NHL Canlı Nasıl İzlenir (2024 Tam Rehberi)

NHL veya açılımıyla National Hockey League, kış sporları sevenlerin gözde sporlarından biri olma özelliğini taşıyor. NHL buz hokeyi oyunları, dünyada milyonlarca insan tarafından hevesle takip ediliyor. Ancak Türkiye’de hokey severler ne yazık ki belirli bir ücret ödemeden NHL buz hokeyi ni izleyemiyor. Bu yazımda Türkiye’den NHL buz hokeyi NHL canlı izle mek isteyenler için bunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyorum.

ExpressVPN Edinin
ExpressVPN ile Ulusal Hokey Ligi izleme şansına sahip olun

Yüksek performans, uygun fiyat, üst düzey güvenlik ve ücret iadesi garantisiyle, coğrafi kısıtlamayı kaldırın ExpressVPN ile.

Son güncelleme: 14 Nisan 2024

NHL Buz Hokeyi İçin VPN Nasıl Kullanılır?

Türkiye’deyseniz NHL izle mek için pek de bir alternatifiniz ne yazık ki bulunmuyor. NHL.tv adresinden kendinize abonelik satın alabilir veya internet sitesinden izleyebilirsiniz. NHL türkiye den buz hokeyi canlı izle için abonelik satın almak için ise tam ücret ödemeniz gerekiyor.

Şimdi gelelim VPN dünyasında yeni olanlar için hazırladığım NHL izle için VPN nasıl kullanılır kısmına. Aşağıdaki sıraladığım adımları takip ederseniz, daha yeni yeni kullanmaya başladıysanız bile en kısa zaman içinde sizler de dilediğiniz gibi ülkenizde erişim engelinizin bulunduğu sitelerde gezinebilirsiniz.

  • NHL canlı türkiye için ilk yapmanız gereken, sizler için yukarıya bıraktığım vpn listesinden bir adet vpn seçmek. O VPN’i seçtikten sonra üzerine tıklayıp internet sitesine gidin ve sitede sizlere gösterilen kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirmeye başlayın. Boyutu çok yüksek olmayacaktır, bu yüzden kısa sürede inecektir.
  • Bilgisayarınıza o dosya inerken kendinize NHL izle için seçtiğiniz VPN websitesinden bir üyelik oluşturabilirsiniz. Ücretli VPN servisleri sizlerden kart bilgileri de isteyebilir, ancak yukarıdaki listede belirttiğim VPNlerin güvenilir olduğuna emin olabilirsiniz, şüpheniz olmasın. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra bir sonraki adıma geçebiliriz.
  • Bilgisayarınıza kurulum dosyası indikten sonra dosyaya tıklayıp, karşınıza çıkan adımları takip ederek bilgisayarınıza buz hokeyi canlı izle için indirdiğiniz VPNin kurulumunu tamamlayın.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra programı açın, canlı akış NHL için üye adı ve şifrenizi girerek giriş yapın.
  • Şimdi karşınıza bir adet vekil sunucu listesi çıkacak. İstediğiniz NHL canlı izle ise örneğin Amerika’yı seçebilirsiniz.
  • Son adım, NHL canlı izle mek istediğiniz internet sitesine giriş yapmak (mesela S Sport). Yapmanız gereken işte bu kadar kolay! Artık istediğiniz gibi NHL buz hokeyi ni izleyebilir, canlı buz hokeyi izlemenin tadını çıkarabilirsiniz!

NHL canlı izle mek istiyorsanız ve VPN kullanmada yeniyseniz ilk olarak yazımın bir sonraki bölümdeki NHL canlı izle için en iyi VPN kısmından bir VPN seçmenizi tavsiye ederim.

NHL Canlı İzle İçin En İyi VPN 2024

Aşağıdaki listede bulunan VPN’lerin hepsini tek tek denedim ve en iyilerini sizin için derledim ve sıraladım. Bu listemde bulunan VPN’lerden herhangi birini kullanabilirsiniz ve asla ne güvenlik, ne de bağlantı sorunları yaşarsınız.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

NHL izle veya başka bir şey için VPN seçerken, öncelikle bir durup düşünmeniz gerekir çünkü aslında NHL canlı izle için VPN kullanırken karşınıza çıkabilecek birçok sorun vardır. Özellikle VPN dünyasına yeni atıldıysanız, yukarıda listenin sizlere oldukça faydalı olacağını düşünüyorum. NHL canlı izle mek istiyorsanız bir VPN’de karar kılmadan öncesinde düşünmeniz ve tartmanız gereken bazı konular vardır.

Bunlardan ilki, elbette ki NHL izle konforunuzdur, bu ise akıllara bağlantı hızı ve kalitesini getirir. Kötü bir VPN kullandığınız takdirde istediğiniz yayınları örneğin buz hokeyi canlı izle rken kesintiler ve donmalar yaşayabilirsiniz ve bir anda bağlantınız kesilebilir, çünkü büyük yayın kuruluşları kötü VPN’leri tespit etmekte ve bloklamakta zorlanmazlar.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer mevzu ise güvenliğinizdir ve bu en önemlisidir. Buz hokeyi canlı izle için bir VPN kullanırken tabii ki de kişisel bilgilerinizin istemediğiniz 3. kişilerin eline geçmesini istemezsiniz, bu oldukça tehlikelidir ve kötü VPNler sizlere bu güvenceyi veremezler.

ExpressVPN Edinin
Nisan 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Buz Hokeyi canlı izle için Ücretsiz VPN’ler Neden Tehlikelidir?

VPN’ler interneti bizler için hayatın her alanında daha da kolaylaştırmaya devam ediyor. VPN sayesinde ülkenizde erişim engelinizin olduğu NHL buz hokeyi gibi her türlü siteye giriş yapabiliyor ve sevdiğiniz yayınlardan ve sitelerden mahrum kalmamış oluyorsunuz. Ancak tabii bunu her VPN’le yapmamanız gerekiyor.

Çünkü buz hokeyi canlı izle için önünüze ilk çıkan VPN’i kullanmanız sizin için büyük sorunlar teşkil edebilir.

Piyasada yüzlerce hatta binlerce ücretsiz VPN olduğunu biliyoruz, peki öyleyse neden gidip ücretli olanlara para verelim, amacımız zaten yayınları ücretsiz izlemek değil mi? Şeklinde düşünüyor olabilirsiniz, ancak bu yanlış bir düşünce olur.

NHL izle

Bir VPN’e para verdiğinizde, sadece NHL canlı izle değil, daha birçok şeyi canlı izleyebilirsiniz ve her platformdan farklı farklı üyelikler almanıza gerek kalmaz. Peki bunu ücretsiz olanla yaparsam cebimde daha fazla para kalmayacak mı diye de düşünmeyin, çünkü ücretsiz VPN’ler karşınıza emin olun çok daha fazla sorun çıkaracaktır.

Yazımın NHL canlı izle için en iyi VPN kısmında sizlere anlattığım kötü VPN’ler, kişisel bilgilerinizin korunması güvencesini vermezler. Kötü VPN’ler ise ücret almayanlardır. Çünkü ücretsiz NHL izle VPN’ler, sizlerden herhangi bir ücret almamanın karşılığında ihtiyaçları olan parayı, kişisel bilgilerinizi üçüncü partilere satarak kazanırlar.

NHL buz hokeyi

Ayrıca ücretsiz VPNlerin takip edilmesi kolaydır ve yasal olarak başınız belaya da girebilir. Tek istediğiniz NHL buz hokeyi iken kendinizi olmak istemediğiniz yerlerde bulabilir, hatta belki kişisel bilgileriniz ve giriş yaptığınız sitelerin bilgisi satıldığı için dolandırıcıların eline düşebilirsiniz.

Ayrıca bağlantı hızları ve kaliteleri de oldukça düşüktür ve Netflix, Hulu gibi büyük yayın siteleri takip etmekte zorlanmaz ve direkt olarak engelleyebilirler.

Benim sizlere tavsiyem, bilmeden bir VPNe buz hokeyi canlı izle için para vermek istemiyorsanız, ExpressVPN‘i tercih etmeniz. Express VPN’in 30 günlük deneme sürümü ile hem VPN’i satın almadan önce deneyebilir, hem de para iadesi edinebilirsiniz. ExpressVPN şu ana kadar denediklerim arasında en iyi olanı diyebilirim.

NHL İzle VPN’in Faydaları

VPN ile Netflix, Hulu, Espn+ gibi sansür uygulayan sitelere girişiniz kolaylaşır, ülkenizde herhangi bir siteye erişiminiz yoksa NHL izle buz hokeyi canlı izle istiyorsanız ancak bunu inanılmaz meblağlar ödemeden yapamıyorsanız bunu VPN ile kolaylaştırabilirsiniz. Güvenli bir şekilde internette erişim sıkıntısı yaşamadan dolaşmanın en iyi yolu VPN’dir.

Size yukarıda tavsiye ettiğim NHL buz hokeyi VPN’ler ile güvenlik sıkıntısı yaşamazsınız ve kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi gibi bir sorununuz olmaz, çünkü bu VPN’ler sizlere ücretsiz kablosuz ağlarında bile bunların garantisini verir.

ExpressVPN Edinin
Nisan 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Özetle;

NHL buz hokeyi herkesin severek takip ettiği bir kış sporudur ve bazı yerlerde NHL izle erişimi oldukça zordur. Buz hokeyi canlı izle istiyor ve erişiminizin zor olduğu bir yerde yaşıyorsanız benim sizlere tavsiyem yukarıdaki listeden bir VPN tercih edip onu kullanmanızdır. Bu sayede buz hokeyi canlı izle keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca VPN’i nasıl kullanacağınızı, VPN’in faydalarını ve ücretsiz VPN kullanmamanız gerektiğini de bu yazımda açıklamaya çalıştım. Ücretsiz VPN kullanarak güvenliğinizden ve bağlantı kalitenizden olmaktansa, ufak bir ücret ödeyip ExpressVPN kullanmanızı öneririm.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com