2024 En iyi Android VPN Listesi: Telefonunuzu VPN ile koruyun

Android, Google tarafından üretilmiş, mobil cihazlar için kullanılan işletim sistemidir. Çoğu üretici tarafından kullanılan akıllı telefonlardaki en popüler işletim sistemidir. Bu popüler işletim sisteminin bu günlerde yaşadığı sorun, bilgisayar korsanlarının ve siber suçluların zayıf yönlerine odaklanmış olmalarıdır. Bu tip insanlar, kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini tehdit eden kötü amaçlı yazılım ve virüsler bulmaya devam ediyorlar. Bu makalede, cihazınızı ve verilerinizi en iyi Android VPN ile nasıl koruyacağınızı açıklayacağız.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 26 Mayıs 2024

En İyi Android VPN Seçimi

En iyi olduğunu iddia eden Android için VPN seçeneklerini burada bulabilirsiniz. Ayrıca Android VPN ücretsiz uygulamaları bulabilirsiniz- alacağınız risk tamamen sizin insiyatifinizdedir. +

Aşağıda hazırladığım liste en iyi Android VPN sağlayıcılarını içeriyor. Tüm bunlar, Android cihazınız için seçebileceğiniz tamamen güvenilir servis sağlayıcılarıdır. En iyi android VPN listesine göz atın ve en hızlı vpn android karşınıza çıksın.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1
Ücretsiz VPN Android programları İLE Dikkatli Olun!

Bu dünyada hiçbir şey gerçekten bedava değildir… Ne demek istediğimi biliyorsunuz. Verilerinizi ve tarama alışkanlıklarını ticari amaçlarla veya daha kötüsü için toplayabilirler. Bant genişliğinizi satmak veya sizi bir botnet için kullanmak gibi. Android vpn ücretsiz ile kendinize yarardan çok zarar verirsiniz.

Android için VPN : Gerçekten Kullanışlı ve Yararlı mı?

En iyi VPN android için Dikkat etmeniz gereken bir kural olarak, TÜM cihazlarınızda VPN kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çoğu insan, düşünmeden antivirüs kullanıyor. Fakat çok az insan bu günlerde telefonu için bir VPN kullanıyor. Bilmeniz gereken şey, her iki yazılım da cihazınızdaki güvenlik eksikliğini gidermek için oluşturulmuştur.

Daha önceki bir makalede VPN nedir sizlere anlatmıştım, bu yüzden kısa tutacağım. VPN, A noktasından B noktasına şifreli bir bağlantı ile ulaşmanızı sağlar ve servise abone olduktan sonra erişebileceğiniz kapalı bir ağdan oluşur.

Gizliliğinizi Koruyun

Android cihazınızda yapabileceğiniz sayısız etkinlik var. Genel olarak, metin mesajları gönderebilir ve arama yapabilirisiniz. Ayrıca internette sörf yapabilir, çevrimiçi alışveriş yapabilir veya faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Her gün, hayatınızı iyileştirmek için yeni uygulamalar yayımlanır. Bu uygulamalara bayılıyoruz! Ne yazık ki, hassas verilerinizi davetsiz misafirlere maruz bırakma riskleri de buna bağlı olarak artmaktadır. En iyi vpn android sayesinde gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

android için vpn

VPN’in kullanışlı olduğu işte tam burasıdır. Çünkü şirketler iletişimlerini korumak ve veriye müdahale riskini önlemek için VPN’leri oluşturdular. En iyi Android VPN, tüm trafik verilerinizi şifreleyecektir. Bu nedenle, herhangi bir web sitesine anonim olarak göz atabilir, e-postalarınızı okuyabilir ve şifrelerinizi güvenle girebilirsiniz. Android için en iyi vpn işte tam bu noktada size lazım olacak.

Devletiniz, İnternet Servis Sağlayıcınız veya herhangi bir hacker size casusluk yapıyorsa, çevrimiçi etkinliğinize erişemezler. VPN sunucusundaki verilere ya da, girmiş olduğunuz web sitesine erişebilseler bile, gerçek IP adresinizi ve konumunuzu bulmaları imkansızdır. En hızlı vpn android ile bu dertlerden kurtulacaksınız.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

En iyi Android VPN ile Wi-Fi Ağlarına Güvenle Bağlanın

Bunu ne kadar tekrarlasam az: Ücretsiz WiFi ağları tehlikelidir! Kamu ağlarında güvende misiniz? Cevap kesinlikle HAYIR. Ücretsiz bir WiFi görüyorsanız, şebekenin nereden geldiğini bilemezsiniz. Ve doğrudan bir hacker cihazına bağlanıyor olabilirsiniz. Dikkatli olun… 12 yaşında bir çocuk bile, verilerinize erişmek için ücretsiz bir Truva atıyla tuzak kurabilir.

en hızlı vpn android

Ücretsiz bir WiFi’ye bağlanmaktan kaçınmalı ve hassas verilerinizi hiçbir zaman girmemeli veya erişme açmamalısınız. Çünkü bu veriler açık ve kolayca erişilebilir durumda olduklarında hedef haline gelirler.

Mevcut tek koruma bir VPN yazılımıdır. Neyse ki, çoğu VPN artık Android için yerel uygulamalar sunuyor. Bir VPN uygulamasıyla, ücretsiz WiFi ağlarına güvenle bağlanabilirsiniz. Verileriniz tünelde şifrelenir. En iyi vpn android ile Wi-Fİ’ler sizin için güvenli olacak.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Coğrafi Kısıtlı İçeriklerin Engelini Kaldırın

Bu, VPN’lerin en popüler özelliklerinden biridir. Yukarıda bahsettiğim IP adresi değişimi sayesinde coğrafi kısıtlı içeriklerin engelini kaldırabilirsiniz. Temel olarak VPN yazılımı sizi başka bir ülkeden bir kullanım ağı oluşturur. Kullanılabilir ülkelerin listesi her VPN sağlayıcısında değişiklik gösterir. Bilgisayarınız ile rol yapmak istediğiniz ülkede bulunan bir sunucu arasında bir bağlantı oluşturur. Ardından, bu sunucu içeriği almak için web sitesine bağlanır ve size geri gönderir.

en iyi android vpn

Bu özelliği American Netflix’i izlemek veya AMC’deki en son The Walking Dead bölümünü anında izlemek için kullanabilirsiniz. Bu sadece ABD için değil, tüm ülkeler için ve kısıtlanmış tüm içerikler için geçerli olacaktır.

Teknik ayrıntılar istiyorsanız, diğer rehberlerime göz atabilirsiniz. Yeni başlayanlar için VPN ve VPN incelemeleri hakkında birçok harika makaleyi sizlerle paylaştım. En iyi VPN Android destekleyen VPN’dir.

Data Kullanımınızı Azaltın

Bu özellik sadece birkaç VPN firmasının sağladığı bir özelliktir ve Cyberghost bunlardan birisi. Veri sıkıştırma (veya dosya sıkıştırma), görüntüleri küçülterek veya daha düşük kalitede yeniden kodlayarak etkilerini azaltan bir seçenektir. Mobil ekranınızda kalite farkını göremezsiniz. Ancak bu özellik görüntülediğiniz dosyaların boyutlarını büyük ölçüde azaltır.

Ayrıca, HTML, CSS ve Javascript dosyalarının içeriğini kaldırır ve küçültür. Bu nedenle, web sayfaları çok daha hızlı yüklenir. Ve böylece içeriklere daha hızlı erişeceksiniz.
Bu özellik, veri planınızı beş kata kadar azaltabilir. Cep telefonunuzu dizüstü bilgisayarınız veya diğer cihazlarınız için WiFi hotspot olarak kullanıyorsanız, bu harika bir özellik. Android en iyi vpn ile data kullanımınızı azaltın.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Android VPN Programı Kurulumu

Play Store Uygulamaları İle

Çoğu VPN sağlayıcı Android için vpn uygulaması sunar. İndirme işlemi ve kurulumu çok kolaydır. Ayrıca OpenVPN protokolünü sunabilirler (manuel kurulum ile mümkün değildir). Tüm uygulamalar birbirinden farklıdır, ancak işlemler çok benzer:
 • VPN web sitesine abone olun
 • PlayStore‘a girin
 • Abone olduğunuz VPN’yi arayın
 • Uygulamayı indirin ve yükleyin
 • Giriş bilgileriniz ve şifrenizle bağlantı kurun
 • İstediğiniz ülkede bir sunucu seçin
 • Bağlana tıklayın, işte bu kadar!

Manuel Kurulum

Bu öğreticiyi VyprVPN kullanarak Android ile çalışan Samsung telefonumla yaptım. Ancak merak etmeyin, çoğu Android cihazında benzer kurulum adımları vardır.

1. Menüyü açın ve Ayarlar kısmına girin.

ayarlar

2. Arama alanına “VPN” yazın ve ilk sonucu tıklayın: VPN

vpn-android

3. Yeni pencerede, VPN Ekle’ye tıklayın.

android vpn ekle

4. Açılan pencerede:

 • VPN’inize bir isim verin – Daha sonra kolay kullanım için açıklayıcı olun!
 • Protokolü seçin (Tip): L2TP / IPsec PSK’yi öneririm, çünkü PPTP Android işletim sisteminde çok dengesizdir ve OpenVPN mevcut değildir (sadece bir uygulama ile).
 • Sunucu adresini girin – VPN web sitesinde bulabilirsiniz.
 • IPSec önceden paylaşılan anahtarını doldurun – Bunu VPN web sitesinde de bulabilirsiniz.
 • Kaydet’e tıklayın

android vpn

5. Bağlanmak için yeni eklediğiniz VPN’e tıklayın

bağlanmak

6. Açılan pencerede:

 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin (doğru büyük harf kullanımına dikkat)
 • Hesap bilgilerini kaydet‘i işaretleyin
 • BAĞLAN‘a tıklayın. Hepsi bu kadar!

bağlan

Sonuç

Android için VPN makalemde en iyi ücretsiz VPN Android, en hızlı VPN Android gibi isteklerinizi karşılayabilecek programları sizler için tanıttım: ExpressVPN

Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com