Sorumluluk Reddi

Sizlerle tüm iyi niyetimizle VPN servis sağlayıcılarının tüm rehberlerini, incelemelerini, bilgilerini, ayrıntılarını vb. gözden geçirmeniz ve sektördeki en son gelişmelerden haberdar olmanız için paylaşıyoruz.

Uzmanlardan oluşan ve tecrübelerini kanıtlamış, sizlere çözüm ve hizmet sunacak bir ekibimiz var; ayrıca hassas bir alanda çalıştıklarının son derece farkındalar. Böylece her türlü rehber, inceleme ve bilgilerin sadece genel bilgilendirme amacı taşıyarak paylaşıldığını ve bu materyallerin herhangi bir promosyon, reklam ya da zoraki yönlendirmede bulunmadığını ayrıca hiç bir cezai, yasa dışı aktivite ve herhangi bir kişiye herhangi bir şekilde psikolojik ya da fiziksel hasar vermeyi kesinlikle teşvik etmediği açıkça belirtilmektedir.

Burada, eylemlerinizin sizin sorumluluğunuzda olduğu belirtilmelidir; kendi kararlarınızı vermekten tamamen ve yalnızca siz sorumlusunuz; herhangi bir şüpheniz, sorununuz ya da bilgisizliğiniz varsa ve gerçekleştireceğiniz eylemlerin sonuçlarından emin değilseniz yasal destek alarak bu şüpheleri ortadan kaldırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Yukarıda belirtilen noktalara ek olarak, başka kişiler de zaman zaman web sitesine katkıda bulunabilir, gönderebilir veya yorum yapabilir; bu kişilerin katkıları memnuniyetle karşılarken, başkalarının yayınladığı görüş ve içerikten sorumlu olmadığımızı belirtiriz. Görüşleri kendilerine aittir ve web sitemizin görüşlerini temsil etmemektedir.

GizlilikveGüvenlik.com