iPhone İçin En İyi VPN Güncel Listesi 2024

Bugünkü yazımızda iPhone için VPN arayışı içerisindeki kullanıcılarımızı bu dertten kurtaracak çözümler ortaya koymaya çalışacağız. iPhone için en iyi VPN hangisi merak ediyorsanız yazıyı okumaya başlayabilirsiniz. Bu yazıda ayrıca iPhone ücretsiz VPN, iPhone VPN nedir, iPhone için VPN programı gibi aramaların da en iyi sonucunu alacağınızı garanti edebiliriz.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 26 Mayıs 2024

Liste Halinde En İyi iPhone İçin VPN

Bir iOS altyapılı yani iPhone için VPN ile dijital gizlilik elde edersiniz. iPhone VPN programı bulunduğunuz yerde engellenen web sitelerine erişim sağlar ve genel WiFi’de güvenliğinizi arttırır. Uzmanlarımız tarafından önerilen hizmetler iPad’de de çalışır, yani tüm Apple kullanıcıları için idealdir. Sizler için uzun uğraşlar sonucunda hazırladığımız listeye bakarak en iyi vpn iPhone arayışınızı tamamlayabilirsiniz. Aşağıdaki iPhone için en iyi VPN hizmetlerine göz atın.

iphone için en iyi vpn

Aşağıdaki listeye göz atarak iPad ve iPhone için en iyi güvenlik yazılımını bulabilmeniz mümkün olacaktır. Aradığınız özellikleri tek tek tüm sağlayıcılar içerisinde inceleyerek, sizin için en doğru iPhone vpn ücretsiz listesine göz atabilirsiniz. Hadi hep beraber listeye göz atalım!

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Listedeki herhangi bir yazılımın bir diğerine çok büyük üstünlükleri bulunmamaktadır. Kullanıcıya bağlı olarak bazı noktalarda farklar olabilir. Bu nedenle kendi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yukarıdaki iPhone için VPN listesinden bir seçim yapabilirsiniz.

Herhangi bir sağlayıcıyla ilgili sorularınız var ise, yorumlar kısmından ya da iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

iPhone Ücretsiz VPN Programları

Daha önce birçok kez söylediğimiz gibi, günümüz dünyasında herhangi bir ürünü veya hizmeti ücretsiz olarak kullanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Belki gerçek anlamda cebinizden para çıkmıyordur fakat sağladığınız bilgiler sayesinde reklam verenlere ve istatistik firmalarına data sağlıyor olabilirsiniz.

iphone ücretsiz vpn

Piyasada güvenebileceğiniz bazı ücretsiz VPN’ler olmasına rağmen, sınırlamalarını bilmek önemlidir. İPhone için birçok ücretsiz seçenekten uzak durmanın neden önemli olduğunu anlamak da önemlidir. iPhone için ücretsiz VPN kullanmanızı önermeyiz.

App store’daki birçok ücretsiz VPN, sundukları verilerde çok yavaş veya sınırlıdır, bu da günlük tarama dışında her şeyi zorlaştırmaktadır. Daha da kötüsü, bazı hizmetlerin üçüncü taraflara satmanız için size veri toplamasıdır. Bu, bir VPN programının ne yapması gerektiğinin tam tersidir! Seçim yaparken güvende kalmak için, önce bazı sağlam öneriler için iOS için ücretsiz VPN kılavuzumuzu ziyaret edin.

iPhone en iyi VPN ne yazık ki ücretsiz program kullanmaya meraklı kişileri üzecek bir şekilde, para ödenerek kullanılabilir. Ancak yukarıda paylaştığımız listede bulunan iPhone için VPN sağlayıcılarının hepsi 30 gün para iade garantisi ya da ücretsiz deneme sürümlerini kullanıcılara sunmaktadırlar.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

iPhone İçin VPN Nasıl Kurulur?

İPhone’unuzu kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak ve güvenliğini artırmak istiyor musunuz? Bunun basit bir çözümü var! Bilgilerinizi güvenli ve gizli tutacak bir VPN yüklemek.

Telefonunuzun verilerini güvende tutmanın yanı sıra, aşağıdakiler gibi birçok harika şey yapar:
  • Geçerli konumunuzu değiştirme,
  • Güvenli olmayan kablosuz hotspot’a karşı koruma,
  • Engellenen videolara / web sitelerine erişin… ve daha fazlası!

Hatırlanması gereken bir şey, internet duvarlı bir bahçe. Bazı malzemelere erişiminizi kısıtlarken, bazı malzemelere erişiminizi kısıtlar. Ancak emin olmanız gereken bir şey var, Sanal Özel Ağ (VPN) size başka hiçbir şeye benzemeyen internet özgürlüğü verecektir. Bu VPN kurulum kılavuzunda, yöntemler iOS 8 veya üstünü çalıştıran iOS cihazlar için aynı kalır; yani iPhone [4,4s, 5, 6, 7, 8, X, XS, XR].

Bu nedenle, VPN’nizi iPhone 6 / 6s, 7 veya daha ileri bir sürümde kurmak isteyip istemediğinizi veya daha eski iPhone 4 / 4s veya 5’iniz varsa, aşağıdaki kurulum talimatları herkes için geçerlidir.

iPhone için VPN kurulumunu adım adım açıklamak gerekirse;

  1. Yukarıdaki tablodan bir VPN’e abone olun – ExpressVPN
  2. VPN App Store’u açın (iTunes Store)> VPN sağlayıcı uygulamasını yükleyin
  3. Kullanıcı Adı ve Şifreyi Girin
  4. Bir sunucuya bağlanın
  5. Bağlandınız!

Yukarıdaki adımları kullanarak, listede sizlerle paylaştığımız iPhone için en iyi VPN uygulamalarından herhangi birini rahatlıkla iPhone ve iPad gibi iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Bu yazılımlardan herhangi birini kullanarak, kill switch özelliği ve 500 mb bant genişliği, 256 bit askeri şifreleme gibi seçenekler ile rahatlıkla istediğiniz web sitesinde gezinebilirsiniz. VPN ios ile oldukça uyumlu çalışmaktadır.

Neden iPhone İçin VPN Kullanmakta Fayda Var?

iPhone en iyi VPN sağlayıcısı kullanarak çok sayıda avantaj elde edebilirsiniz. İlk piyasaya çıktığında sağlam güvenliği ile tanınan iPhone, o zamandan beri giderek artan sayıda gizlilik ve siber güvenlik sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Dokunulmaz iPhone’un görkemli günleri o zamandan beri geçti. FBI bile Apple’ın kilidini açmayı reddettiği teröristin iPhone’unu hacklemiş olabilir.

iphone en iyi vpn

Sürüşlerde, iPhone kullanıcıları koruma için VPN’lere döndü. Aslında, tüm gelen ve giden veri trafiğini cihazlarından şifrelemek. Bu onları devlet dinlemekten, ISS gizlilik sorunlarından ve siber suçlulardan korur.

Buna ek olarak, iPhone kullanıcıları web sitelerinin engellemesini kaldırmak, coğrafi kısıtlamaları atlamak, çevrimiçi oyun deneyimlerini geliştirmek, gizlilik istilasını önlemek, kısıtlı video ve içerik akışı yapmak, VPN hizmetlerinin sunucuları bulunduğu ülkelerde konum tabanlı internet hizmetlerini kullanmak ve çok daha fazlası.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Gizlilik ve Güvenlik iPhone için VPN

iPhone en iyi VPN programını kullanarak gizliliğinizi ve internetteki güvenliğinizi arttırabilirsiniz. App store üzerinden indirdiğiniz uygulamaların kişisel bilgilerinizi ele geçirmesinin önüne geçebilirsiniz. Ücretsiz sürüm sunan iphone ücretsiz vpn sağlayıcıları sayesinde programı deneyebilir ve hoşunuza giderse tekrardan satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

ioS ücretsiz vpn programları çok sayıda olmadığı için 30 gün para iade garantisi sunan ya da deneme sürümü olan vpn ler otomatik olarak sizi bu dertlerden kurtarabilecektir. Bu nedenle yukarıdaki listeye göz atın.

C0ğrafi Engellemeler

Ülkenizdeki filmlerin, TV şovlarının, müziklerin veya diğer içeriklerin engelini kaldırmak için tek yapmanız gereken ülkenizin dışındaki bir sunucuya bağlanmaktır ve o yerden içeriklerin keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için coğrafi kimlik sahtekarlığı kılavuzumuza göz atın.

Netflix, Hulu, Amazon gibi streaming sağlayıcılarının farklı ülkelerdeki geniş kataloglarına erişim sağlayabilirsiniz.

Sansürü Bypass

Hükümetler bazı durumlarda belirli internet sitelerini erişime kapatabiliyorlar. Hatta bazen internet hızını yavaşlatma yetkilerine de sahipler. Türkiye’de tüm toplumu ilgilendiren tehlikeli bir durum olduğunda çokça kez internet yavaşlamasına ya da belirli internet sitelerine erişim yasağı getirilmesine denk gelmişizdir. İşte iPhone için vpn ya da iPhone için en iyi sağlayıcıyı kullanarak bu gibi sansürleri ortadan kaldırabilirsiniz.

iPhone ücretsiz VPN ya da iPhone en iyi VPN sayesinde sansürsüz internet ile özgürce tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Sonuç

İncelemesini yaptığımız iPhone için VPN programları arasında bizi en çok memnun eden sağlayıcı ExpressVPN olarak göze çarpmıştır. Sunduğu yüksek hızlı sunucular, farklı ödeme planları, 30 gün para iade garantisi sunması ve deneme sürümünün bulunması sebebiyle iPhone ücretsiz VPN arayışında olan insanları da memnun edecektir.

İçin en iyi VPN hangisi sorusunu bu yazıda yanıtlamış olduk. Eğer aklınıza takılan sorular var ise yorumlardan bize ulaşabilirsiniz. Herkese açık ip adresiniz değişerek rahatlıkla anonimliğinizi koruyarak güvenli ve sansürsüz internetin tadını çıkaracağınızdan şüpheniz olmasın.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com