Fransa Bisiklet Turu Canlı İzle – Nasıl mı?

İlk olarak 1903 yılında gerçekleşen, bisiklet sporunun en önemli ve prestijli yarışlarından biri haline gelmiş Fransa Bisiklet Turuna (Tour de France) oldukça az bir zaman kaldı. Fakat Tour de France izle mek isteyen herkes Fransızlar kadar şanslı değil. Fransa’da bulunan bisiklet tutkunları Tour de France etkinliğini tüm gün rahatlıkla izleyebilecekler. Üstelik ücretsiz bir şekilde! Peki Türkiye’de ya da dünyanın diğer noktalarında Fransa Bisiklet Turu izle nebilir mi?

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 29 Ocak 2023

Tour de France Nerede Yayınlanacak?

Türkiye’deki bisiklet tutkunları şimdiden arama motorlarına Fransa Bisiklet Turu izleTour de France izle yazmaya başladılar. Peki nereden Tour de France canlı izle nir? Fransa Bisik Turu canlı izle nasıl mı? Fransa Bisiklet Turu 2023 canlı izle nebilecek mi? Bu soruların cevabını yazımda bulabilirsin.

Eurosport

Türkiye’deki bisiklet tutkunları Eurosport üzerinden Fransa Bisiklet Turu 2023 izle yebilirler. Fakat maalesef biz Fransa’daki bisiklet tutkunları kadar şanslı değiliz. Eurosport aboneliği için aylık 4.99 € (43 TL) ödememiz gerekiyor. Bu ödemeyi yap, Tour de France canlı izle!  Günümüzde TL’nin yabancı para birimlerine karşı değer kaybettiğini de hesaba katarsak, bu meblağ hiç de az değil.

France TV Sport

France TV sport kanalından ücretsiz bir şekilde Tour de France izle! Ama sadece Fransa’daysan… Ve Fransızca… 29 Ağustos tarihinde başlayacak 21 etaplık Fransa Bisiklet Turu 20 Eylül Pazar günü Champ Elysees’de noktalanacak.

Tam 23 gün boyunca Tour de France canlı izle. Tabii Fransa’da değilsen Tour de France izle mek pek de mümkün görünmüyor.

ARD

Alman ARD kanalından Fransa Bisiklet Turu canlı izle! Hem de ücretsiz… Peki bize de mi? Üzülerek söylüyorum ki eğer Almanya’da değilsen, hayır ücretsiz değil, ücretli de değil. Hiç bir şekilde Türkiye’üzerinden ARD kanalından Fransa Bisiklet Turu izle yemezsin. Maalesef bir takım televizyon hakları var bu yüzden farklı bir ülkeden Fransa Bisiklet Turu izle nemiyor.

Türkiye’den İzleyebilir Miyim?

Birtakım televizyon haklarından dolayı ortaya çıkan bu kısıtlamalar olduğu halde hala Fransa Bisiklet Turu canlı izle nebilir. Hem de oldukça kolay ve yüzde yüz legal bir şekilde Tour de France canlı izle. Düşük kalite kaçak yayın yapan, bilgisayarına virüs sızdırmak için can atan, dakika başı karşına alakasız reklamlar çıkaran illegal sitelerden Tour de France canlı izle mekten bahsetmiyom. İsterse bu tür sitelerden Fransa Bisiklet Turu izle fakat güvenliğin konusunda da endişelenmeye hemen başla.

fransa bisiklet turu izle

France TV Sport ve ARD gibi kanallar IP adresine göre coğrafi kısıtlamalar yapar. Bu yüzden Türkiye’den Tour de France canlı izle yebilmek pek mümkün görünmüyor. Yoksa gözlerimiz bizi kandırıyor mu? Tour de France canlı izle mek mümkün mü?

ExpressVPN Edinin
Şubat 2023 sonuna kadar en düşük fiyat

Fransa’daymışsın Gibi Tour De France İzle – Nasıl mı?

Fransa’ya ya da Almanya’ya git ücretsiz bir şekilde Tour de France izle! İşte en ucuz uçak biletleri:

Şaka şaka.

Öncelikle France TV Sport kanalının linkine tıkladığında kanalı izleyemediğini göreceksin. Bu da demek oluyor ki şu anki şartlar altında bu kanaldan Tour de France izle yemeyeceksin. Çünkü yayın coğrafi kısıtlamalara sahip. Tour de France izle yebilmen için yayıncıları coğrafi kısıtlamaların olmadığı bir ülkede olduğuna inandırmak gerekecek. Peki oraya gitmeden nasıl orada olduğunu gösterebilir ve Fransa Bisiklet Turu izle yebilirsin?

Aynı şey Alman ARD kanalı için de geçerli. Buraya da tıklayarak kanalın sitesine gidebilir ve yayının senin için kısıtlandığını görebilirsin. Bu da, buradan da Fransa Bisiklet Turu canlı izle yemeyeceğin anlamına geliyor.

Diyelim kendini Almanya’da göstermek istiyorsun ve Fransa Bisiklet Turu canlı izle mek istiyorsun. Bunu VPN ile kolaylıkla yapabilirsin. Peki VPN bunu nasıl yapıyor?

fransa bisiklet turu canlı izle

VPN servislerinin dünyanın birçok yerinde sunucusu bulunuyor. Sen de VPN ile dünyanın dört bir yanında olan bu sunuculardan bir tanesine bağlanıyorsun. Senin yaptığın tüm iletişim Almanya’daki o sunucu ile oluyor ve internetteki dolaşımın bu sunucu üzerinden gerçekleşiyor. VPN bir nevi aracı oluyor diyebiliriz. Seni koruyan, sır saklayan bir aracı… Sen VPN ile Almanya’daki sunucu üzerinden internete bağlandığında ARD kanalı da senin Almanya’da olduğunu farz ediyor. Sen de Berlinde’ki evinde ayaklarını uzatıp Fransa Bisiklet Turu izle yebilmenin keyfini çıkarıyorsun. Bu yüzden sen de VPN kullan, Tour de France canlı izle.

ExpressVPN Edinin
Şubat 2023 sonuna kadar en düşük fiyat

VPN’i Nasıl Kurabilirsin?

Sonunda rehberimize geldik. Bu rehber ile özgürce Tour de France canlı izle! Yapmanız gerekenler şu şekilde:

  1. Aşağıdaki VPN servislerinden birini seç (Evet… Herhangi birini.)
  2. VPN servisinin resmi sitesine gitmek için bağlantıya tıkla.
  3. Servise üye ol.
  4. VPN servisini indir, yükle ve aç.
  5. Açtığında sana bağlanmak istediğin sunucuyu seçmeni isteyecek. Hangi kanalı izlemek istiyorsan ona göre bağlanmak istediğin ülkeyi seç.
  6. “Connect” yani “Bağlan” butonuna tıkla.
  7. İzlemek istediğin kanala gir, kayıt ol.
  8. Cipsini ve içeceğini al keyifle Fransa Bisiklet Turu izle.

En İyi VPN Servisleri

Bu VPN servisleri yabancı yayınları izlemek için birebir. Sahip oldukları güçlü altyapı ile ping – gecikme sorununa engel olurlar. Kullanımları da oldukça kolaydır. A Aşağıda yer alan VPN servislerinden biri tercih et, hem internetteki güvenliğini sağla hem de Tour de France izle, Fransa Bisiklet Turu izle.

1 ExpressVPN
9.9
2 Private VPN
9.7
3 StrongVPN
9.5
4 ProtonVPN
9.3
5 NordVPN
9.1

Ücretsiz VPN Servisleri Var. Onları Neden Kullanmayayım?

Evet. Ücretsiz VPN servisleri var. İnsanların gizlilik ve güvenlik konularındaki endişeleri arttıkça VPN servisleri de artıyor. Pazar bu şekilde arttıkça kimi servisler ücretsiz bir şekilde güvenliğini ve gizliliğini korumayı hiç bir ekstra ücret talep etmeden vaad ediyorlar. An itibari ile 1000’e yakın VPN servisi ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor. Onlarla da Fransa Bisiklet Turu canlı izle yebilirim diyebilirsin.

Tour de france izle

İstersen ücretsiz VPN kullanarak Fransa Bisiklet Turu izle, ama kaybedeceğin şeyler olabilir.

VPN servislerinin bakımları ve güvenirlikleri oldukça büyük yatırımlara ihtiyaç duyuyor. Bu hizmeti ücretsiz veren servislerin ayakta durması için kar etmeleri gerekir. Peki bu servisi ücretsiz şekilde veriyorlarsa nasıl kar ediyorlar? Müşterilerin datalarını etik olmayan taktikler ile kâra dönüştürüyorlar. Bu şekilde ücretsiz VPN servislerini kullanmak, tam olarak korumaya çalıştığımız gizliliğimizi ve güvenliğimizi baştan teslim ediyor olduğumuz anlamına geliyor. Yani sen Fransa Bisiklet Turu canlı izle mek isterken, başınız çok farklı olaylardan dolayı ağrıyabilir.

Bu yüzden VPN kullanmamak, ücretsiz VPN kullanmaktan çok daha güvenilir.

Normalde ücretli olan fakat 30 gün boyunca geri ödeme garantisi veren ExpressVPN’i deneyebilirsin. ExpressVPN resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsin. Bu 30 günlük deneme sürecini Fransa Bisiklet Turuna denk getirir, rahat rahat Tour de France izle.

VPN Başka Ne İşe Yarar?

Açılımı Virtual Private Network olan VPN, internet deneyimini özgürleştirir. Hem anonimlik hakkını korur hem de bunu yaparken kötü niyetli yazılımlara ve kötü niyetli kişilere karşı koruma sağlar. Bu şekilde de rahatlıkla Fransa Bisiklet Turu canlı izlenir.

Bağlantın tamamen şifrelenir.

VPN ile bağlantın tamamen şifrelenir ve internette özgürce dolaşmanı sağlar. Seçtiğin temsili sunucuya bağlanır ve tüm işlemlerini o sunucu üzerinden gerçekleştirirsin. Herhangi bir kötü niyetli kişi internetteki işlemlerini göremez, görebileceği tek şey bağlandığın vekil sunucu olur.

Sansürü  ve coğrafi kısıtlamaları kaldırır.

Bildiğimiz gibi ülkemizde birçok şey sansüre uğruyor. Gün geçtikçe internette ulaştığımız diziler filmler de sansürleniyor, erişime kapatılıyor. VPN ile sansürün veya coğrafi kısıtlamanın olmadığı ülkelerden birindeki vekil sunucuya bağlanarak, dizi – film izleme keyfi, Fransa Bisiklet Turu canlı izle me keyfine erişebilirsin.

Ortak İnternet Ağlarında Güvenliğini Sağlar

Toplu taşımalarda, kafelerde, hava limanlarında devamlı ortak ağlara bağlanıyoruz. Bu ağların koruyucu yazılımları yoksa, amatör bir hacker bile verilerini ele geçirebilir. Fakat biz kullanıcılar olarak VPN ile kendi güvenliğimizi sağlayabiliriz.

ExpressVPN Edinin
Şubat 2023 sonuna kadar en düşük fiyat

Özetle;

Umarız bisiklet tutkunlarını biraz rahatlatmışızdır. Sen de anlattıklarımızı uygula, Fransa Bisiklet Turu canlı izle. Keyifli bir maraton bizi bekliyor!

Birine internet aşığı diyebilirsen o da benim! Her zaman çevrimiçi dünyaya karşı tutkulu oldum. Ve güvenlik ve mahremiyet konularında özel bir sevgi büyüttüm içimde. Gizlilik, korunması gereken nihai bir varlıktır. Deneyimli bir güvenlik uzmanı olarak, güvenlik konusunda güncel kalmak için her türlü çabayı gösteriyorum. Ve bilgilerimi okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com