UEFA Avrupa Ligi Canli İzle!

Şampiyonlar Ligi’nden sonra en prestijli turnuva olarak kabul edilen UEFA Avrupa Ligi’nde birçok önemli takım maça çıkacak. Avrupa ligi canli nasıl izlenir soruları da akabinde sorulmaya başladı. Eğer siz de Avrupa ligi canlı izle mek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Avrupa ligi çeşitli kanallarda ücretli, belirli ülkelerde ise ücretsiz olarak yayınlanıyor. Peki siz nasıl o ülkelerdeymişsiniz gibi Avrupa ligi canlı yayın larına ulaşabilirsiniz? Okumaya devam et!

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Avrupa Ligi Canli İzlemek İçin Neden VPN’e İhtiyaç Vardır?

UEFA Avrupa Ligi canlı izle menin en kolay yolu, ücretsiz ve İngilizce olduğu için ITV gibi resmi havadan yayın yapan yayıncılardan biridir. Sonuçta herkesin premium aboneliği yok. Ücretsiz kapsama alanından yararlanmak için de Birleşik Krallık’ta olmanız gerekir.

SlingTV, ESPN, Fox veya BT Sport ile ücretli bir abonelik bile, her sağlayıcı belirli bir ülkeye kilitlendiğinden Avrupa ligi canlı yayın ınıza ve isteğe bağlı akışlarınıza sınırsız erişimi garanti etmez ve ülkemizde bu uygulamalar kullanımda değil.

İster yayın haklarını suçlayın, ister pasaportunuzu; ancak diyelim ki İngiltere’desiniz ve bir yıllık BT Sport için ödeme yaptınız; İngiltere’den ayrıldığınız anda UEFA maçlarınızı izleyememeye başlayabilirsiniz. Mesele şu; yayıncınız fiziksel konumunuzu İnternet Protokol adresinizden (IP) tanır ve yurt dışında olursanız sizi dışarı kilitler.

Türkiye’de ücretsiz canlı avrupa ligi ücretsiz yayın izleyebilmeniz için bir platform yok. Türkiye’de Avrupa ligi yayını hakları Digiturk’e aittir. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanan müsabakalar, beIN Sports, beIN Sports MAX veya beIN Sports Bein Connect gibi belirli Digiturk kanallarında yayınlanmaktadır. Ancak belli bir ücret dahilinde olduğu için sadece avrupa ligi canlı yayın izlemek istiyorsanız üyelik satın almayı tercih etmeyebilirsiniz.

Avrupa ligi canlı izle

Peki ya ne yapmalı, Avrupa ligi canlı izle nereden izlenmeli? Avrupa ligini canlı yayında nasıl izleyebilirim diye soruyorsanız ve Avrupa ligi bedava yayın olsun istiyorsanız, gelin birlikte bu yazının kalanında size sunacağım çözümü ve uygulama adımlarını inceleyelim. 

Avrupa ligi canli için yapmanız gereken, sizin için bu yazımda listelediğim VPN servislerinden bir tanesini seçmek; adımları takip ederek gönül rahatlığıyla bir yandan internette güvenle gezinirken diğer yandan da Avrupa ligi canli takip edebilirsiniz! Ancak VPN’in nasıl işe yarayacağından bahsetmeden önce çalışma şeklini anlamanızda fayda var.

Yazının başında da görebileceğiniz gibi, Avrupa ligi nerede görülür sadece Birleşik Krallık’ta ücretsiz yayın sunmakta. Yani bu demek oluyor ki Avrupa ligi canli için Birleşik Krallık’ta yaşıyor olmanız gerekiyor. Uçak biletleri de Avrupa ligi canlı yayın izleyeceğim deyip haftada bir  İngiltere’ye gidip gelebilmek için fazla pahalı olduğu için, tam burada devreye VPN giriyor. VPN ile Birleşik Krallıktaki bir vekil sunucuya bağlanarak, kendinizi çevrimiçi ortamda Birleşik Krallık’ta gösterebiliyor ve ücretsiz bir şekilde Avrupa ligi vpn ile Avrupa ligi canlı yayın izleyebiliyorsunuz.

Sadece izlerken değil, spor yayını coğrafi engellerini aşmak için de bir VPN’e başvurmak isteyebilirsiniz. Sanal Özel Ağ anlamına gelen VPN, dünyanın herhangi bir ülkesindeki fiziksel konumunuzu taklit etmenize olanak tanıyan bir güvenlik aracı ve bir hizmettir.

ExpressVPN Edinin
30 gün para iade garantisi

Avrupa Ligi Canli Yayın İçin En İyi VPN Servisleri

Aşağıda sizlerin rahatlıkla Avrupa ligi canlı izle yebilmesi için hazırladığım listeyi, bizzat denediğim birçok VPN arasından en iyileri seçerek derledim. Kullandığım VPN’leri bazı testler uyguladım; bu testlerin arasında en önemlileri güvenirlik ve hızdı.

Avrupa ligi VPN izlemek için kullandığınız VPN servisleri, iyi sunucuları olmadığı sürece istediğiniz işlevi gösteremezler. Çünkü iyi sunucular bağlantınızın da iyi, güçlü ve hızlı olması anlamlarına gelir.

Yaptığım testlerin en önemlisi güvenirlik özelliği; VPN servislerinin güvenli olması çok büyük önem taşıyor çünkü kullandığınız servis istediği kadar hızlı olsun, sağlam bir güvenliği olmadan Avrupa ligi VPN izleyeceğim derken kişisel bilgilerinizi 3. kişilerin elde etmesini ve kendi çıkarlarınca kullanmalarını kaçınılmaz bir hale getirmiş oluyorsunuz.

Avrupa ligi VPN için aşağıda sıraladığım VPN servislerini güvenle kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, listeden istediğiniz servisi seçerek internet sitesine gitmek ve programın kurulumunu yapmak. Yazımın geri kalanında sizler için Avrupa ligi nasıl görülür kullanmanın adımlarını da sıraladım. Bu adımları takip ettikten sonra rahatlıkla Avrupa ligi VPN izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Avrupa Ligi VPN ile Nasıl İzlenir?

“VPN’in ne olduğunu anladık, en iyi VPN’imizi de seçtik, en peki Avrupa ligi canlı yayın yapmak veya Avrupa ligi canlı izle için nasıl kullanacağız biz bunu?” diyorsanız bu kısmı okumanızı tavsiye ederim. Avrupa ligi canlı yayın yapmak için ve Avrupa ligi VPN nasıl izlenir sorunuzun cevabı için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Avrupa ligi VPN kullanmak için;

  • İlk olarak sizin için hazırladığım VPN servisleri listesine göz gezdirip, istediğiniz VPN servisini seçin.
  • Linklere tıklayarak VPN servisinin internet sitesine gidin ve bir üyelik oluşturun.
  • Kurulum dosyasını internet sitesinden bilgisayarınıza indirin.
  • Daha sonra VPN’inizi kurmak için indirdiğiniz dosyayı açıp yüklemeye başlayın.
  • Yüklemesini tamamladıktan sonra programı açın ve üye adınızı ve şifrenizi girerek giriş yapın.
  • Önünüze bir vekil sunucu listesi çıkacaktır. Çıkan sunucu listesinden Avrupa ligi canlı yayın için, istediğiniz bir ülkedeki (örn.Birleşik Krallık’taki) sunucuya bağlanabilirsiniz. İzlemeye başlayabilirsiniz.

Avrupa ligi canlı yayın

Yayın yapmak istiyorsanız, bu adımları takip ettikten sonra;

  • Önbellek silinmiş olarak tarayıcınızın temiz bir örneğini açın (aksi takdirde, gerçek konumunuzu sızdırabilir).
  • Yayın web sitenize gidin veya uygulamayı başlatın ve oturum açın – UEFA Avrupa Ligi’ni hemen yayınlayabilmelisiniz.

Avrupa Ligi Canlı Yayın için Ücretsiz VPN Kullanmamalısınız

Normalde, güvenli ve güzel bir yerde herhangi bir VPN hizmetiyle Avrupa ligi canlı izle izleyebilmelisiniz. Ancak ne yazık ki, BT Sport, Digiturk gibi büyük yayın platformları katı güvenlik duvarlarına ve protokollere sahiptir ve genelde ücretsiz VPN’lerin sahip olduğu güvenlik açıklarıyla buldukları kullanıcıları engellemekte pek zaman kaybetmezler. VPN’lerin ücretsiz olanları bir yere kadar erişim sağlar ve veri sınırlamaları ve bağlantı sorunlarını da beraberlerinde getirirler.

Yayın yapmak istiyorsanız, birçok VPN ücretsiz olmasına rağmen, canlı yayın sporları için ihtiyacınız olan bağlantı hızlarını ve istikrarlı performansı sunamazlar.

Bunun dışında Avrupa ligi canli izlemek için ücretli bir yayın platformundan üyelik satın almamak adına ücretsiz VPN arıyor olabilir, bu yüzden de “Avrupa ligi canlı izle ücretsiz izlemek istiyorum, piyasada bir sürü bedava VPN dururken neden ücret ödeyeyim?” gibi bir düşünceye sahip olabilirsiniz; ancak bu yazımın kalanını okuyarak bu fikrinizi değiştirmeniz gerektiğini göreceksiniz.

Satın aldığını ücretli bir VPN servisiyle sadece dilediğiniz gibi Avrupa ligi VPN izleme şansına sahip olmakla kalmaz, ayrıca internette ülkenizde erişiminizin olmadığı yüzlerce siteye de rahatlıkla giriş yapabilir, gezinebilirsiniz. Ayrıca Avrupa ligi canli için ücretsiz VPN servisi ile izlemenin gözlerden uzak saklanan birçok tehlikesi de vardır.

Avrupa ligi canli

VPN servislerinin böyle bir hizmeti sunmaları için dünyada birçok yerde devasa sunucuları olması gerekir, ve olan sunucuların da bakıma ihtiyacı vardır. Peki sizce ücret vs. talep etmeyen VPN servisleri hizmetlerinin maliyetlerini ne şekilde karşılıyor olabilirler? Farkında olmasak da, yine bizim üzerimizden.

VPN ücretsiz servisleri, internet üzerindeki hareketlerimizi kaydediyor ve kaydedilen bilgilerimizi 3. şahıslara satabilme şansları doğuyor. Böylece gözümüzü kurulum ücreti almadan boyayıp, aslında arka planda özel bilgilerimizi satıp takas ederek kar edebiliyorlar.

Ücretsiz VPN servisleri internette yaptığımız hareketleri kayıt ediyor ve kayıt edilen bu bilgileri 3. şahıslara satabiliyorlar. Bu sayede de kurulum için hiçbir ücret almayıp göz boyarken, aslında kişisel bilgilerimizi satarak kar edebiliyorlar.

Güvenli olmadığı için de Avrupa ligi canlı izle mek veya başka bir şeye erişim sağlamak için ücretsiz bir VPN kullanmanızı önermem. wwe raw izle mek için kişisel bilgilerinizi riske atmak ve tehlikede olmak istemiyorsanız, benim sizlere tavsiyem ExpressVPN ‘dir.

VPN evreninde yeniyseniz ve Avrupa ligi canli için herhangi bir VPN deneyiminiz olmadan rastgele bir VPN servisine ücret ödemek istemiyorsanız, Avrupa ligi canlı yayın için ExpressVPN’in  ücretsiz 30 gün denemesinden faydalanabilir; üstelik tam ücret iadesi garantisiyle istediğiniz servisi en güzel şekilde deneyimleyebilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
30 gün para iade garantisi

Özetle;

Avrupa ligi canlı izle yayın hakları ülkemizde Digiturk’ün sahip olduğu beIN Sports kanallarına aittir. Yani Digiturk üyeliğine sahip değilseniz ve Avrupa ligi canlı yayın için üyelik edinmek istemiyorsanız, Avrupa ligi canli izlemenizin veya yayınını yapmanızın tek yolu VPN servisi kullanmaktır.

Yukarıda sizler için sıraladığım adımları takip ederek VPN ile izlemek veya yayınını yapmak istediğiniz Avrupa ligi VPN in ücretsiz olduğu bir vekil sunucuyu seçip, gönül rahatlığıyla Avrupa ligi canlı izle veya yayın yapabilirsiniz. Bu sayede sadece dilediğiniz ülkede çevrimiçi olup Avrupa ligi VPN ile kalmaz, ayrıca istediğiniz sitelerde özgürce gezinebilirsiniz.

Ancak bunları ücretsiz bir VPN ile yapmak fazlasıyla riskli ve tehlikelidir. Özel bilgilerinizin sizde kalması ve istediğiniz gibi Avrupa ligi canlı izle mek için, 30 gün ücret ödemeden deneme hakkı ve ücret iade garantisi ile ExpressVPN’i öneririm. ExpressVPN ile %100 güvenle VPN dünyasına adımınızı atabilir, Avrupa ligi canli keyfinize doya doya varabilirsiniz!

Birine internet aşığı diyebilirsen o da benim! Her zaman çevrimiçi dünyaya karşı tutkulu oldum. Ve güvenlik ve mahremiyet konularında özel bir sevgi büyüttüm içimde. Gizlilik, korunması gereken nihai bir varlıktır. Deneyimli bir güvenlik uzmanı olarak, güvenlik konusunda güncel kalmak için her türlü çabayı gösteriyorum. Ve bilgilerimi okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com