Panda VPN, çoğunlukla amiral gemisi ürünü olan Panda Antivirus ile ünlü olan Panda Security’nin yeni VPN hizmetidir. Bu durum, bir başka virüsten koruma sağlayan şirketin 2’si 1 arada çözümünü piyasaya sürdüğünü gösteriyor: Antivirüs ve Sanal Özel Ağ (VPN). Çok fazla teknik özelliklere sahip olmayan entegre bir koruma sunan bu sezgisel VPN’e bir göz atalım.

Son güncelleme: 19 Mayıs 2024

Panda VPN, entegre VPN ile ciddi bir antivirüs çözümü

Bu PandaVPN incelemesine kaçınılmaz bir gerçek ile başlayalım: Virüsten koruma yazılımı üreticileri Avast veya Avira gibi temel hizmetlerine ek olarak bir Sanal Özel Ağ sunmaya karar vermiş durumdalar. Bazı şirketler bu alandaki bir uzmanla ortaklaşa çalışmaya karar verdiler. Diğer virus yazılımı geliştiricileri ise kendi çözümlerini dahili olarak geliştirmeyi tercih ediyorlar. Çünkü antivirüs ve VPN’in birbirini tamamladığını biliyoruz. Birincisi cihazınızı, ikincisi internet bağlantınızı korur. Ve her ikisi de gizliliğinizi korur!

VPN ve Antivirus programlarını incelediğimizde her iki güvenlik servisini de bir yazılıma entegre etmek oldukça mantıklı. Örneğin, bazı VPN’lerin bazı antivirüs veya güvenlik duvarlarıyla uyumlu çalışmadığını görebiliyorsunuz. Sunulan bu çözüm ile, kullanıcılar için işleri kolaylaştırırken sorunu da ortadan kaldırmış oluyorlar.

Ancak öte yandan, hepsi bir arada sunulan bir çözüm yetenekli kullanıcılar için yeterli olmayabilir. Çünkü her şirketin güçlü noktaları ve zayıf noktaları var. Bazen ek bir özellik gerçek anlaşma ile karşılaştırıldığında sınırlı yararlar sağlayabilir.

Peki ya PandaVPN güvenliği ne durumda? Şirket hata yapmamak için, HotSpot Shield ile ortak çalışmaya karar verdi. Böylece size VPN pazarındaki liderlerden biri ile ortaklaşa bir yazılım sunmaya başladılar. Bu nedenle, uzun süredir antivirüs pazarında lider olan Panda Antivirus, şimdi VPN pazarında da oldukça rekabetçi bir duruma sahip.

Örneğin PUBG Mobile oynayan bir kullanıcısınız diyelim. Panda security kullanarak istediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Basit ve kullanımı kolay olan virtual private network panda dome, panda bulunduğunuz yere göre size en iyi sunucuları sunacaktır. Hemen panda vpn indir!

Panda VPN Edinin

Panda VPN Antivirus: Fiyatlar ve Ödeme Planları

Panda VPN Fiyatlar

Pandavpn fiyatı, üst seviye VPN’lere benzer durumda. Ancak PandaVPN yıllık üyelik ücreti gerçekten oldukça rekabetçi. Çünkü sadece çok iyi bir VPN servisinin tadını çıkarmanın yanı sıra ayrıca, bu fiyata bir antivirüs korumasına da sahip oluyorsunuz! Yazılımın sunduğu tüm ürünler, örneğin USB çevre biriminin veya veri kurtarma setinin kontrolü fiyatlara dahildir.

Tüm cihazlarınızı korumak için aynı anda 5 cihazı bağlayabileceğinizi de unutmayın.

Panda VPN Pro ile gerçekleştirdiğimiz uzun bir görüşmeden sonra, gizlilikvegüvenlik.com okuyucularına özel bir teklif almayı başardım. Bu bağlantıyı kullanarak,% 25 indirim alabilirsiniz! Bedava!

Panda VPN Edinin

Panda VPN Pro Özellikleri

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix
Çoklu Giriş Eklentisi 3 eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 15+
Desteklenen işletim sistemleri Android, iOS, Windows, MacOs, Linux
Para İade Garantisi 7 Gün
Protokoller OpenVPN
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 500+

Panda VPN İndir Detayları

PandaVPN ve Netflix

İşte bu! Bu Panda VPN incelemesini yazarken, ABD Netflix’i ve İngiltere Netflix’i izleyebiliyorum. Zaten Panda VPN Pro nun Netflix için iyi bir çözüm olabileceğinden emindim. Ancak incelemeyi bitirdikten sonra yayınlanmadan önce bu sabah iki kere kontrol ettim. Maalesef artık çalışmıyor… Netflix’e abone iseniz, bu VPN’i öneremem … Açıkçası… İhtiyacınız olanı aldığınızdan emin olmak için Netflix VPN incelememize göz atabilirsiniz.

Panda VPN Pro ile Torrent ve P2P

Panda VPN indir dikten sonra internet geçmişlerini kayıt altında tutmaz ve torrentleri yasaklamaz. Böylece, torrentleri kararlı bir şekilde indirebilirsiniz, yazılım İnternet Servis Sağlayıcınız (ISS) tarafından uygulanan P2P filtrelerini atlamayı sağlar.

Panda VPN Pro Özellikleri

Kill Switch

Hotspot Shield’in bir kill switch işlevi olmasına rağmen, Panda VPN Pro ile ilgili hiçbir bilgi görmedim. Yani bu özelliğin Panda VPN Pro ‘da, hiç olmadığını varsayacağım. Maalesef bu iyi bir şey değil, özellikle torrent indirmek için bu VPN’i kullanmak istiyorsanız. VPN bağlantınızın kesilmesi durumunda kill switch özelliğinin sizi koruduğunu hatırlatırım.

AntiVirus

Sanki farklı bir özellikmiş gibi Panda Antivirus’den bahsedeceğim. Aslında durum tam tersi. Nitekim, VPN Panda Dome uygulamasının bir özelliğidir. Ayrılmaz ikili oldukları için, VPN’yi kurmadan önce Panda Dome’u kurmanız gerekecek…

özellikleri panda vpn indir

Bu yazılımın kilit noktası, fiyata dahil olan Panda antivirüs. Panda VPN indir ve antivürusün de sana gelsin!
İstemci, eksiksiz bir virüsten koruma paketinin tüm özelliklerini içerir. Ayrıca aktif USB koruması veya işlem monitörü, kurtarma kiti gibi diğer özel seçenekler de paketin içerisinde mevcuttur.

Panda VPN Windows İstemci İncelemesi

Kullanıcı Dostu Arayüz

PandaVPN ‘i kullanmak için tüm virüsten koruma ve VPN özelliklerini içeren Panda Dome yazılımını yüklemelisiniz. İstemcinin sunduğu arayüz oldukça keyifli ve kullanıcı dostudur. Tasarımcının gösterge tablosu için neden kaydırma çubuğu kullanmaya karar verdiğini bilmiyorum… Ana sayfa, virüsten koruma durumunu ve dosyalarınızın canlı analiz sonuçlarını görüntüler. Pencerenin altında, tüm özelliklere erişmek için simgeler bulunur. Ayrıca, simgelerin üzerindeki ON etiketi sayesinde hangi hizmetlerin aktif olduklarını görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü pandavpn

VPN’in arayüzü, durum göstergesi, ülke tarafından organize edilen sunucuların listesi ve bir Connect butonu ile tamamen standartlaştırılmıştır. Otomatik seçeneği sayesinde, yazılımın konumunuza en uygun sunucuyu seçmesine izin verebilirsiniz ve bulunduğunuz yere göre en iyi performansın keyfine varabilirsiniz. Özel gereksinimleriniz varsa, açılır menüden yine bir ülke seçebilirsiniz. Çocuk oyuncağı.

Yeni bir sunucuya bağlanır bağlanmaz görev çubuğunun üzerinde bir bildirim görünür. Bu şekilde her şeyin düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz!

Panda VPN Edinin

Belirgin Şekilde Gösterilmeyen Özellikler

Elbette, Dome yazılımında sunulan çok fazla seçenekler var. Ancak VPN’e ayrılan kısım neredeyse yok denecek kadar az… VPN’i yalnızca Windows açıldığında başlatmaya karar verebilirsiniz. Sık kullanılan bir sunucuya otomatik olarak bağlanın. Bu kadar. Oldukça basit ve düz mantık.

ayarlar panda vpn pro

Panda VPN: Diğer Uygulamaları

Bu kısım oldukça kısa olacak çünkü VPN şimdilik yalnızca Windows için mevcut… Umarım Panda Security ekibi her işletim sistemi için yerel uygulamalar geliştiriyordur. Bu koşullarda hizmetlerini önermek oldukça zor. Aslında, Windows kullanıyor olsanız bile, telefonunuzu veya tabletinizi koruma şansınız maalesef ki olmuyor.

Ayrıca, potansiyel olarak size VPN’e nasıl bağlanacağınızı söylemek için bağlantı ayarlarını aradım. Ancak destek web sitesinde hiçbir şey bulamadım…

Panda Safe Web: Tarayıcı uzantısı

İstemci ile aynı anda kurulan Panda Safe Web uzantısı hakkında bilmeniz gereken en önemli ayrıntı; uzantı, Internet Explorer, Firefox ve Chrome’da kullanılabilir durumdadır. Reklam izlemeyi ve reklamları engellemenizi, bilgisayarınızı kimlik avı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanızı sağlar. Şahsen ben otomatik olarak yüklenen uzantıları sevmiyorum. Kaldırmaya karar verirseniz, Panda Security antivirüs ve VPN’den tam olarak yararlanabileceksiniz. Bu sadece ekstra bir servis!

Sonuç

Panda VPN incelememin sonuna ulaştınız. Panda VPN ve Antivirus ürününü, en sık karşılaşılan ihtiyaçları karşılayan ve çalışan bir hizmet isteyen tüm kullanıcılara öneririm. Temel olarak, iyi bir antivirüs korumasına ve anonim bir taramaya ihtiyacınız varsa, mükemmel seviyede işinizi görecektir. Ancak yazılım yalnızca Windows için kullanılabilir. Yani, mobil bir çözüme ihtiyacınız varsa başka uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Korumalı tarama ve çoklu giriş sunulan önemli bir çözümdür. Ancak, virüsten koruma yazılımı veya başka özellikleri daha gelişmiş bir VPN arayan kullanıcılar için belki de tatmin edici düzeyde olmayabilir. Bu sebeple diğer seçeneklere de göz atabilirsiniz.

Ayrıca Netflix gibi akış hizmeti sunan sitelerin farklı ülkelerdeki içeriklerine ulaşmak istiyorsanız, Panda VPN indir me işlemini bir daha düşünmeniz gerekebilir.

8 Puan
PandaVPN İnceleme Sonucu: İyi

Gizlilik ve Güvenlik
9.5
Özellikler
9
Hız ve Performans
8
Fiyat Performans
9.5
Kullanım Kolaylığı
9
ARTILARI
  • Yüksek hızlı bağlantı
  • Entegre antivirüs
  • Yayıncı sitelere erişim
  • Kayıt yok, P2P ve BitTorrent kabul ediliyor
  • Kullanıcı dostu
EKSILERI
  • Yükleme işlemleri karmaşık (önce antivirüs, sonra VPN)
  • Az sayıda yapılandırma seçeneği
  • Yerleşik güvenlik duvarı yok (NAT güvenlik duvarı)
  • IP bağlama yok
berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com