PrivateVPN Kuponları 2024: %85 İndirim

Merhabalar. Bugün sizlere piyasanın seçkin VPN hizmetlerinden biri olan PrivateVPN kuponları hakkında bilgiler vereceğim. Çünkü şu an gayet güzel PrivateVPN fırsatları sunuyorlar ve bence kaçırmamak gerekir. Dolayısıyla ortalamanın üzerinde bir VPN’i makul fiyatlara edinmek istiyorsanız bu yazımı okumanızı öneriyorum.

Son güncelleme: 20 Mayıs 2024

İşte Kaçırmak İstemeyeceğiniz Bu Kuponları PrivateVPN Sunuyor

PrivateVPN Kuponu: Normal fiyatından %85 daha ucuz!
En iyi teklif! 12 ay aboneliğin 24 ay bizden!

%85 İNDİRİM

Onaylanmış kupon

PrivateVPN Teklifi: 30 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!
PrivateVPN 30 gün boyunca ücretsiz! Beğenmezseniz paranızın tamamı iade!

Ücretsiz Deneme

Onaylanmış kupon

PrivateVPN Kuponu: Normal fiyatından %88 daha ucuz!
PrivateVPN bu kuponla %88 daha ucuz. Kampanyadan yararlanmak için kuponu uygulayın.

Süresi Geçmiş

Onaylanmış kupon

Genel Hatlarıyla PrivateVPN

İlk olarak 2009 yılında piyasaya sürülen ürünün menşei İsveç’tir. Ortalamanın üzerinde bir VPN, performans ve güvenlik açısından tatmin edici özelliklere sahip. Dolayısıyla alıp kullanabileceğiniz bir VPN.

Ayrıca piyasadaki hemen hemen tüm cihazlara ve işletim sistemlerine (Windows, Mac, Android ve iOS) uyumlu. Yani aldığınızda sahip olduğunuz tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Bununla beraber 10 cihaza eş zamanlı kullanım imkânı da güzel bir özellik.

Uygulamanın,  63‘tan fazla ülkede 200‘ü aşkın sunucusu var. Dolayısıyla geniş bir erişim kapasitesi kazanacaksınız. Ayrıca kullandığı AES 256 bits şifreleme teknolojisi ve sıfır kayıt tutma politikası ile kullanıcılarına güvenli bir internet ortamı veriyor.

privatevpn fırsatları

Bununla beraber sahip olduğu Kill Switch özelliği ile sizi devamlı güvende tutuyor. Dolayısıyla VPN bağlantınız kesildiği anda tüm internet bağlantınızı keserek IP adresinizi kimsenin görmemesini sağlıyor.

Torrent dostu olan uygulama ayrıca güzel ve kullanışlı bir ara yüze sahip. Yani kullanımı kolay ve fonksiyonel bir kullanım penceresi var. Ancak bence biraz daha seçenekleri artırabilir ve kullanıcıya biraz daha fazla kontrol verebilirlermiş diye düşünüyorum

Uygulama görece makul fiyatlar sunarken 30 günlük para iade garantisi ile hizmet kalitesine güvendiğini gösteriyor. Ayrıca sunulan müşteri desteği de genel anlamda ihtiyaçları karşılayacak mahiyette.

Daha fazla bilgi için detaylı PrivateVPN İncelememizi okuyabilirsiniz.

Özet Tablo

Yine alışkanlığımızı bozmayıp tek bakışta tüm özellikleri görebileceğiniz bir tablo sunmak istiyorum. Ayrıca bu tabloyu karşılaştırmalarda da etkinlikle kullanabilirsiniz.

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix US, UK, BR, MX, AU, ES, SE
Çoklu Giriş Eklentisi 10 eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 63+
Desteklenen işletim sistemleri
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 200+

Private VPN Kuponları ve Fırsatlarıyla Cazip Fiyatlar

private vpn fiyatı

Uygulamanın sunduğu tek bir paket var. Ancak değişik süreler ile abone olabiliyorsunuz. Ayrıca abonelik süreniz ne kadar uzun olursa o kadar indirim kazanıyorsunuz. Dolayısıyla en uygun fiyat 36 Aylık olan paket. Bence fiyat bu şekilde çok cazip.

Bununla beraber burada sunulan PrivateVPN kuponu fırsatarını daha da iyi hale getiren bir başka faktör daha var. Yüksek eş zamanlı kullanım ile bu kuponları PrivateVPN daha da cazip hale getirmiş oluyor. Çünkü kullanıcı sayınızı artırırsanız fiyatı da ters oranda düşürürsünüz.

Ayrıca PrivateVPN kuponlarını risksiz ve koşulsuz kullanma imkânınız da var. Çünkü 30 günlük para iade garantisi ile çok rahatlıkla alıp deneyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında hiçbir PrivateVPN kuponuna ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz 1 günlük bir deneme versiyonu var. Bence 30 günlük para iade garantisi daha iyi ama isterseniz bunu da değerlendirebilirsiniz.

PrivateVPN Edinin

PrivateVPN Promosyonlarından Nasıl Faydalanacaksınız?

Geldik olayın en can alıcı noktasına. Yani PrivateVPN özel fırsatlarından nasıl yararlanacaksınız? Diğer bir tabirle PrivateVPN indirim kodu veya kuponlarını nasıl kullanacaksınız? Bunun için aşağıdaki işlem adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır. Bu adımlar sizi güvenli internete götürecektir. Ayrıca küresel bir erişim ağına da sahip olacaksınız. Böylece interneti gerçekten dünyayı kapsayan bir ağ olarak kullanabileceksiniz.

  • Öncelikle buradaki PrivateVPN fırsatlarını sunan linklerden birine tıklayın.
  • Ardından en cazip PrivateVPN kuponu olan 36 Aylık üyeliği seçin.
  • Sonra uygulamayı indirin ve yönlendirmeleri takip ederek hesabınızı aktif hale getirin.
  • İşte! PrivateVPN kuponlarından faydalandınız ve artık güvenli internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

PrivateVPN fırsatlarını hayata geçirmek bu kısa ve pratik adımlardan geçiyor. Yani hiç zor değil.

PrivateVPN Kuponu ve Fırsatlar ile İlgili Sık Sorulan Sorular

kuponları PrivateVPN

Sunulan Kuponları PrivateVPN Hesabı Açarken Birden Fazla Kullanabilir miyim?

Maalesef. Çünkü PrivateVPN kuponlarını sadece bir kereliğine kullanabilirsiniz. Dolayısıyla birden fazla kuponu birleştirmek veya tekrar kullanmak mümkün değil. Yani bu soruya hayır demek durumundayım.

Ama başka isimlerlebaşka hesaplar açarsanız kuponu tekrar kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla bir PrivateVPN kuponu bir hesap için geçerli diyebiliriz.  Veya siz bir kuponu kullandınız diyelim. Başka bir kişi de yine bu kuponu kullanabilir. Tek şart yeni hesp açması.

Bu Kuponları PrivateVPN Üzerinde Açılmış Daha Önceki Hesaplar İçin Kullanabilir miyiz?

Ne yazık ki, böyle bir şey mümkün değil. Çünkü buradaki PrivateVPN fırsatları yalnızca ilk defa açılan hesaplar için geçerli oluyor. Özetle, buradaki cazip fırsatlardan faydalanabilmeniz için yeni bir üyelik oluşturuyor olmalısınız.

Fakat şöyle bir fikir verebilirim. Şu an kullandığınız VPN için karşıladığınız ücretlerle burada sunulan PrivateVPN fırsatlarını karşılaştırıp daha uygun olana geçiş yapabilirsiniz. Tabi bu değişimin etkilerini de önceden incelemek gerekiyor. Zaten burada sizlere sunduğumuz bilgilerin önemi de burada ortaya çıkıyor.

Buradaki Kuponları PrivateVPN’in Tüm Üyelikleri için Kulllanabilir miyim?

Aslında akıllarda hiçbir soru işareti kalmaması için tüm bilgiler ilgili paketlerin üzerindedir. Yani seçtiğiniz paketin üzerinde bulunan bilgiler geçerlidir. Dolayısıyla belirlediğiniz pakete ait düğmenin üzerinde PrivateVPN kuponları ile ilgili bilgilerin olduğundan emin olun.

Ayrıca verilen veya herhangi bir pakete entegre edilerek kullanılacak bir PrivateVPN kuponu bulunmuyor. Bu da bence gayet güzel bir uygulama olmuş.

İlave bir bilgi daha vermek istiyorum. Genellikle firmalar tüm paketlere aynı seviyede indirim yapmıyorlar. Yani en yüksek indirim genellikle en uzun üyeliklerde oluyor.

Ücretsiz Paket Kullanımı Sunan PrivateVPN kuponları mevcut mu?

Uygulamanın sadece 1 günlüğüne sunduğu ücretsiz bir deneme versiyonu var. Bunun için de herhangi bir kupona ihtiyacınız yok. Dolayısıyla bunun dışında ücretsiz herhangi versiyon yok.

Ancak 30 günlük para iade garantisi de uygun bir deneme süreci. Çünkü 30 gün içerisinde üründen memnun kalmazsanız hiçbir koşul olmadan paranızın tamamını iade alıp hesabınızı kapatabiliyorsunuz.

Ayrıca şunu da belirmek isterim. Ücretsiz dijital hizmetleri fazla tavsiye etmiyoruz. Çünkü bazı risklere sahip olabiliyorlar. Ayrıca performans açısından da genellikle yeterli olmuyorlar. Dolayısıyla uygun fiyatlı ücretli ürünlere yönelmenizi öneririm.

Buna Benzer Kuponları PrivateVPN Hangi Sıklıklarla Sunuyor?

Aslında bu tarz promosyonlar ve indirim fırsatları yılın değişik zamanlarında kullanıcı adaylarına sunuluyor. Ancak eğer bir VPN almak istiyorsanız yılın özel bazı zamanlarına daha fazla odaklanmanızda fayda var. Yani özellikle tatil, bayram veya diğer özel vakitlerde bu tarz kuponları PrivateVPN daha çok çıkarıyor.

Eğer nokta atışı zamanlar isterseniz ben özellikle Kara Cuma (Black Friday), Siber Pazartesi (Cyber Monday) vb. zamanlara dikkat etmenizi öneririm. Yani tüm diğer ürünlerde olduğu gibi VPN’lerde de bu zamanlara ait çok özel fırsatlar olabilir.

Benim burada sunduğum gibi bazı güzel linkleri bookmark yaparak Kara Cuma veya diğer özel zamanlara ait kampanyaları takip edebilirsiniz. İndirim zamanlarında özellikle bunları sıklıkla kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca genel anlamda VPN Kuponları için oluşturduğumuz sayfamıza da göz atabilirsiniz. Böylece güncel indirim fırsatlarını kaçırmazsınız.

Sonuç olarak, PrivateVPN fırsatlarını yakalayabilmek için güncel haberleri veya kampanya sayfalarını devamlı takip etmenizde fayda var. Benim burada sunduğum linkleri de ekleyerek kendinize direk linkler oluşturabilir ve bunları özellikle yılın belirli zamanlarında sık sık ziyaret edebilirsiniz.

PrivateVPN Edinin

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com