Amazon Prime Video Türkiye İzlemenin Yolları

Video, dizi ve film izleme olayları her geçen gün daha da popüler hale gelmeye devam ediyor. Büyük şirketler bu alana yatırım yaparak kendi video izleme platformlarını oluşturuyorlar. Abonelik sistemiyle kullanıcılarına dizi, film, animasyon, belgesel gibi ürünleri sınırsız izleme sayısıyla vermeye devam ediyorlar. Netflix Türkiye bu duruma güzel bir örnek verilebilir. Aynı zamanda dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon da bu alana yatırım yaptı ve kendi servisini açtı. Peki Amazon Prime Video Türkiye izlemek için ne yapmanız gerekmektedir?

Yazının devamında Amazon video Türkiye erişimi için izlemeniz gereken yolları sizlerle paylaşacağız. Amazon henüz ABD dışarısında bu servisini aktif hale getirmedi. Fakat bu durum gizlilik ve güvenlik takipçileri için sıkıntı teşkil etmiyor. Çünkü coğrafi engellemeleri kaldırarak özgür internet kullanımını tüm takipçilerimiz için aktif kılmanın yollarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yazının devamını okuyun ve Amazon instant video Türkiye kanalına erişim sağlayın.

ExpressVPN Edinin
En iyi VPN'i istiyor musunuz?

O zaman daha fazla kendinizi yormayın ve piyasadaki en iyi ücretsiz VPN hizmeti olan ExpressVPN'u indirin.

Son güncelleme: 26 Mayıs 2024

Amerika Dışından Amazon Prime Video Türkiye İzlenilebilir Mi?

Amazon Prime Video Türkiye ne yazık ki henüz aktif değil. Bu hizmetin Türkiye’ye açılmasının birkaç yıl alabileceği söyleniyor. Çünkü hali hazırda ülkemizde hizmet veren bazı servisler, çoğu film ve dizinin telif haklarına sahip. Bu nedenle Amazon Prime Video Türkiye bugün açılmış olsa bile, içerik bakımından oldukça zayıf olacaktır. Aynı sorun prime video Türkiye içerik ile ilgili değil. Tüm dünyada genel bir kural olarak kabul edebilirsiniz. Bu nedenle Amerika dışından Amazon prime video Türkiye izlemek şimdilik mümkün değil. Ancak sadece teoride!

amazon prime video üyelik

Pratikte ise dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz bir video izleme platformuna ya da başka bir servise erişim sağlamanız mümkün. Nasıl diye soracak olursanız; bir VPN sağlayıcısı ile! VPN nedir bilmiyorsanız hemen ilgili yazımıza kısa bir göz atın ve daha sonra buraya gelerek kaldığınız yerden devam edin. Sanal Özel Ağlar kullanarak Amazon prime video Türkiye içerik sistemine erişebilmeniz mümkündür.

Amazon instant video Türkiye sistemi tam anlamıyla açılana kadar ABD üzerinden bir konuma sahip olmamızı sağlayan VPN kullanmamız gerekmektedir. Gerçekte Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamıyorsanız, uygulamanız gereken adımları yazının devamında görebilirsiniz.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Amazon Video Prime Türkiye Üzerinden Nasıl İzlenir?

Amazon prime video üyelik almak için ABD’ye kayıtlı bir adresinizin olması gerekmektedir. Bu durumu bir VPN kullanarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki listeden kendinize uygun bir VPN seçerek, internet konumunuzu Amerika Birleşik Devletleri yaparak Amazon video Türkiye kaydınızı oluşturabilirsiniz. Amazon instant video Türkiye kayıt olduktan sonra, VPN ayarlarınızdan konumunuzu ABD yapmanız yeterli olacaktır. Böylelikle Amazon Video Türkiye üzerine koyduğu coğrafi engellemeyi aşmış olursunuz.

amazon instant video turkiye

Bir VPN kullanarak internette özgürce dolaşabilirsiniz. Konumunuz siz nerede olmak isterseniz orası olur. Amazon için bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Amazon Video Prime Türkiye dışında diğer video ve dizi film izleme sitelerine (DisneyGO, Netflix, Hulu) de rahatlıkla erişebilirsiniz. En geniş kataloglar genellikle kuruluş yeri olan Amerika Birleşik Devletleri üzerinde olmaktadır. Bu fırsattan da yararlanabilirsiniz. Aşağıda amazon video Türkiye için kullanabileceğiniz VPN listesini sıraladık.

Amazon Video Türkiye İçin En İyi VPN Sağlayıcılar

1 ExpressVPN İncelemesi 2024
9.9
2 PrivateVPN İnceleme 2024
9.7
3 StrongVPN İnceleme 2024
9.5
4 ProtonVPN incelemesi 2024
9.3
5 NordVPN İnceleme 2024
9.1

Amazon Prime Video Türkiye İçin Bedava VPN Kullanılır Mı?

Unutmayın, bir ürün ücretsizse, aslında ürün sizsinizdir. Bu ne demek diyecek olursanız, eğer ücretsiz bir yazılım ya da servis kullanıyorsanız kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmelerinin detaylarını dikkatle okumalısınız. Bu detaylarda kesinlikle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraf kişilerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz. Tüm bilgileriniz istemediğiniz reklam veren kişilere ya da istatistiklerle uğraşan firmalara satılabilir.

Daha da kötüsü kötü amaçlı kişilerin de fake yazılımlar oluşturarak insanların kişisel bilgilerini ele geçirmeye çalıştıklarını da biliyoruz. Kredi kartı bilgileriniz, cep telefonunuz, fotoğraflarınız, wifi şifreniz gibi aklınıza gelebilecek çok sayıda şeye erişim sağlayarak sizi bir nevi hackleyebilirler. Bu nedenle internette ücretsiz olarak sunulan yazılımlara her zaman şüphe ile yaklaşmakta fayda var diye düşünüyoruz. 

amazon prime video turkiye

Eğer bedava VPN kullanarak Amazon instant video Türkiye içeriklerine ulaşmak istiyorsanız sizin için daha farklı bir çözüm yöntemi geliştirdik. Yukarıdaki listede paylaştığımız VPN’lerin hepsi ya ücretsiz deneme ya da 30 gün içerisinde para iade garantisi sunmaktadırlar. Bu listeden bir VPN indirerek ister deneme sürümünü kullanın isterseniz ise 30 gün kullanın ve paranızı iade alın. Tabi bu durum sadece ücretsiz VPN kullanmak istiyorsanız geçerli. Aksi takdirde oldukça uygun promosyonlardan veya indirim fırsatlarından yararlanarak yıllık bir VPN üyeliği satın alabilirsiniz. (önerimizdir)

VPN Kullanarak Hangi Avantajları Elde Edebilirsiniz?

Amazon video prime Türkiye üzerinden izlemek için bir VPN kullanabilirsiniz. Örneğin bir Amazon yapımı olan ve oldukça popüler bir dizi olan The Man in the High Castle adlı diziyi Amerika ile aynı anda yayınlandığı gibi izleyebilirsiniz. Tüm video içerik sitelerine coğrafi kısıtlamalar olmadan girebilirsiniz. Amazon un özel tv shows dizi ve filmlerini izleyebilirsiniz. Video servisine giriş yaptıktan sonra Türkçe altyazılı olarak istediğiniz içeriği izleyebilirsiniz. Hesabınızla giriş yaparak Netflix in olmayan fakat Amazon’da yayınlanan içeriklere erişebilirsiniz.

Amerika’da oldukça popüler olan amazon prime video sistemine giriş yapmanın yanında bir VPN size çok daha fazla özel avantaj sağlar. Bir VPN kullanarak çok farklı fırsatlardan yararlanabilirsiniz ve internetin tüm katmanlarına erişebilirsiniz. Bu avantajları sayacak olursak;

  • Coğrafi engellemeleri kaldırabilirsiniz,
  • İnternet gizliliğinizi ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz,
  • Anonim olabilirsiniz,
  • Kişisel bilgilerinizi korursunuz,
  • Halka açık wifilere güvenle bağlanabilirsiniz,
  • Konumunuzu ve IP adresinizi değiştirebilirsiniz,
  • Netflix, Hulu, Amazon Prime Video Türkiye, DisneyGO gibi sitelere girebilirsiniz,
  • Yasaklı sitelere girebilirsiniz,
  • Hızlı bir internet kullanabilirsiniz,
  • Torrent indirebilirsiniz.

Bir VPN kullanarak ulaşabileceğiniz içerikler ve özgürlüğün gerçekten sınırı yoktur. İstediğiniz siteye güvenle girebilir ve gizliliğini koruyabilirsiniz. Anonim bir birey olarak istediğiniz sitede rahatlıkla gezinebilirsin. Meraklı kişiler, bilgisayar korsanları ya da devlet otoritesi tarafından takip edilmen imkansız hale gelir. Coğrafi kısıtlamalara sahip içeriklere erişebilirsiniz. Konumunuzu ve ip adresinizi istediğiniz bölgeye alarak rahatlıkla oradaymış gibi takılabilirsiniz. Ayrıca anonim olarak Torrent indirebilirsiniz. Biliyorsunuz torrent indirmek birçok ülkede yasal değildir.

ExpressVPN Edinin
Mayıs 2024 sonuna kadar en düşük fiyat

Sonuç

Amazon video prime Türkiye kanalına henüz açılmadı fakat yurt dışında büyük ülkelerde hizmet vermektedir. Bu video akış servisine erişim sağlayabilmek için yukarıdaki listede bulunan sanal özel ağ (VPN) hizmetlerinden birini kullanabilirsiniz. Kişisel tavsiyem ExpressVPN olanıdır. Sunduğu kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası sayesinde 30 gün içerisinde paranızı iade alabilirsiniz. Ya da deneme sürümü kullanarak Amazon Prime Video Türkiye hesabı oluşturup erişiminizi deneyebilirsiniz.

VPN, Amazon Prime’a erişmek ve bugün dünyanın her yerinden en heyecan verici TV ve filmlerin tadını çıkarmak için en iyi araçtır. Gizliliğinizden veya güvenliğinizden ödün vermeden süper hızlı, kristal netliğinde akış sağlar. Gizlilik ve güvenlik ekibi olarak hazırladığımız bu yazıda Türkiye üzerinden Amazon Prime Video nasıl izlenir sizlere anlatmaya çalıştık. Bu yolları takip ederek aldığınız sonuçları yorumlar kısmında bizler ile paylaşabilirsiniz. Bizi okuduğunuz için çok teşekkürler. Gizli ve güvenli kalın!

berat

Berat, Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisans derecesine sahip bir Siber Güvenlik Uzmanıdır. Zamanla, mahremiyetin paha biçilmez bir değer olduğunu fark ederek güvenlik ve mahremiyete karşı özel bir sevgi geliştirdi. Bilgilerini okuyucularla paylaşmaktan ve dijital ortamda güvenli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Çevrimiçi güvenliğe yönelik uzmanlığı ve taahhüdü, onu siber güvenlik alanında başkalarını eğitme ve yönlendirme konusunda değerli bir varlık haline getirir. Eğer internet güvenliği ve gizliliği hakkında değerli bilgiler arıyorsanız, Berat'ın içeriğini keşfedin veya ona şu adresten ulaşın: berat@gizlilikveguvenlik.com.

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bir Yorum Yapın

GizlilikveGüvenlik.com