VPN Kullanarak Amerikan Futbolu Canlı İzle

Bildiğiniz üzere bu platforma üyelik belli bir miktar ücret gerektiriyor ve tek istediğiniz o senenin Super Bowl’unu izlemek veya amerikan futbolu canlı izle mekse, bir platforma sadece bunun için ücret ödemek istemeyebilirsiniz. Bu durumda ise aramanız gereken çözüm elbette ki VPN. VPN ile sansürsüz ve özgürce dünyanın her tarafını dolaşmakla kalmaz, ayrıca güvenle de internet gezintinizi sürdürebilirsiniz. Peki ya amerikan futbolu canlı izle için en iyi VPN’ler hangileri ve canlı Amerikan Futbolu için VPN seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

ExpressVPN Edinin
ExpressVPN ile Amerikan Futbolu izleme şansına sahip olun

Yüksek performans, uygun fiyat, üst düzey güvenlik ve ücret iadesi garantisiyle, Coğrafi kısıtlamayı kaldırın ExpressVPN ile.

Son güncelleme: 7 Temmuz 2024

Amerikan Futbolu Canlı Türkiye Nerelerde Yayınlanır

Türkiye’de futbol ne kadar seviliyorsa, Amerika’da da Amerikan futbolu o kadar seviliyor diyebiliriz. Kökeni 1870’e kadar uzanan bu sporun, sadece Amerika’da değil, dünya çapında oldukça fazla takipçisi ve seveni var.

Dünya her sene NFL yani National Football League’i sabırsızlıkla bekleyen, şampiyonluk maçı olan Super Bowl’u izleyen Amerikan futbolu canlı izle sevenleriyle dolu. Türkiye’de de bu sporun oldukça fazla izleyicisi var ve ülkemizde canlı Amerikan Futbolu yayın haklarını elinde tutan platform Ssport+.

canlı Amerikan Futbolu

Canlı Amerikan Futbolu İçin VPN Nasıl Kullanılır

Özellikle VPN dünyasına yeni yeni giren okuyucular için amerikan futbolu canlı izle yebilmeleri adına nasıl VPN kullanacaklarını açıklayacağım. Aşağıdaki kademeleri tek tek uygularsanız, olabilecek en kısa sürede siz de VPN dünyasına adım atabilir, kesintisiz canlı amerikan futbolu veya benzer yayınların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

  • Yapmanız gereken ilk şey güvendiğiniz ve iyi olduğunu düşündüğünüz bir VPN servisi seçmektir. Seçtiğiniz VPN servisinin güvenilir ve iyi bağlantı hızlarıyla geleceğinden emin olmanız gerekir. Sizlere tavsiyem, bu aşamada sizler için yukarıda sıraladığım Canlı Amerikan Futbolu için En iyi VPN servisleri kısmındaki VPNlerden bir tanesini seçmeniz.
  • Aradığınız VPN servisini bulduktan sonra, ilk işiniz linkine tıklayıp internet sitesine gitmek. İnternet sitesinde kurulum dosyasını bulmanız gerekiyor. Dosyayı bulduktan sonra tıklayın ve bilgisayarınıza indirmeye başlayın.
  • Bilgisayarınıza inmesini bekledikten sonra, indirilenler kısmından seçtiğiniz VPN’in setup dosyasına çift tıklayın ve önünüze çıkacak adımları takip ederek programın kurulumunu tamamlayın. Bu işlem uzun sürmeyecektir.
  • Kurulumunu tamamladıktan sonra, indirdiğiniz VPN’in internet sitesine dönün ve oradan kendinize bir üyelik oluşturun. Seçtiğiniz VPN ücretli ise, sizden kart bilgileri de isteyebilir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra uygulamayı açın.
  • Bilgisayarınıza yüklenmiş uygulamayı açınca karşınıza giriş ekranı çıkacak. Üye adı ve şifrenizi girin ve uygulamaya girişinizi tamamlayın.

Bu adımları takip ettikten sonra, karşınıza bir vekil sunucu listesi çıkacak. Bu vekil sunucu listesi, kimliğinizi hangi ülkede göstermek istediğinize karar vermeniz için bulunuyor. Örneğin amerikan futbolu canlı izle için Amerika’yı seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra ise tek yapmanız gereken amerikan futbolu canlı izle yebileceğiniz bir internet sitesine gitmek. İşte bu kadar, bu sayede ülkenizde yasaklı olan her türlü siteye başka ülkedeymişsiniz gibi girebilir, internetin ve sonsuz erişimin tadını çıkarabilirsiniz.

Amerikan Futbolu Maçı için En İyi VPN Servisleri 2024

Şu ana kadar onlarca VPN servisi denedim göre test ettim. Piyasada çok fazla VPN servisi bulunduğu için, canlı amerikan futbolu için hangi VPN’i seçmeniz gerektiği konusunda şüpheye düşmüş olabilirsiniz, bu sebeple sizler için aşağıdaki listeyi hazırladım. Bu listedeki VPN servislerinin her birini amerikan futbolu canlı izle mek için doya doya kullanabilir, güvenle ve rahatça internetin her köşesinde gezintinizi yapabilirsiniz.  Hepsini bu kriterlere göre test ettiğim ve bunlara göre birbirleriyle kıyasladım ve sizler için sıraladım.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Amerikan futbolu canlı izle mek, hiçbir spor severin karşı koyamayacağı bir keyif. Ancak yukarıda da bahsettiğim gibi, Türkiye’de yayın hakları sadece Ssport’ta olduğu için izlemek için çok da fazla alternatif yok. Durum böyleyken, VPN kullanarak başka ülkelerde bulunan vekil sunuculara bağlanıp çevrimiçi IP’nizi oradaymışsınız gibi göstererek, bu canlı amerikan futbolu tadını çıkarabilir, ülkenizde erişim engelinizin olduğu sitelere giriş yapabilirsiniz.

Ancak bunu yapmak için VPN seçerken dikkat etmeniz gereken kriterler bulunuyor. Bu kriterler oldukça önemli ve dikkat etmemeniz durumunda oldukça kötü sonuçlara yol açabiliyorlar. Kullanacağınız VPN servisinin güvenilir olması ilk önceliğiniz olmalı. Güvenliğinizin garantisini vermeyen bir VPN servisi ile, kişisel bilgilerinizi çaldırabilir veya dolandırılabilirsiniz bile. Bunun yanı sıra kötü VPN servislerinin bağlantı kaliteleri ve hızları da kötüdür.

Yani canlı amerikan futbolu izlemek istersiniz, ancak dakikalarınızı önünüzdeki boş sekmeyle geçirebilirsiniz. Maçın en önemli anlarını kaçırabilir, izlediğiniz yayınlarda en can alıcı anlarda bağlanınız kesilebilir. Bu hiçbirimizin istemeyeceği bir durum.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Ücretsiz VPN Kullanmayın! Neden mi?

VPN, sansürsüz erişimin adresi olma özelliği taşıyor. Ülkenizde herhangi bir içeriğe erişim kısıtınız varsa, VPN kullanarak bu engeli kolayca aşabiliyorsunuz. Ancak VPN’leri kullanırken dikkat etmeniz gereken bir o kadar fazla da konu var.

Yazımın canlı amerikan futbolu için en iyi VPN servisleri başlığında da belirttiğim üzere, VPN’leri iyi ve kötü olarak ayırmak mümkün. Kötü VPN dediğimiz, güvenlik garantisi vermez ve bağlantı hızları ve kaliteleriyle kesinlikle kullanıcılarını pişman eder. Ne yazık ki ücretsiz VPN’ler de bu noktada bu kategoriye giriyor. Öncelikle güvenlikten bahsedelim. Hepimiz biliyoruz ki bir sistemin işlemesi için para gerekir, söz konusu VPN sistemiyse de bu çok büyük miktarda para anlamına gelmektedir.

canlı izle amerikan futbolu türkçe

VPN servislerinin bakımlarını düzenli olarak sağlaması gereken devasa sunucuları vardır, hem de dünyanın her yerinde. E peki bu parayı nasıl buluyorlar diye düşünebilirsiniz, cevap çok basit.

Kişisel bilgilerimiz oldukça fazla para edebiliyor.

Bu VPN’ler internet üzerindeki gezintimizi kayda alıp bu bilgiyi reklam ve benzeri işler için kullanmak isteyen üçüncü partilere satabiliyorlar. Bu ise gizliliğimizi tehlikeye sokuyor ve hatta dolandırılma veya kimlik hırsızlığı riskimizi artırıyor.

Amerikan futbolu maçı

Ücretli VPN’lerin ise bu konularda katı kuralları var. Bilgileri kaydetmiyorlar ve sizlere bunun garantisini sunuyorlar. Ücretsiz VPN’ler ayrıca kötü bağlantı hızlarıyla da birlikte geliyorlar ve bu VPN’leri devletlerin veya Netflix, Hulu gibi köklü yayın kuruluşlarının tespit etmesi de zor olmuyor. Kötü bağlantı yetmezmiş gibi bir de erişiminizi tamamen kaybedebilir, para cezasına çarptırılabilirsiniz.

Sizlere benim önerim ExpressVPN kullanmanız. Express VPN’in katı güvenlik kuralları vardır. Yani her platform için farklı toplamda büyük bir miktarda para ödeyeceğinize, iyi bir VPN servisine ödeyerek hem cebinizi, hem de kafanızı rahatlatabilirsiniz. Ayrıca ExpressVPN 30 gün ücretsiz deneme ve para iadesi de sunuyor.

VPN Kullanmanın Faydaları

Yazımda zaten bundan bahsedip duruyorum, ancak burada biraz daha açmak isterim. İster canlı izle amerikan futbolu türkçe için, ister başka şeyler için, internetin her yerinde rahatça gezmenizi sağlayan VPN, ayrıca son zamanlarda iyice artmakta olan sansür yasalarının da önüne geçebilmenizi sağlıyor. Hakkınız olan bilgiyi, görmek istediğiniz şeyleri VPN yardımıyla edinebilir ve görebilirsiniz. Ayrıca biliyorsunuz ki Netflix gibi bazı yayın siteleri, her ülkede aynı içerikleri yayınlamıyor. Yani VPN kullanarak ulaşamadığınız hemen hemen her şeye ulaşabiliyorsunuz.

ExpressVPN Edinin
Temmuz 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Özetle:

Canlı amerikan futbolu, herkesin keyifle izleyeceği bir spor, ancak ne yazık ki izlemek için Ssport+ dışında pek bir alternatif yok. Bu noktada ise araya VPN giriyor, iyi bir VPN kullanarak amerikan futbolu canlı izle de dahil istediğiniz yayınları istediğiniz gibi takip etmeniz mümkün. Sizlere tavsiyem olan ExpressVPN ile güvenliğinizi dert etmeden internet üzerinde gezinti yapabilirsiniz ve ExpressVPN‘le paranız da güvendedir.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com