CyberGhost VPN Kuponları 2024 – %83 İndirim + 2 Ay Ücretsiz

Merhabalar, VPN almaya niyetlenen okuyucularıma çok güzel bir fırsat haberini vereceğim bugün. Çünkü sizlere çok iyi indirim ve ilave kullanım fırsatı sunan CyberGhost VPN kuponları ile nasıl güvenli internete terfi edeceğinizi anlatacağım. Yani CyberGhost kuponları ve fırsatları ile ilgili detaylı bilgi sunup CyberGhost VPN kupon kodları nasıl kullanabileceğinizi ele alacağım.

Son güncelleme: 24 Mayıs 2024

CyberGhost VPN Kuponları ve Fırsatları

İncelememin en başında sizlere direk olarak kullanabileceğiniz CyberGhost kuponları ve fırsatlarını iletmek istiyorum. Aşağıdaki CyberGhost VPN kupon kodlarını inceleyin ve ne tür avantajlar sunulduğunu görün.

CyberGhost VPN Kuponu: %83 İNDİRİM

En iyi teklif! 2 Yıl aboneliğin 2 ayı bizden!

%83 İNDİRİM

Onaylanmış Kupon

CyberGhost Kampanyası: 45 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü

CyberGhost’i ücretsiz olarak 45 gün deneyin. Beğenmezseniz iade edin!

Ücretsiz Deneme

Onaylanmış Kupon

CyberGhost VPN Kuponu: %58 DAHA UCUZ

CyberGhost bu kuponla %58 daha ucuz. Kampanyadan yararlanmak için kuponu uygulayın

Süresi Geçmiş

Onaylanmış Kupon

CyberGhost VPN Nedir?

Romanya menşeli bir güvenlik yazılım şirketi tarafından ilk olarak 2004 yılında piyasaya sürülen CyberGhost VPN bir Sanal Özel Ağdır (VPN: Virtual Private Network).

Windows, MacOS, Linux, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanabileceğiniz uygulama 91‘dan fazla ülkede sahip olduğu yaklaşık 9.738 adet sunucu ile kullanıcılarına güvenli ve yüksek performanslı bir internet deneyimi sunuyor. Yani CyberGhost VPN ile küresel çapta bir erişim imkânına kavuşurken aynı zamanda kişisel ve teknik bilgilerinizi de güvence altına almış oluyorsunuz.

Firmanın benimsediği Kayıt Tutmama (No log) prensibi ile kullanım geçmişinizden kişisel veya kurumsal verilerinize kadar hiçbir bilginizi kimse göremiyor.

Ayrıca Kill Switch teknolojisi ve Ayrı Tünelleme gibi  yan özellikler sayesinde veri sızıntısını önleyecek ilave güvenlik kapıları da dijital dünyadaki güvenliğinizi daha sağlam hale getiriyor.

Dahası, Reklâm Engelleme özelliği ile fazladan uğraşarak zaman kaybettiğiniz konuları da sizin için eliyor. Yani güvenlik anlamında normal internet kullanımının bir seviye üstüne çıkıyorsunuz.

CyberGhost VPN kupon kodları

Ayrıca bahsettiğim bu temel özelliklerin yanı sıra uygulama Wi-Fi Koruması ile bağlandığınız ortak ağlarda da daha güvenli işlem yapabiliyorsunuz. Otomatik HTTPS Yönlendirme ve Özel Resim Kasası gibi özellikler ile de verilerinizi daha güvenli saklamanızı sağlıyor.

Tüm bunlara ilave olarak, geçtiğimiz günlerde ürüne eklenen Özel Güvenlik Paketi ve Kimlik Koruma özellikleri sayesinde şifrelerinizi güvenle oluşturup muhafaza ettiğiniz bir şifre yönetim uygulamasına da otomatik olarak kavuşmuş oluyorsunuz.

CyberGhost VPN’i sahip olduğunuz farklı cihazlarınızla kullanabiliyorsunuz. Yani sahip olduğunuz tüm cihazlarda aynı standartta bir deneyim yaşama imkânı buluyorsunuz.

Diğer bir özel kazanım da müşteri hizmetlerinde var. Çünkü gerek teknolojik altyapı gerekse bilgili ve deneyimli personeli ile uygulama, sağlam müşteri hizmetleri sunuyor.

Kısaca, bu uygulama ile (üstelik şimdi çok özel CyberGhost VPN promosyon kodu fırsatları ile) güvenli bir dijital dünyaya kavuşabileceksiniz. Ayrıca performanstan da ödün vermeden küresel bir erişim kabiliyetine sahip olacaksınız. Daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız CyberGhost VPN incelememizi okuyabilirsiniz.

Genel Bir Bakışla CyberGhost VPN

Bu kısımda sizlere tek bakışta ürünün genel özelliklerini görebileceğiniz bir tablo sunmak istiyorum. Bu tablo sizlere ürünün genel özelliklerini tek kalemde görebilmenizi sağlayacaktır.

CyberGhost VPN kupon kodlarının sunduğu fiyat avantajlarını değerlendirirken bu özellikleri de önünüze koymanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu tablo, diğer benzer ürünlerle yapacağınız karşılaştırmalar için de oldukça kullanışlı olacaktır.

Zaten internet sitemizde yayınladığımız tüm inceleme yazılarında bu tablolarımızı göreceksiniz. Dolayısıyla karşılaştırmak istediğiniz ürünün incelemesini açarak oradaki tabloyu buradaki tablo ile kolayca karşılaştırabilirsiniz.

ÖZELLİK DEĞERİ
Sıfır kayıt? Evet, verileriniz ve kimliğiniz güvende
Torrentler ile uyumlu mu? Evet
Netflix US, DE, FR, UK
Çoklu Giriş Eklentisi 7 eşzamanlı bağlantı
Kapsanan ülkeler 91+
Desteklenen işletim sistemleri Windows, macOS, Android, iOS, Linux,Router, Smart TV, Amazon Fire TV Stick, Game console
Para İade Garantisi 45 Gün
Protokoller WireGuard, OpenVPN, IKEv2
Trafik Verileri Sınırsız
Şifreleme Güçlü: AES 256 bits
IP Adresleri Açıklanmıyor
Sunucular 9.738+

CyberGhost VPN Kupon Kodu ile Cazip Fiyat Fırsatları

Bu kısımda sizlere CyberGhost VPN fırsatlarını ve bunların sağladığı cazip fiyatları size sunacağım. Çünkü CyberGhost kuponları ve fırsatları gerçekten incelemeye değer.

CyberGhost VPN fiyat

Uygulama Aylık, 6 Aylık ve 2 Yıllık kullanım paketleri sunuyor. Ancak en cazip fiyat 2 Yıllık paket için geçerli. Ama gerçekten çok cazip. Çünkü bu pakette %83’lük bir indirim fırsatı ve ilave 2 aylık ücretsiz kullanım imkânı sunuyor. Ayrıca 45 günlük para iade garantisi de var.

Bence buradaki kampanya her bakımdan diğer ürünlere göre çok daha iyi. Çünkü genelde diğer ürünler en fazla %50-60’lara varan indirim oranları sunarken %83’lük oran gayet iyi gözüküyor. Ayrıca genelde sunulan 2-3 aylık ilave ücretsiz kullanım imkânlarına nispeten uygulama burada cömertçe 4 aylık bir ilave kullanım fırsatı sunmuş.

Bununla beraber,  genelde tüm ürünler 30 günlük para iade garantisi sunraken CyberGhost kuponları ve fırsatları kapsamında bu süre 45 gün. Yani bu da diğer ürünlere göre oldukça cesaretli bir teklif. Dolayısıyla buradan anlıyoruz ki, firma güzel bir kampanya arayışına çıkmış.

Şunu da ifade etmeliyim ki, CyberGhost piyasadaki en makul VPN’lerden biri. Yani bu fiyata böylesi bir ürün edinmek gerçekten kaçırılmaması gereken bir fırsat.

CyberGhost VPN’i Hemen deneyin!

CyberGhost VPN kupon kodlarını Nasıl Kullanacaksınız?

Buraya kadar konunun teorik kısmını anlattım. Şimdi gelelim olayın pratik kısmına. Bu kısım da oldukça basit. Yani basit birkaç işlem adımını takip ettiğinizde CyberGhost VPN kuponlarının size sunduğu cazip fırsatlardan kolayca faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sıkça kullandığımız hesap açma, kullanıcısı olduğunuz bir siteye giriş yapma  işleminden hiçbir farkı yok. Yani zaten alışık olduğumuz ve teknik bilgi gerektirmeyen bir işlem. CyberGhost VPN kuponlarını kullanabilmek için aşağıda adım adım gösterdiğim işlemleri yapmanız yeterli.

  • Öncelikle sizler için hazırladığım CyberGhost VPN kupon kodları linklerinden biri üzerinden CyberGhost VPN internet sitesine gidin.
  • Sonrasında CyberGhost kuponları ve fırsatlarının en cazip paketi olan 2 Yıllık seçeneğini seçin.
  • Ardından da uygulamayı indirin. Ve yönlendirmeleri takip edin. Yani gerekli bilgileri girerek (E-posta adresi vb.) ödemenizi yapın. Böylece CyberGhost VPN kuponlarının size sunduğu fırsatlar kapsamında aktif bir kullanıcı hesabınız olacaktır.
  • İşte artık CyberGhost kupon fırsatlarının size sunduğu ayrıcalıklı kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.

İşte bu kadar kolay ve hızlı! Sadece birkaç dakikada çok ayrıcalıklı fırsatlarla üst düzey güvenliğe sahip bu VPN’e sahip olabilirsiniz. Üstelik küresel erişim kabiliyeti ve geçtiğimiz günlerde ürüne ialve edilen şifre yönetim modulünü de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

CyberGhost VPN Kupon Kodları ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Birden Fazla CyberGhost Kuponları ve Fırsatlarını Aynı Anda Kullanabilir miyim?

Size sunulan CyberGhost VPN kuponlarını birleştirerek aynı kullanmak mümkün değil. Yani bu sorunun cevabı hayır olacaktır. Çünkü bir defasında sadece bir adet kupon kullanabilirsiniz. Ancak farklı bir başka hesap açmanız durumunda bu mümkün. Yani bir kuponu bir hesap açılışında kullanabilirsiniz.

Dolayısıyla, CyberGhost kuponları ve fırsatlarını birleştirmek, beraber kullanmak veya tekrar kullanmak mümkün değil. Zaten bence burada sunulan kupon tek başına diğer ürünlerin pekçoğunun size sunduğu fırsatların toplamı kadar cazip!

Kullanımda Olan Bir Hesap için İndirimlerden Faydalanabilir miyim?

Bu sorunun cevabı da ne yazık ki hayır. Çünkü bir kullanıcı yalnızca ilk defa açtığı hesapta bu indiirmlerden faydalanabilir. Yani buradaki kampanyalardan yararlanabilmeniz için ilk defa hesap açıyor olmalısınız. Aksi takdirde CyberGhost VPN kupon kodlarını kullanmanız olası değil.

Ancak şöyle bir şey söyleyebilirim. Eğer şu anki kullanımınızın fiyatı burada sunulan kampanya kapsamındaki fiyattan yüksek ise bu hesabınızı kapatabilir ve kendinize yeni bir hesap açabilirsiniz. Yani bu durumda ilk defa hesap açacağınız için bu kampanya sizi kapsayabilir.

CyberGhost VPN kuponları ve fırsatları

İndirim Fırsatları Tüm Paketler için Geçerli mi?

Kampanya bilgileri hangi paket için geçerli ise orada ilave bilgiler bulunmakta. Yani sadece kampanya bilgilerini gördüğünüz paketler kampanya kapsamında. Burada göreceğiniz üzere firma sadece en uzun kullanım paketi için bu kampanyayı sunuyor. Yani 2 Yıllık paket için.

Zaten genelde uygulama da budur. Yani heme hemen tüm ürünler uzun süreli paketlerde bu tarz indirim kuponları verirler. Ancak buradaki cazip olan kısım indirim oranının çok iyi olması. Ayrıca ilave ücretsiz kullanım fırsatı ve para iadeli iptal fırsatı da piyasadaki en uzun süreli olanlardan bir tanesi.

Ücretsiz Versiyon için Herhangi Bir İndirim veya Kampanya Var mı?

Ürünün ücretsiz kullanım sunan versiyonu için herhangi bir kampanya söz konusu değil. Yani kampanya sadece en uzun süreli paketi kapsıyor. Zaten bunu linkler üzerinden uygulamanın resmi internet sitesine giderek de teyit edebilirsiniz.

Ancak firma müşteri memnuniyetini en öne koymuş. Dolayısıyla aldığınız paketi 45 gün içerisinde hiçbir koşul olmadan iptal edebiliyorsunuz. Üstelik tüm paranızı geri iade alabiliyorsunuz. Dolayısıyla hiç bir maddi risk olmadan bu ürünü deneyebilirsiniz.

CyberGhost Kuponları ve Fırsatları Ne Kadar Sıklıkla Sunuluyor?

Firma bunu yıl içerisinde değişik zamanlarda yapıyor. Yani CyberGhost VPN kupon kodlarını zaman zaman görebilirsiniz. Ancak bazı belirli dönemlerde bunları daha sık görebilirsiniz. Tatil zamanları veya özel günlerde firma daha fazla bu tarz kampanyalar sunabilir.

Örneğin genelde tüm firmaların indirim yaptığı Kara Cuma (Black Friday) veya Siber Pazartesi (Cyber Monday) gibi günlerde bakmanızı öneririm. Dolayısıyla CyberGhost VPN kuponlarını yakalayabilmek için güncel haberleri ve internet sitesini takip etmeniz gerekiyor.

İşte sizlere takip edebileceğiniz linkler! Kullanıcı olarak Kara Cuma veya Siber Pazartesi kampanyalarını kontrol etmek için bu linki kullanabilirsiniz. Ayrıca yine bu link üzerinden VPN kuponları sayfasındaki muhtemel indirimleri ve cazip kampanyaları takip edebilirsiniz. Dolayısıyla bu sayfaları bookmark yapmanızı ve zaman zaman da kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Özetle, gerek yukarıda sizlere sunduğum pratik linkler aracılığıyla olsun gerekse diğer güncel haberlerin yer aldığı içerikleri takip ederek olsun zaman zaman sizin bakmanız gerekiyor. Eğer bir VPN almayı düşünüyorsanız kontrol listenize bunları da ilave etmenizi tavsiye ederim.

CyberGhost VPN’i Hemen deneyin!

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com