PUBG için en iyi VPN Seçenekleri 2024

Herkese merhabalar. Bugünkü yazımızı PUBG severlere ayırdım. Yani PUBG VPN ikilisini inceledim. PUBG için en iyi VPN hangisidir? Veya VPN ile PUBG mobile oynamanın normalden ne farkı var? Ya da PUBG için VPN edinmenin avantajları nedir? Beraber bu gibi konulara bakacağız. Hadi başlayalım.

ExpressVPNEdinin
PUBG Oynamanın Tadı ExpressVPN ile Daha İyi Çıkıyor!

Dünya çapında PUBG oynamak istiyorsan ExpressVPN'i dene. Yüksek güvenlik, sınırsız bant genişliği ve yüksek hızın tadını çıkar. Üstelik 30 günlük para iade garantisi ile.

Son güncelleme: 7 Temmuz 2024

PUBG mobile için en iyi VPN Nasıl Seçilir?

PUBG mobile için VPN seçerken nelere dikkat ettiğimden bahsedeyim. Çünkü bu sürece ne kadar aşina olursanız o kadar iyi seçim yapabilirsiniz. Dikkat ettiyseniz süreç dedim. Çünkü bu bir süreç. Hem de dikkat ve itina isteyen bir süreç. PUBG için VPN adaylarının her yönüyle test edildiği bir süreç.

Öncesinde bazı genel testler uygulayarak diğerlerinden bariz şekilde öne çıkan VPN hizmetlerini belirledim. Sonrasında ise PUBG icin en iyi VPN de olması gereken özellikleri ön testten geçen her bir VPN hizmetinde denedim. Ardından elde ettiğim sonuçları toparlayıp sınıflandırarak sıraladım. Sonuç olarak PUBG için en iyi VPN seçenekleri aşağıdaki gibi karşımıza çıktı:

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Peki, PUBG için en iyi VPN Seçerken Nelere Bakılmalıdır?

Evet, şimdi gelelim biraz daha detaylara. Yani PUBG VPN uyumunu maksimuma taşıyan alt özelliklere. Zaten bu özellikler fazla değil. Dolayısıyla belli başlı bazılarına baktığınızda PUBG için VPN spesifikleri kendiliğinden ortaya çıkıyor. Şimdi bunlara tek tek göz atalım:

Küresel Kapsama Alanı En İyi Olan VPN ile PUBG Zevki Bir Başka

Dikkat ettiyseniz en yukarıda size dünya çapında PUBG oynamaktan söz etmiştim. İşte bu, ancak küresel kapsama alanına sahip bir VPN ile mümkün olabilir. Bu da sunucu sayısına bağlıdır. Belirli bir seviye den fazla sunucu sayısına sahip olan VPN’ler size en iyi kapsama alanını sunarlar. Yani PUBG VPN sunucuları fazla olan servislerle daha zevkli hale gelir.

PUBG VPN İkilisini En İyi Destekleyen Faktör: Bağlantı Hızı

Oyun oynayanlar bilir. Hız her şeydir oyun oynarken. Yani oyun oynarken görüntü yavaşlamamalı veya donmamalıdır. Hem oyun zevki açısından hem de rekabet açısından olabilecek en kötü şeydir bu durum. Doğru VPN ile PUBG oynadığınızda bu konuyu kökten çözmüş oluyorsunuz.

VPN ile PUBG

Hızlı VPN PUBG mobile oynarken en büyük destekçinizdir. Hız aynı zamanda bant genişliğine de bağlı olan bir şeydir. Dolayısıyla bakacağımız diğer bir faktör de bant genişliğidir. Sonuçta bant genişliği ne kadar yüksekse hız da o kadar yüksek olacaktır.

Güvenli VPN ile PUBG Oyna, Gözün Arkada Kalmasın

PUBG için VPN in en iyisini ararken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da gizlilik ve güvenliktir. Bu konu kırmızı çizginiz olmalıdır. Zaten mahremiyet ve gizlilik sadece PUBG en iyi VPN de değil diğer bütün kullanımlarınızda önemli olan bir noktadır. Yani bağlantı hızlarından, fiyattan filan feragat edebilirsiniz ama bu konudan kesinlikle taviziniz olmamalıdır.

PUBG için en iyi VPN = En İyi Müşteri Hizmetleri

İhtiyacınız olduğunda size hızlı ve doğru çözümler sunamayan bir müşteri hizmetleri bütün keyfinizi kaçırır. Yani tüm iyi tarafları gölgede bırakır. Dolayısıyla sizi yarı yolda bırakmayacak arkanızda daima size yardım etmeye hazır bir müşteri hizmetleri, PUBG mobile en iyi VPN de arayacağınız önemli konulardan biridir.

Bu konuyu sadece müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler olarak düşünmeyin. Dolayısıyla 7/24 canlı chat hizmetinden detaylı ve nokta atışlı bir SSS sayfasına kadar diğer faktörleri de dikkate almak lazım.

Risksiz Ödeme Koşulları ile PUBG VPN Tecrübesini Dene

PUBG için VPN almaya karar verdiyseniz ve denemek istiyorsanız para iade garantisi veren VPN hizmetlerini deneyebilirsiniz. Yine deneme amaçlı olarak bazı VPN’lerin Ücretsiz VPN paketleri de var. Ancak bu paketler ödemeli paketlerden daha kısıtlı olduğu için tam olarak denemiş olamıyorsunuz ne yazık ki.

Dolayısıyla benim size tavsiyem hangi hizmeti kullanacaksanız onu birebir deneyebileceğiniz para iade garantisi veren VPN hizmetlerini tercih etmenizdir.

Ayrıca fiyat ucuz olsun diye size yetersiz gelecek, keyfinizi yarıda kesecek ucuz VPN’lere de yönelmeyin. Hem para verip hem de istediğini alamamak çok kötü bir durum. Kısacası, paranızla rezil olmayın.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Ücretsiz VPN ile PUBG Oynanmaz mı?

Ben ücretsiz VPN’i herkes için tavsiye etmiyorum. Yani, bilgisayar ve yazılım konusunda yeterli bilgi ve tecrübeniz olduğunu düşünüyorsanız bir şey diyemem. Ama ücretsiz VPN kullanmak risklidir. Yani, ücretsiz bir VPN kullanıyorsanız devamlı olarak diken üstünde olacaksınız. Bu da doğal olarak sizin keyfinizi kısıtlayacaktır.

Öncelikle şunu söyleyebilirim size; kimse kimseye hiç beklentisiz bir şey vermez. Dolayısıyla ücretsiz VPN hizmeti verenlerin mutlaka bir kazancı olmalıdır.

PUBG için VPN

Ücretsiz bir VPN’in sizin kişisel bilgilerinizi alıp başkalarına satma potansiyeli, cihazınıza zararlı şeyler yükleme riski veya en iyi ihtimalle sizi yarı yolda bırakma ihtimali vardır.

Sonuç olarak, hem performans ve fiyat açısından çok uygun olduğu için hem de 30 günlük para iade garantisi verdiği için size ExpressVPN‘i öneriyorum.

PUBG için en iyi VPN i Buldum ve Aldım; Nasıl Kuracağım?

İster bir PC olsun ister PS veya XBOX olsun kurulum işlemi çok kolay. Dolayısıyla sadece aşağıdaki basit adımları takip etmeniz yeterlidir.

Windows ve Mac Cihazlar

  • Öncelikle PUBG için VPN seçiminizi yapın ve cihazınıza indirin. Talimatları izleyerek hesabınızı aktifleştirin.
  • Sonra dilediğiniz sunucuya bağlanın.
  • Ardında da arzu ettiğiniz URL adresini girin.

PS ve XBOX

PS veya XBOX cihazınızı kullanarak VPN ile PUBG oynamak istiyorsanız aşağıdaki iki seçenekten birini izleyerek VPN kurulumunu yapabilirsiniz.

Router Aracılığı İle

Bu seçenekte PUBG VPN bağlantısı router üzerinden oluyor. Yani PUBG için en iyi VPN i direkt router’a bağlıyoruz. Sonrasında PS veya XBOX cihazınızı router’a bağlayarak PUBG keyfini çıkarabilirsiniz.

PC Üzerinden

Burada ise öncelikle PC’nize yukarıdaki adımları izleyerek VPN’i kuruyorsunuz. Sonrasında PS ya da XBOX cihazınızı bilgisayarınızın ethernet girişine bağlıyorsunuz. En sonunda ise bilgisayarınızın internetini PS veya XBOX cihazınızla paylaştırıyorsunuz.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

VPN ile PUBG Oynamanın Ne Gibi Avantajları Var?

PUBG için en iyi VPN tercihinizi yapıp hayatınıza kazandırdığınızda diğerlerinden çok farkınız olacaktır. Yani VPN ile PUBG oynamaya başlayınca keşke daha önce başlasaymışım diyeceksiniz.

PUBG VPN Birlikteliği ve Daha Fazla Erişim

Yine en başta bahsettiğim dünya çapında PUBG oynamaya geldi konu. Yani PUBG için VPN in size dünyanın her yerinden kapıları açması.

PUBG için en iyi VPN

Daha spesifik olarak söylersek; PUBG için en iyi VPN seçimizi yapıp kullanmaya başladığınızda seyahat ederken bile istediğiniz zaman oyuna girebilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken yer değiştirdikçe başka sunucuya geçme ihtiyacınız olabileceğidir.

VPN ile PUBG = Güvenli Oyun

PUBG VPN ikilisi size her zaman güvenli bir oyun ortamı sunar. Yani, siz oyun oynarken sizi hacker’lardan korur. Dolayısıyla PUBG için VPN kullandığınızda sizin bağlantınızı sabote etmeye kalkacakların hevesleri yarım kalacaktır.

PUBG için en iyi VPN Sayesinde Daha İyi Bir Oyun Deneyimi Yaşarsınız

PUBG VPN bir araya geldiğinde kontrol sizde olur. Her şeyden önce PUBG için VPN kullandığınızda daha hızlı sunuculara bağlanma seçimi sizin elinizdedir. Böylece oyundaki lag gecikmelerini ve Internet Servis Sağlayıcınızdan kaynaklanabilecek hız dalgalanmalarını minimuma indirebilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç

Bu yazımda oyunseverlerin merak ettikleri bir konu olan PUBG için en iyi VPN hangisidir onu inceledim. Yani VPN ile PUBG oynamanın ne gibi farkları var, ne gibi kazanımları olur bu konuya bir büyüteç tutmuş oldum.

Yukarıda ele aldığım tüm hususları düşündüğümde PUBG için VPN seçiminizin ExpressVPN olması gerektiği sonucunu çıkarıyorum. Yani, PUBG VPN ikilisini düşününce, hem performans açısından hem de ödeme şartları ve fiyat açısından en iyi VPN’in ExpressVPN olduğu açıkça görülüyor.

Herkese keyifli oyunlar, sağlıklı günler dilerim. Hoşçakalın.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com