Ücretsiz Madrid Open Canlı Nasıl İzlenir? (2024 Etkin Rehber)

Merhabalar. Yine tenis severleri ilgilendiren bir yazımla daha karşınızdayım. Çünkü Tenis Profesyonelleri Birliği tarafından gerçekleştirilen ve dünyanın en gözde 9 turnuvasından biri olan (ATP Tour Masters 1000) Madrid Open nasıl izlenir ondan bahsedeceğim. Yani kalıcı ve etkin bir çözüm yöntemi ile sizlere Madrid Open canlı izle menin anahtarını vereceğim. Keyifli okumalar dilerim.

ExpressVPN Edinin
ExpressVPN ile Sınırsız Madrid Open Canlı İzleyin! (%49 İndirim)

Hiçbir bölgesel kısıtlamadan etkilenmeden ve yüksek bağlantı hızıyla Madrid Open canlı izleyebilirsiniz. Üstelik ilave 3 aylık kullanım ve 30 günlük para iade garantisi ile.

Son güncelleme: 12 Temmuz 2024

Hangi Kanallardan Madrid Open Tenis izleyebilirsiniz?

Bu sorunun cevabı aslında hangi ülkede yaşadığınıza bağlı. Çünkü her ülkede değişik kanallar size Madrid Açık canlı yayın takibini mümkün kılıyor. Yani Madrid Open izleyebileceğiniz kanallar Türkiye’de başka, ABD’de başka veya Avrupa’da başka. Dolayısıyla bulunduğunuz ülkelere göre bir tercih yapmalısınız. İşte bazı ülkelerdeki bazı kanallar:

 • Türkiye: S Sport
 • ABD: Tennis Channel, ESPN
 • Avrupa: Eurosport
 • Avustralya ve MENA Ülkeleri: beIN Sports
 • Çin: CCTV
 • Japonya: WOWOW
 • Hindistan: Voot

Türkiye için Madrid Open nasıl izlenir diye soracak, S Sport üzerinden Madrid Açık canlı yayınlarına ulaşmanız mümkün. Dolayısıyla Turkcell TV+, Kablo TV veya tivibu vb. platformlar üzerinden yaptığınız üyelikler aracılığı ile S Sport kanalına ulaşabilirsiniz.

ABD’de Tennis Channel ve ESPN, yine Latin Amerika’da da ESPN üzerinden Madrid Open tenis izleyebilirsiniz.

Avrupa’da Eurosport, Avustralya ve MENA ülkelerinde ise beIN Sports kanalı Madrid Open canlı yayın hizmetlerini izleyicilerle buluşturuyor.

Ayrıca Asya’ya uzanacak olursak, Çin’de CCTV, Japonya’da WOWOW ve Hindistan’da da Voot, bölge insanının Madrid Açık tenis canlı izleyebileceği kanallar arasında.

Ancak bu kanalların hepsi ücretli kanallar. Ayrıca bazı bölgesel kısıtlamalar uyguluyorlar. Yani bu kanalları sadece ilgili ülke veya bölge sınırları içerisinde izleyebiliyorsunuz. Çünkü sadece erişim hakkı o bölgelere tanımlanmış durumda.

madrid open nasıl izlenir

Ücretsiz Kanallardan Madrid Açık Nasıl izlenir?

Sizlere ücretsiz olarak Madrid Açık canlı izleyebileceğiniz iki kanalı burada önermek istiyorum. Ancak sizler de araştırmalar yaparak bunlara yenilerini ekleyebilirsiniz. Ama araştırırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Çünkü ücretsiz hizmet sunan dijital ürünlerin bazı riskleri ve dezavantajları olabilir.

Evet, işte sizlere ücretsiz Madrid Open canlı izle yebileceğiniz iki kanal:

 • İsviçre’de yayın yapan SRG SGSR
 • Avustralya’da yayın yapan Channel 9.

Yani bu ülkelerde bulunuyorsanız Madrid Open nasıl izlenir sorusunun cevabı bu kanallar. Ancak bu ülkelerin dışında iseniz bu kanallara erişiminiz mümkün olmayacaktır. Çünkü bölgesel kısıtlamalar sizi engelleyecektir.

Peki bu kanallara ulaşmak imkânsız mı? Yani dünyanın başka yerlerinden bu kanallara erişerek Madrid Açık canlı yayınlarını izlemek mümkün değil mi? Sizlere sevindirici haberi vereyim; bunun bir çözümü var. İlerleyen bölümlerde bundan bahsedeceğim. Lütfen okumaya devam edin.

madrid open tenis izle

Bölgesel Kısıtlamalar ve Küresel Erişim

Bölgesel kısıtlamalar genellikle içerik üreticilerin yayın kuruluşlarından istedikleri bir husus. Yani verdikleri içerikleri yayıncılardan sadece belirli bölgelerdeki insanların erişimine açmalarını şart koşuyorlar. Dolayısıyla Madrid Open tenis izlemek her yerden mümkün olmuyor.

Teknik olarak bu kısıtlamayı internet kullanıcıların fiziksel konumlarına göre yapıyorlar. Çünkü her internet kullanıcısı bulunduğu konum itibariyle bir IP adresine sahip oluyor. Yani tüm kullanıcıların fiziksel konumu biliniyor. Dolayısıyla da buna göre erişim veriliyor veya verilmiyor.

Ancak bir VPN edinirseniz her ülkenin yerel sunucuları üzerinden internete bağlanabiliyor ve buna çözüm bulabiliyorsunuz. Detaylar için lütfen okumaya devam edin.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Bir VPN ile Madrid Açık Canlı Yayın Akışına Erişim Nasıl Olur?

Bir VPN kullanarak basit ve pratik bir çözümle Madrid Open canlı izle yebilirsiniz. Yani sadece yapmanız gereken çok kısa ve kolay işlemler var. İşte adım adım yapmanız gerekenler:

 1. Öncelikle burada sizlere listelediğim seçeneklerden birini seçip linke tıklayarak ilgili VPN’in resmi web sitesine gidin. (Performans ve güvenlik bakımından benim önerim ExpressVPN‘dir.)
 2. Sonrasında bu VPN’i indirin. Ardından yönlendirmeleri izleyerek aktif bir hesap açın.
 3. Daha sonra nerede yayın yapan kanala ulaşmak istiyorsanız o ülkeden bir sunucu seçin. (Örneğin; İsviçre’de ücretsiz yayın yapan SRG SSR kanalı için bir İsviçre sunucusunu seçin ve onun üzerinden internete bağlanın.)
 4. Son adım olarak, SGR SSR kanalının URL adresini girerek Madrid Open tenis izlemenin keyfini çıkarın.

İşte size Madrid Open nasıl izlenir sorusunun adım adım cevabı!

ExpressVPN‘i Tamamen Ücretsiz Olarak Deneyebilirsiniz

Aşağıda sizlere streaming açısından en uygun olan VPN hizmetlerinden bahsedeceğim. Ancak özellikle bir ürünü sizler için öne çıkarmak istiyorum: ExpressVPN. Çünkü bu ürün hem sunduğu yüksek performans hem de üstün güvenlik özellikleriyle diğerlerinden tamamen ayrılıyor.

Üstelik şu an %49’luk bir indirim var. Ayrıca ilave 3 aylık ücretsiz kullanım sunuyorlar. Bununla beraber 30 günlük para iade garantisi var. Yani ürünü aldıktan sonra memnun kalmazsanız 30 gün içerisinde hiç bir koşul olmadan paranızın tamamını iade alarak hesabınızı kapatabiliyorsunuz. Yani hiç bir risk yok.

madrid açık canlı yayın

Madrid Open Canlı izlemek için En İdeal VPN’ler

Bu bölümde sizlere Madrid Açık canlı yayınlara erişebileceğiniz en iyi VPN’lerden bahsedeceğim. Çünkü piyasadaki her VPN size aynı Madrid Open tenis izleme keyfini vermez. Yani bazı VPN’ler özellikle streaming yayınlar açısından diğerlerinden daha iyidir.

İşte sizler için genel performans ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra özellikle streaming yayınlar ve fiyat açısından filtrelediğim VPN’ler.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

VPN Kullanmanın Diğer Avantajları

VPN kullanmaya başlamanızda Madrid Open nasıl izlenir sorusundan başka etkenler de olabilir. Çünkü VPN kullanmanın başka avantajları da vardır. Yani VPN kullanmak internet kullanımı açısından sizlere başka bir boyut katar.

VPN ile Kısıtsız ve Sansürsüz bir İnternet Deneyimi Yaşarsınız

VPN’ler sizi küresel erişim imkânına taşır. Çünkü dünyanın her yerindeki yayın, oyun ve içeriklere (Netflix, Hulu vb.) erişebilirsiniz. Yani dünya çapında bir internet kullanım imkânı elde edersiniz.

Ayrıca bulunduğunuz yerde sansür uygulanan içeriklere de erişebilir ve bilgiye erişiminiz konusunda olumlu etkilerini yaşarsınız. Yani yine erişim anlamında büyük bir kazanım elde edersiniz.

VPN ile Üst Düzey Bir Dijital Güvenliğe Sahip Olursunuz

Madrid Open canlı izle me imkânı noktasal bir kazanımdır. Ancak güvenli bir internet hayatınıza kazandıracağınız genel bir özellik olacaktır. Çünkü VPN’ler sahip oldukları şifreleme teknolojileri ve IP gizleme özellikleriyle size genel anlamda bir güvenlik sağlarlar.

Bu güvenlik özellikleriyle dışarıdaki bir Wi-Fi ağına dahi tamamen güvenli şekilde bağlanıp hassas (bankacılık vb.) işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sık Sorulan Sorular

2023 Yılında Madrid Open Nerede ve Ne Zaman Yapılacak?

Bu yıl ki Madrid Open turnuvası Caja Magica’da 24 Nisan-07 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

VPN Kullanarak Mobil Cihazım Üzerinden Madrid Açık Canlı Yayınlara Erişebilir miyim?

Evet, bir VPN kullanarak telefon veya tabletinizden Madrid Open tenis izleyebilirsiniz. Çünkü VPN’ler mobil cihazları da içeren çoklu kullanım imkânlarına sahip oluyorlar.

Ücretsiz VPN Kullanarak Madrid Open nasıl izlenir?

Ücretsiz bir VPN kullanarak Madrid Open canlı izle yebilirsiniz. Ancak çok tavsiye etmiyoruz. Çünkü genellikle performans açısından yeterli olmuyorlar ve güvenlik riskleri taşıyorlar. Dolayısıyla benim tavsiyem ExpressVPN‘i ücretsiz olarak denemeniz olacaktır.

Sonuç

Evet, bu yazımda sizlere Madrid Open nasıl izlenir sorusunun cevabını vermek istedim. Çünkü bir çok tenis sever dünyanın her yerinden Madrid Açık canlı yayınlarına erişmek ister. Dolayısıyla ben burada sizlere Madrid Open tenis izlemenin ücretsiz ve ücretli çözüm yollarını sunmak istedim.

Bu keyfe ulaşmanız için ücretsiz VPN’lerdense kendisini kanıtlamış bir VPN’i tercih etmenizi öneririm. Spesifik anlamda da ExpressVPN alarak yüksek kalite bir hizmet almanızı tavsiye ederim. Böylece bölgesel engellerden etkilenmez ve yüksek performansın tadını çıkarırsınız.

İlginizi Çekecek diğer ATP Tour Masters 1000 postlarımız:

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com