PC için en iyi VPN seçenekleri hangileri?

PC için en iyi VPN seçeneklerini arayan kullanıcılar için yazdığımız bu yazıda, önce en iyi VPN platformlarını tanıtacağız. Ardından, bilgisayar için en iyi VPN platformunu seçerken nelere dikkat edeceğimizi irdeleyeceğiz. Bugünkü yazımızda, en iyi bilgisayar VPN arayan bilgisayar kullanıcılarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Şimdi Kaydolun
PC için en iyi VPN platformunu arayanlar içinExpressVPN

Bilgisayar için en iyi VPN platformunu arayan kullanıcılara ucuz, güvenilir ve kaliteli hizmet seçenekleri ExpressVPN'de.

Son güncelleme: 23 Haziran 2024

PC için en iyi VPN seçenekleri hangileri?

En iyi VPN PC belirlemek için bir seçim yapacaksanız, size bu konuda yardımcı olmak için buradayız. Bilgisayar icin en iyi VPN seçeneklerini değerlendirdiğimiz listemizi aşağıda görebilirsiniz. PC en iyi VPN konusunda hazırladığımız bu listeyi bir dizi inceleme ve deneme sonrasında oluşturduk. En iyi VPN programı PC ile ilgili aşağıda da anlatacağımız belirli kriterleri göz önünde tuttuk. En iyi PC vpn hakkındaki bu kriterler, bize bu seçimi yaparken oldukça yardımcı oldu. Aşağıdaki PC için en iyi VPN listemize kısaca bir göz atalım isterseniz.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Listemizi incelediğinizde, en iyi bilgisayar VPN konusunda ön planda olan platformları görmüş olmalısınız. Bu en iyi VPN PC platfomları arasından herhangi birisi ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Bu platformlar, pek çok en iyi VPN PC seçenekleri arasında yaptığımız kıyaslamaların ve uzun denemelerin bir sonucu olarak karşınızdalar. Bilgisayar için en iyi VPN üzerine yapılmış bu çalışmalar ile ilgili daha detaylı ve derinlemesine analizleri içeren yazılarımıza sayfamızda ulaşabilirsiniz.

PC için en iyi VPN platformunu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Bilgisayar için en iyi VPN platformunu seçerken faydalanabileceğiniz değerlendirmemizi sizinle paylaşmıştık. Şimdi, bu liste oluşturulurken göz önünde tutulan pek çok kriter arasında en önemli olanlara kısaca göz atabiliriz. Bu noktada, en iyi VPN PC ile ilgili bu kriterlerin en başlıcalarına kısa kısa temas ediyoruz.

en iyi vpn pc

Buyrun PC için en iyi VPN için dikkat edileceklere birlikte göz atalım:

  • Global anlamdaki server ağı: Bir en iyi bilgisayar VPN platformu için en önemli unsurlardan birisi server ağı. Online dünyadaki sınırlamaları aşmayı hedefleyen bir platform, bunu sağlamak için geniş ve yeterli bir server ağına sahip olmak zorunda.
  • Bağlantı hızı: Bağlantı hızı da bir VPN servis sağlayıcısı için en kritik hususlardan biri. Bu tür bir platform, server ağının yanı sıra, bağlantı kalitesi ve yüksek hızlı hizmet de sağlamak zorunda. Ayrıca serverlara bağlanırken geçen süre de sizin için önemli olacaktır. İnternet keyfinizin yarım kalmasın istemezsiniz sonuçta, değil mi?
  • Gizlilik ve güvenlik: Bilgisayar için en iyi VPN olan bir servis sağlayıcısı, gizlilik ve güvenlik konusunda da oldukça sıkı hizmet vermek zorunda. Online dünyadaki güvenliğinizin sağlandığından emin olursanız, en iyi VPN PC için bu bile fazlasıyla yeterli olacaktır.
  • Müşteri hizmetleri: Müşteri hizmetlerinin kalitesi de en iyi bilgisayar VPN için bir başka önemli husus. 7 gün 24 saat destek alabileceğiniz bir VPN platformuna sahip olmayı mutlaka istemelisiniz.
  • Fiyat: En son gibi görünse de, en iyi VPN PC ile ilgili en önemli konulardan biri de fiyat-performans etkinliği. Tabii olarak, en iyi bilgisayar VPN hizmeti alırken kesenizi de düşünmek zorundasınız.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

PC için en iyi VPN seçenekleri arasında ücretsiz olanlar da var mı?

Her ne kadar piyasada çok sayıda ücretsiz VPN platformu varsa da, bunları en iyi bilgisayar VPN arasında saymak doğru olmaz. Piyasadaki ücretsiz VPN servis sağlayıcıları hizmetlerini herhangi bir ücret almadan veriyor olabilir. Böyle olsalar da, özellikle reklamlar ve güvenlik konusunda canınızı sıkabilirler.

Bu anlamda, bu platformlar, hem gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak hem de can sıkıcı reklamlarla sürekli karşı karşıya gelmemek için uzak durulması gereken alanlardır da diyebiliriz.

en iyi bilgisayar vpn

Böyle platformlara yönelik önerimiz onlardan uzak durmanız ve diğer bilgisayar için en iyi VPN seçeneklerini değerlendirmeniz. Bunun yerine, ExpressVPN gibi sorgusuz sualsiz ücret iadesi garantisi veren en iyi VPN PC platformlarını deneyebilirsiniz. Ayrıca bir ay kadar ücretsiz deneme süresi sunan diğer kaliteli ve PC için en iyi VPN platformlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

VPN kullanmanın sağladığı faydalar

Daha fazla erişim ve sansüre karşı mücadele

Bir VPN platformuna üye olmanın en önde gelen faydalarından biri, sınırsız erişim imkanına sahip olmanız. Bu tarz bir abonelik sahibi olmak, Netflix, Hulu, Exxen, BluTV, TV+, Bein Connect ve bunlara benzer hizmetlerin neredeyse hepsine sınırsız bir biçimde erişmenizi sağlıyor.

İstediğiniz içeriğe, web sitelerine veya görsele rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Eğer isterseniz herhangi bir oyuna da bilgisayar için en iyi VPN sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Daha fazla güvenlik ve gizliliğin korunması

Bu tarz bir en iyi VPN PC hizmetinden faydalanıyor olmak, oldukça keyifli. Bu, aynı zamanda gizlilik ve güvenlik açısından da herhangi bir endişeye sahip olmamak anlamına geliyor. Herkese açık ağların olduğu yerlerde bile, bilgisayar için en iyi VPN ile bağlantı bilgileriniz anonim tutuluyor. Bir de, cihazınız dış tehditlere karşı korunuyor.

Bunların yanında, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ve Bilgi Teknolojileri Kurumu gibi devlet gözetimi sağlayan kurumlar var. Bunların uygulamalarını da en iyi bilgisayar VPN ile aşma şansınız oluyor.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

PC için en iyi VPN seçeneğinin cihazınıza kurulması

Abonelik işlemlerini tamamladıktan sonra cihazınıza VPN servis sağlayıcınızı kuracaksanız, şunu söyleyebiliriz. Bunu yapmanın en kolay yolu uygulamasını indirmek ve kurmak. Böyle yaptığınızda, herhangi bir en iyi VPN PC uygulamasında olduğu gibi, yönergeleri takip etmek yeterli olacaktır.

Diğer taraftan, eğer elle kurmak ve kullanmaya başlamak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Ancak, en iyi bilgisayar VPN üzerindeki bu ayarları yönetmek için konuyla ilgili biraz daha derin bilgiye sahip olduğunuzdan emin olun.

Bilgisayar için en iyi VPN platformunuzu kullanmaya başlamak için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Abonelik işlemini web sitesinden tamamlayın. PC için en iyi VPN uygulamasını indirin ve bilgisayarınıza kurun.
  • Uygulamayı kurduktan sonra yapacağınız işe göre bağlanmanız gereken lokasyondaki serverlardan size uygun olanı seçin.
  • Bilgisayar için en iyi VPN ile server bağlantısı kurulduktan sonra süreç çok kolay. Gitmek istediğiniz platformun URL’sini browserınıza girerek bağlantının tadını çıkarın.

Sıkça sorulan sorular

Windows için en iyi VPN hangisi?

PC için VPN kurduğunuzda işletim sisteminize göre en iyi bilgisayar VPN platformları arasında çok büyük farklar bulunmuyor. Bu şekilde olmakla birlikte, bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiye erişmek isterseniz, sitemizde bu konuyla ilgili detaylı bilgileri sunduğumuz yazıyı inceleyebilirsiniz.

Mac için en iyi VPN hangisi?

Apple bilgisayarlar için de en iyi VPN PC seçerkenki kriterler diğerleri ile aynı olacaktır. Mac işletim sistemli bir bilgisayar için en iyi VPN konusundaki yazımıza da bu linkten ulaşabilirsiniz.

bilgisayar için en iyi vpn

Linux için en iyi VPN hangisi?

Eğer bilgisayarınızda Linux kullanıyorsanız, sizin durumunuz farklı olacaktır. Sizin en iyi VPN PC ile birlikte, bilişim konusunda biraz daha aktif olduğunuzu varsayabiliriz. Bu durumda, Linux için en iyi VPN servis sağlayıcısını seçerken dikkate almanız gerekenler şunlar. Bağlantı, server ve teknik özellikleri, fiyat ve müşteri hizmetleri gibi diğer özelliklerin daha da önünde tutmanızı önerebiliriz.

PC için en iyi VPN seçimi üzerine son notlar

Buraya kadar bahsettiklerimizi kısaca özetleyecek olursak dikkat edilecek hususlar var. En iyi bilgisayar VPN seçiminde dikkat etmeniz gereken belli kriterlerin olduğunu unutmayın. Ayrıca, bu kriterleri sıkı sıkıya gözetseniz bile, ücretsiz VPN’lerden lütfen uzak durun.

Güven bana, ExpressVPN hayatınızı kolaylaştıracak!

Eğer VPN dünyası ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz de şunları yapabilirsiniz. Aşağıya sorularınızı yazmayı, yorumlarda bulunmayı ve sayfamızdaki diğer yazıları da okumayı ihmal etmeyin.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com