Surfshark VPN

Surfshark VPN, cazip premium özelliklere sahip ucuz bir VPN servisidir. Gerçekten de, yüksek hızlı sunucular ve sınırsız eş zamanlı bağlantı, giriş kayıtları sayesinde internetteki herhangi bir şeye erişme, aktarma veya indirme özelliği sunuyor. Bu nedenle, bu VPN’in vaaddettiği bu özellikleri doğrulamak için incelemeye değer. Ya da durum tam tersiyse, bu bilgileri çürütebiliriz. Çünkü bizim işimiz tam olarak bu. İhtiyaçlarınız için en iyi VPN’i bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Şu an için tek bir şey kesin: Eğer bu Surf shark sağlayıcısı iddia etikleri özellikleri sağlıyorsa kesinlikle almayı düşünebilirsin! Hemen Surfshark incelemesi hazırlamaya başlayalım ve en iyi VPN’lerimizle eşleşip eşleşmediğini görelim.

Surfshark Edinin
Kullanıcı dostu ve uygun fiyatlı VPN

Surfshark harika bir VPN'dir! Sektördeki en düşük fiyata sınırsız sayıda birim sağlayın. Torrent indirmeleri için de uygundur ve 30 günlük para iade garantisi sağlar!

Son güncelleme: 23 Haziran 2024

Surfshark Son Zamanların En İyi VPN’i Mi?

Surfshark VPN incelemesi 2024‘un bu ilk bölümünde, şirketin kendisi hakkında bilgi edineceksiniz. Çünkü internet ağınızdaki tüm verilerinizi aktarırken kiminle işbirliği yaptığınızı bilmek çok önemlidir. Daha sonradan korunduğuna inandığınızda gizliliğinizin risk altında olduğunu öğrenmek istemezsiniz. Hem de bu servis için para ödemişken.

Surf shark Ltd., en sevdiğimiz ve favorilerimiz arasında olan ExpressVPN gibi 2018’den beri İngiliz Virgin Adaları’ndan hizmet vermektedir. Genel merkezinin bulunduğu yer gizliliğinizin korunmasında önemlidir. Çünkü bu bölgede zorunlu veri saklama yasası uygulanmıyor. Bunun yanında bu VPN kullanıcılarına no-log VPN sunuyor, bunun anlamı kullanıcılarının çevrimiçi aktivitelerini kayıt altına almıyor oluşlarıdır. Yani internette dolaşırken anonimliğinizi koruyor olursunuz.

surf shark vpn

Surfshark VPN’in arkasındaki ekip hakkında çok fazla ayrıntı yok. Temel olarak, web sitelerinden alabildiğim tüm bilgiler CTO’larının adıydı: Magnus Steinberg. Ve Google’da yaptığım araştırmalar sonucu, şirketin RIPE Ağ Koordinasyon Merkezinin bir parçası olduğunu keşfettim. Zaman, bu sağlayıcının gerçekten ne derece güvenilir olduğunu gösterecektir.

Büyüyen surf shark sunucu ağı, Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik’te 50 ülkede dağıtılan 500’den fazla sunucuyu içeresinde barındırıyor. Ayrıca en popüler yerler sunucuların kapsama alanı içerisinde: Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve diğerleri arasında Kanada. Hemen surfshark indir!

Peki bu Sanal Özel Ağa nasıl bağlanırsınız? Çocuk oyuncağı: bu VPN için bilgisayarlarda (Windows, macOS, Linux), mobil cihazlarda (Android, iOS) ve tarayıcılarda (Firefox, Chrome) uygulamalar mevcut. Cihazınız listede değilse bile Shurfshark indir dikten sonra VPN bağlantınızı her zaman manuel olarak kurabilirsiniz. Ama ben bundan biraz uzak durmayı tercih ediyorum. Ayrıca, çoğu VPN uzmanının kullanılmasını önerdiği en iyi protokol olan OpenVPN’i uygulamalarında kullanmanızı öneririm.

Surfshark VPN: Planlar ve fiyatlandırma

Surf shark VPN’in sunduğu tüm özellikleri içeren 3 farklı plan var. 1 ay, 6 ay veya 2 yıl boyunca abone olabilirsiniz ve aynı avantajları elde edersiniz, bu gerçekten hoş bir şey. Ancak aylık plan kullanırsanız herhangi bir indirim alamazsınız. Surfshark full VPN’in biraz pahalı olduğunu itiraf etmeliyim: Bugünlerde bu fiyata bir VPN’i kim karşılayabilir? Hiç kimse. Ucuz bir VPN olduğunu söyledim ama şöyle: 2 yıllık abone olursanız %82’e varan indirimden yararlanabilirsiniz.

surfshark planlar

Surfshark VPN’in en önemli USP’lerinden biri, her planla sınırsız eşzamanlı bağlantı sunuyor olması! Böylece tüm cihazlarınızı ve ailenizdeki tüm cihazları aynı fiyata bu servise bağlayabilirsiniz. Kullanıcılarına 5’ten fazla çoklu giriş sağlayan pek fazla VPN görmedim… Bağlantınızı evde paylaşmayı planlıyorsanız, burada bahsettiğimizden daha fazla tasarruf elde edebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri açısından, PayPal, kredi kartı ve kripto para birimleri kullanabilirsiniz. Yani gerçekten anonim olarak kalmak istiyorsanız, Surf shark için dert değil!

Ücretsiz deneme olmasa da, 30 gün boyunca herhangi bir risk almadan bu VPN’i deneyebilirsiniz. Ve bunu yapmanızı öneririm. Çünkü Surfshark VPN incelemesi okumak yeterli olmayabilir. Ayrıca VPN’i gerçekten denemek ve kararınızı vermek için tüm cihazlarınızla yerinde denemeniz gerekir.

Obtain Surfshark by clicking here.
Turkish translation: Surfshark Edinin

Surfshark VPN Detayları

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix US, UK, IN, IT, NO, DE, AU, JP, KR, PL, FR, CA, TR, SE, SG, NL
Çoklu Giriş Eklentisi ∞ eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 100+
Desteklenen işletim sistemleri iOS, Android, macOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox, FireTV, Apple TV, smart TVs, Xbox, Playstation
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller WireGuard, IKEv2, OpenVPN
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 3.200+

Kullanmaya Başlangıç

Kurulum

Surfshark indir ve kurmaya başla. İnan oldukça basit olduğunu göreceksin (sürekli VPN kurmalı ve incelemeliyim). Sahip olduğum tecrübelere uzak olsanız bile, beklentileriniz aynı: Tak ve çalıştır. Bunun için bu VPN’i seveceksiniz çünkü işlem sırasında tıklamanız gereken sadece 2 düğmeniz olacak: Kur ve Çalıştır.

Surfshark Netflix İzlemek

Surfshark VPN incelemesi tam gaz devam ediyor. Aboneliğiniz var mı? Ve yurtdışında Netflix izlemek mi istiyorsun? O zaman bu VPN’i kullanmanızı önerebilirim. Çünkü Surf Shark ABD Netflix’i tamamen erişebilir kılıyor. Ayrıca, Surf shark VPN indir me işlemini tamamladıktan sonra ABD’deki birçok rastgele sunucuya bağlandım ve Netflix’e girmeyi denedim.

surfshark netflix

Filmleri her seferinde kusursuz izleyebiliyordum. İlk başta videoların yüklenmesi birkaç saniye sürdü, ancak kalite harikaydı. Umarım VPN Surfshark, binlerce kullanıcı bağlantı kurmaya başladığında bu hizmet seviyesini koruyabilir. Çünkü bu, küçük ölçekli sağlayıcılarla ilgili bir sorun olabiliyor. Bekleyip görelim.

Torrent İndirme

Yukarıda bahsetmiştim ama tekrar söylemekte fayda var, bu VPN kayıt kullanmıyor. Torrent dosyalarını indirmeyi planlıyorsanız iyi bir özellik. Çünkü herhangi bir çevrimiçi aktiviteyi anonim olarak yapabileceksin. Ayrıca torrent indirmenin risklerini biliyoruz, değil mi? Bazı ülkelerde bu tamamen yasaktır ve dosya paylaşırken ya da P2P protokolünü kullanırken yakalanırsanız ağır para cezaları alabilirsiniz.

Peki bu VPN torrent dostu mu? EVET! Torrent kullanmak isterseniz torrentleri indirmenize izin verir. Herhangi bir sunucuya bağlanın ve indirmek için torrent istemcinizi başlatın. Bu incelemeyi yazdığım zamanki hızların iyi olduğunu da sizlere söyleyebilirim.

Obtain Surfshark by clicking here.
Turkish translation: Surfshark Edinin

Surfshark VPN Özellikleri

Kill Switch

VPN istemcileri bir kill switch özelliği sunarken bu özellik genelde varsayılan olarak devre dışıdır. Bu yüzden yapılacak ilk şeylerden biri, özellikle de torrentleri indirirseniz, bu özelliği etkinleştirmek. Bu özellik tam anlamıyla bir cankurtaran olabilir. Çünkü VPN bağlantısı koptuğunda internet erişiminizi devre dışı bırakır. Sonuç olarak, IP adresinizle açık bir şekilde indirme yapmaktan korunursunuz. Ve gizliliğiniz, VPN’iniz kapalı olsa bile korunmaktadır.

CleanWeb

Bu özellik giderek daha fazla VPN yazılımında bulunan, ancak aynı adı taşıyan (bir ticari marka olan) bir özelliktir. Peki cleanweb nedir? Bu bir reklam engelleyici, izleyici engelleyici ve kötü amaçlı yazılım engelleyicidir. Etkinleştirildiğinde, Web’e güvenli bir şekilde ve anonim bir şekilde göz atmanıza izin verir. Reklamlar çok can sıkıcı olabilir ve bu özellik onlardan kurtulmak için mükemmel bir çözüm sunmakta.

Beyazliste (Whitelister)

İşte burada tünel açmayı sağlayan başka bir ticari marka özelliğini görüyoruz. Uygulamaların ve web sayfalarının VPN bağlantınızı atlamasına izin vermek için kullanabilirsiniz. Tüm trafiğinizi VPN ile korumayı tavsiye ederim. Ancak, sunucuları her zaman değiştirmeniz gerekirse üretkenliği biraz düşebilir.

Surfshark VPN Özellikleri

Diyelim ki, BBC’deki bazı İngiliz içeriğini indirmek için İngiltere’deki bir sunucuya bağlısınız. Aynı zamanda yerel bir web sitesine de göz atmanız gerekiyor. Belki bu mümkün değildir, çünkü bu yerel site coğrafi kısıtlıdır … Çözüm, whitelister özelliğini açmak ve siteyi beyaz listeye eklemek. Ancak uyarıya dikkat: Bu siteyi VPN bağlantınızla asla ziyaret etmeyeceksiniz. Böyle durumlarda HTTPS’yi kullandığınızdan emin olun – hiç yoktan iyidir.

Wi-Fi Koruma

Bu özellik, yeni bir Wi-Fi şebekesine bağlandığınızda cihazınızın korunmaya devam etmesini sağlayan başka bir kullanışlı özelliktir. Ücretsiz bir WiFi ağına bağlanma riski her zaman vardır. Çünkü diğer tarafta kimin olduğunu bilmek neredeyse imkansız. Bu güvenilir bir yönlendirici midir? Ortadaki adam saldırılarını başlatmak için bir bilgisayar korsanı tarafından kuruldu mu? Daha sonradan pişman olmak yerine Wi-Fi koruma özelliğini açarak önlemini baştan alabilirsin.

MultiHop

Adı kendi kendini açıklayıcı. Bu özellik, daha fazla gizlilik koruması için iki VPN sunucusuna bağlanmanıza olanak sağlar. Çift VPN çevrimiçi etkinliğinizi gizlemek için mükemmel olsa da, normal bir VPN bağlantısından daha yavaştır. Bu yüzden sadece ihtiyacın olursa kullanmalısın.

NoBorders Modu

Surfshark incelemesi yaparken söylediğimiz gibi şirket neredeyse sunduğu tüm özelliklerini markalaşma eğilimine sahip! Bu da VPN trafiğinizi şaşırtmanıza izin veriyor. Örneğin, Çin’deki gibi VPN kullanımının kısıtlandığı bir ülkedeyseniz çok faydalı olabilir. Açtığınızda, VPN yasağını reddedebilir ve sınırsız bir İnternet’e erişebilirsiniz. Ancak, normalden daha yavaş bir bağlantı bekleyebilirsiniz – bu modun tek dezavantajı budur.

Surfshark One

Son yapılan güncellemeler ile Surfshark bünyesine yeni araçlar da ekledi. Surfshark One adı altında komple bir paket olarak servis edilen bu özelliklere kısaca bir göz atalım:

  • VPN: Bir ihlal tespit aracı olan VPN, kişisel bilgi sızmalarını önleme amaçlıdır. Kişisel bilgilerinizin herhangi bir amaçla sızdırılarak kullanılmasını engeller.
  • Antivirüs: Windows ve Android cihazlarınızı virüs ve zararlı yazılımlardan koruyan tam kapsamlı bir Antivirüstür.
  • Alert: Surfshark VPN’e banzer nitelikte akıllı bir araç olup kişisel bilgi sızmalarını engellemek amaçlıdır.
  • Search: Yalnızca organik sonuçları görüntüleyen güçlü bir arama aracıdır. Web arama sorgularını reklam, günlük veya herhangi bir tracker olmadan gerçekleştirir.

Obtain Surfshark by clicking here.
Turkish translation: Surfshark Edinin

Windows istemcisi

Minimalist Bir Arayüz

Tekrar söylemek gerekirse Surfshark indir ile basit bir kullanıcı arayüzü isterseniz, sizi memnun edecektir. Tasarımın kendisi şık ve kompakt. Ve tek bir tıklamayla en iyi konuma bağlanabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, bana favorimiz olan ExpressVPN‘i biraz hatırlatıyor.

Her zaman olduğu gibi, aranabilir bir listeden belirli bir VPN sunucusu seçebilirsiniz. Ancak, her sunucuda yalnızca ülke ve şehir adıyla ilgili herhangi bir ayrıntı bulunmuyor. Ve sunucuları mesafeye veya gecikmeye göre sıralayamazsınız. Yine de, MultiHop’unuzu bağlantıya tıklayarak da seçebilirsiniz.

Sık kullanılan sunucuları ekleme olanağını bulamadığım halde, en son kullandığınız sunucular kontrol panelinin altında görüntülenir. Ve tüm konumlar listesinin başında. En sevdiğiniz sunucular arasında geçiş yaparsanız bu oldukça kullanışlıdır.

Temel ayarlar

Dişli çarkına tıkladığınızda ayarlara ulaşırsınız. Bu VPN Shark incelemesi nde, yalnızca bağlantı, güvenlik ve gelişmiş ayarlara odaklanacağım. Çünkü diğer elemanlar standarttır ve üzerlerine tıkladığınızda kendiniz öğrenebilirsiniz. Ayrıca, bunlar hakkında zaten yeterli bilgiye sahipsinizdir diye düşünüyorum.

Favori ayarlarım kullanılabilir! Ayrıca Windows başladığında ve seçilen bir sunucuya otomatik olarak bağlandığınızda uygulamayı başlatabilirsiniz.

Ayrıca, yukarıda bahsettiğim tüm özellikleri etkinleştirebilir ve bunları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Daha sonra protokolünüzü seçebilirsiniz. Varsayılan olarak, istemci en iyi protokolü otomatik olarak algılar. Ancak OpenVPN kullandığınızdan emin olmak istiyorsanız, bu mümkün.

Diğer Uygulamalar

Bu VPN sadece Windows desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda Android (akıllı telefonlar, tabletler ve TV kutuları) ile çalışan tüm cihazlarınızı, iOS (iPhone ve iPad) ve macOS ile koruyabilirsiniz. Ve hangi cihaz olursa olsun, müşterileriyle aynı tanıdık arayüzü bulursunuz.

Surfshark Diğer Uygulamalar

Destek

VPN’inizi her zaman kullanmanız gerektiğinden, güvenilir müşteri hizmetlerinizin olması önemlidir. Net kalmak, gizliliğinizi korumak veya bu sitenin engelini kaldırmak istemezsiniz. Bu nedenle, bu VPN’in 7/24 kullanılabilen e-posta ve canlı sohbet desteğinin yanı sıra belirli bir yardım sitesi sunması iyi bir şey. Sorularınızın cevabını bulmanın birkaç yolu var!

Sonuç

Bu Surfshark VPN incelemesi artık sonuna geldi. Umarım şirket, hizmetleri ve VPN müşterileri hakkındaki tüm sorularınızı cevaplamışımdır. Gördüğünüz gibi, bu çok umut verici bir VPN sağlayıcısı ve aylık abonelikten fazlasını aldığınızda gülünç derecede ucuz. Çünkü sınırsız eşzamanlı bağlantı sunuyor.

Çevrimiçi gizliliğinizi korumanız, video izlemeniz ve torrent indirmeniz gerekiyorsa, bu VPN indir tavsiye ederim. Yalnızca tüm çevrimiçi etkinlikleriniz için kullanabilirsiniz, aynı zamanda kullanıcı dostudur. Ve teknoloji meraklısı olmasanız bile, birkaç dakika içinde yazılımında ustalaşabilirsiniz.

Belki bu VPN hakkındaki görüşünüzü paylaşabilir ve diğer kullanıcılara kendi deneyimlerinizi bildirebilirsiniz. Ne kadar fazla değerlendirme o kadar iyi!

Okuduğunuz için teşekkürler.

Görüşmek üzere!

Surfshark VPN
8.9 Puan
Surfshark İncelemesi

Gizlilik ve güvenlik
9
Özellikler
9
Hız ve performans
8.6
Paranın değeri
9.4
Kullanım kolaylığı
8.5
berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com