İtalya Serie A Canlı Nasıl İzlenir? (2024 Tam Rehberi)

İngiltere Premier Ligi ve İspanya’nın La Liga’sına çok benzer şekilde, İtalya’nın Serie A adında kendi profesyonel ligleri vardır. Lig, tüm Avrupa ligleri arasında dördüncü sırada yer almaktadır. Ve Sen Italya Serie A canlı izle yebileceksin. Meraklı nasıl? İçeriğimizi okumaya devam edelim!

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

VPN ile italya Serie A izle

Peki Türkiye’den italya serie a canlı izle mek mümkün mü? Mümkünse hangi kanaldan italya serie a izle nir? Türkiye’de italya serie a canlı maçları S Sport kanalında yayınlanacak. Her takım için toplamda 38 maçı S Sport üzerinden izlemeniz maalesef ücretsiz değil. İtalya serie a izle yebilmeniz için Digiturk aboneliğinizin olması gerekmektedir.

Bunun dışında S Sport ‘un internet üzerinden yayın yaptığı özel bir yayın platformu da bulunmaktadır. S Sport Plus adındaki bu platformdan da italya serie a canlı izle nebilmektedir. Fakat elbette bu platform için de bir ücret ödemeniz gerekiyor. Üstelik sadece maç izlemek için çok da ideal bir ücret gibi gelmiyor. Peki italya serie a izle yebilmenin başka bir yolu var mı? Evet var! VPN ile. Gelin size VPN ile nasıl italya serie a canlı izle yebileceğinizi anlatayım.

VPN ile italya Serie A izle

VPN ile italya serie a izle yebilmeniz için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Aşağıda oluşturduğum listeden herhangi bir VPN servisine tıklayarak resmi web adresine gidin.
  • VPN servisine kayıt ve abone olun.
  • VPN servisinin kurulum dosyasını indirin.
  • İndirdiğiniz kurulum dosyasını açın ve yükleyin.
  • Yüklediğiniz VPN programını açın.
  • Açtıktan sonra menüden vekil sunucu olarak italya’yı seçin.

Artık İtalya serie A ligini ücretsiz yayınlayan İtalyan kanallarına ücretsiz erişerek, rahat bir şekilde italya serie a canlı izle yebilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Nisan 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

İtalya Seria A izlemek için en iyi VPN’ler

Aşağıdaki VPN servisleri bulup bulabileceğiniz en iyi VPN servisleridir. Bu listeyi onlarca farklı VPN servisi deneyerek ve birçoğunu eleyerek oluşturdum. Oluşturduğum kriterlerden geçen son VPN’ler ile yaptığım listeyi sizlerle paylaşıyorum.

Listeyi oluştururken tamamen objektif bir şekilde yaklaştım. Güvenilirliklerini, aldıkları belgeleri inceledim. Bu testten geçen VPN servislerini hız testlerine tabi tuttum. Hız testlerini geçmelerinin yanı sıra izlemek istediğiniz italya seria a yayını yapan kanalları özellikle test ettim.

Çünkü bazı VPN’ler sayısal olarak ne kadar yüksek rakamlar sunsalar da pratikte yayın izlerken çeşitli problemler ortaya çıkarıyor. Ama benim oluşturduğum bu listedeki herhangi bir servis ile herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Dilediğiniz gibi siz de tıklayıp inceleyebilirsiniz:

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Ücretsiz VPN Servisleri De Var Onları Neden Kullanmamalıyım?

Evet, Ücretli VPN yerine Ücretsiz VPN seçmenin çok cazip olduğunu biliyorum. Ama ücretsiz VPN kullanmak oldukça sakıncalıdır. Bunun nedenlerini saymaya başlıyorum:

Güvenliğinizi İhlal Edilir

Bir VPN’in temel amaçlarından biri, sizi bilgisayar korsanlarından korumaktır. Bu nedenle, aslında kötü amaçlı yazılım içeren bazı VPN’lerin bulunması endişe vericidir – en büyük çevrimiçi güvenlik risklerinden biri ücretsiz VPN’ler aracılığıyla gelen kötü yazılımlardır.

Bununla birlikte bazı ücretsiz VPN servislerinde birçok “bug” yani hata bulunur. Bu hatalar, cihazınızda sizi virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara açık bırakabilecek olası güvenlik ihlallerini içeren çığ etkisine sebep olabilir.

İtalya Seria A izlemek için en iyi VPN'ler

Normalde farklı bir uygulamada herhangi bir aksaklık pek bir şey ifade etmez, ancak kişisel bilgileri korumak için güvendiğiniz bir uygulamadan kesinlikle hatasız olmasını beklemelisiniz. Bu nedenle italya serie a canlı izle mek için ücretsiz VPN kullanmayın.

Çevrimiçi Etkinliğinizi İzler

Bu, bir VPN’in yapabileceği en kötü suç olabilir ve rahatsız edici bir şekilde, en yaygın olanıdır. VPN kullanmanızın en önemli nedenlerinden biri, internette gezinirken gizliliğinizi korumaktır. Bu nedenle, geçtiğimiz senelerde yapılan bir araştırmanın ücretsiz VPN’lerin % 72’sinin yazılımlarına üçüncü taraf izleyicileri yerleştirdiğini bulması şaşırtıcı derecede ironik. Birçok tanınmış ücretsiz sağlayıcı, adlarını maalesef veremiyom, 3. parti izleyici uygulaması içerir.

Üstelik VPN’in ana vaadi gizlilik hakkını korumak iken… Bu sebep ile italya serie a canlı izle mek için ücretsiz VPN servislerinden kaçının.

İnternetinizi Yavaşlatma

İnternetinizin yavaşlaması, düşük kaliteli VPN’lerde sıklıkla karşılaşacağınız bir sorundur. Bununla birlikte, VPN’inizin sizi kasıtlı olarak yavaşlatması özellikle sinir bozucu. Bu da genellikle ücretsiz VPN’lerde vardır.

Bu stratejiyi yine adını veremeyeceğim çok ünlü bir VPN servisi yapıyor. Bu “X” vpn servisi, ücretsiz versiyonunu kullanan kullanıcıların internet hızlarını kasten yavaşlatır ve onları ücretli paketleri almasına zorlar. Bu resmen zorbalık.

Özetle ücretsiz VPN’lerin birçok güvenlik açığı vardır. Bazen kasten bazen de kaza ile. VPN kullanmamak, ücretsiz vpn kullanmaktan daha güvenlidir! Bu yüzden italya serie a canlı izle mek için ücretsiz VPN kullanmayın. Güvenilir VPN’ler için yukarıdaki listeme göz atabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Nisan 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

VPN’in Diğer Faydaları

VPN servisi ile birlikte italya serie a canlı izle yebileceğinizden bahsettim. Peki VPN sadece yayınları ücretsiz bir şekilde izlemeniz için mi var? Elbette hayır. VPN’lerin esas amacı, sizin internetteki güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağlamaktır. Güvenilir bir VPN ile o kadar gizlenirsiniz ki, VPN servisi bile sizin kim olduğunuzu bilmez.

Güvenlik:

Yukarıdaki listede bulunan VPN servisleri gibi güvenilir VPN servisleri sizin çevrimiçi güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır. Bunu internet bağlantınızı şifreleyerek yapar. Evinizdeki güvenli internet ile çevrimiçi olduğunuzda güvenliğiniz sağlamasının ötesinde pek de güvenilir olmayan kamuya açık yerlerde de bağlantınızı şifreler.

Italya Serie A izle

Bu kamuya açık bağlantılarda VPN kullanmadığınız takdirde, çok kolay size zarar verebilecek kötü niyetli kişilerden sizi korur.

Gizlilik:

Web siteleri ve uygulamalar, topladıkları verileri analiz ederek çevrimiçi etkinliğinizi sürekli olarak izleyebilir. Bir VPN, web tarayıcılarının ve diğerlerinin bağlantınıza erişmesini engelleyerek, gönderdiğiniz ve aldığınız bilgileri anonim ve güvenli tutmaya yardımcı olabilir. Bazı VPN’ler ayrıca verileriniz için askeri düzeyde 256 bit şifreleme sunar.

Bu nedenle italya serie a izle mek ve diğer futbol karşılaşmalarını izlemek için kullanacağınız VPN size pek çok artıyı birlikte getirir. İnternette kalkan görevi görür. Sizi güvende tutar.

Özetle

Türkiye’de italya serie a izle mek, ücretsiz olarak pek mümkün değil. Diğer ülkelerde ücretsiz bir şekilde izlenebiliyor. Siz de o ülkedeymişsiniz gibi izleyebilmeniz için VPN kullanmalısınız. Ama her VPN’i değil!

Bunun için birçok VPN servisi denedim ve güvenilir bir liste çıkardım. italya serie a izle yebilmek için, VPN servislerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. Ama italya serie a izle yeceğim derken ücretsiz bir VPN kullanarak başınıza bela açmayın. Bununla birlikte ExpressVPN kullanmanız siber güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağlar.

Her şeyi doğru bir şekilde öğrendiğimize göre şimdi iyi eğlenceler!

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com