UFC FIGHT NIGHT – SONG VS GUTIERREZ MAÇLARI İZLE CANLI | Nasıl mı?

UFC dövüş geceleri bol aksiyonlu ve heyecanlı oluyor. Dövüş sporu tutkunlarının belki de en merakla izlediği dövüş sporu olan UFC ABD’den ücretsiz olarak canlı UFC izle niyor. ABD’deyseniz, Fox kanalından UFC canlı izle yebilir ya da internetten UFC canlı yayın izle yebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde değilseniz, UFC maçları izle canli yayınlara erişmek için daha çok emek vermeniz gerekecek çünkü bu yayın siteleri coğrafi engellemeleri vardır. Yani Amerika Birleşik Devletleri dışında farklı bir ülkeden izlenememektedir.

Bir sonraki dövüş geliyor!
Song Yadong VS Chris Gutierrez, 12/10/2023 Las Vegas, United States‘de maçını kaçırmayın! ExpressVPN ile güvenli bir şekilde yayın yapın ve 30 günlük para iade garantisi alın.

Son güncelleme: 7 Temmuz 2024

Türkiye’den UFC maçları izle canli

Amerika Birleşik Devletleri’nde canlı UFC izle nebildiğinden az önce bahsettik. Peki Türkiye’de yayınlayan bir yer, bir kanal var mı? Ya da internette UFC maçları izle canli yayın yapan bir site var mı? Evet Türkiye’de de UFC canlı izle nebilecek kanallar var. Peki bu kanallar hangileridir?

UFC maçlarının Türkiye’deki yayın hakları S Sport kanalına aittir. S Sport kanalına D Smart’a abone olarak ulaşabilirsiniz. Fakat bildiğiniz gibi D Smart ücretsiz değil. S Sport’un UFC maçları izle canli yayınlarına erişebilmeniz için bir internet platformu da bulunuyor. Bu internet yayın sağlayıcısı sayesinde canlı UFC izle yebilirsiniz. Adı S Sport Plus olan bu internet yayın platformu elbette ücretsiz değil. S Sport yayın akışı UFC maçlarının hangi gün ve tarihlerde olduğunu belirtiyor. Eğer S Sport Plus ya da D-Smart aboneliğiniz var ise bu yayın akışlarına göre maçları takip edebilirsiniz.

Bu yayın kanallarının dışında Türkiye’de UFC akışı haklarına sahip farklı bir kanal ya da yayın platformu bulunmuyor. Ama ben size, UFC maçları izle canli yayınlarına ulaşabilmenizi sağlayacak bir diğer seçenekten bahsedeceğim. VPN ile! Yazımın başlarında neyden bahsetmiştim? Canlı UFC izle yebilmeniz için ABD’de olmanız gerekiyor çünkü Amerika Birleşik Devletleri’nde UFC maçları ücretsiz bir şekilde birçok kanalda yayınlanıyor. Ve çeşitli yayın hakları yasalarından dolayı diğer ülkelerden izlenememesi için coğrafi kısıtlamalar yapılıyor. Ama VPN ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir vekil sunucuya bağlanarak, kendinizi çevrimiçi ortamda Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterebilir ve ücretsiz bir şekilde UFC canlı izle yebilirsiniz. Şimdi gelin biraz da nasıl yapacağınızdan bahsedelim. Daha sonrasında VPN hakkında daha ayrıntılı bilgi vermeye başlayacağım.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

VPN ile UFC Canlı izle

Şimdi gelelim VPN ile nasıl kesintisiz ve rahat bir şekilde nasıl UFC canlı izle yebileceğinize. Öncelikle bir aşağı başlıkta, onlarca VPN’i objektif bir şekilde değerlendirerek oluşturduğum en iyi VPN servisleri listesine göz atın

  • Öncelikle aşağıdaki listeden bir VPN’e tıklayın resmi web sitesine gidin.
  • Gittiğiniz web sitesinden bir üyelik açın.
  • Daha sonra VPN servisinin kurulum dosyasını indirin.
  • İndirdiğiniz kurulum dosyasını VPN programını kurmak için açın ve daha sonrasında yükleyin.
  • Yükledikten sonra VPN servisi açın ve kullanıcı adı ve şifrenizi girin.

Daha sonrasında menüden vekil sunucu listesini görüntüleyebileceksiniz. O zaman UFC izle ücretsiz akışının keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz!

En İyi VPN Servisleri İle Canlı UFC izle

Aşağıda kalabalık olmayan bir VPN listesi göreceksiniz. Bu VPN listesi, denediğim onlarca farklı VPN servisi arasından seçtiğim en iyi VPN servisleridir. Bu listeyi oluşturabilmek için denediğim VPN’leri birçok teste soktum. Bu testlerin en başında güvenirlik testi vardı. Tüm bu servislerin güvenlik protokollerini ayrıntılı bir şekilde inceledim. Aşağıdaki listede gördüğünüz tüm VPN’lerin güvenlik protokolleri oldukça sağlam. Size 3. kişiler tarafından zarar gelmemesi için yapılması gereken her şeyi yapmışlar.

Bununla birlikte hız testlerine tabi tuttum. Canlı UFC izle yebilmek için oldukça iyi sunuculara sahip olmalılar. Aşağıdaki listedeki bir VPN servisi ile hiç takılmadan UFC maçları izle canli yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu internet servislerinin protokollerinde değişiklik olabilme ihtimaline karşı testlerime ve kontrollerime devam edip bu listeyi devamlı güncel tutmaya çalışacağım. Siz de aşağıdaki listeden herhangi bir VPN servisine tıklayıp web sitesine gidip kurulumu gerçekleştirerek, özgürce UFC maçları izle canli yayınlarına erişim sağlayın.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

“Ücretsiz VPN’ler de Var. Onları Neden Kullanmayayım?”

Canlı UFC izle mek için ya da farklı bir nedenden dolayı VPN arıyor olabilirsiniz. Ya da yazdığım yazıdan dolayı yeni bir VPN arayışı içerisine girmiş olabilirsiniz. Eğer ufak bir araştırma yaptıysanız piyasada birçok ücretsiz VPN’in var olduğunu görebileceksiniz. Bu ücretsiz VPN servisleri oldukça tehlikeli! Nedenlerini aşağıda kısaca özetliyorum. Siz de daha sonrasında araştırmanızı yapıp, kendi kararınızı kendiniz verebilirsiniz.

Peki Dünya’nın birçok yerinde devasa sunucular bulundurması ve bu sunucuların bakımlarını yapmaları gereken bu VPN servisleri hiçbir ücret talep etmeden bu maliyetlerini nasıl karşılıyor. Çok basit! Sizin üzerinizden. Bu nedenle UFC canlı izle mek için güvenilir olmayan ücretsiz VPN’lerden uzak durun.

Ücretsiz VPN servisleri sizin internette yaptığınız hareketleri kaydediyor. Daha sonrasında bu kayıt edilen bilgileriniz, 3. kişilere satılıyor. İşte ücretsiz VPN servisleri bu şekilde kar ediyor. Üstün protokolleri ve kuralları olmayan bu servislerin ne seviyede bilgilerinizi ele geçirdiği ve bunları kimlere sattığını asla bilemezsiniz. Siz internette, kredi kartı bilgilerinizi kullanıyor, en özel konuşmalarınızı gerçekleştiriyorsunuz, bu kadar önemli bilgileri güvenilir olmayan bir kuruluşa emanet etmek istemezsiniz!

Bu nedenle canlı UFC izle yeyim derken başınıza bela almayın. Bu demektir ki eğer bir ürüne ödeme yapmıyorsanız, orada ürün sizsiniz demektir!

Fakat ExpressVPN‘in 30 günlük ücretsiz deneme sürecinden faydalanabilirsiniz. Link’e tıklayın, canlı UFC izle yin!

UFC Maç Programı

ETKİNLİK MAÇ TARİH YER
UFC FIGHT NIGHT - SONG VS GUTIERREZ Song Yadong VS Chris Gutierrez 12/10/2023 Las Vegas, United States
UFC 296 - EDWARDS VS COVINGTON Leon Edwards VS Colby Covington 12/17/2023 Las Vegas, United States
UFC FIGHT NIGHT - ANKALAEV VS WALKER 2 Magomed Ankalaev VS Johnny Walker 01/14/2024 Las Vegas, United States

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

VPN’in Diğer Faydaları Nedir?

Yukarıda da biraz bahsettim bir toparlamak gerekirse VPN’in faydaları aşağıda özetlediğim gibidir.

İnternet bağlantınızı şifreler, güvenli deneyim sunar.

Çevrimiçi bağlantınızı şifrelemesi en çok kamuya açık wi-fi’larda işinize yarar. Bu tür internet alanlarında hiçbir savunmanız yoktur. Kötü niyetli kişiler kolaylıkla cihazlarınıza ve bilgilerinize erişebilir. VPN buna engel olur.

Çevrimiçi ortamda anonimlik hakkınızı sonuna kadar korur

Daha önce de bahsettiğim gibi VPN’in esas amacı anonimlik hakkını korumaktır. Bunu vekil sunucuları ile gerçekleştirir. Siz internette bağlanırken önce vekil sunucuya, vekil sunucu aracılığıyla da internete bağlanırsınız. Böylelikle yaptığınız tüm işlemler bu tarafsız vekil sunucuda yapılmış gibi gözükür.

Yaptığınız işlemlerin ne olduğuna ve kimin gerçekleştirdiği bilgisine VPN servisleri bile erişemez. (Yukarıda oluşturduğum listedeki servisler.) VPN ile hem gizliliğinizi koruyun hem de canlı UFC izle yin.

Coğrafi Engelleri Aşar

Bu yazıya UFC maçları izle canli yayınlarına nasıl erişebileceğinizi öğrenmek için geldiniz. Yani coğrafi kısıtlamayı aşmak için. Yukarıda da bahsettiğim gibi bir vekil sunucuya bağlanırsınız ve o vekil sunucuyu yasak olmayan bir bölgedeyse rahatlıkla o bölgede yayın yapan yayınlara erişebilirsiniz! Yani VPN ile UFC canlı izle yebilirsiniz.

Özetle:

Yukarıda nasıl UFC maçları izle canli yayınlarına erişebileceğinizden nasıl UFC canlı izle yebileceğinizden bahsettik. Bunu VPN ile yukarıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz. Ama UFC canlı izle mek için güvenilir olmayan ücretsiz VPN servislerine güvenmeyin. Güvenilir VPN servisleri için yukarıdaki listeye göz atın. Keyifli seyirler!

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com