Türkiye’den WWE Canlı izle | Nasıl mı?

Biz profesyonel güreş meraklıları için, en sevdiğimiz isimleri aksiyon ve adrenalin dolu maçlarda izlemekten daha keyifli bir şey yoktur. WWE raw izle canlı yayın, bizlere spordaki en popüler yıldızların müthiş yıpratıcı olaylarını, mücadelelerini ve dramlarını sunuyor. Peki sizler de pek çok heyecan verici maç yaklaşırken, WWE canlı izle mek istemez miydiniz?

World Wrestling Entertainment (WWE) Network, WWE izleyebileceğiniz bir yayın platformudur. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde erişimini oldukça genişletmiş olsa da, şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri gibi belirli ülkelerde mevcuttur ve Türkiye ne yazık ki bu ülkeler arasında değil. Peki ya Türkiye’deysek nereden WWE izlemeli?

ExpressVPN Edinin
ExpressVPN ile WWE Heyecanını Sınırsız Yaşayın!

Arzu ettiğiniz tüm WWE karşılaşmalarını sınırsız bir şekilde izlemek istiyorsanız mutlaka ExpressVPN edinin, üstün performans ve yüksek güvenliğin tadını çıkarın. Üstelik 30 günlük para iade garantisi de var.

Son güncelleme: 26 Mayıs 2024

Türkiye’de WWE Nasıl İzlenir?

Türkiye’de ne yazık ki wwe canlı izle ücretsiz izleyebileceğiniz bir platform bulunmamakta. WWE’nin yayın hakları ülkemizde S Sport’a aittir, yani bu demek oluyor ki Türkiye’de wwe izle yebilmek için S Sport üyeliğinizin olması gerekiyor. Ayda 20 TL civarında bir ücrete tabii olan abonelik sistemi ile S Sport Plus platformundan wwe canlı izle yebilirsiniz. WWE izle yebilmek için S Sport’un internet sitesine veya uygulamasına gidip üyelik oluşturmanız, paket seçimi yapmanız ve S Sport yayın akışından wwe raw izle veya smackdown izle canlı yayınlarının olduğu günleri takip etmeniz yeterli; ancak ücretsiz olmadığı için, tek istediğiniz wwe canlı izle mek ise bu durum pek de işinize gelmeyebilir, bunun için üyelik almak istemeyebilirsiniz.

wwe canlı izle

Peki öyleyse ne yapmalı? Çocukluğumuzdan beri süregelen wwe maçları izle heyecanımız burada bitecek mi? Başka bir şey için kullanmayacağımız bir uygulamaya bu denli para mı vereceğiz? Buraya kadar mıydı? Tek çare bu mu? Hayır elbette! Gelin sizlere bu yazının geri kalanında VPN ile güvenli bir şekilde wwe raw izle veya wwe maçları izle nasıl izlenir anlatayım.

Neden VPN Kullanmalı?

S Sport üyeliği satın almak dışında güvenli ve basit bir şekilde wwe canlı izle me şansınız yok gibi düşünüyorsanız, bir daha düşünün derim. Doğru VPN servisi ile, sadece wwe raw izle gibi izlemek istediklerinizi kolayca bulmakla kalmaz, ayrıca güvenle internette gezinebilirsiniz. Ancak isterseniz VPN’in güzelliklerinden bahsetmeden önce nasıl çalıştığını öğrenelim.

Yazımın başında da dediğim gibi, WWE Network sadece Amerika Birleşik Devletleri gibi belli başlı ülkelerde mevcut, yani bu demek oluyor ki wwe canlı izle mek için Amerika Birleşik Devletleri’nde olmanız gerekiyor. Uçak biletleri de wwe canlı izle yeceğim deyip haftada bir  Amerika’ya gidip gelebilmek için fazla pahalı olduğu için, tam burada devreye VPN giriyor. VPN ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir vekil sunucuya bağlanarak, kendinizi çevrimiçi ortamda Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterebiliyor ve ücretsiz bir şekilde wwe raw izle veya wwe network canlı izle yebiliyorsunuz.

wwe maçları izle

En iyi VPN servisleri ile WWE izle

Sizler için hazırladığım bu VPN servisleri listesini, denediğim onlarca VPN servisi arasından seçtiğim en iyilerinin derlemesi olacak şekilde sıraladım. WWE raw izle yebilmek için bu listeyi inceleyebilirsiniz. Listeyi oluştururken birçok kriterim vardı ve denediğim VPN’leri hız, güvenirlik gibi birçok teste tabi tuttum. WWE maçları izle yebilmek için VPN servislerinin iyi sunuculara sahip olmaları gerekiyor. İyi sunucular ise hızlı ve güçlü bağlantı anlamlarına geliyor. Bu testlerin en başında ise güvenirlik özelliği geliyor, çünkü kullandığınız VPN servisi her ne kadar hızlı da olsa, güvenlik protokolleri sağlam olmadığı sürece kişisel bilgilerinizin 3. kişiler tarafından elde edilmesi veya zarar görmesi ne yazık ki kaçınılmaz.

WWE maçları izle mek için aşağıda derlediğim VPN servisi listesinden seçtiğiniz herhangi bir VPN’e tıklayıp internet sitesine giderek, yukarıda belirttiğim gibi kurulumunu gerçekleştirirseniz, wwe maçları izle me keyfinize doyasıya varabilir; takılmalar olmadan güvenli ve hızlı wwe canlı izle bağlantısının tadını çıkarabilirsiniz.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

VPN ile WWE İzle

“E peki anladık da, bu VPN nasıl kullanılıyor?” diyorsanız, bu kısımda sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. WWE canlı izle mek için VPN nasıl kullanılır veya VPN nasıl kullanılır diyorsanız, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

VPN kullanmak için;

  • Öncelikle sizler için derlediğim VPN servisleri listesinden size uygun bir VPN servisi seçin.
  • Seçtiğiniz VPN servisinin internet sitesine giderek, kendi adınıza bir üyelik oluşturun.
  • Daha sonra VPN servisinin kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin.
  • İndirdiğiniz kurulum dosyasını VPN programını kurmak için açın ve yükleyin.
  • Program yüklendikten sonra VPN programını açarak, üye adı ve şifrenizi girin.

Bu adımları takip ettikten sonra karşınıza bir vekil sunucu listesi çıkar. WWE raw izle mek için bu vekil sunucu listesinden, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki vekil sunucuya bağlanın ve wwe izle keyfinizin tadını çıkarın!

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Neden Ücretsiz VPN Kullanmamalıyım?

Mükemmel bir dünyada, herhangi bir VPN hizmetiyle WWE canlı izle yayınını izleyebilmelisiniz. Ancak gerçekte, WWE Network, Netflix ve Amazon Prime gibi yerleşik yayın platformları katı coğrafi sınırlamalara ve güvenlik duvarlarına sahiptir ve proxy sunucu kullanıcılarını engellemekte genellikle agresif davranırlar. Ücretsiz VPN’ler size bir miktar erişim sağlayabilirken, veri sınırları ve genellikle zayıf bağlantıları beraberlerinde getirirler.

wwe canlı yayın izle

WWE maçları izle veya wwe izle türkçe izlemek gibi amaçlarla, size sadece wwe maçları izle canlı yayını sağlayacak bir siteden üyelik satın almak istemediğiniz için VPN arayışına girmiş olabilirsiniz. Bu sebeple de wwe maçları izle meden önce “Piyasada onlarca ücretsiz VPN varken, neden satın alayım ki?” gibi bir düşünceniz olabilir, ancak bu düşüncenize farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak doğru olmadığını belirtmek isterim. Fiyat kısmındaki 0 TL gözünüze cazip ve çekici görünüyor olabilir, ama ücretli bir VPN servisi satın alarak sadece wwe izle değil, ülkenizde erişim izninizin olmadığı tonlarca internet sitesine giriş yapabilmeniz de mümkün olur; ayrıca ücretsiz VPN servislerini kullanmanın gözle göremediğimiz birçok tehlikesi vardır.

VPN servislerinin Dünya’nın birçok yerinde devasa sunucular bulundurmaları ve bu sunucuların bakımlarını yapmaları gerekmektedir. Peki ya hiçbir ücret talep etmeden bize sağladıkları bu hizmetin maliyetini nasıl karşılıyorlar dersiniz? Cevabı çok basit; bizlerin üzerinden.  Ücretsiz VPN servisleri internette yaptığımız hareketleri kayıt ediyor ve kayıt edilen bu bilgileri 3. şahıslara satıyor. Bu sayede de kurulum için hiçbir ücret almayıp göz boyarken, aslında kişisel bilgilerimizi satarak kar edebiliyorlar. Yani wwe raw izle yeceğim derken güvenliğinizden olmak istemiyorsanız, size tavsiyem ExpressVPN kullanmanızdır. Eğer VPN dünyasında yeniyseniz ve wwe canlı izle mek için seçeceğiniz bir tanesine emin olmadan para harcamak istemiyorsanız, ExpressVPN’in  30 günlük ücretsiz deneme sürecinden faydalanabilirsiniz, üstelik para iade garantisi de sağladıkları için tam olarak ihtiyacınız olanı istediğiniz şekilde elde edebiliyorsunuz.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Özetle;

WWE izle canlı yayını, ülkemizde S Sport dışında bir platformda yayınlanmamaktadır. Yani S Sport üyeliğiniz yoksa ve sadece wwe canlı yayın izle mek için üyelik satın almak istemiyorsanız, Türkiye’de wwe maçları izle mek için tek yolunuz VPN kullanmaktır. WWE izle mek istiyor ancak VPN kullanmayı bilmiyorsanız, yukarıda da açıkladığım gibi yapmanız gerekenler yukarıdaki listeden bir VPN servisi seçmek, seçtiğiniz VPN’in internet sitesinden üyelik oluşturmak, VPN’in kurulumunu yapmak, kurulum yapıldıktan sonra da vekil sunucu listesinden istediğiniz ülkeyi seçmektir; bu sayede seçtiğiniz ülkede çevrimiçiymişsiniz gibi özgürce gezinebilir; wwe canlı izle yebilirsiniz. Bu konuda ufak bir araştırmayla wwe raw izle mek için ücretsiz VPN kullanmayı düşünebilirsiniz, ancak ücretsiz VPN’ler bir hayli tehlikeli ve işlevsizdir. Kişisel verilerinizi korumak ve keyifle wwe izle mek için, para iade garantisinin yanı sıra 30 gün ücretsiz deneme sürümü sunan ExpressVPN‘i öneririm. ExpressVPN ile herhangi bir ücret ödemeden VPN dünyasına katılabilir, wwe izle me keyfinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz!

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com