Avustralya Açık Nasıl İzlenir?

Dünya’daki önemli tenis turnuvalarından biri olan Avustralya Açık, büyük bir izleyici kitlesine sahip. Ayrıca grand slam turnuvaları içerisinde de yer alıyor. Bu da, turnuvanın önemini daha da arttırıyor. Eğer siz de bir tenis severseniz bu turnuvayı kesinlikle izlemek istersiniz. Peki, Avustralya Açık Tenis Turnuvası canlı izle’mek için ne yapmamız gerekiyor? Avustralya Açık hangi kanalda yayınlanıyor? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız ve turnuvayı şifresiz izlemek istiyorsanız aradığınız bütün cevaplar burada!

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 26 Mayıs 2024

Avustralya Açık’ı Niye İzlemelisiniz?

Avustralya Açık Turnuvası, her yıl düzenlenen Grand Slam turnuvalarından ilkidir. Diğer Grand Slam turnuvaları olan Wimbledon, Roland Garros (Fransa Açık), ABD Açık ile bu dört turnuva dünyanın en önemli ve prestijli tenis turnuvalarıdır. Dünyanın en önemli turnuvalarından biri olacağı için tek erkeklerde, dünya 1 numarası Rafael Nadal, bir numaralı seribaşı Novak Djokovic ve Roger Federer gibi isimler turnuvaya katılıyor.

avustralya açık tenis turnuvası

Kadınlarda da göze çarpan isimler var. Simona Halep, Serena Williams, Naomi Osaka ve geçen sene turnuvaya yarı finalde veda etmiş Karolina Pliskova bu isimlerden birkaçı. Kadınlarda turnuvayı kazanması beklenen isim geçen sene çeyrek finaller yolunda veda eden Serena Williams. Erkeklerde favori ise Sırp Djokovic.

Okuduğunuz gibi, Avustralya Açık Tenis Turnuvası canlı izle’mek isteyeceğiniz ve kaçırmak istemeyeceğiniz bir turnuva. Bu nedenlerden dolayı bence bu turnuvayı kesinlikle izlemelisiniz. Avustralya Açık’ta tek merak etmeniz gereken şey maçların hangi saate oynanacağı. Çünkü, turnuva Avustralya’da olacağı için maçlar büyük ihtimal gece geç saatlerde yayınlanacak.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Ücretsiz Avustralya Açık Canlı İzle (Ücretsiz Nasıl İzlenir?)

Avustralya Tenis Turnuvası burada ve ücretsiz bir şekilde dünyanın her yerinden izleyebilirsiniz. Nasıl mı? İhtiyacınız olan tek şey iyi bir VPN. İyi bir VPN’iniz olduktan sonra arkanıza yaslanıp heyecanın tadını çıkarabilirsiniz.

Channel Nine Australia, turnuvayı ücretsiz yayın hizmet servisi olan 9NOW’dan canlı yayınlayacak. 9NOW, Avustralya dışındaki izleyicileri engellemek için coğrafi konum engelleme yazılımını kullanmaktadır. Neyse ki, bir VPN, turnuvayı Avustralya’dan izlediğiniz gibi görünmesi için konumunuzu değiştirecektir. Ayrıca iyi bir VPN, kişisel bilgilerinizi bilgisayar korsanlarından ve casuslardan korumak için verilerinizi de şifreleyecektir. Bu rehberde, Avustralya Açık’ı ücretsiz olarak izlemek için bir VPN’in nasıl kullanılacağını göstereceğiz.

Hızlı Rehber: 9NOW ile Avustralya Açık İzle mesi Nasıl Yapılır?

  1. Yüksek hızlı, Avustralya sunucularına sahip bir VPN seçin: ExpressVPN
  2. VPN’nizi yükleyin ve bir Avustralya sunucusuna bağlanın.
  3. 9NOW adresine gidin ve giriş yapın veya kaydolun.
  4. Tenis izlemeye hazırsınız! Artık Avustralya Açık canlı izle’yebilirsiniz!

Avustralya Dışından 9NOW Hesabı Nasıl Oluşturulur

Bir hesap oluşturduğunuzda, 9NOW sizden bir Avustralya posta kodu girmenizi ister. Avustralya’da yaşamıyorsanız, bunu aşmanın kolay bir yolu vardır. Tek yapmanız gereken posta kodu alanına 5000 girmek. Bu Güney Avustralya posta kodudur ve 9NOW sitesini kandırarak sizi kabul etmiş olur.

avustralya posta kodu

Avustralya Açık’ı izlemek için neden bir VPN’e ihtiyacınız var?

9NOW, Avustralya dışındaki izleyicileri engellemek için coğrafi konum teknolojisini kullanıyor. Bu, uluslararası tenis taraftarlarının Avustralya Açık’ın tadını çıkarmak için bir VPN kullanmaları gerekeceği anlamına geliyor. VPN’ler, cihazınızı güvenli bir tünel üzerinden uzak bir sunucuya bağlar. Bu, IP adresinizi, seçtiğiniz ülkeden dolaşıyormuş gibi görünmesi için değiştirir. Avustralya’daki bir sunucuya bağlanarak, bu tenis turnuvası dahil 9NOW’un tüm kataloğunu izleyebilirsiniz.

VPN’inizi, ESPN ve Eurosport dahil olmak üzere dünyanın herhangi bir yerinden coğrafi olarak engellenen içeriğin kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, servisin kullanılabilir olduğu bir bölgedeki bir sunucuya bağlanmaktır. Bir VPN’e bağlandığınızda, internet trafiğinizi şifreler. Bu, siber hırsızların kişisel bilgilerinizi çalmasını engeller. Ayrıca, internet sitelerinin ve şirketlerin arama etkinliğinizi izlemesini ve sizi reklamlarla hedeflemesini önler.

avustralya açık

En iyi seyir keyfi için, yüksek hızlı bağlantı, sınırsız bant genişliği ve Avustralya sunucuları sunan bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır. Seçtiğiniz hizmet, verilerinizi 256 bit şifreleme, katı bir kayıt tutmama politikası ve otomatik bir öldürme anahtarı (kill switch) ile korumalıdır.

9NOW, tüm tenis sezonu için yayın haklarına sahiptir. VPN’inizle Hopman Cup’ı, Brisbane International’ı, Sydney International’ı ve Kooyong Classic’i de izleyebilirsiniz.

Avustralya Açık İzlemek İçin En İyi VPN’ler

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Avustralya Açık Hangi Kanalda?

Tenis Avustralya Açık Turnuvası, Türkiye’de Eurosport kanalında yayınlanacak. Diğer ülkelerde ise şu kanallarda yayınlanacak:

Bölge Kanal(lar)
Asya ve Okyanusya Channel 7, BTV, CCTV, FBC TV, Fox Sports, Great Sports, GRT Sports, QIY, NHK, SKY, Sony Six
Afrika SuperSport, beIN, Eurosport
Kuzey Amerika TSN, RDS, Tennis Channel
Orta Doğu Eurosport, beIN Sport
Latin Amerika ve Karayipler ESPN International
Avrupa Eurosport

Avustralya Açık’ı İzlemek İçin Ücretsiz Bir VPN Kullanabilir Miyim?

Ücretsiz VPN’leri mutlaka duymuşsunuzdur. Herkesin ilgisini çeker çünkü bedavadır. Ama ücretsiz VPN’lerin bedava olmasının bir sebebi var. Çünkü, tam çalışmıyorlar. Çoğu ücretsiz VPN, bilgilerinizi kaydeder ve sonra reklam firmalarına satar. Çünkü her şeyin bir ücreti vardır ve ücretsiz bir VPN kullanmanın ücreti de budur. Eğer bilgilerinizi kaydetmeyen ve kayıt tutmayan ücretsiz bir VPN bulsanız dahi büyük ihtimal Avustralya Açık izle’mek için ücretsiz VPN’in hızı yetmeyecek. Ayrıca, çoğu ücretsiz VPN’de tüm sunucuları kullanıma açık olmuyor ve istediğiniz sunucuyu seçemiyorsunuz. Böylece, Avustralya Açık canlı izle’mek için Avustralya sunucusunu seçemeyeceksiniz.

Bu nedenlerden dolayı ücretsiz bir VPN ile Avustralya Açık izle’yemezsiniz. O yüzden Avustralya Açık Tenis Turnuvasını izlemek istiyorsanız ucuz da olsa bir miktar para ödemelisiniz.

Bir VPN ile Başka Neler Yapabilirim?

VPN, tabii ki de sadece Avustralya Açık turnuvasını izlemek için kullanılmıyor. Bir VPN ile Netflix’in Amerika arşivi veya Hulu gibi video yayın servislerine erişim sağlayabilirsiniz.

avustralya açık tenis turnuvası

Ayrıca bir VPN ile ülkemizde yasak olan sitelere de erişim sağlayabilirsiniz. Ama VPN sadece farklı sitelere erişim sağlamak için kullanılmaz. Bir VPN ayrıca internette gezinirken güvenliğinizi de korur ve sizi gizli tutar. VPN’in bu gizlilik ve güvenlik sağlaması ile bazı bilgisayar kullanıcıları VPN’i torrent indirirken de kullanıyor. Böylece torrent indirirken kimliği gizli kalıyor.

Bu özellikler VPN’in genel olarak kullanım alanlarından birkaçıydı. Gördüğünüz gibi, VPN sahibi olmak bir bilgisayar kullanıcısının işini çok rahatlatıyor.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç

Eğer tenis hayranıysanız büyük ihtimalle Avustralya Açık’ı izlemek isteyeceksiniz. Bunu başarmak için ExpressVPN gibi bir VPN’e de ihtiyacınız var. VPN sahibi olduktan sonra 9NOW sitesine kaydolduktan sonra arkanıza yaslanıp en sevdiğiniz tenisçileri turnuvada takip edebilirsiniz.

İlgilenebileceğiniz Diğer Grand Slam Turnuvalarına Ait Yazılarımız

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com