Ücretsiz US Open Nasıl İzlenir? – 2024 Tam Rehber

İki hafta süren ve sert zeminde oynanan bu turnuva, US Open izle yicilerine oldukça keyifli bir rekabet ortamı sunarken, tenis dünyasındaki bazı ilklerin de yaşanmasına vesile olmuş bir organizasyon. Örneğin sporcuların ve Amerika Açık canlı izle yenlerin hakem kararları ile ilgili şüphelerini gidermek üzere yürürlüğe sokulan Şahin Gözü uygulaması, ilk olarak 2006 yılında bu turnuvada gündeme gelmiş.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: ”1

VPN Kurulumunu yaparak US Open canlı izle mek

Yukarıda adlarını saydığımız platformlara ulaşarak Amerika açık canlı izle mek istiyorsanız, takip etmeniz gereken kısa ve basit bir proses var. Bu prosesi şöyle özetleyebiliriz:

  • VPN hizmetini alacağınız platformu seçin: Sizin için bir sonraki bölümde sağlayacağımız değerlendirmelerden de faydalanarak, US open izle mek üzere kendinize en uygun VPN servis sağlayıcıyı seçip, üye olabilirsiniz.
  • Üye olduktan sonra server ayarlarınızı düzeltin:
    • Eğer Türkiye dışından bağlanıyorsanız ve Eurosport Türkiye’ye üyeyseniz, server ayarlarınızı sizi Türkiye’de gösterecek şekilde,
    • RSI LA 2 üzerinden Amerika açık izle yecekseniz İsviçre’de gösterecek şekilde,
    • ORF üzerinden US Open izle yecekseniz Avusturya’da gösterecek şekilde değiştirin.
  • US Open canlı izle yeceğiniz sayfaya gidin: Bundan sonrası oldukça basit. ABD açık maçınızı izlemek için istediğiniz sayfanın URL’sini girerek özgürce sevdiğiniz tenisçiyi izleyebilirsiniz.

En İyi VPN Servis Sağlayıcıları

Canlı tenis maçları seyretmek, yani örneğin US Open izle mek istiyor ama bir türlü yayınlar ile ilgili engelleri aşamıyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz seçenekleri kullanarak bulunduğunuz yer ile ilgili Server’ları yanıltabilirsiniz. Böylelikle, US Open izle yeceğiniz kanallardan maçları canlı olarak takip edebilirsiniz.

Bunu yapmak adına hizmet alabileceğiniz en iyi VPN sağlayıcılarının bir listesini sizin için çıkardık. İşte Amerika Açık izlemek isteyenlere özel hazırladığımız sıralamamız.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Ücretsiz VPN Kullanarak Tenis Maçı Seyretmek

Karşılaştığımız en yaygın ve önemli sorunlardan birisi de, Amerika Açık izle mek isteyen tenis meraklılarının bunu ücretsiz VPN’lerden faydalanarak yapmak isterken beklemedikleri problemlerle karşılaşmaları. Ücretsiz VPN platformlarının sağladığı hizmetler kullanıcılara yardım ediyor gibi görünse de, Amerika Açık canlı izle mek için, genellikle son derece tehlikeli siteler bunlar.

Amerika Açık izle

Bilgi hırsızlığı, virüsler ve casus yazılımlar gibi pek çok tehdit, US Open canlı izle yeceğim derken, kullanıcıların korkulu rüyası olabiliyor. Bu gibi sorunların önüne geçmek adına ExpressVPN gibi platformlara güvenebilirsiniz. Bu site, ilk ay sonunda memnun kalmazsanız size ücret iadesi sağlamak gibi bir avantajı da sunuyor örneğin.

VPN Servis Sağlayıcılarından Faydalanmak Neden Avantajlı?

VPN hizmeti veren platformların avantajlarından faydalanmak, sanal dünyada canlı karşılaşma izlemeyi seven pek çok sporseverin yaygın biçimde uyguladığı işlerden biri. Pek çok kullanıcı ücretsiz VPN servis sağlayıcılara yönelerek gizlilik ve güvenlik konusunda sorunlar yaşasa da, bu işi profesyonel olarak yapan sistemlerin sağladığı faydaları kullanmak, oldukça akıllıca. Bu platformların sağladığı faydaları iki ana başlık altında sıralayabiliriz.

Amerika Açık canlı izle

Birincisi daha fazla yere ve yayına ulaşabiliyor olmak. Yani, VPN servislerini kullanarak canlı maçlar izleyen sporseverler, bulunmaları gereken konumu, evlerinin konforlu havası içerisinde, oturdukları yerden ayarlayıp, dünyanın herhangi başka bir yerindeki bir canlı maçı rahatlıkla seyredebilir.

İkinci avantaj ise güvenlik ve gizlilik konusunda sorunsuz yaşamak. Günümüz internet dünyasında bilgi güvenliği ile ilgili pek çok problemin insanların canını sıktığını çok iyi biliyoruz. Aileniz ile ilgili konulardan tutun, iş bilgileri ve finansal konulara kadar pek çok alanda güvenlik sorunu yaşamanız mümkün. Hackerlar, dünyanın dört bir yanında pek çok güvenlik açığını kendi avantajlarına kullanıyorlar. Bu durumda, örneğin Amerika açık canlı izlemek isteyen birisi için, en iyi seçenek, profesyonelce hizmet veren VPN servisleri.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç olarak

Evinizde, US Open 2024 izle mek istiyorsunuz ve desteklediğiniz sporcular çeyrek finaller seviyesine kadar gelmiş olsun. Veya yurt dışında yayın yapan ancak ülkemizde kısıtlı bulunan bazı canlı skor sitelerinden maçları takip etmek istiyorsunuz. Ancak, bunu yapamıyorsunuz, çünkü ya yayımcı ülke ya da ülkemiz düzenlemeleri buna izin vermiyor. Yapmanız gereken tek şey bir VPN servisi almak aslında. Bunu yaparken cebinizden çok yüksek meblağlar çıkmıyor olmasına rağmen, eğer hiç para vermek istemezseniz de, daha önce de belirttiğimiz gibi, ExpressVPN‘in para iade avantajından faydalanabilirsiniz.

VPN hizmetinizi ayarladıktan sonra, Eurosport sitesine ücretli bir biçimde üye olup  maçları seyredebilir, RSI LA 2 platformundan Amerika Açık izle menin keyfini çıkarabilir, veya Avusturya’nın ünlü ORF platformunu kullanabilirsiniz. Bunların hangisini tercih edeceğiniz tabii ki size kalmış, bize düşen de Amerika Açık canlı izle rken bu heyecanı sonuna kadar yaşamanızı dilemek.

Amerika açık canlı izle mek konusunda VPN servisleri ve yayımcı sitelerin nasıl çalıştığı ile ilgili daha fazla bilgi için çerez politikası ile güvenlik ve gizlilik bildirimleri gibi bölümleri de incelemeniz faydalı olacaktır. İyi seyirler!

İlgilenebileceğiniz Diğer Grand Slam Turnuvalarına Ait Yazılarımız

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com