ProtonVPN Kuponları 2024: %5o’lere Varan İndirim

Herkese merhaba. Bu yazım güvenli ve yüksek performanslı bir internet deneyimini VPN ile kazanmak isteyenlere gelsin.  Çünkü bu yazımda kaçırılmayacak indirim fırsatları sunan ProtonVPN kuponları ile ilgili bilgiler var. Yani aklınızda bir VPN almak varsa burada bulunan ProtonVPN kuponu ve ProtonVPN fırsatları tam size göre.

Son güncelleme: 8 Temmuz 2024

İşte Kaçırılmayacak Bu Kuponları ProtonVPN Sunuyor

ProtonVPN Kuponu: %50’ye kadar daha az ödeyin

30 günlük para iade garantisi ile tam koruma için ProtonVPN Plus’ı deneyin

%50 İNDİRİM

Onaylanmış Kupon

ProtonVPN: Sonsuza dek ücretsiz

Kredi kartı gerektirmeden Proton Ücretsiz planını edinin

Ücretsiz Deneme

Onaylanmış Kupon

ProtonVPN Kuponu: %33 DAHA UCUZ

ProtonVPN bu kuponla %33 daha ucuz. Kampanyadan yararlanmak için kuponu uygulayın.

Süresi Geçmiş

Onaylanmış Kupon

Genel olarak ProtonVPN

İsviçre menşeli bir firma tarafından ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürülen bir Sanal Özel Ağ (VPN) uygulamasıdır. Dünyaca ünlü şifreli e-posta hizmeti veren ProtonMail’in üreticisi tarafından geliştirilmiştir.

Oldukça geniş bir cihaz uyumluluğuna sahiptir. Dolayısıyla Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Router tabanlı cihazlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca geniş bir sunucu ağına da sahiptir. 54‘den fazla ülkede 1.065‘den fazla sunucuya sahiptir.

Bununla beraber AES 256 bits gibi güçlü bir şifreleme teknolojisine ve IKEv2/IPSec ile OpenVPN güvenlik protokollerine sahiptir. Yani oldukça güvenlidir.

ProtonVPN kuponu

Kill Switch özelliği bilgi sızıntı ihtimallerini ortadan kaldırıyor. Ayrıca firmanın benimsediği Sıfır Kayıt tutma politikası kişisel verilerin gizliliği açısından önemli.

Üstelik Secure Core özelliği sayesinde ilave güvenlik kapıları da sunuyor. Yani iki katlı bir güvenlik duvarına sahip oluyorsunuz.

Uygulamanın çoklu bağlantı imkânı da mevcut. Ayrıca Netflix gibi yayınlara erişmek mümkün. Bunun yanında ProtonVPN Torrent ile de uyumlu. Yani P2P ve Torrent deneyimi ile sizlere arzu ettiğiniz içeriklere sahip olma imkânı veriyor.

Bununla beraber kullanıcı dostu bir arayüze ve fonksiyonel bir menüye sahip.

Hızlı ve doğru çözümler sunan müşteri hizmetlerinin yanında bu yazıda da belirtildiği gibi güzel fiyat fırsatları veriyor. Ayrıca günlük para iade garantisi de var.

Daha fazla bilgi için detaylı olarak hazırladığımız ProtonVPN İncelememizi okuyabilirsiniz.

Bir Bakışta ProtonVPN

Burada sizlere diğer ürünlerde olduğu gibi genel bir tablo vermek istedim. Çünkü bu tablo ürünün tüm özelliklerini görmemiz açısından oldukça faydalı oluyor.

Ayrıca diğer ürünlerle karşılaştırmalar yaparken de bu tarz tablolar oldukça kullanışlı. Zaten yazılarımızda bu tabloları her ürün için hazırlıyoruz. Dolayısıyla karşılaştırmak istediğiniz ürünlere ait bu tabloları yanyana koyarak basitçe kıyaslamalar yapabilirsiniz.

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix US, UK, FR, AU, CA, DE
Çoklu Giriş Eklentisi 10 eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 54+
Desteklenen işletim sistemleri Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Router
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller IKEv2/IPSec and OpenVPN
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 1.065+

ProtonVPN özel Fırsatlar Kapsamında Fiyatlar

ProtonVPN ücretsiz bir sürüme sahip. Ayrıca ücretli olarak da 1 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık paketler var. Firmanın sunduğu Proton VPN kuponları ve fırsatları ile %50’lere varan indirimler mevcut.

ProtonVPN fiyatları

Doğal olarak indirim oranı paketin süresine bağlı. Yani 2 yıllık paket için %50’lik bir indirim varken 1 yıllık pakette %33 indirim var. Kısacası, ne kadar uzun süreli bir paket seçerseniz o kadar fazla indirim elde edeceksiniz.

Ayrıca  günlük para iade garantisi sayesinde hiç bir koşula bağlı olmadan risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Üstelik ödemelerinizi kredi kartı, debit kart, Bitcoin ve hatta nakit olarak dahi yapabilirsiniz.

ProtonVPN’i Hemen Deneyin

ProtonVPN Promosyon Kuponlarını Nasıl Kullanacaksınız?

İşte geldik en kritik kısıma. Çünkü burada sizlere ProtonVPN indirim kodunu nasıl devreye koyacağınızı anlatacağım. Çok basit ve pratik olan bu işlem için aşağıdaki maddeleri adım adım uygulamanız yeterli. Oldukça alışık olduğunuz işlemlerle çok kısa bir süre içerisinde çok uygun fiyat fırsatlarıyla ProtonVPN sahibi olacaksınız.

  • Herşeyden önce burada sizlere sunduğum bir ProtonVPN kuponuna tıklayarak ilgili siteye gidin.
  • Ardından ProtonVPN fırsatlarından en cazip olanını seçmek için 2 yıllık paketi seçin.
  • Sonrasında ise uygulamayı indirin ve size gösterilen gerekli işlemleri ekrandan takip ederek ödemenizi yapın. Böylece söz konusu kuponları ProtonVPN sayfasında kullanmış ve aktif bir hesap açmış olacaksınız.
  • Böylece ProtonVPN kuponlarının sunduğu güvenli internet dünyasının tadını çıkarabilirsiniz.

Evet, ProtonVPN fırsatlarından faydalanmak işte bu kadar basit! Yani sadece 5-10 dakikalık bir sürede bu kuponları ProtonVPN sitesi üzerinden kullanıma açabiliyorsunuz.

ProtonVPN kuponları ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Bir ProtonVPN kuponunu Birden Fazla Kullanabilir miyim?

Ne yazık ki, bir ProtonVPN kuponunu sadece bir sefer kullanabilirsiniz. Yani ProtonVPN kuponunu başka kuponlarla birleştirmek veya tekrar tekrar kullanmak mümkün değil.

Ancak burada şöyle bir şey mümkün olabilir. Eğer başka isimlerle birden fazla hesap oluşturursanız o zaman bir ProtonVPN kuponunu her birinde kullanabilirsiniz. Yani bir kullanıcı sadece bir hesabı için buradaki kuponları bir kere kullanabiliyor.

Kuponları ProtonVPN’de Daha Önceden Açmış Olduğum Hesaplarda Kullanabilir miyim?

Maalesef bu soruya da hayır cevabı vermek durumundayım. Çünkü bir kişi sadece ilk defa açtığı kullanıcı hesabında ProtonVPN fırsatlarından yararlanabiliyor. Dolayısıyla buradaki ProtonVPN kuponlarının sunduğu indirimlerden yararlanabilmeniz için yeni bir hesap açıyor olmanız gerekiyor. Yoksa bu indirimlerden faydalanmanız mümkün değil.

Ancak bence şöyle bir değerlendrme yapabilirsiniz. Örneğin, şu anda bir VPN kullanıyorsanız ki, bu ProtonVPN bile olabilir, yaptığınız ödemeyi buradaki kampanya fiyatlarıyla karşılaştırın. Eğer buradaki rakamlar şu an ödediğiniz miktardan daha düşükse mevcut hesabınızı kapatıp yeni bir hesap açabilirsiniz.

Buradaki Kuponları ProtonVPN’in Sunduğu Tüm Paketlerde Kullanabilir miyim?

ProtonVPN fırsatlarına ait bilgiler geçerli olan paketler üzerinde belirtilmektedir. Yani sadece üzerinde ProtonVPN kuponlarına ait bilgiler bulunan paketlerde geçerlidir. Mevcut durumda 1 yıllık ve 2 yıllık paketler için geçerli olan indirimler bu paketlerin üzerinde görüntüleniyor. Yani bunların dışında herhangi bir paket kampanya kapsamına girmiyor.

Doğal olarak uzun süreli olan kullanım paketleri indirim fırsatlarına sahip. Yani ne kadar uzun soluklu üyelikler yaparsanız o kadar fazla indirim kazanırsınız. Bu genelde tüm ürünler için geçerlidir.

ProtonVPN fırsatları

Ücretsiz Versiyon için ProtonVPN kuponları Mevcut mu?

Uygulamanın ücretsiz versiyonu için herhangi bir şart yok. Bu nedenle herhangi bir kupona da ihtiyacınız yok aslında. Veya herhangi bir paketi ücretsiz hale getiren ProtonVPN fırsatları da yok.

Ancak burada kullanabileceğiniz çok iyi bir fırsat var. Firma günlük para iade garantisi sunmaktadır. Yani ProtonVPN’i alıp kullanmya başlayabilir ve  gün içerisinde hiçbir koşul olmadan paranızın tamamını iade alarak hesabınızı iptal edebilirsiniz. Dolayısıyla maddi anlamda hiçbir risk almadan ücretsiz olarak ürünü deneyebilirsiniz.

Bu Tarz Kuponları ProtonVPN Ne Kadar Sıklıkla Sunuyor?

Firma bu tarz kampanyaları bütün bir yıl boyunca sunabiliyor. Yani değişik zamanlarda firmanın sitesini kontrol etmeniz gerekiyor. Ancak benim bu yazı ile amaçladığım ana objektiflerden biri sizlere bunu kolaylaştırmaktır. Dolayısıyla sizlere burada bazı özel linkler de vereceğim.

Ancak genelde tüm diğer firmalar gibi Kara Cuma (Black Friday) ve Siber Pazartesi (Cyber Monday) gibi günlerde kesinlikle resmi websitesini kontrol etmenizi tavsiye ederim. Ayrıca bu indiirmleri yakalayabilmek için güncel teknoloji haberlerini de takip etmenizde fayda var.

Ben burada sizlere bazı linkler sunacağım. Dolayısıyla Kara Cuma ve Siber Pazartesi indirimlerini kolayca takip edebilirsiniz. Yani bu kısayolları bookmark yapıp yıl içinde değişik zamanlarda sıklıkla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca size sunduğum özel VPN Kuponları Sayfamızı da sık sık kontrol etmenizi öneririm.

Özetleyecek olursak, indirimleri yakalayabilmek için sizlerin sık sık değişik yerlerden kampanyaları takip etmeniz gerekiyor. Benim amacım, sizler için bazı özel sayfaları bu yazı da bir araya getirip bazı güzel bilgiler vermekti. Dolayısıyla buradaki bilgileri ve linkleri de sizlerin kullanımınıza sunmak istedim.

ProtonVPN’i Hemen Deneyin

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com