Canlı Yayında NBA Maçları İzle

Dünya’da futboldan sonra en çok seyirciye sahip olan organizasyon NBA. Ülkemizde de, yıllardan beri NBA maclari izle yen ve kendi takımlarımız ve oyuncularımızdan çok NBA oyuncularını tanıyan bir sürü izleyici var. Peki siz de öyle misiniz? NBA maçlarını nereden takip ediyorsunuz? İsterseniz yazımızı okumaya devam edin ve VPN ayarlarını nasıl yapacağınızı öğrenerek rahatça canlı NBA izle yin.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 21 Haziran 2024

Canlı NBA izle – hangi platformlar buna izin veriyor?

Ülkemizde NBA canlı maç izle mek bazen zor veya imkansız olabiliyor. Yerli televizyon kanallarının sevdiğimiz veya saat kaçta diye hasretle beklediğimiz maç yayınlarını vermesini beklemek ayrı bir problem, bu maçları yayınlayan yabancı kanalı bulmak ayrı.

Muhtemelen siz de NBA maclari izle mek isteyenlerden birisiniz ve sevdiğiniz takımın maçlarını isteğiniz anda veya istediğiniz saatte bulamıyorsunuz, hangi kanaldan şifresiz izleyebileceğinizi araştırıp duruyorsunuz. Buna bizim önereceğimiz iki çözüm olacak. Daha doğrusu, rahatça NBA maçları izle yebileceğiniz en iyi iki platformu sizlere önereceğiz.

Canlı NBA izle

Önereceğimiz bu iki platformda NBA maclarini canli izle mek isteyenler, neredeyse aradıkları veya bekledikleri her karşılaşmayı rahatlıkla bulabilirler. Şimdi kısaca maç yayın hizmetleri veren bu web sayfalarına göz atalım isterseniz:

 • S Sport: Premier Lig ve Şampiyonlar Ligi gibi organizasyonların yanı sıra, NBA maclari izle me şansına da sahip olduğunuz platform merakla ve heyecanla beklediğiniz maçları seyretmek için biçilmiş kaftan. Saran Holding’in ilk başta D-Smart kanalında canlı maç yayını vermek için kurmuş olduğu kanal, şimdi pek çok ayrı TV platformunda ve online olarak da hizmet veriyor. Bahsettiğimiz bu TV platformlarından birinin üyelikleri aracılığıyla ya da S Sport veya S Sport Plus abonesi olarak NBA maci canli izle meniz mümkün.
 • NBA TV International: NBA mac izle mek için bir diğer güzel seçenek de bu platform. NBA TV izle yerek merakla beklediğiniz maçı kaçırmama şansına sahip olabilirsiniz. Bu platformda, sağ üst köşede bulunan dil seçeneklerini kullanarak dili Türkçe’ye çevirebilir ve istediğiniz maçın saatini takip ederek NBA izle yebilirsiniz. 1 aylık deneme süreci için kayıt yaptırıp hemen nba maçları canlı izle meye siz de başlayın.

Bu iki platformun dışında da NBA maclari izle mek isteyen okurlarımız, ABD’de faaliyet gösteren diğer online maç izleme platformlarına da göz atabilirler. Tabii olarak, rahatça NBA maclari izle mek ve coğrafyadan kaynaklanan kısıtlamalarla karşılaşmamak için bir VPN servis sağlayıcısından faydalanmak güzel bir çözüm olacaktır.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

VPN kullanarak canlı NBA izle – nasıl yapılır?

Peki bu coğrafyadan kaynaklı engeller nasıl olabiliyor veya nasıl ortadan kaldırılabiliyor, biliyor musunuz? Aslında oldukça basit.

Bazı ülkeler, ki bu ülkeler izlemek istediğimiz yayının yapıldığı veya yayının izlendiği ülke olabilir, IP adresinize göre band aralığında veya linklere erişimde kısıtlamalar uygulayabiliyorlar. Bu kısıtlamalar, ya yayını hiç izleyememenize, ya da izleseniz de önemli kesinti ve donmalara sebep olabiliyor.

Bir nevi sanal kimlik görevi gören ve yerinizi belli eden bu IP adresinizi değiştirmenin en iyi ve en sağlıklı yolu ise profesyonel bir servis sağlayıcıdan VPN (sanal özel ağ) hizmeti almak.

nba canlı maç izle

Bu tür bir hizmeti aldığınızda, size, yayını yapan site ile sizi aynı ülkede gösteren bir IP adresi atanıyor ve istediğiniz içeriğe sınırsızca erişebiliyorsunuz. Örneğin, eğer yurt dışında yaşıyorsanız ve S Sport’ta yayınlanan maçları seyretmek istiyorsanız, IP adresinizi Türkiye’de gösterecek şekilde VPN hizmeti almanız gerekebilir.

Peki bunu nasıl yapacaksınız?  Örneğin Houston Rockets takımının oynayacağı NBA canlı maç izle mek istiyorsunuz ve izleyeceğiniz site sadece ABD’de yayın yapıyor olsun. Maçı canlı izlemek isteyen siz de, Türkiye’de veya kısıtlamaların bulunduğu başka bir ülkede olduğunuz için bu siteye erişim sağlayamıyor olun.

Adım adım ve beraber bu sorunu çözelim:

 1. Sayfamızda biraz daha aşağıya doğru gittiğinizde en iyi ve en popüler VPN servis sağlayıcılarının bir sıralamasını göreceksiniz. Bu servis sağlayıcılardan size en uygun olanını seçin.
 2. Bu seçtiğiniz servis sağlayıcıda bir kullanıcı hesabı açın ve size uygun olan planı seçerek aboneliğinizi tamamlayın.
 3. Abonesi olduğunuz servis sağlayıcının programını bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirin ve çalıştırın
 4. Bu programı çalıştırdığınızda, ülke seçeneklerini göreceksiniz. Buradan bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçin (bizim örneğimizde bu ABD olacak) ve “Bağlan” butonuna tıklayın.
   • Sunucu ayarlarınızı sizi Türkiye’deki bir adreste gösterecek şekilde ayarlayıp S Sport linkine tıklayarak,
  • Veya NBA TV International sayfasının ulaşılabilir olduğu herhangi bir başka ülkede gösterecek şekilde ayarlayıp canlı NBA izle yebilirsiniz.
 5. Buradan sonrası kolay, yukarıda tarif ettiğimiz adımları takip ederek, artık o ülkedeymiş gibi yukarıdaki linkleri tarayıcınıza yazıp siteye girebilirsiniz.

Bütün bunları yaptıktan sonra NBA maclari izle mek tam bir çocuk oyuncağı olacaktır sizin için.

En İyi VPN Listesi NBA İzle

İşte burada sağlıklı ve güzel bir kıyaslama yapmak oldukça önemli. Aşağıya çıkardığımız tabloda, NBA canlı maç izle mek isteyen okuyucularımızın piyasadaki pek çok bilinmeyen platform arasında kaybolmaması için, bizim değerlendirmelerimize göre bir sıralama yaptık. Aşağıdaki listede NBA izlerken faydalanabileceğiniz en önde gelen VPN servis sağlayıcılarını görebilirsiniz.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Ücretsiz VPN’leri kullanmak neden tehlikeli olabilir?

Peki, bu VPN servis sağlayıcıların ücretli olduklarını göz önünde bulundurduğumuzda, canlı NBA izle mek isteyen bir kimsenin, ücretsiz VPN’leri kullanmasına nasıl bakalım dersiniz? Açıkçası, biz, nba canlı maç izle mek için bu ücretsiz VPN’leri pek de önermiyoruz.

Çünkü, çoğunluğu, bir şekilde bilgilerinize sahip olup bu bilgileri çeşitli ticari platformlara pazarlamak amaçlı kullanıyorlar. VPN hizmetini de çok sağlıklı veremedikleri ve canlı NBA izle mek gibi yapmak istediklerinizi gerçekleştirmenize de yardımcı olamadıkları gibi, sizin bilgilerinizi kullanarak kendilerine gelir ve çıkar sağlamış oluyorlar.

Takdir edersiniz ki, bu durum sizin sanal alemdeki güvenliğiniz açısından da sakıncalı. Sonuçta sağlıklı olmayan yollarla para kazanan birileri, siz NBA canlı maç izle diğinizi düşünürken, sizin IP adresinize ve diğer bazı bilgilerinize sahip oluyor.

VPN kullanarak canlı NBA izlemek

Eğer yine de para vermeden VPN kullanmak istiyorum diyorsanız da, size buraya tıklayarak inceleyebileceğiniz ExpressVPN platformunu önerebiliriz.

Bu platform, üyelikte ücret alsa bile, birinci ayın sonunda, sorgusuz-sualsiz ücret iadesi seçeneği sunuyor. Böylelikle, eğer aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız, NBA canlı maç izle mek üzere başka çözüm yollarına yönelebilirsiniz. Ancak, üzerine basarak tekrar etmekte fayda var, ücret iadesi için hiç bir soru sormamaları ve hiç bir gerekçe göstermenize gerek olmaması, büyük bir rahatlık.

VPN kullanmanın faydaları

“Bu tarz bir hizmetin NBA maclari izle mek dışında bana ne faydası olacak ki?” diye soranlardan mısınız peki? Soracağınızı biliyorduk. Hemen açıklayalım!

Daha güvenli ve gizlilik seviyesi yüksek bağlantılar

VPN servis sağlayıcılarından herhangi birini kullanarak internette gezinmeye başladığınızda, bağlantınız kriptolanmış olduğu için ve IP adresiniz saklanmış olduğu için, her türlü güvenlik tehdidine karşı koruma altında olacaksınız.

Mesela, Los Angeles Lakers takımının sahada olduğu NBA canlı maç izle mek üzere bilgisayarınızın karşısına kurulduğunuzda, bulunduğunuz yere ve sosyal durumunuza göre size reklam göndermek isteyen pek çok farklı platformun hedefi haline geleceğiniz durumların önüne geçmiş olacaksınız.

Bunun yanında, NBA maclari izle mek dışında film, dizi vb. meraklarınız da varsa, sizi pek çok güvenlik tehdidinden koruyacaktır.

Daha fazla içeriğe erişim

Bu tarz bir hizmet aldığınızda, sizin için avantajlı olacak bir başka durum da, ülkelerin politikalarından kaynaklı veya ticari amaçlarla getirilmiş hiç bir kısıtlama sizi bağlamıyor olacak. NBA maclari izle mek istediğinizde, “üzgünüz, bulunduğunuz konumda bu maçın yayını yok!” gibi bir mesajla karşılaşmayacaksınız.

Ayrıca, internet dünyasının en büyük güzelliği olan yasaklardan arınılmış hayatın tüm güzelliklerini, hem NBA canlı maç izle rken hem de film, dizi vb. neyi seviyorsanız seyrederken doyasıya yaşayabileceksiniz.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Canlı NBA izle – sonuç olarak

Kısacası, eğer iyi bir sporseverseniz ve nba maclari izle meyi seviyorsanız, muhtemelen bir VPN servisi ihtiyacınız olacaktır. Bu hizmeti en iyi şekilde alabilmeniz için de oldukça güvenilir bir yapıyla çalışmanız gerekiyor. Yoksa, NBA canlı maç izle meye çalışırken bilgilerinizi istemediğiniz kimselere kaptırır, güvenlik sıkıntıları yaşar veya beklemediğiniz yasak ve kısıtlamalarla karşılaşırsanız, bu işten keyif almanız hiç mümkün olmayacaktır.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com