ExpressVPN Kupon 2024 – %49 İNDİRİMLİ + 3 Ay Boyunca BEDAVA

Merhabalar, sizlere ayrıcalık kazandıracak bir yazı ile karşınızdayım. Çünkü bu yazıda ExpressVPN kuponu almanızı sağlayacak güzel bilgileri vereceğim sizlere. Yani bu yazıdaki bilgiler ile avantajlı ExpressVPN kupon ve ExpressVPN indirimlerini yakalayabilecek ve kaçırılmayacak fırsatları önceden bilebileceksiniz. Hadi hemen başlayalım.

ExpressVPN Kuponları

ExpressVPN Kuponu: %49 İNDİRİMLİ + 3 Ay Boyunca BEDAVA

Bu özel teklifle 12 ayın 3’ünü ödemeyin!

%49 İNDİRİM

Onaylı Kupon

ExpressVPN Kampanyası: Ücretsiz Deneyin – Hem de 30 Gün Boyunca!

ExpressVPN’i 30 gün boyunca riske girmeden deneyin. Beğenmezseniz paranız kuruşu kuruşuna iade!

Ücretsiz Deneme Sürümü

Onaylı Kupon

ExpressVPN Kuponu: %35 İNDİRİM

ExpressVPN %35 indirimle karşınızda! En iyi fiyatı almak için bu kuponu uygulamadan geçmeyin!

Süresi Geçmiş

Onaylı Kupon

ExpressVPN Nedir?

2009 yılında Kape Technoloji şirketi tarafından geliştirilen bir Sanal Özel Ağ uygulaması olan ExpressVPN kullanıcılarına sunduğu üst düzey güvenlik ve yüksek performans ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yaklaşık 94 üzerindeki ülkede aşağı yukarı 3.000 adet sunucusu ile oldukça geniş bir erişim ağına sahiptir. Ayrıca kullanıcılarına sunduğu yüksek bağlantı hızı çok beğeni toplamaktadır. Hem oyuncular hem de film severlerin bu konuda verdiği tam not sergilediği kalitenin en iyi göstergesidir. Ayrıca bölgesel sınırların dışına çıkarak değişik içeriklere ulaşmak isteyen internet kullanıcıları için de vazgeçilmez bir araçtır.

Bununla beraber sunduğu çoklu bağlantı imkânı (aynı anda 5 bağlantı), geniş yelpazedeki uyumluluğu diğer öne çıkan niteliklerdir. Bunun yanında gecikme, kesilme veya takılma olmadan kullanılabilme özelliği de uygulamanın belirgin özelliklerindendir.

Ayrıca Çin’de kullanımı oldukça stabil ve istikrarlıdır. Yine torrent kullanımı için de oldukça uygun bir VPN’dir.

Yine VPN dünyasını kullanıcılara kazandıran en önemli sebep olan gizlilik ve güvenlik konusunda da ExpressVPN çok iyi bir yerdedir. Hem kullandığı şifreleme teknolojileri hem de uyguladığı prensipler ExpressVPN’i mevcut VPN’ler içerisindeki en güvenli VPN’lerden biri haline getirmiştir.

Tüm bunlara ilave olarak ExpressVPN kullanıcılarına kullanımı oldukça kolay arayüz ve mobil uygulama imkânı da vermektedir. Aradığınızı kolayca bulabileceğiniz ve istediğiniz ayarları pratikçe yapabileceğiniz yazılım tasarımları sizleri beklmektedir.

ExpressVPN indirim

Ayrıca müşteri desteği açısından da ExpressVPN en yukarıdaki VPN’lerden biridir. Hem kullanılan teknolojik altyapı öğeleri hem de alanında bilgili, tecrübeli ve son derece de ilgili destek çalışanları var. Böylece karşılaştığınız problemler ve özel taleplerinizi karşılamada oldukça profesyonel yaklaşımlar görüyorsunuz.

Yani  ExpressVPN ile huzur duyabileceğiniz bir güvenlik ortamına sahip olabilirsiniz. Ayrıca keyfinizden ödün vermeyeceğiniz bir performans imkânı da elde edebilirsiniz. Daha fazla detay için daha önceden hazırlanmış olan ExpressVPN İncelememize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir Bakışta ExpressVPN

Aşağıdaki tabloda sizler için ExpressVPN ile ilgili kısa ve önemli bilgileri bir araya getirdim. Yani bu tabloya bakarak genel olarak ExpressVPN’in özellikleri görülebilir:

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix US, UK, CA, AU, DE, FR,
Çoklu Giriş Eklentisi 5 eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 94+
Desteklenen işletim sistemleri Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, Router, Console, Apple TV, PlayStation, Xbox, Amazon Fire TV, Roku, Kindle
Para İade Garantisi 30 Gün
Protokoller Lightway, OpenVPN (UDP/TCP), L2TP-IPsec, SSTP, PPTP
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 3.000+

ExpressVPN indirim Kuponu ile Fiyatlar

Şimdi geldik ExpressVPN indirim fırsatlarının bize sağladığı ayrıcalıklara. Yani normal fiyatlarla indirimli fiyatları karşılaştırmaya. Ama öncelikle uygulamanın paket ve fiyatlarına genel olarak bir göz atalım.

Herşeyden önce şunu söylemeliyim ki, ExpressVPN belki fiyat açısından bazı diğer uygulamalara göre biraz daha pahalı olabilir. Ama fiyat-performans açısından oldukça iyidir. Ve güzel bir ExpressVPN indirimi ile bu da rahatlıkla telafi edilebilir. Şahsen ben, ucuza bir VPN alıp daha sonradan problem yaşamanızdansa çok az bir farkla ExpressVPN’in keyfini çıkarmanızı öneririm.

Bunu saptamanın en iyi yolu da ExpressVPN Kupon larını takip etmektir. Aşağıda bu konuyla ilgili de önemli bilgiler vereceğim. Dolayısıyla yazımı okumaya devam etmenizi öneririm.

ExpressVPN fiyatı ve planı

ExpressVPN bize, değişik zaman aralıklarını içeren 3 farklı paket sunmaktadır. Bu paketler 1 Aylık, 6 Aylık ve 1 Yıllık (12 Aylık) paketlerdir. Görüldüğü üzere en cazip olanı en uzun olanıdır. Çünkü bu pakette özel fırsat olarak %49 indirim olanağı sunmaktadır.

Ücretsiz versiyonu olmayan uygulamanın tüm paketleri aynı özelliklere sahiptir. Ayrıca  30 günlük para iade garantisi ile risksiz bir şekilde deneyebileceğiniz bir uygulamadır.

ExpressVPN’i Hemen Deneyin

ExpressVPN Coupon Nasıl Kullanılır?

Evet sıra geldi şimdi bütün bunları nasıl elde edebileceğinize. İşlem çok basit. Çünkü gündelik hayatımızda bir çok kez yaptığımız kayıt işlemine çok benziyor. En önemli iki şey ise ilk defa ExpressVPN hesabı açıyor olmanız ve kayıt işlemini indirim kuponu üzerinden gerçekleştirmeniz.

  • Öncelikle burada sunulan indirim linklerinden birine tıklayın ve ExpressVPN resmi internet sitesine gidin.
  • Ardından %49‘lik bir indirim sunan 12 Aylık pakete tıklayın.
  • Sonrasında ise yönlendirmeleri takip ederek gerekli bilgileri girin (e-posta adresi vb.) ve ödemenizi yapın.
  • Ve artık ExpressVPN’in güvenli internetinin keyfini çok uygun bir fiyata çıkarabilirsiniz.

ExpressVPN Kupon Kodu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Birden Fazla ExpressVPN indirim Kuponu Kullanabilir miyim?

Maalesef, bu sorunun cevabı hayır. Yani ödeme sırasında sadece bir adet ExpressVPN kuponu kullanabilirsiniz. Ayrıca bir kuponu da yalnızca bir kere kullanabilirsiniz. Ancak eğer başka bir hesap açarsanız aynı ExpressVPN kuponunu orada da kullanabilirsiniz.

Özetle, yeni açtığınız her hesap için ister aynı olsun ister farklı olsun elinizdeki ExpressVPN indirim kuponlarını kullanabilirsiniz.

Daha Önceden Açmış Olduğum Bir Hesap için İndirim Kuponu Kullanabilir miyim?

Ne yazık ki bu sorunun cevabı da hayır. Çünkü kullanıcılar ExpressVPN indirim kuponlarını sadece ilk defa açılan hesaplar için kullanabilirler. Yani bir indirim kuponunu kullanabilmeniz için yeni hesap açıyor olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde o kuponları değerlendirmeniz mümkün değildir.

Bu Kampanya Kapsamında Her Satın Aldığım Paket için İndirim Kazanacak mıyım?

Yalnızca bu kampanyaya dahil edilmiş olan paketi satın aldığınızda indirim kazanırsınız. Çünkü hizmeti sağlayıcı genellikle en uzun paketler için indirim kampanyası sunuyor. Bu nedenle, indirim kampanyasından faydalanabilmeniz için yalnızca en uzun süreli paketi satın almanız gerekiyor.

ExpressVPN coupon

Zaten tüm VPN hizmetlerinde süre ne kadar uzarsa ücret de o kadar uygun hale gelir. Ve genellikle kampanyalar da en uzun süreli paketlere uygulanır.

Ücretsiz Versiyon Alabilmek için Bir ExpressVPN Kuponu Var mı?

Uygulamanın ücretsiz versiyonu için herhangi bir kupon ya da indirim bulunmamaktadır. Ancak kullanıcılarının memnuniyetini çok önemseyen ExpressVPN tüm paketler için geçerli olmak üzere 30 günlük para iade garantisi veriyor. Yani 30 gün kullanıp hiç koşulsuz paranızı geri alabilme hakkınız var. Bunu tüm paketler için kullanabilirsiniz. Anlayacağınız bu da bir nevi bir aylık ücretsiz kullanım kuponu!

ExpressVPN Ne Kadar Sıklıkla Yeni İndirim Kampanyaları Sunuyor?

ExpressVPN indirim kuponları veya kampanyalarını bütün bir yıla yayılacak şekilde zaman zaman sunuyor. Yani belirli bir aralığı veya zamanlaması yok. ExpresssVPN indirim veya kuponları yakalamak için internet sitesini ve güncel haberleri takip etmeniz gerekiyor.

Ancak şunu söyleyebilirim ki, ExpressVPN kuponları bilhassa özel günlerde ve tatil zamanlarında daha fazla oluyor. Örnek vermek gerekirse, mesela, Kara Cuma (Black Friday) veya Siber Pazartesi (Cyber Monday) günlerinde daha sık aralıklarla kontrol etmenizi tavsiye ederim. Tabi ExpressVPN indirim fırsatları sadece bu günler için geçerli değil. Diğer zamanlarda da güncellemeleri takip etmenizi ve güzel fırsatlar yakalamanızı kesnlikle tavsiye ederim.

Nereden mi kontrol edeceksiniz? İşte size bunları takip edebileceğiniz link! Kullanıcı olarak bu sayfaları bookmark yapabilir ve yeni indirim kampanyalarından veya kuponlardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak ExpresssVPN Kupon sayfasında bulunan daha fazla aktif kuponları da bulabilirsiniz.

ExpressVPN’i Hemen Deneyin

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com