En İyi Yılbaşı Hediyeleri 2019

Dünyanın yüzde 99.9’u teknolojik olarak gelişmelere kendini alıştırmış durumda. Bazı günlerde vücudumuzdan, evimizde kullandığımız araç gereçlere neredeyse hepsinin akıllı teknolojik ürünler olduğunu fark edebilirsiniz. Artık sıra yüzde 99.9 olan istatistiği 100’e çıkarmaya geldi! 2019 yılının sonu yaklaşırken, alınacak çok fazla güzel araç gereçler ve hediyeler var. İlkokula yeni başlayan yeğeninizden, teknolojiye ihtiyacı olan dedenize kadar herkese uygun şeyler var. Listemizde en iyileri sizlerle paylaşacağız.

Teknolojik Araçlar

Airbolt – Fiyatına buradan bakın

christmas gadget airbolt

Anahtarlıklara ve Zincirlere Elveda – Merhaba Akıllı Kilit (ipucu: bir uygulamayla birden fazla kilit kontrolü)

Bir kilit kombinasyonunu bir daha asla hatırlamak zorunda olmadığınızı hayal edin. Veya bir kilidin anahtarını nereye koyduğunuzu ya da hangisinin doğru anahtarlarla dolu olduğunu hatırlamaya çalışmak zorunda kalmadığınızı. Airbolt ile tanışın, muhtemelen şimdiye kadar yaratılmış en zeki, en yaratıcı akıllı kilit uygulaması!

Artık doğrudan telefonunuzdan birden çok kilit kontrol edebilirsiniz. Telefonunuz yoksa, sadece yedek kodunuzu girmek için Airbolt dokunmatik yüzeyini kullanın. Bu uygulama size en son bulunduğunuz konumdaki kilitleri bile gösterir ve bir kayıt geçmişi sunar; böylece seyahatinizi mükemmel hale getiren kilidinizi kimin açtığını görebilirsiniz.

Bu kilit süper akıllı ve inanmak için görmeniz gereken birçok özellik ile dolu.

Şimdi Satın Al

 

Carbonklean (Peeps) – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget peeps

Yeni Karbon Temizleme Teknolojisini Kullanarak Kristal Berraklığında Camların Keyfini Çıkarın

Okuma gözlükleri, güneş gözlükleri, hatta mikroskopları bile temiz tutmak gerçekten acı verici olabiliyor. Bu işi doğru düzgün yapamayan veya pahalı lenslerde çizik ve aşınmaya neden olan temizlik malzemelerine para harcamak gerçekten can sıkıcı, değil mi?

İşte bu yüzden 1,5 milyon insan gözlüklerini kristaller kadar temiz tutmak için Peeps‘e güvendi… ABD Askeri ve NASA da Peeps Karbon Temizleme teknolojisine de güveniyor!

Devrim niteliğinde ve patentli görünmez bir karbon formülü ile Peeps, camları kristal berraklığında güvenli ve kolay bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Yumuşak fırçası ve yumuşak karbon mikro elyaf pedleri içeren karbon formülü, lensleri aldığınız gün kadar net görebilmeniz için parçacıkları, parmak izlerini ve daha fazlasını çok güzel şekilde temizler.

Şimdi Satın Al

 

FIXD – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget fixd

“Motor Işığını Kontrol Et” ifadesi, Binlerce Anlama Gelebilir – Bu Alet size tam olarak ne anlatmak istendiğini söyler!

Tamircilerin motor ışığını “salak ışığı” olarak adlandırmasının bir nedeni var. Bizi tanıyorlar ve o küçük ışığın ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikrimizin olmadığını biliyorlar ve daha da önemlisi, insanları sorunu “düzeltmek” sudan sebepler göstererek ödeme isteyebildiklerinin farkındalar.

Telefonunuzu 7.000’den fazla olası araba sorununa karşı uyaran FIXD ile tanıştırın! FIXD, sorunun ne kadar ciddi olduğunu, onarımın ne zaman olması gerektiğini ve sorunu çözmek için size en yakın güvenilir bir tamircinin nerede olduğunu bile söyler. Ayrıca, FIXD size bakım hatırlatmaları, kilometre güncellemeleri ve daha fazlasını gönderir!

Kendinizi bir daha tanımadığınız bir tamircinin insafına asla bırakmayın – unutmayın, bilgi (FIXD ile) güçtür!

Şimdi Satın Al

 

KeySmart – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget keysmart

Anahtarların Yarattığı Ağırlığı Kaldırıp Anahtarlığınızı Şık ve Tarz Bir Anahtar Organizatöre Dönüştürün!

Pantolonunun ceplerini uzatan ve astarını yırtan o büyük, hantal anahtarlıktan bıktınız mı? Telefon ekranınız cebinize koyduğunuz her defa yeni çiziklere mi sahip oluyor?

KeySmart‘ı deneyin, 14 anahtara kadar organize etmek için basit ve zarif bir çözüm sunan ultra kaygan, kullanışlı anahtar düzenleyici, çizikleri ve saçma anahtar seslerine elveda diyebilirsiniz. 3mm kalınlığında uçak sınıfı alüminyum plakalardan yapılmıştır, bu yüzden dayanıklı olduğunu su götürmez bir gerçek.

Her türlü aksesuarla birlikte KeySmart‘ınızı çeşitli renklerle özelleştirebilir, bir USB sürücü, şişe açacağı, çanta klipsleri ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz!

Şimdi Satın Al

 

ScreenKlean – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget screenklean

Yeni Karbon Temizleme Teknolojisi Kirli, Tozlu Dijital Ekranları Yeniden Kristalize Ediyor!

Üstün, pahalı cihazlarınız 21. Yüzyıl temizlik çözümünü hak ediyor. Bu yüzden ScreenKlean var – ekran kristallerini çizmeden temizleyen yeni karbon moleküler temizleme teknolojisi.
ScreenKlean, belirtilen şekilde kullanıldığında bir ekrana zarar vermeyen ilk ve tek ekran temizleme ürünüdür.

Akıllı telefonlardan ve tabletlerden bilgisayarlara, TV’lere ve daha birçok yere, TÜM ekran tipleri üzerinde çalışır. Karbon Moleküler Teknolojisini kullanan ScreenKlean, tüm ekran temizleyicileri için çıtayı çok yükseğe koydu!

Çok etkili ve güvenli olan ScreenKlean temizleme teknolojisi, NASA tarafından Uluslararası Uzay İstasyonu’nda kullanılmaktadır. Pahalı yüksek teknoloji cihazlarınızın parçalarına iyi baktığınızdan emin olmak istiyorsanız, ScreenKlean kullanması gereken tek temizlik çözümüdür!

Şimdi Satın Al

 

ThePhotoStick – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget thephotostick

Tek Bir Tıklamayla Bilgisayarınızdaki TÜM Fotoğrafları ve Videolarını Yedekleyin ve Düzenleyin!

Onu hayal edin: Bilgisayarınız, tüm değerli aile anılarınızı temsil eden çeşitli paha biçilmez fotoğraf ve video klasörleriyle doludur. “BİR GÜN” tüm dosyalarınızı sıralamak, düzenlemek ve yedeklemek için zaman ayıracaksınız… ama sonra felaketler karşınıza çıkacak. Ve o kadar çok değer verdiğin ve bir aile DVD’si yaratmayı umduğun o anların hepsi toz olup uçacak…

Ne yazık ki, bu olayın gerçekleşme ihtimali çok nadir değildir ve düşündüğünüzden daha sık gerçekleşir: PC kullanıcılarının% 31’i kontrollerinin dışındaki olaylar nedeniyle dosyalarının hepsini KAYBEDER. Bu yüzden ThePhotoStick’e ihtiyacınız var.

ThePhotoStick, paha biçilmez anılarınızı arama sıkıntısı çekmeden anında yedekleyen küçük bir USB flaş sürücüdür. Değerli dosyalarınızı sıralamak ve bunları kendiniz organize etmek artık çok kolay! Yazılım gerekmez – yalnızca ThePhotoStick’i takın ve “GO” yazan büyük yeşil düğmeye tıklayın. ThePhotoStick ile bir tıklama sihirli işler yapar!

ThePhotoStick, herhangi birini yedeklemek için zaman harcamadan 60.000 fotoğraf ve videoyu yedekler ve korur. ThePhotoStick ile değerli anılarınızı kontrolünüz dışındaki koşullara kaptırmak konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

Şimdi Satın Al

 

ThePhotoStick Mobile – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget thephotostick mobile

Telefonunuzdaki Fotoğrafları ve Videoları GÜVENLE Saklayın!

Değerli anılarınız bilgisayarınız yerine akıllı telefonunuzun içinde mi kalmış? Fotoğraf ve video kütüphanelerinizi kaydırarak, bilgisayarınıza resim yükleyerek ve bunları albümler halinde düzenleyerek saatler geçirme düşüncesinden korkuyor musunuz? Bir telefon donması ya da çökmesi nedeniyle fotoğraflarınızı kaybedeceğinizden mi korkuyorsunuz? (TÜM fotoğraflarını ve videolarını yalnızca su hasarından kaybeden her 3 akıllı telefon kullanıcısı gibi)?

ThePhotoStick Mobile tam olarak ihtiyacınız olan şey. Uygulamanın kullanımı kolay, fotoğrafların ve videoların bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde aktarılmasını sağlar. ThePhotoStick Mobile ile akıllı telefonunuzdaki çok ihtiyaç duyulan depolama alanını boşaltabilir, ayrıca en sevdiğiniz anılarınızın güvenli ve sağlam olmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdi Satın Al

 

Xtra-PC – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget xtrapc

Eski, Yavaş Bilgisayarınızı Yeniden Hızlandırın – Yepyeni Gibi!

Bugünlerde, çoğu insan bir masaüstü ya da dizüstü bilgisayara sahip – hatta 2 ya da 3 bilgisayarı olan kişiler bile var. Bu insanların çoğu gibi, muhtemelen acı çeken bir bilgisayar üzerinde çalışıyorsunuzdur. Ancak, bilgisayarınızı “onarmak” veya yeni bir bilgisayar satın almak için yüzlerce (hatta binlerce) lira harcamadan önce, Xtra-PC ile eski bilgisayarınızı neden hızlı ve yeni gibi yapmıyorsunuz ?!

Xtra-PC, bilgisayarınızı anında yeniden yıldırım hızına çeviren küçük, güçlü bir flash sürücüdür. Hayır, şaka yapmıyoruz! Basitçe bilgisayarınızın USB portuna takın ve saniyeler içinde, Xtra-PC eski, yavaş, işletim sisteminizi temizler ve onu hızlı ve kullanımı kolay, tamamen işlevsel bir Linux işletim sistemi ile değiştirir! Ve mevcut dosyalarınız için endişelenmenize gerek yok – Xtra-PC hiçbir şekilde dosyalara dokunmaz veya değiştirmez.

Çoğu bilgisayar uzun süre dayanacak şekilde üretilmemiştir ve yalnızca birkaç yıl sonra önemli ölçüde yavaşlar. Onarımlar için harcayacağınız maliyetin ufak bir bölümü ile bilgisayarınızı Xtra-PC sayesinde tekrar yeniymiş gibi yapın!

Şimdi Satın Al

 

XY Find It – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget xyfindit

Bir şeyleri kaybetmekten bıkmadınız mı? XY ile Saniyeler İçinde Onları Bulun

XY Find It ile daha önce tanışsaydın bir şeyini kaybetmezdin.

XY Find It nesneleri 300 metre mesafeden coğrafi olarak bulmanızı sağlar. Ayrıca Crowd GPS teknolojisi ile ülke genelinde kayıp bagajınızı bulma şansınız çok daha kolay bir hale gelecektir.

Sadece bozuk para büyüklüğündeki XY4 + ‘ı herhangi bir öğeye takın – anahtarlarınız, cüzdanınız, çantanız, arabanız ve hatta köpeğiniz – ve ücretsiz XY Find It uygulaması saniyeler içinde o nesneyi bulsun. Telefonunu bulamıyor musun? Sorun değil! Herhangi bir XY4 + cihazına basın; telefonunuz sessiz modda olsa bile seslice çaldırır!

Bir şeyleri kaybetmekten veya hatırlamadığınız yerlere koymaktan bıktınız mı? XY Find It tam olarak ihtiyacınız olan şey!

Şimdi Satın Al

 

VIZR – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget vizr

Gözlerinizi Yoldan Almadan Kalabalık Sokaklarda Daha Güvenli Bir Sürüş!

Telefonunuzun GPS’i sizi tehlikeye sokabilir mi? Dikkatsiz sürüş nedeniyle yıllık 424.000’den fazla sürücü araba kazasında yaralandı – işlek caddelerde gezinmek için telefonunuzun ekranına bakarken olduğu gibi. Fakat şimdi, bu kaotik caddelerde gezinmenin daha güvenli bir yolu var.

VIZR ile tanışın, trafikte ve programlanmış rotalarınızı kontrol etmek için gözlerinizi yoldan ÇIKARMADAN son teknoloji ürünü ! VIZR, savaş pilotlarını uçuş yollarına odaklanmış halde tutan ve doğrudan arabanızın panosuna getiren aynı teknolojiyi kullanıyor.

Artık GPS, trafik koşulları, hız göstergesi, sokak haritaları ve çok daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Şimdi Satın Al

 

ChargeHubGO+ – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget chargehubgo

Patentli SmartSpeed Teknolojisi, Bu Taşınabilir Şarj Aletini SAHİP OLUNMALI Listesine Sokuyor!

Hiç %10 pil ömrüne sahip olan ve aniden kapanmak üzere olan bir telefonla bir olayın ortasında kaldınız mı? Tam olarak en çok ihtiyacınız olduğu anda? Acil bir arama yapmanız gerektiğinde, kim bataryanın dolmasını beklemek ister ki? HİÇ KİMSE! Bu nedenle, çok yönlülük ve şarj hızı söz konusu olduğunda rakipsiz olan yeni hepsi bir arada taşınabilir şarj cihazı olan ChargeHubGO + ‘a ihtiyacınız var!

Patentli SmartSpeed teknolojisi ile inşa edilen ChargeHubGO +, şarj ettiğiniz cihazı otomatik olarak algılar ve maksimum şarj etme hızını sağlar. Ayrıca, 1 değil 2 değil, aynı anda DÖRT cihazı şarj edebilirsiniz! Daha da iyisi, yerleşik şarj kablolarına ve kablosuz şarj pedine sahip olması – en çok ihtiyacınız olduğunda her zaman her şeyi şarj edersiniz. ChargeHubGO +, ihtiyacınız olan tek taşınabilir powerbank’tir!

Şimdi Satın Al

 

FlexSafe – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget flexsafe

Değerli Eşyaları Her Gittiğiniz Yerde Güvende Tutmak Artık Her Şeyden Daha Kolay!

Yoldayken değerli eşyalarınızı güvende tutmak kolay bir iş değildir. Sadece bir kaç saniye içerisinde birisinin cüzdanını, telefonunu, pasaportunu, mücevherlerini ve daha fazlasını kapmasına yeter. Ancak değerli eşyalarınızı gizlenen hırsızlardan korumak FlexSafe ile kolaydır.

FlexSafe taşınabilir bir kasadır… Yanınıza alabileceğiniz hırsızlık güvenlik sistemidir.

Eşyalarınızı saklayın, FlexSafe’inizi kilitleyin ve nerede olursanız olun sabit nesnelere sabitleyin! Bakın, bu bazı ucuza yapılmış bir alet değil: FlexSafe dayanıklı beş katmanlı, eğik kesikli, suya dayanıklı yapı ve dayanıklı bir kilit ile dayanacak şekilde üretildi – ayrıca yerleşik siber veri korumasına sahip. Ve şaşırtıcı derecede hafif ve esnektir, bu nedenle plajda, seyahatinizde, otel havuzunda ve daha birçok yerde yanınızda götürebilirsiniz!

Şimdi Satın Al

 

TypeS – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget type s

Otoparkı Daha Güvenli ve Kolay Hale Getirmenin En Kolay Yolu – Garantili!

Nüfusumuz arttıkça, araba kaza riskimiz de artar. Öyleyse neden yeni kablosuz park sensörü Type-S ile park kazaları riskini ortadan kaldırmıyorsunuz? Type-S ile, yedekleme, paralel park etme veya basitçe çekerken telefonunuzda gerçek zamanlı görsel ve sesli uyarılar alırsınız.

Araba sürmek ve park etmek, sokaklardaki tüm arabalar, bisikletler, çocuklar ve yayalar için yeterince zorlayıcıdır. Ama şimdi görünmeyenleri tespit ederek düşünülemez olanlardan kaçınabilirsiniz; telefonla kendinizi sigorta şirketleriyle, polis memurlarıyla ve öfkeli yabancılarla harcadığınız zamandan tasarruf edin. Tasarruf edeceğiniz paradan ve kaçınacağınız potansiyel gönül rahatlığınızdan bahsetmeyin.

Type-S ile daha güvenli sürüş ve park etme için kendinize üstünlük sağlayın.

Şimdi Satın Al

 

Kangaroo – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget kangaroo

En sonunda! Evinizi Ayda 0 Dolara Korumanın Kolay Bir Yolu – Evet, SIFIR Dolar!

Evinizi ve değerli eşyalarınızı korumak için uygun maliyetli bir çözüm arıyorsanız, ancak bu pahalı, pahalı güvenlik sistemlerinden birini istemiyor veya istemiyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Evinizi ayda 0 dolara koruyan SADECE güvenlik sistemi Kangaroo ile tanışın!

Kangaroo, bir pencere veya kapı gibi bir erişim noktasının ne zaman açıldığını tespit etmek için Giriş ve Hareket sensörlerini kullanır. Sonra telefonunuzdaki uygulamaya bir uyarı gönderir, böylece anında harekete geçebilirsiniz. 5 dakikadan daha az süren kurulumu ve 7/24 ev izleme yetenekleriyle Kangaroo, ev güvenliği konusunda paranızın karşılığını en iyi şekilde alıyor.

Şimdi Satın Al

 

Sağlık/Güzellik

BetterBack – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget betterback

Sırt Ağrınızı Düzeltin, Duruşunuzu Düzeltin ve Vücudunuzun Her Yerini Daha İyi Hissedin!

Hiç sabahları ağrıları yüzünden erkenden uyandın mı? Sırtınızdaki ağrı çok fazla olduğu için kemiklerinizin her adımda birbirine battığı günler oldu mu?Duruşun acı çekmeye mi sebep oluyor? Sosyal hayatın acı çekmeye başlar. Daha da önemlisi, 90 yaşında gibi hissediyor ve dolaşmak için bir bastona ihtiyaç duyuyorsunuz gibi oluyor. Bu anlattığımız durumlar tanıdık geliyorsa, BetterBack‘e ihtiyacınız vardır.

BetterBack, kendiniz yapacak güce sahip olmadığınız zaman, sırtınızı ve vücudunuzu uygun bir pozisyona getirerek duruşunuzu geliştirir. Günde sadece 15 dakika ile (veya eğer isterseniz daha fazla), daha iyi hissetmeye ve harika görünmeye başlayabilirsiniz – bu hayatınızı değiştirecektir.

Şimdi Satın Al

 

Upright Go – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget uprightgo

Kötü duruş? Yeni Aygıtla Sadece 14 Günde Bakma, Hissetme ve Kendini Taşıma Şeklini Değiştir!

Her dakika zayıf duruşunuzu güçlendirirsiniz. İşyerindeyken telefonunuzda veya masadaki diğer şeylerle ilgilendiğiniz zaman farkına bile varmayacağınız şekillerde kendinize zarar verebilirsiniz. Boyun ve sırt ağrısı, beyninize verilen oksijen miktarı ve kesinlikle insanların sahip olduğu izlenimler duruşunuza kuvvetle bağlanmış durumdadır.

Artık kim sürekli oturup dik durmayı hatırlayabilir ki? UPRIGHT Go işte bu işe yaramaktadır. Bu ödüllü mini cihaz ve uygulama, duruşunuz için kişisel bir eğitmen gibi çalışır. UPRIGHT Go, eğilmeye başladığınızı algılar ve size gizli sinyaller göndererek duruşunuzu düzeltmenizi yavaşça hatırlatır.

Aşınacak hiçbir sırt omuru kalmayacak! Zorlu çekirdek antrenmanlarına gerek yok. Oldukça kolay, 14 gün kadar kısa bir sürede duruşunuzda zahmetsiz gelişmeyi göreceksiniz!

Şimdi Satın Al

 

Ulla – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget ulla

Doğru Miktarda Su İçmek Sağlıklı Bir Zihin ve Vücut İçin Anahtartır!

Her gün önerilen miktarda su içer misiniz? Aslında, şu anda susuz olma ihtimaliniz %75. İşte bu yüzden Ulla’nın yaratılmasının nedeni ortaya çıkıyor.

Ulla, size susuz kalmayı hatırlatan dünyadaki ilk (ve sadece!) Akıllı şişe aracıdır! Sadece Ulla’yı şişenize, kadehinize ya da bardağınıza takın ve susuz kalmadan ÖNCE, gün boyunca çok ihtiyaç duyulan suyunuzu içmek için zamanlanmış hatırlatıcılar alacaksınız.

Ulla’nın süper zeki sensörleri ne kadar su içtiğinizi ölçmekte ve unuturken içmenizi hatırlatacaktır. Günlük kişisel ve profesyonel yaşamlarımızın karmaşıklığıyla, şimdiye kadar yeterince su içmiş olarak kalmayı hatırlamak neredeyse imkansız!

Şimdi Satın Al

 

Kıdemliler

iMemories – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget imemories

VHS Kasetleri, Filmleri ve Fotoğrafları Dijital Ortamına Aktarmanın En Kolay ve En Ekonomik Yolunu Keşfedin!

Üzerleri toz olmuş bir sürü film ve fotoğrafınız varsa (veya yapan birini tanıyorsanız), bu anılar tam anlamıyla ve mecazi olarak her gün azar azar kayboluyordur. Ancak iMemories ile onları gelecek nesillerin tadını çıkarmaları için koruyabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Evet, bu unutulmuş anıları doğrudan telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca görüntüleyebilir ve izleyebilirsiniz.

İMemories‘in en iyi yanı, tüm süreci oldukça KOLAY gerçekleştiriyor olması. Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı koymak için size ezilmeye dayanıklı bir kutu gönderiyorlar ve kargo ÜCRETSİZ. Bu aleti aldıktan sonra bir tahminde bulunun ve ne dijitalleştirmek istediğinizi seçin. Tüm süreç izlenir, bu yüzden ASLA tek bir hafıza kaybetmezler.

Bir kez yaptıktan sonra, TÜM orijinal anılarınızı geri alırsınız ve artık telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda bir düğmeye basarak görüntülemeye hazır onyıllarca anınız vardır. Ailenizin mirasını korumak istediğinizde, iMemories‘den daha kolay veya daha uygun bir yöntem yoktur.

Şimdi Satın Al

 

AirTamer – Fiyatına Buradan Bakın

christmas gadget airtamer

Güçlü Yeni Kişisel Hava Arıtıcı ile Havadaki Virüslerin % 99’unu yok edin!

Hiç kimse çok sayıda yabancıyla küçük alanlarda sıkışıp kalmaktan hoşlanmaz . Herkesin nefes alıp verdiği yerlerde bir daraltı gelebilir. Kimde hangi hastalık var nereden bilebilirsiniz ki? Ancak AirTamer ile kendi kişisel, temiz hava alanınızı yaratabilir ve taşıyabilirsiniz.

Bu muhteşem araç AirTamer 3 ayaklı bir ‘kabarcık’ ile taze ve temiz hava oluşturmak için sürekli bir negatif iyon akışı kullanır; SADECE nefes alırsınız! HEPA filtrelerden 9 kat daha güçlüdür ve o kadar hafiftir ki, yanınızda bulundurduğunuzu bile unutabilirsiniz. AirTamer havadaki virüslerin, alerjenlerin, bakterilerin, mikropların, VOC’lerin, tozun ve diğer kirleticilerin% 99’unu temizler. Soğuk algınlığı, sıvıların ve diğer havadan kaynaklanan hastalıklarla mücadeleyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Şimdi Satın Al

 

 

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com