İnternetten Premier Lig Nasıl İzlenir?

Premier Lig tüm hızıyla devam ederken, yayın hakları olmayan bir yerde olduğunuz için maçları kaçırmanın ne kadar trajik olduğunu biliyorum. Çakma web siteleri ve sahte yayınlarla zaman kaybetmekten yoruldum, 2020/21 Priemier lig izle mek için daha iyi bir yol bulmaya karar verdim.

Birkaç haftalık araştırmadan sonra,  her yerden Premier Lig izle menin en kolay yolunun VPN olduğu kanaatine vardım. VPN’ler, Sling TV ve DAZN gibi EPL akış sitelerinin zahmetsizce izlemenize olanak sağlaması için başka bir yerdeymişsiniz gibi görünmesini sağlar.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Türkiye’de English Premier Lig Canlı Nerede Yayınlanıyor?

Premier lig izle

Türkiye’de geçtiğimiz senelerde Premiere Lig maçları canlı olarak BEIN Sports üzerinden yayınlanıyordu. Peki 2020/2021 sezonu hangi kanalda veya nerede yayınlanacak. Bu sorunun cevabı biraz karışık. Dediğim gibi daha önce BEIN Sports English Premier Lig yayın haklarını elinde bulunduruyordu, fakat bu sene bu hakları yenilemedi. Bu sene, S Sport üzerinden premier lig canlı izle nebilecek. Ama S Sport maalesef ücretsiz değil. S Sport yayınlarına erişmek için Digiturk’e sahip olmanız gerekmektedir. Bunun için de bir hayli para ödemeniz gerekiyor. Birçok farklı paket seçeneği bulunuyor Digiturk’un, fakat canlı premier lig izle yebilmek için en iyi ihtimalle cebinizden her ay 50 TL çıkarmanız gerekmektedir.

S Sport’un aynı zamanda S Sport Plus adında bir platformu da bulunuyor. S Sport premier lig canlı izle yebilmek için S Sport Plus paketi de alabilirsiniz. Bu platform sadece android ve ios cihazlarda bulunuyor. Bunun için de cebinizden her ay en az 20 TL çıkarmanız gerekiyor.

S Sport’un dışında TRT Spor ulusal kanalının da English Premier Lig izle canlı maç ların yayın hakları aldığı haberi çıkmıştı. Şimdiye tek tek tük premier lig izle canlı maç ları TRT spor kanalından yayınlandı. Fakat English Premier Lig’de her haftasonu birden fazla maç yapılıyor ve TRT Spor kanalı hepsini canlı olarak yayınlamıyor. Hatta bazı haftalar hiçbirini yayınlamıyor. Örneğin şu an bulunduğumuz haftada yayın akışında hiçbir English Premier Lig maçı bulunmuyor. Yani Premier Lig ilz canlı maç ları için TRT Spor da yeterli kalmıyor.

Bu kanalların dışında İngiltere’de bu maçlar nasıl ücretsiz olarak ulusal kanallarında yayınlanıyor. Yani bir İngiliz vatandaşı ücretsiz bir şekilde bu maçları izleyebilmekte. Siz de English Premier Lig maçlarını izlemek isterseniz hemen bir uçak bileti alarak İngiltere’ye gidebilirsiniz.

Peki English Premier Lig izle canlı maç lar başka nasıl izlenebilir? Daha önce de bahsettiğim gibi VPN ile!

VPN ile Canlı Premier Lig İzle

Premier lig canlı izle

İngiltere dışına bir yerdeyseniz, Premier Lig maçlarını ücretsiz bir şekilde izlemek neredeyse imkansız. Erişmeye çalıştığınız  ve ücretsiz maçları yayınlayan İngiliz kanallarının ve platformlarının engellendiğini fark edeceksiniz. Bu yayın kanalları, çeşitli nedenlerle kullanıcıları veya giriş yapmaya çalışan kişileri engeller. Bunun nedeni yerel pazarlama protokolleri, ek telif hakları ve ücretler ve kendi iç pazarlarına hizmet etme arzusudur. Farklı ülkelere ücretsiz bir şekilde yayın yapmazlar. Yayın haklarının satın alınmaları gerekir.

Hangisi olursa olsun, Premier Lig maçlarını İngiltere dışında izleyememek oldukça sinir bozucu olabilir. İster Liverpool ister Manchester United’ı destekliyor olun, ingiltere Premier Lig canlı izle mek istersiniz.

Bir VPN bu sorun karşısında size yardımcı olabilir. VPN’lerin büyük bölgesel engel kaldırma hünerleri vardır. Bu nedenle, kısıtlama yapılan bir konumda olsanız bile, maçları VPN’nin coğrafi adres değiştirme özelliği ile premier lig canlı maç izle meye devam edebilirsiniz. VPN, özellikle Premier Lig canlı yayınına erişimi olan bir bölgede olduğunuz yanılsamasını yaratarak yayın hizmetini kandırır. Özetle, Premier Lig ücretsiz olarak İngiltere gibi bazı ülkelerde yayınlanıyor. Siz Türkiye’den Premier Lig izle canlı maç izle yebilmeniz için para ödemeniz gerekiyor. VPN ile IP adresinizi ve dijital konumunuzu İngiltere’deymişsiniz gibi gösterebilir, böylelikle de Premimer Lig canlı izleyebilirsiniz.

Bunun için aşağıda göreceğiniz listeden herhangi birine tıklayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın ve VPN servisini yükleyin. Bir sonraki adımda menüden Premier Lig yayınını ücretsiz yapan bir ülkeyi seçin. Artık ücretsiz bir şekilde Premier Lig canlı izle yebilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
30 gün para iade garantisi

Premier Lig İzle Canlı Maç İçin En İyi VPN’ler

Elbette, özellikle Premier Lig canlı izle rken tüm VPN’ler eşit kalitede hizmet sağlamaz. Rastgele bir VPN’e abone olmak, Premier Lig canlı izle menizi garanti etmez. Saçma reklamlar ve gecikmeli yayınlar izlemekten kaçınmak için kusursuz hızlara sahip yüksek kaliteli bir VPN bulmalısınız. Gecikmeler ve ara belleğe alma nedeniyle tarihi bir maçı kaçırdığınızda Premier Lig çevrimiçi akışının ne faydası var? Yurtdışında Premier Lig izle canlı maç larda, topun her vuruşunu hareket halinde görmek istersiniz. Öyleyse ya iyi hızda bir VPN edinin ya da hiç VPN almayın.

En iyi yayın deneyimine sahip olmanın yanı sıra, en iyi VPN size en üst düzeyde gizlilik koruması sağlamalıdır. Tüm bunları sağlayacak birkaç VPN’i aşağıya bırakıyorum. Bu listeyi hazırlarken onlarca farklı VPN denediğimi ve birçoğunu elediğimi de belirtmek isterim.

Ücretsiz VPN’lerden Uzak Durun!

Kesinlikle ücretsiz VPN servisleri de var. Ama bu ücretsiz servisler ne kadar güvenli biliyor musunuz? Hiç! Hem de hiç? Bir ürüne ödeme yapmıyorsanız buradaki ürün nedir? Eğer ücretsiz bir VPN kullanıyorsanız ürün sizsiniz demektir.

VPN servisleri bakımları ve verdikleri hizmetleri sağlam tutmaları için büyük paralara ihtiyaç duyarlar. Peki bu hizmeti size ücretsiz sunuyorlarsa parayı nereden kazanıyorlar? Elbette datalarınızı satarak. Zaten en başta güvenli ve gizli bir internet deneyimi için VPN kullanırken, daha en başta korumaya çalıştığınız şeyi teslim etmiş oluyorsunuz. Bu yüzden ücretsiz VPN servislerinden uzak durun.

Premier Lig izle canlı maç ararken ücretsiz VPN kullanayım derken başınız ağrıyabir.

Normalde ücretli hizmet sunan ama 30 gün boyunca geri ödeme garantisi veren ExpressVPN’i deneyebilirsiniz. ExpressVPN resmi web sitesine aşağıdaki linke tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz. Bu 30 günlük deneme süreci ile Premier Lig izle canlı maç lara kavuşabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
30 gün para iade garantisi

Sıkça Sorulan Sorular

Premier lig canlı izle

Premier Lig Nasıl İzlerim?

  • Yukarıdaki listeden istediğin bir VPN’e tıkla
  • VPN servisine kaydol
  • Kurulum dosyasını indir
  • Kurulum dosyasını aç ve yükle
  • Daha sonrasında VPN’i aç ve İngiltere sunucusunu seç
  • Artık Premier Lig canlı izle yebilirsin!

Premier Lig Nerede Yayınlanacak?

S Sport’ta yayınlanıyor. S Sport premier lig canlı izle yebilmek için S Sport Plus paketi de alabilirsiniz. Bu platform sadece android ve ios cihazlarda bulunuyor. Bunun için de cebinizden her ay en az 20 TL çıkarmanız gerekiyor.

S Sport’un dışında TRT Spor ulusal kanalının da English Premier Lig izle canlı maç ların yayın hakları aldığı haberi çıkmıştı. Şimdiye tek tük premier lig izle canlı maç ları TRT spor kanalından yayınlandı. Fakat English Premier Lig’de her haftasonu birden fazla maç yapılıyor ve TRT Spor kanalı hepsini canlı olarak yayınlamıyor. Hatta bazı haftalar hiçbirini yayınlamıyor.

Bu kanalların dışında İngiltere’de bu maçlar nasıl ücretsiz olarak ulusal kanallarında yayınlanıyor. Yani bir İngiliz vatandaşı ücretsiz bir şekilde bu maçları izleyebilmekte. Siz de İngiltere’ye gitmeden İngiltere’deymişsiniz gibi canlı maç izle premier lig maçlarını izleyebilmek için VPN kullanabilirsiniz.

Özetle:

Türkiye’den Premier Lig tv canlı izle yebilmek için bazı platformlara yüklü miktarda para ödemeniz gerekmektedir. Eğer hem bu kadar para vermemek hem de Premier Lig canlı izle yebilmek hem de çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumak isterseniz VPN kullanabilirsiniz. Bunun için en iyi VPN’lere de yukarıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Seyahatlerim boyunca birçok yazılım denedim. Her zaman en iyi VPN veya virüsten koruma yazılımını bulmaya çalışıyorum. Ve bulgularımı burada sizlerle paylaşıyorum, incelemelerimde. Umarım aradığınızı bulursunuz!

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com