Sınırsız Bundesliga Canlı izleme Seçenekleri (2024 Rehberi)

Merhabalar. Futbolseverler için en keyifli şeylerden biri canlı Almanya ligi izlemektir sanırım. Bu nedenle bugünkü yazımın konusu sınırsız Bundesliga canlı izle seçenekleri olacak. Yani bu yazımı okuduğunuzda Bundesliga nasıl izlenir bunun detaylarını öğrenmiş olacaksınız. Hadi başlayalım.

Hemen Teklif Al
ExpressVPN ile Almanya Bundesliga izleyin (%49 İndirim)

Dünyanın her yerinden HD kalitede sınırsız Bundesliga maçları izlemek ister misiniz? İşte, ExpressVPN ile bu mümkün. Şimdi 3 aylık ilave ücretsiz kullanım fırsatı da var. Üstelik 30 günlük para iade garantisi ile.

Son güncelleme: 21 Haziran 2024

2024 Bundesliga Canlı Maç izleyebileceğiniz Kanallar

Dünyaca ünlü liglerin maçlarını canlı izleyebilmeniz için artık genelde bazı kanallara ücretli abone olmak gerekiyor. Yani normal karasal bir yayınla bunları ücretsiz izlemek artık zor. Çünkü pek çok dijital kanal ücretle bu liglerin yayın haklarını satın alıyor. Dolayısıyla ben bu kısımda sizlere Almanya ligi maç izlemeniz için nerelerde hangi kanalların yayın hakları olduğunu iletmek istiyorum.

Türkiye

Öncelikle ülkemizde Bundesliga nasıl izlenir onu söylemek istiyorum. Türkiye’de bein Sports ve Tivibu Spor kanallarından Bundesliga canlı izleyebilirsiniz. Ancak bunun için buralara üyelik lazım. Ayrıca buralara üye olduğunuz zaman sadece Türkiye sınırları içerisinde bu yayınlara erişebilirsiniz. Çünkü bölgesel kısıtlamalara tabi olursunuz.

Amerika

ABD’de ve Güney Amerika’da canlı Almanya ligi izleyebilmeniz için ESBN üyeliği gerekiyor. Ayrıca Kanada’da Sportsnet ve Meksika’da Sky Sports üzerinden Almanya Bundesliga izleyebiliyorsunuz.

Avrupa

Almanya’da bazı günlerde Sky Sport Bundesliga yayınlarının haklarına sahip. Fransa’da beIN Sports, İngiltere’de Sky Sports, İtalya’da Sky Sport ve İspanya’da ise Movistar+ üzerinden izleyebilirsiniz.

MENA

Orta Doğu ülkelerinin çoğunda beIN Sports üzerinden bu keyfi yaşayabilirsiniz. Çünkü çoğunda yayın hakları neIN Sports’a ait.

Asya

Çin’de yayın haklarını elinde bulunduran pek çok kanaldan biri CCTV. Japonya’da SKY PerfectTV! ve Hindistan’da ise Sony Ten Almanya ligine erişebileceğiniz kanallardır.

Bu kanalların pek çoğunda mobil cihazlara da uyumluluk var. Yani televizyona bağlı değilsiniz. Dolayısıyla tablet veya telefon üzerinden de izleyebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğim kanalların hepsi ücretli üyelik gerektirmektedir. Ancak bazı internet siteleri üzerinden ücretsiz olarak izlemek de bazen mümkün oluyor. Dolayısıyla ücretsiz olarak canlı Almanya ligi izleme yollarını arıyorsanız okumaya devam etmenizi tavsiye ediyorum.

bundesliga canlı izle kısıtlamaları

2024 Bundesliga ücretsiz izleyebileceğiniz En İyi Kanallar

Sıra geldi Bundesliga canlı izleyebileceğiniz ücretsiz kanallara. Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Ücretsiz streaming yayın sağlayan kanallara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü size ücretsiz yayın hizmeti veren bir websitesinin başka amaçları da olabilir. Dolayısıyla bu konuda seçici olmanız gerekiyor. İşte size Bundesliga canlı izleyebileceğiniz ücretsiz bir streaming site:

Mola TV

Mola TV Endonezya’da yayın yapan bir streaming kanal ve tamamen ücretsiz. Ancak bölgesel kısıtlamalara sahip olması sebebiyle Endonezya dışında yayınları izlemeniz mümkün olmayabilir.

Ayrıca ücretli veya ücretsiz olsun tüm yayınlar bölgesel kısıtlamalara tabidir. Yani sadece belirli ülkelerde belirli kanallar üzerinden yayınlara erişim sağlayabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden sınırsız Bundesliga nasıl izlenir diye merak ediyorsanız bir sonraki bölüm tam size göre. Çünkü nerede olursanız olun Almanya Bundesliga izlemenin çok iyi bir çözümü var. Detaylar yazının devamında.

bundesliga canlı izle ücretsiz kanallar

Bölgesel Kısıtlamalar ve Her Yerden Erişim

Yayınlara her yerden erişilmesini engelleyen bölgesel kısıtlamalar içerik üreticileri tarafından istenmektedir. Dolayısıyla burada size bahsettiğim kanallar bu konuda direkt muhatap değiller. İçeriği üretenler bu yayın kanallarından sadece belirli bir ülkede erişim vermeleri konusunda anlaşma talep ediyorlar. Sonuç olarak, bölgesel kısıtlamlalar meydana geliyor.

Teknik anlamda ise bu kısıtlamaları internet kullanıcılarının fiziki konumlarına bağlı olarak üretilen IP adresleri kapsamında oluşturuyorlar. Yani Türkiye’de bulunan bir kişi üye olduğu beIN Sport üzerinden yayına erişebilirken MENA ülkelerine gittiğinde yayınlara erişemiyor.  Yani kilit nokta yerel bir sunucu üzerinden internete bağlanmak. Çünkü yerel kanallara erişebilmenin şartı o ülkede bir IP adresine sahip olmak.

Bunun da en etkili çözümü bir VPN edinmektir. Çünkü VPN’ler kullanıcıları yerel sunucular üzerinden internete bağlar. Dolayısıyla hangi ülkedeki yayına ulaşmak istiyorsanız o ülkedeki bir sunucu üzerinden bağlanıp erişim sağlayabilirsiniz.

Bunu nasıl yapacağım diye merak ediyorsanız okumaya devam edin. Çünkü bir sonraki bölümde adım adım bunu nasıl gerçekleştireceğinizi anlatacağım.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Bir VPN Hizmeti ile Bölgesel Kısıtlamaları Aşabilirsiniz

Bu bölümde bölgesel kısıtlamaları aşabileceğiniz bir VPN’i edinmek için neler yapmanız gerektiğini adım adım anlatacağım:

  1. Öncelikle size önerdiğim ve listesini aşağıda bulabileceğiniz VPN seçeneklerinden bir tanesini seçerek (ör. ExpressVPN) link üzerinden internet sitesine ulaşın.
  2. Ardından o VPN’i cihazınıza indirin ve uygun işlem adımlarını izleyerek bir hesap oluşturun.
  3. Sonrasında VPN’i açın ve hedef ülkeden bir sunucu üzerinden internete bağlanın.
  4. Son adımda ise, erişmek istediğiniz streaming sitesinin URL adresini girin.

Yukarıda tavsiye ettiğim Mola TV üzerinden spesifik olarak bahsetmek gerekirse, 3. adımda bir Endonezya sunucusu seçip son adımda da Mola TV URL adresini girebilirsiniz.

Artık canlı Almanya ligi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz!

Ücretsiz Olarak ExpressVPN ‘i Deneyin!

Yaptığım inceleme ve testler sonucunda Almanya Bundesliga izleyebileceğiniz en iyi VPN olarak ExpressVPN‘i tavsiye edebilirim. Hem performans hem de güvenlik anlamında sınırsız ve kesintisiz Bundesliga nasıl izlenir sorusunun tam karşılığını bulabileceğinizi düşünüyorum.

Üstelik ExpressVPN‘i 30 gün boyunca tamamen ücretsiz olarak denemek mümkün. Çünkü 30 gün içerisinde memnun kalmadığınızda paranızın tamamını iade alarak hesabı sonlandırabilirsiniz. Hem de hiç bir koşul ve şart olmaksızın!

bundesliga nasıl izlenir

Streaming Yayınları için En İyi VPN’ler

Şimdi sizlere daha önceden bahsettiğim VPN listesini iletmek istiyorum. Bu listedeki VPN’lerin hepsi Bundesliga canlı izlemek için uygun VPN’ler. Ancak sıralamaya göre öncelik vermeniz sizin için iyi olacaktır. Çünkü buradaki VPN’leri streaming için gerekli teknik performanslarını dikkate alarak hazırladım.

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

VPN Kullanmanın Avantajları

Bu kısımda sizlere canlı Almanya ligi izleyebilmenin dışında VPN’lerin ne gibi getririleri olduğundan bahsetmek istiyorum. Çünkü VPN’lerin başka avantajları da var. Dolayısıyla VPN’ler sadece Almanya Bundesliga izlemek için satın alınmaz.

Bölgesel Kısıtlamaları ve Sansürleri VPN’lerle Aşabilirsiniz

Tıpkı Bundesliga nasıl izlenir sorusu gibi başka bölgesel anlamda kısıtlı içeriklere de nasıl ulaşabiliriz sorusunun cevabını VPN’lerde bulursunuz. Çünkü VPN’ler sizi yerel kullanıcı yaparlar. Yani her bölgede yerel sunucu üzerinden içeriklere erişebilirsiniz.

Ayrıca bazı sansürleri de o bölge dışından bir sunucu ile aşabilirsiniz. Yani interneti tam anlamıyla dünya çapında kullanabilirsiniz. Dolayısıyla VPN’ler ile dilediğiniz tüm içerik, yayın ve oyunlara erişmeniz mümkün hale gelir.

Hem geniş yelpazede canlı futbol liglerini izleme imkânınız olur hem de Netflix, Hulu vb. popüler kanallara erişebilirsiniz.

Üst Düzey Bir Güvenlik ve Gizlilik Elde Edersiniz

VPN’ler ile Bundesliga canlı izlemenin dışında ayrıca internet ortamında tam bir huzura kavuşursunuz. Yani VPN’ler size yüksek seviye bir mahremiyet sağlarlar. Çünkü sahip oldukları şifreleme teknolojileri sayesinde bilgilerinize kimse erişemez. Ayrıca IP adresinizi (yani fiziki konumunuzu) de kimse bilmez.

Bunun yanında VPN’ler ile ortak Wi-Fi ağlarına da daha güvenli bağlanırsınız. Dolayısıyla önemli işlemlerinizi (bankacılık, sosyal medya vb.) güvenle yapabilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Haziran 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç

Evet, bu yazımda yine futbol severlerin aklındaki önemli bir soruya yanıty verdim: Bundesliga nasıl izlenir. Öncelikle sizlere canlı Almanya ligi izleyebileceğiniz bazı kanalların bilgilendirmesiniz yaptım.

Ardından da bu kanallar ile ilgili bölgesel kısıtlamalardan bahsederek en iyi çözümün ne olduğunu detaylı anlattım.

Almanya Bundesliga izlemek için ben size ExpressVPN‘i tavisye ediyorum. Çünkü sınırsız ve kesintisiz yayın keyfi alabileceğiniz en iyi VPN o.

Seyir heyecanınızın hiç kesilmemesi dileği ile hoşçakalın.

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com