Güncel iOS iPad İçin VPN Sağlayıcılar Listesi 2024

Bildiğiniz gibi Apple, hükümetin iOS cihazlarını gözetlemeye yönelik müdahaleci girişimlerine karşı gösterdiği özenle övgüde aldığı gibi, iPhone ve iPad kullanıcılarının gerçek gizliliği elde etmesinin tek yolu Sanal Özel Ağ (VPN) iPad VPN kullanmaktır. Bu yazımızda ipad için en iyi VPN sağlayıcı hangisi sorularına cevap vermeye çalışacağız. Eğer iPad VPN programı arayışlarınız sonuç vermiyorsa artık doğru yerdesiniz. Hadi başlayalım!

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 23 Haziran 2024

iPad VPN En İyiler Listesi

iPad için VPN kullanmak yetkililerin ve internet servis sağlayıcınızın (İSS) sizi izlemesini engelleyerek dijital gizliliği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda genel WiFi’deki güvenliği de geliştirebilir ve bulunduğunuz yerde engellenen web sitelerine erişmenize yardımcı olabilir. En iyisi de, önerilen hizmetlerimiz hem iPhone hem de iPad’de çalışır.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

iPad İçin Ücretsiz VPN Kullanılır mı?

Arkadaşlar daha önceki yazılarıma göz attıysanız eğer, ücretsiz yazılımlarla ve ürünlerle ilgili ne düşünüyorum az çok biliyorsunuzdur. Ama yine de tekrarlamakta fayda olduğunu düşünüyorum. iPad için ücretsiz vpn kullanmanızı önermiyorum. Sebeplerini de sizinle paylaşayım.

İnternette ücretsiz olan hiçbir yazılım aslında tam anlamıyla ücretsiz değildir. Ücretsiz gibi görünse de kişisel bilgilerinizi ya da farklı bilgileri kendi bünyelerinde toplayarak reklamcılara satarlar.

Bu nedenle ücretsiz yazılım kullanmanızı önermiyorum. iPad için ücretsiz VPN ihtiyacınız var ise, yukarıdaki listede paylaştığım iPad için VPN programı hepsi ücretsiz deneme sürümleri ya da 30 gün para iade garantisi sunmaktadır. Bunu kullanarak uzun bir süre ücret ödemeden iPad VPN kullanabilirsiniz.

iPad VPN Kurulumu Nasıl Yapılır?

iPad VPN kurulumu aynı daha önce anlattığımız iOS VPN ve iPhone VPN kurulumuna benzemektedir. Tabi kullandığınız cihazın kaçıncı nesil olduğu ve kullandığınız ios yazılımının güncelliği de sanal özel ağ kurulumunu yaparken farklı noktalar ortaya çıkartabilir. iPad için en iyi vpn sağlayıcıyı seçtiğinize göre kurulumu nasıl yapılır sırayla anlatalım:

  1. VPN sunucusu ve hesabınız gibi gerekli bilgileri almak için bir VPN hizmetine abone olun. …
  2. İPad’inizi açın ve Ayarlar’a gidin.
  3. Genel> VPN’ye gidin.
  4. VPN Yapılandırması Ekle… seçeneğine dokunun.
  5. Yeni bir pencere açılır. …
  6. Yapılandırmayı tamamladıktan sonra bağlanmak için VPN adınıza dokunun.

Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra ios yazılımına sahip cihazınızın sanal özel ağ programı kurulum işlemi tamamlanmış olacaktır. Yazılım güncellemeleri bu işlemi daha farklı adımlarla gerçekleştirmenizi gerektirebilir. Takılırsanız yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPad için en iyi VPN seçiminizi yukarıdaki listeden yaptığınıza emin olmanızda fayda vardır. Farklı sitelerden ya da kaynaklardan yapacağınız VPN seçimi sizi yanıltabilir ve kişisel bilgilerinizin tehlikeli kişilerin eline geçmesine sebep olabilir.

Bu nedenle temiz bir kurulum yaptığınızdan ve premium yani güvenilir bilinen sanal özel ağ sağlayıcılarından birini kullandığınızdan emin olmalısınız.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Neden iPad İçin VPN Programı Kullanmak Önemlidir?

Sanal Özel Ağ programlarının önemi her geçen gün artıyor. Zaten bildiğiniz üzere gizlilikveguvenlik sayfası olarak internette oluşabilecek tehlikeleri ortadan kaldırabileceğiniz ve kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir deneyim yaşamanızı istiyoruz. Bu nedenle çok sayıda içeriği sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Peki iPad VPN kurulumu yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Neden iPad için VPN programı kullanmak önemlidir? Bu gibi soruların cevabını merak ediyorsanız yazının devamını okuyarak bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz sorular her zaman yorumlar kısmından ya da iletişim adreslerimden bana iletebilirsiniz.

Adım adım bu özellikleri sizlerle paylaşmaya can atıyoruz. Aşağıda sıralanmış özelliklere mutlaka göz atın. O zaman başlayalım!

Önce Güvenlik

Apple birinci sınıf şifreleme sağlamıyor mu? Bu doğru – Apple, iOS cihazlarını kullanırken verilerinizi korumak için uçtan uca şifreleme kullanıyor. Bununla birlikte, bu, en iyi ilgi alanlarınıza sahip oldukları anlamına gelmez veya bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmak için kullanabilecekleri boşluklar olmadığı anlamına gelmez.

ipad için vpn

Apple, PRISM gözetim programının bir parçasıdır. 2012’de tekrar katıldılar ve NSA’nın gözetim programının bir parçası olmak, belgeleri, bağlantı günlüklerini, ses dosyalarını, videoları, görüntüleri, e-postaları ve NSA ile canlı sohbet verilerini paylaşmak anlamına geliyor.
Şirket bazı verileri üçüncü taraf geliştiricilerle paylaşıyor.

Bu çok kötü görünmeyebilir, ancak binlerce geliştiricinin örneğin yüz verileriniz gibi şeylere erişebileceği anlamına geldiğini unutmayın. Apple, iOS geliştiricilerinin oluşturdukları uygulamalarda uçtan uca şifrelemeyi etkinleştirmeleri gerektiğini açıkça belirtmesine rağmen, yaklaşık% 68’i bunu yapmıyor.

Coğrafi Engellemeleri Aşın

Diyelim ki yeni bir iPad modeliniz var ve üzerinde birinci sınıf bir dizi izlemek için sabırsızlanıyorsunuz. İşten sonra bir bira ve bazı atıştırmalıklar alıyorsunuz, koltuğunuza uzandınız kendinizi rahat hissediyorsunuz ve duyduğunuz Netflix veya Hulu’daki en son hit serilerden bazı bölümleri yüklemeye çalışıyorsunuz.

ipad için ücretsiz vpn

Ancak içeriğinizin bölgenizde bulunmadığını veya yalnızca farklı bir web sitesine yönlendirildiğinizi bildiren bir mesaj aldığınızda gülümsemeniz ve rahatlığınız hızla kaybolur.

Bu eyleme coğrafi engelleme deniyor. Sadece dünyanın “yanlış” kısmından olduğunuz için eğlencenize engel olan sinir bozucu içerik kısıtlamaları.

Neyse ki, iPad için VPN kullanıyorsanız, karşılaştığınız coğrafi kısıtlamaları kolayca atlayabilirsiniz. Hizmet IP adresinizi (ve dolayısıyla coğrafi konumunuzu) gizler, böylece içerik platformları nereden bağlandığınızı artık bilemez.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sansürleri Kaldırın

Hükümeti Çin, İran, Rusya, Güney Kore veya Mısır gibi çeşitli web sitelerini engelleyen bir ülkeye seyahat ediyorsanız (sadece birkaç örnek vermek gerekirse) iPhone’unuzda istediğiniz içeriğe doğrudan erişmeyi bekleyemezsiniz.

ipad için en iyi vpn

Bu, örneğin Facebook, YouTube veya Skype‘ı kullanamayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, uygulama mağazasına sınırlı erişiminiz veya erişiminiz olmayabilir.

Dahası, kendi hükümetiniz aniden belirli web sitelerini veya iPad uygulamalarını engellemek istediklerine karar verirse ne olur?

Tabii, bu çoğunlukla spekülasyon, ama asla bilemezsin. iPad için en iyi VPN sağlayıcılarından birini kullanırsanız böyle sorunlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Bizden söylemesi.

Halka Açık Wi-Fi Ağları Daha Güvenli

İster liseye gidin, ister bir üniversite kampüsünde yaşayın veya günün büyük bir bölümünü bir ofiste geçirin, iPhone’unuzda web’de gezinirken belirli web sitelerine erişemediğinizi fark etmişsinizdir.

Çünkü ağ yöneticisi onları okul ve işyeri düzenlemelerine uymalarını engeller.

İOS için bir VPN kullanıyorsanız, wi fi bu tür kısıtlamalar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Hizmet IP adresinizi gizleyeceğinden, karşılaştığınız güvenlik duvarını atlarsınız.
Bir VPN olmadan, ISS’niz web’de yaptığınız her şeyi hemen hemen görebilir – hangi web sitelerini ziyaret ettiğiniz, şifrelenmemiş iletişimleriniz takip altına alınabilir. iPad Vpn kullanarak bu sorunları ortadan kaldırabilir ve daha rahat bir şekilde internette surf yapabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç

iPhone ve diğer iOS cihazları için vpn hizmetini aktif hale getirdiğinizde otomatik olarak ip adresini değiştirmiş olursunuz. Sahip olduğunuz ip adresinizi değiştirerek web sitelerine 500 mb bant genişliği ile hızlıca bağlanabilirsiniz. App store üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

Ücretsiz sürüm dahi olsa ios işletim sistemine sahip ipad ya da ios cihazınız anonim olarak internette surf etmeye hazır hale gelecektir. Bu tür kısıtlamalardan kurtulmak için en iyi iPad vpn olarak görülen ExpressVPN uygulamasını tüm kullanıcılara öneririm.

Eğer gizlilik ve güvenlik konusunda endişe yaşıyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Böylelikle sosyal medya ve diğer sitelerde rahatlıkla gezinmeye başlayabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin, yorumlarınızı bekliyoruz.Teşekkürler.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com