PGA Turu Canlı Türkiye’den Nasıl İzlenir

Açılımı Professional Golfers Association of America olan PGA, dünya çapında milyonlarca seyircisi olan bir golf turnuvasıdır. 1916’dan bu yana süregelen ve en büyük 4 golf şampiyonasından biri olan PGA turu canlı, toplamda 20 PGA profesyonel golfçüyü içerir. Her sene profesyonel golfçülerin sahayla, hava durumlarıyla ve başka çeşitli elementlerle başa çıkmaya çalışmalarını heyecanla izlediğimiz PGA şampiyonası Türkiye de ne yazık ki herhangi bir ücretsiz yayın platformunda yayınlanmamakta. PGA canlı izle mek istiyorsanız ve Türkiye’de olduğunuz için bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu yazım tam da size göre olacaktır.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 7 Temmuz 2024

VPN ile Canlı Akış PGA

Adından da anlayabileceğimiz gibi, PGA canlı izle mek Amerika’daysanız veya belirli diğer ülkelerdeyseniz oldukça kolay. Bu şampiyonayı yurt dışındaysanız Hulu ve ESPN gibi kanallardan takip edebilirsiniz. PGA turu canlı ya oldukça az bir süre kaldı ve bu sebeple Türkiyede yaşamakta olan tüm golf tutkunlarının akıllarında yine aynı soru canlanmaya başladı; PGA turu canlı Türkiye den nasıl izlenir? Türkiye’de PGA canlı izle mek istiyorsanız size kötü bir haberimiz var, PGA turu canlı Türkiye de ne yazık ki herhangi bir kanalda bulunmamakta, yani canlı akış PGA nın yayın haklarını satın almış bir kanal veya uygulama henüz yok. Bu durumda ise, çare olarak hepimizin aklına tabii ki de direkt VPN geliyor. Uygun bir VPN sağlayıcısı kullanarak, yurt dışında PGA turunu izle yebileceğiniz sitelere oturduğunuz yerden bağlanabilir, kesintiler veya güvenlik açıkları olmadan güvenle seyredebilirsiniz. Yazımın kalanında sizlere uygun VPN sağlayıcısı bulabilmeniz ve güvenle izleyebilmeniz için PGA turu canlı türkiye en iyi VPN’leri sıraladım ve bu VPN’leri nasıl kullanacağınızı açıkladım.

pga turu canlı

En İyi VPN Servisleri ile PGA Canlı izle

İyi bir VPN servisi kullanarak, ülkenizde erişim engelinizin bulunduğu binlerce siteye giriş yapabilirsiniz. Sizler için yazımın bu kısmında, kesintiler, bağlantı ve hız sorunları veya güvenlik açıkları olmadan PGA canlı izle meniz için en iyi VPN servislerini sıraladım. Şu ana kadar onlarca farklı VPN’i test ettim ve bu listedekilerin en iyilerin iyisi olduğunu söyleyebilirim. PGA turu canlı türkiye izlemek için bir VPN de karar kılmadan önce, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Örneğin kullandığınız VPN’in güvenli olmasını istersiniz, çünkü VPN servislerinde kişisel bilgilerin çalınıp üçüncü taraflara satılması durumu oldukça yaygındır. Yani işini iyi yapan ve sizlere garanti sağlayan servisleri tercih etmelisiniz. Ayrıca bağlantı hızı da oldukça önemlidir, çünkü tabii ki de kimse heyecanla takip ettiği, belki de aylardır bekliyor olduğu canlı yayınları, örneğin bu yazımda açıkladığım canlı akış PGA seyrederken tam da en can alıcı noktalarında yayının kesilmesini istemez. Bunun yanında bağlantı hızı ve kalitesi de önemlidir, örneğin ücretsiz VPN’lerde korkunç görüntü kaliteleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu listedeki herhangi bir VPN servisini seçerek böyle bir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini verebilirim. Bu listeden seçiminizi yaptığınızda, gönül rahatlığıyla canlı akış PGA ve benzeri birçok şeyi takip edebilirsiniz.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

VPN ile PGA Turu Canlı Türkiye den Nasıl İzlenir

VPN’in sizlere ne gibi faydaları olabileceğini ve hangi durumlarda işinize yarayabileceklerini yukarıda açıkladım. Bu kısımda ise PGA canlı izle mek için VPN’i nasıl kullanacağınızı açıklamak istiyorum. Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca canlı akış PGA ya erişim sağlayabilirsiniz, yapmanız gerekenler ise çok kolay.

  • Birinci adımımız, sizler için yukarıda En İyi VPN Servisleri ile PGA Canlı izle kısmında derlediğim VPN servisleri listesinden bir tanesini seçmek ve internet sitesine gitmek.
  • İkinci adım, gittiğiniz sitede kurulum için olan dosyayı bularak indirmek ve kendinize bir üyelik oluşturmak.
  • Üçüncü adım, indirdiğiniz dosyaya tıklayarak gösterilen adımları takip edip, nereye yükleneceğini de seçerek programın kurulumunu yapmak.
  • Dördüncü adım, kurulumunu yaptığınız programı açarak üye adı ve şifre girip giriş yapmak.

canlı akış pga

Bu adımları takip ederek, VPN’inizin kurulumunu yapmış olursunuz. PGA canlı izle için ise sonrasında şu adımları takip edin;

  • Üye girişinden sonra karşınıza çıkan vekil sunucu listesine, yani ülkelere bir göz atıp, PGA turu canlı türkiye den izlemek istediğiniz ülke adını seçin. Örneğin, Amerika’yı seçebilirsiniz, ancak bazı ülkelerin bağlantı kaliteleri diğerlerine göre düşüktür, bunu da programdaki listede görebilirsiniz. Seçiminizi buna göre de yapmak isteyebilirsiniz.
  • Seçiminizi yaptıktan sonra, internet tarayıcınızı açarak arama motoruna giriş yapmak istediğiniz, ülkenizde engelli olan siteyi girin. Örneğin bu durumda PGA tour türkiye yazabilirsiniz.
  • Yayın yapan bir siteye giriş yaparak, kesintisiz canlı akış PGA tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!

Şunu da not etmek isterim ki, gireceğiniz siteler farklı ülkelerde erişimin olduğu siteler olduğu için, kendi dilinizde, yani PGA canlı yayın Türkiye bulamayabilirsiniz. Giriş yaptığınız siteler, bulundukları ülkelerin dilinde olacaktır, yani PGA izle için bu da göz önüne almanız gereken konulardan bir tanesidir.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

PGA Turu Canlı Ücretsiz VPN ile İzleyebilir miyim?

Ücretsiz VPN’ler, tabii ki de ücretsiz oldukları için oldukça fazla ilgi görüyorlar. Ancak bu hiçbir şekilde güvenli veya iyi uygulamalar oldukları anlamına gelmiyor ne yazık ki. Açıkçası ücretsiz VPN kullanmamalı ve kullandırmamalısınız diye düşünmekteyim. Bunu söylememin ilk sebebi hiç şüphesiz güvenlik sorunları. Ufak bir araştırmayla, ücretsiz VPN servislerinin ne denli tehlikeli olduklarını görebilirsiniz. Bu devasa işler yapan devasa servislerin, dünyanın her bir tarafında kendileri gibi devasa sunucuları da vardır ve bu sunucuların bakımını da yapmalılardır. Ücretsiz oldukları için, bakım için gerekli parayı bizlerden almadıklarını biliyoruz. Ama gerçekten öyle mi acaba? Ücretsiz VPN servisleri, para kazanmak için kullanıcıların yani bizim kişisel bilgilerimizi farklı üçüncü şahıs partilere sattıkları için kötü bir şöhrete sahiplerdir. Yani bu, bu servisleri kullanırken kişisel bilgilerinizin hiç farkında bile olmadan, hiç bilmediğiniz farklı tarafların elinde olduğu ve bu bilgileri kötü amaçlarla kullanabilecekleri anlamına gelir. Bu ücretsiz servislerin kötü olmasının bir diğer sebebi de, bağlantı hızlarının ve kalitelerinin oldukça kötü olmasıdır. Yukarıda yazımın En İyi VPN Servisleri ile PGA Canlı izle bölümünde açıklamıştım. Çok sevdiğiniz ve hevesle beklediğiniz o PGA turu canlı türkiye başladığında yayınınızın çat diye kapanmasını veya korkunç kalitelerde sayıları bile okuyamamayı istemezsiniz. Yani güvenliğinizi tehlikeye atmış olmakla kalmaz, bir de üstüne istediğiniz canlı akış pga da izleyemezsiniz.

pga turu canlı türkiye

İlk defa VPN kullanacaksanız ve paranızın boşa gitmesini kesinlikle istemiyorsanız, veya uzun süredir VPN kullanıyor ve artık doğru olanı bulmak ve bu uğraştan kurtulmak istiyorsanız, sizlere Express VPN kullanmanızı önerebilirim. Uzun zamandır benim de kullandığım bu serviste, güvenliğinizden veya kötü bağlantılardan korkmanıza hiç gerek yok. Ayrıca ilk defa kullanacaklar için 30 günlük ücretsiz deneme süresi ve para iadesi de, denemek için harika bir servis haline getiriyor.

PGA Turu Canlı Türkiye Nerelerde Yayınlanır

Yukarıda da belirttiğim üzere, Türkiye’de bu yayının haklarına sahip olan bir kanal bulunadığı gibi, internet üzerinden bulabileceğiniz lokal bir internet sitesi de bulunmamakta. Ancak yukarıda sıraladığım adımları takip ederek yurt dışındaki kanallara PGA canlı izle için erişim sağlayabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Özetle;

Golf, oldukça sakin görünse de aslında heyecanlı ve zor bir spordur. Golfün dört büyük turnuvasından biri olan canlı akış PGA ülkemizden ne yazık ki izlenmiyor. Sizlere bu sebeple bu yazımda PGA turu canlı türkiye den nasıl izlenir, canlı akış pga için hangi VPNleri kullanmanız daha iyidir, açıklamaya çalıştım. Sizlere tavsiyem olan ExpressVPN‘i kullanarak, herhangi bir sorun yaşamaksızın dilediğinizce istediğiniz yayını takip edebilirsiniz.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com