Surfshark VPN Kupon 2024 – %82 İndirim + 2 Ay Ücretsiz

Önemli bir VPN fırsatlarıyla daha beraberiz. Bu yazımda sizlere Surfshark VPN kupon kodu fırsatlarından bahsedeceğim. Çünkü Surfshark kupon haberleri birçok okuyucumun ilgisini çekecek bilgileri içermektedir. Yani Surfshark VPN kupon kodu kovalayan okyucularım bu yazıyı mutlaka okumalı! Hadi başlayalım.

SurfsharkVPN Edinin
Çok Özel Surfshark Kupon Fırsatı: %82 İndirim + 2 Ay Ücretsiz

Üstün Performans ve yüksek seviye güvenliği çok özel fırsatlarla yakalayın. Okuyucularımıza özel Surfshark kupon kodu ile %82 indirim + 2 ay ücretsiz kullanım imkânına hemen sahip olun. Üstelik 30 günlük para iade garantisi de var.

Son güncelleme: 21 Haziran 2024

Surfshark Kupon Kodu

İşte kaçırılmayacak fırsatı değerlendirmeniz için kullanabileceğiniz indirim kuponları. Buradaki kuponların belirli bir süre geçerli olacağını unutmayın. Dolayısıyla vakit kaybetmeden birini seçip güvenli internet ortamına bir an önce adımınızı atın.

Surfshark VPN Kuponu: %82 Daha Ucuz + 2 Ay BEDAVA

Yalnızca kısıtlı bir süre için geçerli teklif; %82 İNDİRİM + 2 Ay boyunca BEDAVA!

%82 İNDİRİM

Onaylı Kupon

Surfshark Kuponu: 30 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin

Surfshark size 30 gün boyunca ücretsiz deneme sürümü veriyor. Beğenmezseniz paranız kuruşu kuruşuna iade.

Ücretsiz Deneme Sürümü

Onaylı Kupon

Surfshark VPN Kampanyası: %71’e kadar daha az ödeyin

Surfshark VPN’i %71 İNDİRİMLİ teklifiyle risksiz deneyin!

Süresi Geçmiş

Onaylı Kupon

Genel Olarak Surfshark VPN

Hollanda menşeli bir şirket tarafından ilk versiyonu 2018 yılında kullanıma sunulan Surfshark VPN bir özel sanal ağ (Virtual Private Network-VPN) uygulamasıdır. Ayrıca kullanıcılarına veri sızıntı tespit hizmeti ile özel arama motoru imkânı da sunmaktadır.

Öncelikle İOS cihazlara yönelik uygulama sunan firma sonraları diğer yaygın tüm cihazlarda kullanılabilen sürümlerini de kullanıma sunmuştur. Dolayısıyla günümüzde artık Windows, Android, Linux işletim tabanlı cihazlarda da kullanılabilen uygulama yaygın olan tüm tarayıcılarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yaklaşık 100 ülkede ve 3.200 + sunucusuyla kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ayrıca çoklu giriş eklentisi ile eş zamanlı bağlantı imkânı da sunan uygulamanın günlük tutmama, sıfır kayıt ve diğer güvenlik prosedürleri oldukça iyi.

Ayrıca AES 256 bits gibi çok güçlü bir şifreleme teknolojisi ile IKEv2/IPsec protokolü ile verilerinizi ve internet kullanımınızı oldukça güvenli hale getiriyor.

Surfshark VPN kupon

Fiyat ve ödeme seçenekleri konusunda çok makul olan uygulama burada sunulan Surfshark kupon kodu ile de hiç kaçırılmayacak bir fırsatı kullanıcılarına sunmuş.

Bununla beraber firmanın sunduğu ve tüm paketlerde geçerli olan 30 günlük para iade garantisi de yeni kullanıcılar için çok büyük bir kolaylık. Çünkü uygulamayı yeni deneyecekler için hiç risk olmadan deneme fırsatı veriyor.

Surfshark VPN ile ilgili daha detaylı bilgiler için buraya tıklayarak özel inceleme makalemizi okuyabilirsiniz.

Tek Bakışta Surfshark VPN

Aşağıda bulunan tablo buraya kadar anlatmış olduğumuz özet bilgileri tek bakışta size sunmaktadır. Ayrıca tablolar diğer uygulamalarla karşılaştırmalar yapma konusunda da oldukça iyidir.

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix US, UK, IN, IT, NO, DE, AU, JP, KR, PL, FR, CA, TR, SE, SG, NL
Çoklu Giriş Eklentisi ∞ eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 100+
Desteklenen işletim sistemleri iOS, Android, macOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox, FireTV, Apple TV, smart TVs, Xbox, Playstation
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller WireGuard, IKEv2, OpenVPN
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 3.200+

Surfshark VPN Kupon Kodu ve Paket Fiyatları

Bu bölümde uygulamanın sunduğu kullanım paketlerine ve Surfshark kupon kodu ayrıcalıklarına göz atacağız. Yani okuyucularımızın yakalayabileceği özel fırsatları sunacağım.

Öncelikle şunu hemen söylemeliyim; Surfshark VPN coupon öyle bir fırsat sunmuş ki başka hiçbir kampanyayla karşılaştırılamaz. Çünkü hem çok yüksek bir indirim oranı hem de fazladan ücretsiz kullanım süresi vermiş. Dolayısıyla gerçekten kaçırılmaması gereken bir fırsat olmuş.

Surfshark VPN Paket Fiyatları

Uygulama 1 Aylık, 6 Aylık ve 24 Aylık kullanım paketleri sunuyor kullanıcılarına. Doğal olarak en iyi fiyat-performans oranı 24 Aylık pakette bulunuyor.

Ayrıca, yukarıda da bahsettiğim gibi, tüm planlarda geçerli olan 30 günlük para iade garantisi de teklifi daha cazip yapan diğer bir faktör. Yani hem Surfshark kupon kodu ile en uygun paketi alabilir ve 30 gün içerisinde hiç bir koşula bağlı olmadan paranızı geri alarak hesabınızı kapatabilirsiniz.

Surfshark VPN Edinin

Surfshark VPN kupon kodunu Nasıl Kullanacaksınız?

Öncelikle size şunu söyleyim. Kesinlikle Surfshark kupon kodunu nasıl kullanacağınız konusunda bir endişeniz olmasın. Çünkü bu kısımda size adım adım anlatacağım. Hem kolay hem de çok kısa sürecek. Evet, aşağıdaki Surfshark coupon adımlarını sırasıyla uyguladığınızda güvenli internet ortamına çabucak kavuşacaksınız:

  • Öncelikle bu yazıda size sunduğumuz kupon koduna ulaşacağınız linklerden birine tıklayın.
  • Sonrasında %82 oranında indirim ve +2 aylık ücretsiz sağlayan kullanım paketini seçin.
  • Ardından da ekrana gelen yönlendirmeleri izleyerek gerekli bilgileri girin, ödemeyi yapın.
  • Sonuç olarak, bu kadar pratik ve uygun fiyatla güvenli internet ortamına adımınızı atın.

Surfshark VPN Kupon Kodu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Birden Fazla Surfshark Kupon Kodu Kullanılabilir mi?

Herbir promosyon kodu sadece tek bir hesap açılışı için kullanılabiliyor. Yani eğer farklı iki hesap açacaksanız aynı kuponu her ikisi için de kullanabilirsiniz.

Dolayısıyla bu sorunun cevabı hayır oluyor. Sonuç olarak, eğer yeni hesap açıyorsanız o hesap için ister yeni kullanacağınız olsun ister daha önce kullandığınız bir kupon olsun, kullanabilirsiniz. Ama iki kuponu aynı hesap açılışı için birleştirerek kullanamazsınız.

Mevcut Bir Üyelik için Surfshark VPN Kupon Kodunu Kullanabilir miyim?

Maalesef. Çünkü bir indirim kuponunu kullanabilmeniz için yeni bir hesap açıyor olmalısınız. Yani bu kuponlar yeni kullanıcılar için geçerlidir. Dolayısıyla mevcut durumda daha önceden açmış olduğunuz hesabınız için bu kuponları kullanamazsınız.

Surfshark VPN Kupon Kodu Fırsatları Tüm Kullanım Paketleri için Geçerli midir?

İndirim kuponları yalnızca belirlenmiş kullanım paketlerinde geçerlidir. Bu nedenle, paketinizi seçmeden önce mutlaka paket kapsamında sunulan indirim + ücretsiz kullanım ifadelerini görün.

Genellikle firmalar kullanım süresi uzun olan kullanım paketlerinde kampanya yaparlar. Dolayısıyla bu indirim paketlerinden yararlanmak istiyorsanız uzun süreli üyelikler düşünmelisiniz.

Surfshark VPN kupon kodu

Ücretsiz Versiyon Veren Bir Surfshark VPN Kupon Kodu Var mı?

Aslında uygulamanın ücretsiz bir versiyonu bulunmuyor. Dolayısıyla tamamen ücretsiz bir kullanım sunan herhangi bir Surfshark kupon kodu yok.

Ancak müşterilerinin memnun olması konusunda titiz olan firma tüm planlarda kullanıcılarına 30 günlük para iade garantisi veriyor. Yani aldığınız herhangi bir planı hiç koşulsuz 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz ücreti de geri alabilirsiniz.

Üstelik buna kampanyalı kullanım paketi de dahildir. Yani kampanyalı paketi %82 indirimle ve ilave 2 aylık ücretsiz kullanım fırsatıyla alıp yine 30 gün içerisinde iade etme hakkınız vardır.

Bu Tarz Kampanyalar Ne Kadar Sıklıkla Kullanıcılara Sunuluyor?

Firma böylesi indirim kuponlarını bütün bir yıl boyunca kullanıcılarına sunuyor. Dolayısıyla zaman zaman bakıp kontrol etmek gerekiyor. Peki nerelere bakmak ve takip etmek lazım? Surfshark resmi websitesi başta olmak üzere bizim makalelerimizi takip etmenizi kesinlikle öneriyorum.

Ayrıca, tüm diğer sektörlerde olduğu gibi yılın bazı özel zamanlarında özellikle mercek altına almanızda fayda var. Dünyanın her yerinde ve bölgesel anlamda indirim sezonu diyebileceğimiz dönemlerde daha sık bakılması gerekiyor. Daha noktasal olarak konuşacak olursak, örneğin, Siber Pazartesi (Cyber Monday), Kara Cuma (Black Friday), vb. zamanlarda bu tarz kampanyalarla karşılaşmanız oldukça muhtemel.

İşte sizlere zaman zaman girip kontrol edebileceğiniz spesifik yerler; Surfshark VPN kupon kodu bilgilerine ulaşabileceğiniz, gelişmelerden haberdar olabileceğiniz ilk yer burası olabilir. Ayrıca VPN’lerle ilgili güncel haberleri takip edebilmek için yine bu link aracılığı ile ulaşabileceğiniz faydalı Surfshark kupon kodu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Surfshark VPN Edinin

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com