Netflix VPN Ücretsiz Kullanılır mı?

Netflix, hepimizin bileceği üzere dünyada ünlü bir yayın platformudur. Çok çeşitli film, dizi, belgesel gibi yapıtları satın alarak herkesin izleyebileceği platformunda yayınlar. Ancak çeşitli ülkelerde, bazı içeriklerin yayın yasağı bulunuyor veya Netflix bazı içerikleri her ülkeyle paylaşmıyor. Ve tam olarak bu noktada ise devreye VPN girdi. Netflix için ücretsiz VPN kullanılır mı, ücretsiz VPN Netflix nasıl kullanılır ve Netflix VPN ücretsiz kullanmanın zararları var mıdır sorularınızın yanıtlarını bu yazımda bulabilirsiniz.

Hemen Edinin
Netflix için En İyi VPN'i mi arıyorsunuz?

Atlas VPN ile 30 günlük deneme süresi edinin, risksiz internetin tadını çıkarın.

Son güncelleme: 26 Mayıs 2024

Ücretli vs ücretsiz Netflix VPN

Netflix için ücretsiz VPN ler ihtiyaç duydukları meblağı bizlerin kişisel bilgilerinden kazanıyor, kişisel bilgilerimizi üçüncü partilere satıyorlar ve bu konuda sizlere hiçbir garanti de sunmuyorlar. Yani kendinizi Netflix için ücretsiz VPN kullanayım derken bir mahkeme salonunda bulmanız bile mümkün, çünkü devletler bu tarz programların kullanımlarına pek de sıcak bakmıyorlar.

Bunun yanı sıra Netflix VPN ücretsiz kullanırken birçok bağlantı sorunu yaşamanız da mümkün. Bu VPN’lerin sunucuları ne yazık ki ücretli veya köklü VPN servislerininkiler kadar iyi değil. Yani ücretsiz VPN Netflix izlerken karşınıza olası bağlantı kesintileri veya düşük bağlantı hızlarıyla çıkabilir. Yani ücretsiz VPN Netflix seçerken bu ihtimali de göz önünde bulundurmalısınız.

netflix için ücretsiz vpn 1

Bu sebeplerle ben sizlere ücretsiz VPN Netflix yerine ücretli VPN’lerden kullanmanızı öneriyorum. Güvenliğinizden olacağınız bir ücretsiz Netflix VPN kullanmak veya her platforma ayrı ayrı bir ton para ödemek yerine, iyi bir VPN servisine ufak bir meblağ ödemek çok daha mantıklı ve çok daha fazla güvenli. Netflix için en iyi VPNler için buradaki yazıma da bakmanızı öneririm.

En İyi ücretsiz Netflix VPN’i Bulmak

Aşağıya en iyi ve ucuz ücretsiz VPN Netflix de denebilecek uygun fiyatlı VPN sıralamamı bırakıyorum. Listedeki her VPN’i tek tek denedim ve Netflix için ücretsiz VPN uygun kalitedeler mi ölçtüm. Bu listedeki herhangi bir ücretsiz Netflix VPN i hiç şüphe duymadan rahat rahat kullanabilirsiniz. Güvenliğinizden veya bağlantı kalitenizden şüphe etmenize gerek kalmaz.

Ücretsiz Netflix VPN Nasıl Seçilir

Netflix VPN ücretsiz seçmeden önce dikkat etmeniz gereken kriterleri artık biliyorsunuz. Ben de yukarıdaki listeyi hazırlarken o kriterleri göz önünde bulundurarak listedeki ücretsiz Netflix VPN servislerini belli başlı testlere tabii tuttum. Yukarıdaki listeyi yüzlerce ücretsiz VPN Netflix arasından bu testleri geçebilen birkaç tanesiyle oluşturdum.

Güvenlik

Netflix için ücretsiz VPN kullanmak oldukça tehlikeli ve bunu biliyoruz, ancak ücretli VPN’lerin de hepsine güvenmememiz gerekiyor. Oluşturduğum sıralamada bulacağınız bütün VPN’leri güvenle deneyebilirsiniz, ayrıca uygun fiyatlarıyla adeta Netflix için ücretsiz VPN kullanıyor gibi olacaksınız.

Bağlantı hızı

Bağlantı hızı VPN kullanırken oldukça önemli bir konudur. Ücretsiz VPN Netflix kullanırken bağlantınızın sürekli yavaşladığını ve sık sık bağlantı hataları aldığınızı görürsünüz. Bu yüzden de en güzel dizileriniz yarıda kesilir, en önemli maçlarınız bir anda kaçar gider. Bu yüzden bir VPN’de karar kılmadan önce, bu kriterlere dikkat ederek araştırmanızı iyi yapmanız gerekir.

netflix için ücretsiz vpn 2

Dünyada sahip oldukları sunucu sayısı

Yazımın ücretli vs ücretsiz Netflix VPN kısmında da, en başında da belirttiğim gibi, Netflix’in her ülke için farklı kütüphanesi vardır ve örneğin Amerika’da bulunan bir program Türkiye’de olmayabilir. Bu sebeple de VPN kullanmak istersiniz, ancak kullandığınız Netflix VPN ücretsiz in Amerika’da bir sunucusu yoksa o VPNi kullanmak için hiçbir sebebiniz kalmamış olur. Yani bu sizler için de, seçtiğiniz VPN için de bir limitasyondur.

VPN Netflix in sahip olduğu limitasyonlardı

Netflix VPN ücretsiz istiyorsanız, öncelikle en fazla hangi ülkedeki sunucuya bağlanmak istediğinize karar vermeli ve o ülkede kullanmak istediğiniz ücretsiz Netflix VPN’in sunucusu var mı yok mu diye bakmalısınız. Yukarıda derleyip birleştirdiğim listemdeki ücretsiz VPN Netflix de denebilecek kadar uygun olan bu VPN’lerin hepsinin oldukça geniş çaplı sunucu listeleri var. Yani bu listeden birini indirdiğiniz takdirde böyle bir sorunu yaşamanız pek de olası değil.

Müşteri servisi

Tercih ettiğiniz Netflix VPN ücretsiz in, eğer müşteri desteği yoksa hiçbir anlamı ve değeri yoktur diyebiliriz. Varsa da iyi bir hizmet sağlamalılardır. Çünkü belirttiğim gibi, sizlere belli bir garanti sağlamalı ve sorunlarınızda yanınızda olmalılardır, sorularınızı cevaplamalı ve gerekli teknik desteği de sizlere sağlamalılardır. Aksi takdirde kendinizi çok sık olarak kafası karışmış bir halde bulabilirsiniz.

netflix için ücretsiz vpn 3

Ücretsiz Netflix VPN ler sizlere pek de iyi bir hizmet sağlayamazlar, çünkü ücretlilerin aksine sizlere garanti verebilecekleri bir şey yoktur. Aşağıdaki listede bulunan herhangi bir Netflix için ücretsiz VPN VPN’i içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan müşteri desteğini rahatlıkla alacaksınız.

Netflix için Ücretsiz VPN Kullanmanın Faydaları

Netflix için VPN kullanmak, oldukça işinize gelecek ve sizleri sadece ücretsiz Netflix VPN değil, başka birçok platforma da yüksek meblağlar ödemekten kurtaracaktır, çünkü iyi bir VPN servisi satın aldığınızda o VPN’i internet üzerinde erişiminizin olmadığı veya sansür uygulayan birçok yere ulaşım sağlamak için kullanabilirsiniz.

Bulunduğunuz ülkede sansür uygulayıp, başka ülkelerde uygulamayan birçok platform olabilir. Veya belki de ülkenizde sansür gereği yayınlanmayan içerikler veya erişim sağlayamadığınız siteler bulunuyor olabilir. Bu sorunların hepsini iyi bir Netflix VPN ücretsiz ile çözebilirsiniz.

Bunların dışında, ücretsiz VPN Netflix ile internet üzerindeki adımarınızı da gizleyebilirsiniz. Bu oldukça önemlidir, çünkü birçok websitesi ve platform sizlerin internetteki izlerinizi kaydeder ve en fazla parayı veren kişiye satar. Bu sayede her girdiğiniz sitede, o alışveriş platformunda baktığınız ürünün reklamını görürsünüz. Ücretsiz Netflix VPN kullanmak zararlı olduğu gibi, hiç VPN kullanmamak da günümüz dünyasında zararlıdır. Çünkü artık internetteki kişisel verilerimizin en değerli malımız olduğu dönemlere giriyoruz.

Atlas VPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Cihazınıza Nasıl VPN Yüklersiniz?

Gerek Netflix için ücretsiz VPN gerekse ücretli VPN için, kullanmadan önce yapmanız gerekenler ve takip etmeniz gereken adımlar oldukça kolaydır. Bu kısımda sizlere bunu nasıl yapacağınızı adım adım sıraladım. Yazının bu kısmını okumadan önce, yukarıdaki Netflix ücretsiz VPN sıralamama göz atmanızı ve özellikle Atlas VPN‘i incelemenizi öneririm.

  • Sizler için hazırladığım en iyi Netflix VPN ücretsiz listesinden bir VPN seçmek. Sizlere tavsiyem OpenVPN protokolünü sağlayan bir VPN kullanmanız, ancak yoksa bile manuel olarak kurulumunu yapabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz VPN’in internet sitesine giderek indirme dosyasını bulmak ve onu bilgisayarınıza yüklemek.
  • Ücretsiz VPN Netflix in kurulumunu tamamlayın ve üye adı ve şifrenizle uygulamaya giriş yapın.
  • Karşınıza çıkan sunucu listesinden Netflix VPN ücretsiz gibi izleyebileceğiniz bir ülke adı seçin.
  • Tarayıcınıza gidin ve ücretsiz VPN Netflix‘e giriş yapın!

Özetle:

Netflix için ücretsiz VPN kullanmanızı kimse tavsiye etmez. Netflix gibi büyük yayın kuruluşları ücretsiz Netflix VPN leri oldukça kolay tespit eder ve engeller. Bu sebeple sizler için yukarıda hazırladığım listeden bir VPN seçerek bu sorununuzu çözebilirsiniz. Benim sizlere tavsiyem 30 günlük deneme süresi ve para iadesi garantisiyle Atlas VPN‘dir.

Benim uzun yıllardır tercihim Atlas VPN olmaya devam ediyor. İster Netflix VPN ücretsiz için olsun, ister başka siteler için, Atlas VPN beni asla yanıltmadı veya karşıma kötü bağlantı hızlarıyla çıkmadı. Ayrıca yeni başlayacaklarınız için 30 günlük deneme süreleri ve memnun kalmazsanız para iadeleri de bulunuyor.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com