadesi garatisi veriliyor.

IPVanish Edinin

IPVanish Hakkında Sonuçlar

IPVanish hızı en ön planda tutan kullanıcılar için birinci tercih olmalı. Piyasadaki en hızlı VPN’lerin başında geliyor. Ayrı bir özelliği, bir çok erişim engelinide rahatça bu VPN ile aşabilirsiniz. Ama seyir siteleri için tavsiye edemeyeceğimiz bir yazılım. Netflix veya başka seyir siteleri için başka bir VPN arayışına girmeniz gerekecek.

Ama torrent indirmelerini güvenli şekilde yapmak istiyorsanız o zaman bu VPN’e güvenebilirsiniz. Tüm sunucuları üzerinden sağlam şekilde giriş kaydı olmaksızın rahatça indirmeler yapabilceğiniz bir VPN.

ARTILARI

  • Sunucuların hızları. Oyunlar için mükemmel.
  • NAT Güvenlik Duvarı dahil gelmesi
  • Avrupa ve Amerikada mükemmel kapsama
  • Kayıt tutulmaması P2P ve Bit Torrent için çok uygun olması
EKSİLERİ

  • Yeterli opsiyon sunulmaması
  • Netflix ile uyumlu olmaması

IPVanish Edinin