Kara Cuma İndirimleri İle En İyi VPN Sağlayıcıları 2024

Ünlü Kara Cuma indirimleri başladığında, nereye gideceğimizi şaşırıyoruz! Ticari operasyonlar çok iyi bir şekilde yerine getirilmiş, yılbaşından kısa bir süre önce gerçekleşen efsane cuma indirimleri birçok alışverişçi için oldukça güzel fırsatlar sunuyor. Özellikle teknolojik ürünlerden herhangi birisine ihtiyacınız var ise, black friday indirimleri tam size göre olabilir. Bu indirimler sayesinde evinize araç gereç satın alabileceğiniz gibi, aynı zamanda ihtiyacınız olan yazılımları da büyük indirimlerle satın alabilirsiniz. Yazımızın konusu ise kara cuma indirimleri ile birlikte özel teklifler sunan VPN sağlayıcıları. Ne de olsa gizlilik ve güvenlik en çok dikkat ettiğimiz şey.

Sizin için cyber monday indirimleri ve kara cuma indirimleri sayesinde özel teklifler sunan VPN sağlayıcılarını inceledik. Yazının devamında detaylı bir şekilde hangi VPN’i ne kadara ve ne süreliğine sahip olabileceğinizi paylaşmış olacağız.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 23 Haziran 2024

VPN Sağlayıcılarından Kara Cuma İndirimleri

İnternette keyifle ve güvenle dolaşabilmek için ihtiyacımız olan Sanal Özel Ağ sağlayıcılarından birine sahip olmanın tam zamanı. Çünkü efsane cuma indirimleri sayesinde fiyatlarında inanılmaz bir düşüş var ve eğer bir VPN’e ihtiyacınız var ise bu indirimleri kaçırmak istemezsiniz. Bir VPN kullanmanın size katacağı artıları merak ediyorsanız, yazının devamını okumanızı tavsiye ediyoruz. Ne demek istediğimizi birazdan net bir şekilde anlayacaksınız.

cyber monday indirimleri

Dijital ticaret endüstrisinde, VPN birçok insan için en önemli araçtır ve en iyi Black Friday VPN fırsatlarını merakla bekleyen takipçilerimiz için bu yazıyı kaleme almaya karar verdik. Her VPN sağlayıcı, Kara Cuma sezonunda belirli indirim teklifleri sunar ve insanlar bu indirim tekliflerini bekler. Çok sayıda popüler VPN servis sağlayıcı hemen indirim paketlerini açıkladı. Bu indirimler sadece kara cuma indirimleri ya da cyber monday indirimleri süresince geçerli olmayacak. Belirli bir süreyle bu tekliflerden yararlanabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Efsane Cuma İndirimleri ile ne tür VPN Faydaları Elde Edebiliriz?

VPN sağlayıcıları gerçekten çok ciddi black friday indirimleri gerçekleştirmiş durumda. Normalde satış fiyatının neredeyse yarısı kadar indirime ve ayrıca daha uzun aboneliğe sahip olabilirsiniz. Bir Sanal Özel Ağ yani VPN kullanarak internette özgürce dolaşabilirsiniz. Coğrafi kısıtlamaları aşarak en sevdiğiniz Netflix veya Disney+ içeriklerine ulaşabilirsiniz. Devlet tarafından ya da bilgisayar korsanları tarafından takip edilmeniz imkansız hale gelir. Ayrıca internet hızınızda ve oyunlarda aldığınız ping değerinde muhteşem bir artış gözlemleyebilirsiniz.

 • Coğrafi engellemeleri aşmak,
 • Güvenli ve gizli bir internet bağlantısına sahip olmak,
 • Netflix, Disney+ gibi streaming service tarafından sağlanan içeriklere ulaşmak,
 • Ping ve internet değerlerinizi daha da iyi hale getirmek,
 • Devlet otoriteleri ya da bilgisayar korsanları tarafından takip edilememek,

Tüm bu özelliklerden VPN’ler için en iyi black friday indirimleri listesi adı altında ele aldığımız bu yazıda karşınıza çıkan sağlayıcıları kullanarak normalden çok daha ucuza faydalanabilirsiniz.

Bağlantınızı güçlendirin: Eğer CS:GO, LOL, PUBG gibi oyunlar oynuyorsanız ve oyunda aldığınız ping değerlerinden memnun değilseniz, kara cuma indirimleri sayesinde VPN’ler tarafından sağlanan uygun fırsatlardan yararlanarak bir VPN elde edebilirsiniz. Böylelikle hem pinginiz düşecek hem de internet hızınız artacak.

Gizlilik ve güvenliğinizi arttırın: Bir VPN kullanarak internetteki konumunuzu dünyanın diğer bir ucundaymışsınız gibi gösterebilirsiniz. İstanbul’dan internete bağlanırken aslında New York’tan ip adresi alıyormuş gibi gösterebilirsiniz. Böylelikle internetteki kimliğinizi gizlemiş olur, hiç kimse tarafından takip edilemezsiniz. Listede paylaştığımız tüm VPN’ler askeri şifreleme metotlarına sahiptirler.

efsane cuma indirimleri vpn netflix

Coğrafi engelleri kaldırın: Efsane cuma indirimleri sayesinde VPN sağlayıcılar tarafından kullanıcılara sunulan indirimlerden yararlanarak coğrafi engelleri kaldırabilirsiniz. Örneğin sıkı bir film ve dizi takipçisi iseniz ve Netflix, Disney+ gibi streaming service sağlayan platformları kullanıyorsanız, en geniş kataloğa sahip olan Amerikan Netflix’e ulaşmak için bir VPN kullanmanız yeterli olacaktır. Konumunuzu ABD seçin, tıklayın ve karşınızda istediğiniz diziler ve filmler. Hem de tüm Türkiye’den önce!

Meraklı kişilerden korunun: İnternet fırsatlar dünyası olduğu gibi içerisinde birçok tehlikeyi de barındırabiliyor. Bilgisayar korsanları, devlet otoriteleri ve meraklı kişiler sürekli sizi takip etmek istiyor olabilir. İnternette iz bırakmadan dolaşmak ve kimse tarafından takip edilmemek istiyorsanız, cyber monday indirimleri sayesinde en uygun fiyatlı VPN’lerden birine sahip olmanız yararınıza olacaktır.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Kara Cuma İndirimleri En İyi VPN Teklifleri

Kuruluş amacımıza uygun olarak gizlilik ve güvenliğinizi sağlayacak teklifleri sürekli sizlerle paylaşmaya dikkat ediyoruz. Kara cuma ya da black friday indirimleri VPN kullanıcılarına gerçekten oldukça yararlı teklifler sunuyor. Bu tekliflerden yararlanarak normalden çok daha düşük bir fiyata yararlı bir VPN edinebilirsiniz. Hatta bazı VPN sağlayıcıları 30 gün para iade garantisi sunuyor. Memnun kalmazsanız, paranız iade. İşte o liste:

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Black Friday için en iyi VPN’de dikkat edilmesi gereken özellikler

Çevrimiçi olarak kullanılabilen yüzlerce VPN servis sağlayıcısı var, ancak her VPN servis sağlayıcısı gizlilik ve güvenlikle pek ilgili değil. Benzer şekilde, her servis sağlayıcı indirim sunar ancak bunlardan sadece VPN sağlayıcılarının en iyilerine odaklanmalısınız. En iyi VPN’lerin en iyi olmalarının bir sebebi olmalı, değil mi? Kaliteyi ucuza alamazsınız, ama normalden daha ucuza alabilirsiniz.

black friday indirimleri VPN

Akılda tutulması gereken bir başka şey, her VPN servis sağlayıcısının indirimli paketinde sunduğu özelliklerdir. Black Friday VPN anlaşmalarında sunulan tüm en iyi VPN hizmetlerinin özelliklerini karşılaştırın ve ardından size en uygun olanı seçin. Zaten listede bulunan çoğu VPN 30 gün içerisinde para iade garantisi ya da ücretsiz deneme fırsatları sunuyor. Bu VPN’lerden birini deneyerek kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sahte Efsane Cuma İndirimleri Hakkında Dikkatli Olun

İnternette dolaşırken, en iyi Black Friday VPN fırsatlarını bulmak için internette sörf yaparken, aynı zamanda birkaç sahte indirim anlaşmasıyla karşılaşacaksınız. Bazı web siteleri, sahte indirim anlaşmaları yayınlar ve clickbait olarak teklif verir ve birçok kişi buna av olur. En iyi VPN fırsatlarıyla ilgili en son güncellemeleri ve bilgileri almak için her zaman güvenilir blog sitelerine bakın.

Sahte indirim fırsatlarının farkına varmak kolaydır, çünkü saçma sapan bir indirim yüzdesini hiçbir VPN sağlayıcısında göremezsiniz. Herhangi bir sahte indirim anlaşması görürseniz, ondan uzak durun ve onları eğitmek için arkadaşlarınızla paylaşın. Bu tür sahte fırsatlardan uzak durmanın bir başka harika yolu da resmi VPN sağlayıcı web sitelerine ve bağlı kuruluşlarıyla anlaşması bulunan Gizlilik ve Güvenlik sitesi tarzı güvenilir sitelerdeki incelemelere güvenmek olacaktır.

Kara Cuma İndirimleri İle Satın Alınacak VPN’lerde Olması Gereken Özellikler

Gerçekten kaliteli bir özel ağ hizmeti sunan VPN şirketlerinden sadece birkaçı var. Bu nedenle, karar vermeden önce mevcut çeşitli VPN yazılımlarını araştırmak için biraz zaman ayırmanız çok önemlidir. VPN yıllık yüzlerce dolara mal olabileceğinden, yalnızca kaliteli bir özel ağ hizmeti kullanmanız akıllıca olacaktır. İşte size iyi bir VPN sağlarken dikkat etmeniz gereken 7 önemli özellik:

 1. Askeri Sınıf Şifreleme Sistemi
 2. Maksimum Bağlantı Hızı
 3. Sınırsız Veri İletimi
 4. Güvenlik Duvarı
 5. Çoklu Cihaz Desteği
 6. Dünya Genelinde Sunucular
 7. VPN Engelleme Önleyici

Bunlar iyi bir VPN sağlayıcısı seçerken bakmanız gereken 7 önemli özellik. Özel bir ağ bağlantısı kullanmanın sizin için büyük bir yatırım anlamına geldiğini unutmayın. Bu nedenle, bulabildiğiniz en iyi servis sağlayıcıyı seçmeniz ve uzun süre buna bağlı kalabilmeniz için önemlidir. Tekliflerin efsane cuma indirimleri içerisinde sundukları özelliklere bir göz atın ve bu önemli özellikleri sunanları seçin.

Sonuç

1961 yılında başlayan ve günümüzde black friday indirimleri, kara cuma indirimleri, efsane cuma indirimleri, cyber monday indirimleri olarak bilinen bu güzel gün sayesinde online mağazalar büyük indirimine girer. Online alışverişlerde satış rakamlarına büyük artısı olan bu cuma indirimlerini kaçırmak istemiyorsanız ve peki black friday ne zaman diye düşünüyorsanız, her sene şükran gününden önceki ilk cuma olduğunu bilmeniz yararlı olacaktır.

Siber pazartesi ise kara cumanın ardından gelen pazartesi günleri tüm elektronik ve sanal ürün satışı yapan mağazalarda gerçekleşen indirim günleri olarak kabul edilir. Monday indirimleri sayesinde bugüne kadar arzu ettiğiniz fakat satın alamadığınız ürünleri ve yazılımları son dakika ilk olarak satın alabilirsiniz. Önerdiğiniz bir yazılım incelemesi varsa ya da ExpressVPN gibi iyi bir VPN bildiğinizi iddia ediyorsanız, yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Gizlilik ve güvenlik içerisinde sağlıklı bir internet deneyimi yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Tavsiyelerinize ve önerilerinize her zaman açığız. Yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için ve bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler. Gizli ve güvenli kalın!

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com