ExpressVPN | Güvenlik Konusunda Eksper ve Netflix’in Kralı

ExpressVPN piyasada en eski ve en güvenilir VPN uygulamalarından biridir.  Ve bunun yanı sıra bir sürü ayrıcalıklı uygulama ve avantajıda beraberinde sunuyor. Netflix yerel uygulamalarının bazı verziyonlarında uyumluluk, yüksek hız kapasitesi ve bağlantı kurulabilecek geniş bir ülke seçimi.  Yerel yazılımı sayesinde istediğiniz herhangi bir platform üzerinden bağlantı seçimi, ister Android ister iOS. Express VPN ile ilgili analizi aşağıda bulabilirsiniz.

ExpressVPN hızlı geniş bir bağlantı ağı sunuyor

Uzun yıllardan beri piyasada olan ExpressVPN  başından beri kullanıcılarının beğenisi kazanmıştır.  Sağlam bir VPN programı olmasının yanı sıra, hızlı ve güvenilir kişisel ve özel bir ag bağlantısı sunmaktadır. BBC programlarını yurt dışından seyredebilir yada İngilterede Amerikan Netflix’e bağlanabilirsiniz. 145 ülkede bulunan sunucuları sayesinde bağlanmak kolay.

Ayrıcana, ExpressVPN tüm platformlar’da mevcuttur, bunu yerel aplikasyonlarına borçludur. Cep telefonu üzerinden her nekadar VPN konfigürasyonu yapılabilsede, bunu yerel applikasyonlar üzerinden yapabilmek cok daha kolay oluyor. En büyük özelliği ise Torrent kullanıcı dostu olmasıdır.

Torrent dosyalarını yada P2P, en güvenilir şekilde yapmanızı sağlar.

ExpressVPN için Özet Tablosu

ÖZELLİK DEĞERİ
Logs Hiç Log olmaması
Torrents Torrent’lerin kullanabilirliği
Netflix UK, US, CA, AU, DE, IT
Çoklu Giriş Eklentisi Aynı anda 2 giriş imkanı
Uygulanan Ülkeler 94 ve üzeri
Uyumlu Programlar Windows, Mac, Linux, iOS, Android
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP, PPTP
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Askeri 256 bit
IP Adresleri Bilinmiyor
Sunucu 150 ve üzeri

ExpressVPN en önemli özellikleri

Kill Switch

Öldürme anahtarı VyprnVPN bağlantısı kesildiğinde kullanıcıların internet bağlantısını otomatik olarak "öldürebildiği" ya da engelleyebildiği bir özelliktir. Burda en en önemli konu kullanıcının mahrumiyetini korumaktır. Torrent kullanıcıları için özel geliştirilmiş bu özellik VPN’in aniden kopması durumunda, IP adresinizin ifşa olmasını engellemektir. VPN otomatik olarak bağlanana kadar Tüm veri akışını anında dondurur ve güvenliğinizi korur. Böylece IP adresiniz internete düşmekten kurtulur.

Loggin Politikası

ExpressVPN kullanıcısına kesin bir no-log politikası uygulanır. Bu yüzden torrent yapmak bir sorun teşkil etmez.  Gerçek Ip adresiniz görünmediği gibi, sadece bağlantı bilgilerinizin bazı ögeleri görunmektedir. Örnek olarak, zaman kayıtları ve bant genişliği buda şirketin gerektiği zamanlarda ekstra sunucaları devreye alması konusunda yardımcı olmaktır.

ExpressVPN ile Amerikan Netflix İzlemek

Netflix Dünyanın en popüler video bağlantı sitelerinden birisi olup en keyifli en kaliteli seyir keyfi ExpressVPN ile olmaktadır. Bu özellik ExpressVPN’in yüksek hızına ve kesintisiz HD akışına bağlıdır. Sadece Netflix Amerika seçeneklerine bağlı kalmayıp Kanada, Avustralya, Almanya ve İtalya Netfilx arşivlerinede ulaşma imkanı tanıyor. Kısacası sunucusunun olduğu her ülkedeki arşivlere giriş imkanın var ama yinede VPN ve Netflix ile uyuşması gerektiğini hatırlatır ExpressVPN Web Sayfasındaki uyuşma listelerini önemle hatırlatırız, zamanla bazı değişimler olabiliyor.

ExpressVPN Edinin

ExpressVPN Yazılım

ExpressVPN software interface

ExpressVPN Fiyatlar ve Paket Opsiyonları

ExpressVPN pricingBelki kullanacağız en ucuz VPN servisi değil ama yüksek servis kalitesi ile bunu telafi ediyor. Önerilen 3 ana paket olup 1 ay 6 ay ve 12 ay’a göre fiyatlandırılmaktadır. Tabiki paketler arasındaki en cazip olanı %35 varan indirim sunan 12 aylık olanı. İnternet güvenliğiniz ve mahrumiyetiniz göz önüne alındığında ayda 8.30 $ aslında ne kadar ucuz olduğu açıkça belli oluyor. Kafede içeceğiniz bir kahve kadar ucuz…

Eğer 1. Ay sonunda ExpressVPN’den memnun kalmadığınız taktirde 1 aylık ücretini ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

ExpressVPN Edinin

ExpressVPN Hakkında Sonuç

ExpressVPN bir çok değişik taleplere cevap verebilcek tam donanımlı bir VPN yazılımıdır. Kolay kullanımının yanı sıra Netflix giriş yapmak isteyecekler için cok ideal bir yazılımdır.

Erişimi yasaklanmış her siteye , hangi ülkede olursa olsun, (Çin bile) istediğiniz programları izleme ve ulaşmak istediğiniz sayfalara ulaşma firsatını kesintisiz olarak sağlar. VPNExpress IPad’nize IPhone’a veya diğer Android cihazlara rahatlıkla indirip çalıştırabilirsiniz. Kesitisiz film seyretmek isteyenlere ve limitsiz torrent indirmek isteyenlere limitsiz seçenekler sunmaktadır.

VPNExpress ne kadarda mükemmel olmasa, aşırı derecede kullanıcıyı rahatsız eden ana faktörler yok. Eğer zayıf yönlerinden bakacak olursak, averaj fiyattan biraz daha yüksek olan aylık kullanım ücreti, İp binding ve entegrasyonlu NAT güvenlik duvarının olmaması ve az da olsa bazı kullanıcı bilgilerini takip etmesi eksi tarafları olabilir.

ARTILARI

  • Yüksek Hız
  • Ülke Erişimi
  • Iphone ve Android cihazlar için yerel çözümler
  • Kayıt Yok (Kullanım Miktarı dışında)
  • P2P ve Bit Torent a izin verilmesi
  • Kullanımı Kolay
EKSİLERİ

  • En ucuz VPN programı olmaması
  • Sınırlı sayıda konfigürayson opsiyonları
  • ExpressVPN Sayfasına Gidiniz

ExpressVPN Edinin