Nasıl ExpressVPN Ücretsiz Deneme Sahibi Olabilirsiniz?

Merhabalar. Çok ilgi duyacağınız bir konu ile karşınızdayım. Çünkü bu yazımda sizlere ExpressVPN ücretsiz deneme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler vereceğim. Yani piyasadaki en iyi VPN olan Express VPN ücretsiz nasıl kullanılır, inceliklerini anlatacağım. Hadi başlayalım.

Risksiz Deneyin!
ücretsiz Express VPN'i Deneyin - Yılın En İyi VPN'i!

ExpressVPN'i deneyerek %100 menuniyeti ya da para iade garantisinin avantajlarını doyasoya yaşayın ve çok özel indirim kampanyalarından yararlanın.

Son güncelleme: 12 Temmuz 2024

ExpressVPN 30 Günlük ücretsiz Deneme Hakkınızı Hemen Kullanın!

ExpressVPN geri ödeme fırsatı ile size 30 gün boyunca istediğiniz zaman hesabınızı koşulsuz iptal etme hakkı veriyor. Böylece hem programı tüm özellikleri ile kullanabiliyor hem de dilediğiniz zaman vazgeçebiliyorsunuz.

ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme hakkını tüm cihazlar için kullanabilirsiniz. Çünkü ExpressVPN geri ödeme fırsatı 30 gün içerisinde vazgeçtiğinizde size ücretin tamamını iade ediyor ve hesabınızı sonlandırabiliyorsunuz. İşte yapmanız gereken işlemler:

 1. Express VPN ücretsiz kullanım keyfi için ilk adım olarak bizim sunduğumuz linkler üzerinden resmi internet sitesini açın.
 2. Sonra size sunulan bir kullanım paketini seçin.
 3. Ardından üyeliğinizi tamamlayarak hesabınızı aktifleştirin. Üyelik kaydınızı yaparken ücret sizden kesilecek ve Express VPN ücretsiz deneme süreniz başlamış olacaktır.
 4. ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme süresini aşmamanız için bir hatırlatma alarmı kurun.
 5. ExpressVPN ücretsiz deneme sürecinizin sonunda hesabınızı iptal etmek için bir ExpressVPN müşteri temsilcisi ile temas kurun. Bunu chat veya e-mail üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ExpressVPN geri ödemenizi yapacak.

ExpressVPN’i 30 Günden Fazla Ücretsiz Kullanmak İster misiniz?

Evet, diyelim ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi fırsatını kullandınız, süre bitti ve hesabınız sonlandırdınız. Ama daha fazla kullanmak istiyorsunuz. Aslında bu da mümkün. Çünkü farklı bir hesap açtığınızda yine 30 günlük kullanım fırsatınız oluyor.

Dolayısıyla başka bir e-posta adresi üzerinden farklı bir hesap açabilirsiniz. Böylece ExpressVPN 30 günlük geri ödeme sürecini tekrar hayata geçirebilirsiniz. Tabi farklı bir kredi kartı kullanmanız gerekiyor.

Ayrıca okuyucularımıza şunu da belirtmek isterim ki, bizim sayfamızı takip ederek çok özel indirim veya kampanyaları yakalayabilirsiniz. Ancak bu kampanyalardan faydalanmak için bizim sizlere sunduğumuz linkleri kullanmanız gerekmektedir.

expressvpn 30 günlük ücretsiz deneme

ExpressVPN 7 Günlük ücretsiz Deneme Versiyonu mu, Yoksa 30 Günlük Para İade Garantisi mi?

Para iade garatisi ile ExpressVPN 30 gün ücretsiz kullanımının dışında bir de 7 günlük ücretsiz deneme seçeneği var. Ancak bu seçenek sadece Android ve iOS cihazlar için geçerlidir. Yani Windows, MacOS veya diğer işletim sistemi ile çalışan PC’lerinizde bu işlemi yapamıyorsunuz.

Ancak 7 günlük ücretsiz deneme seçeneğinin başka avantajları var. Şöyle ki, bu seçeneği kullandığınızda sizden herhangi bir ödeme alınmıyor. Yani önce ödeme-sonra iade gibi bir işlem hiç olmuyor.

Ayrıca Android ve iOS arasında da bir fark var. Çünkü iOS 7 günlük deneme için sizden hiçbir ödeme bilgisi istenmiyor. Dolayısıyla 7 günlük süre bittiğinde otomatik olarak ücretli tarfieye geçmiyorsunuz.

Ancak Android cihazlarda kaydolma işlemi esnasında sizden ödeme bilgileri alınıyor ve 7 günlük süre bittiğinde otomatik olarak ödeme alınarak ücretli üyeliğe geçiyorsunuz.

Bence en iyi seçenek para iade garantisi üzerinden ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme fırsatını kullanmak. Hem tüm cihazlarda kullanabiliyorsunuz hem de 7 gün bence bir uygulamayı denemek için çok kısa bir süre.

Daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buraya göz atmanızı tavsiye ediyorum.

ExpressVPN’i Hemen Ücretsiz Deneyin!

Express VPN ücretsiz 7 Günlük Deneme Versiyonunu Nasıl Kullanmaya Başlayabilirim?

Daha önceden de bahsettiğim gibi 7 günlük ExpressVPN ücretsiz deneme versiyonunu Android ve iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki basit işlem adımlarını takip etmeniz yeterli:

 1. Öncelikle, iOS için App Store ve Android için Google Play Store uygulamasını açın.
 2. Ardından ExpressVPN uygulamasını bularak cihazınıza indirin.
 3. Sonrasında 7 Günlük Ücretsiz Deneme düğmesine dokunarak kaydolun.
 4. Yine sürenizin dolmasına en az 24 saat kala sizi uyaracak şekilde bir hatırlatma alarmı kurun.
 5. Kurulumu yaparken VPN ayarlamalarını cihazınıza yapması için uygulamaya izin verin.
 6. 7 gün içerisinde istediğiniz zaman hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Peki Neden ExpressVPN?

ExpressVPN piyasadaki VPN’ler içerisinde her yönden en iyisi. Gerek performans gerek güvenlik açısından diğerlerine göre önemli artıları var.

Öncelikle 94 ülkede bulunan ve çok yüksek hızlarla çalışan çok geniş bir sunucu ağına sahip. Yani erişebileceğiniz tüm yerlere yüksek hızlarla bağlanabilmenizi sağlıyor.

Ayrıca güvenlik açısından da oldukça gelişmiş teknik şifreleme algoritmalarına sahip. Bununla beraber benimsediği mahremiyet prensipleri kullanıcılarının gizlilik politikasını en üst düzeyde tutan bir anlayışa sahip. Yani ip adresinizi, konumunuzu, kişisel ve teknik bilgilerinizi tamamen güvende tutuyor.

Daha detaylı bilgi için ExpressVPN İnceleme yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

expressvpn 7günlük ücretsiz deneme

Sık Sorulan Sorular

Ücretsiz Bir VPN Kullanabilir miyim?

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan VPN’leri veya normal versiyona bazı sınırlamalar getirilerek ortaya çıkarılmış ücretsiz denemeleri kullanmanızı tavsiye etmem. Çünkü bunlar hem risklidir hem de arzuladığınız performansı vermeyecektir.

ExpressVPN ücretsiz Deneme için Kaydolurken Kredi Kartına İhtiyacım Var mı?

30 günlük ExpressVPN geri ödeme garantisi kapsamındaki denemeyi kasdediyorsak, evet var. Çünkü bu kapsamdaki deneme için öncelikle sizden ödeme alınıyor ve eğer 30 gün içerisinde vazgeçerseniz size tekrar iade ediliyor.

ExpressVPN ücretsiz deneme ile eğer kasdedilen 7 günlük deneme versiyonu ise burada da durum Android ve iOS için farklı. iOS cihazınızda 7 günlük deneme sürümünü kullanmanız için kredi kartı ihtiyacınız yok. Ancak Android cihazlar için kaydolurken sizden ödeme bilgileri isteniyor.

Express VPN ücretsiz Sürüm Tüm Cihazlarda Geçerli mi?

Bu soruyu da biraz daha detaylı açıklamak gerekiyor. Eğer kasdedilen ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme ise cevap evet. Yani tüm cihazlar için 30 gün içerisinde ExpressVPN geri ödeme fırsatını kullanabiliyorsunuz.

Ancak 7 günlük deneme sürümünü sadece Android ve iOS mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.

expressvpn ücretsiz deneme cihazlar

ExpressVPN ücretsiz Denemeyi Nasıl İptal Edebilirim?

Android ve iOS cihazlarda kullanılan ücretsiz denemeyi nasıl başlatıp iptal edebileceğinizle ilgili adımlar aşağıdadır:

Android

 1. Öncelikle Google Play Store uygulamasını açın.
 2. Ardından ExpressVPN uygulamasını bularak cihazınıza indirin.
 3. Sonrasında 7 Günlük Ücretsiz Deneme düğmesine dokunarak kaydolun.
 4. Yine sürenizin dolmasına en az 24 saat kala sizi uyaracak şekilde bir hatırlatma alarmı kurun.
 5. Kurulumu yaparken VPN ayarlamalarını cihazınıza yapması için uygulamaya izin verin. Ayrıca Android cihazlar için sizden ödeme bilgisi de alacaktır.
 6. 7 gün içerisinde istediğiniz zaman hesabınızı iptal edebilirsiniz. Bunu müşteri hizmetleri aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz.

Önemli Not: Android cihazları için 7 günlük sürenin sonunda hesabınız iptal edilmemişse ücret otomatik olarak kesilecektir.

iOS

 1. Öncelikle App Store uygulamasını açın.
 2. Ardından ExpressVPN uygulamasını bularak cihazınıza indirin.
 3. Sonrasında 7 Günlük Ücretsiz Deneme düğmesine dokunarak kaydolun.
 4. Yine sürenizin dolmasına en az 24 saat kala sizi uyaracak şekilde bir hatırlatma alarmı kurun.
 5. Kurulumu yaparken VPN ayarlamalarını cihazınıza yapması için uygulamaya izin verin.
 6. 7 gün içerisinde istediğiniz zaman hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Para İadesini Almak Ne Kadar Sürer?

ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme süreci için para iadenizi 5-7 iş günü içerisinde alabilirsiniz.

ExpressVPN’i Hemen Ücretsiz Deneyin!

Sonuç

Evet, çok faydalı olacağına inandığım bir incelememizi daha bitiriyoruz. Bu yazımda sizlere Express VPN ücretsiz kullanım seçeneklerini ele aldım. ExpressVPN geri ödeme fırsatından nasıl yararlanabileceğinizi anlattım.

ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme fırsatı size piyasadaki en iyi VPN’i ücretsiz olarak kullanma imkânı sunuyor. Ayrıca size anlattığım şekilde ExpressVPN ücretsiz deneme sürenizi uzatabilirsiniz de.

Benim size tavsiyem 7 günlük deneme sürümüne hiç takılmadan ExpressVPN geri ödeme fırsatına odaklanmanız. Böylece tüm cihazlarınızda Express VPN ücretsiz kullanabilir ve 30 gün gibi gayet yeterli bir deneme süresine sahip olursunuz.

Herkese sınırsız ve güvenli bir dijital dünya diliyorum.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com